» »

Samsung Galaxy S9/S9+

Samsung Galaxy S9/S9+

Temo vidijo: vsi
««
5 / 11
»»

Jerry000 ::

Ravnokar pogledu :). Sej ej ql res pa vse...ampak mislim da bom počakal še 1 leto al pa nabavil S8.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

shintaro ::

Najboljša kamera na tržišču za S9 plus. No ja. (DXOMark)

https://www.tomshw.it/galaxy-s9-plus-su...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Jerry000 ::

ta DXOMark je tako tako. To se gleda overall, ampak če ti več fotografiraš portrete ne boš gledal DXOMark mark. Ali pa če fotografiraš večinoma pokrajno. MKBHD je to super razložil:


TO je po večini tako kot megapixli pri kameri.

shintaro ::

Ah dej nehaj s to negativnostjo... Stavim glavo da si porabil na dosti večjih neumnosti denar. Gremo stavit? Dovolj te negativnosti ! Predrag ti je, smo razumel.

next3steps ::

edi45 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Saj se tudi ne prodajo.


Se prodajajo tudi tak dragi telefoni, res da sicer na narocnino ali obroke. Sam imam iphone X 256gb in ce pogledamo cene na telekomu, a1 in big bangu je cena cca 1400€, kar je seveda prevec za en navaden telefon ce smo iskreni, vendar sem ga sam dobil za 950e novega zapakiranega par mescov nazaj, kar po mojem je bila lepa cena glede na to da so se za tak denar ali pa se vec prodajali 64gb modeli ter za 870€ sem kupil lani 8+256gb, ki je cca 200e cenejsi, tak da mislim da ga ne bi mogel dobit bolj poceni in sem zadovoljen z njim, ker je nekaj "novega" vsaj iz strani appla. In prejsni post je bil malo napisan v hecu in sarkazmu.:)) saj dosti vec stvari pocnem na telefonu..vendar sem lahko isto vse delal tudi na prejsni 8ki in vcasih me se vedno gnjavijo kolegi ce se mi je izplacalo prodat in doplacat skoraj 400€ za X-a in ce mi je zal? Splacalo glih se mi ni ce sem iskren, je boljsi saj gre za "najboljsega iphona do zdaj" vendar toliko spet ne da bi upraviceval taksno razliko v ceni, ma vec rama boljsi vecji ekran vecjo resolucijo, boljsi stabilizator, baterijo, zvocnike, lepsi novejsi design, face recognition itd..vendar mi pa ni zal, da sem se odlocil za njega in kot sem rekel ali Rabim tak drag telefon? Seveda ne, ampak ce ga hocem, nevem zakaj si ga nebi kupil in dokler se mi financno izidejo taksne stvari ne vidim problema, ce si zazelim nekaj kljub temu da ne rabim da si lahko privoscim, ker vem da denar pride in gre in ce nebi kupil X-a bi pa kaj se bolj butastega kupil in zapravil vseeno tisti denar:)) ampak od telefona imam vsaj korist..lol

Samo tako BTW, highenda se ne splača menjavati vsako leto. Ni bistvenega napredka.

shintaro je izjavil:

Ah dej nehaj s to negativnostjo... Stavim glavo da si porabil na dosti večjih neumnosti denar. Gremo stavit? Dovolj te negativnosti ! Predrag ti je, smo razumel.

Derail ni del argumentirane debate.

Zgodovina sprememb…

shintaro ::

še 7 dni pa ga imam

Vazelin ::

to bo res hud preskok iz SGS8+ na SGS9+:))

shintaro ::

slovenske gore

Dimnik ::

A nisi rekel, da neboš nič vzel pri a1, ker te je ženska na podpori odpikala...

shintaro ::

malo jeze pa malo heca .. sm pisal na a1 FB in so mi tam vse povedali kar sem rabil vedet, zdej več kot jasno, samo še zmerit morm it na drugo lokacijo lte.

in nisem napisal da me je tista vezala, pa da je prekinlo po napaki . hehe . treba jim mal težit tok keša jim dam. he he

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

edi45 ::

next3steps je izjavil:

edi45 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Saj se tudi ne prodajo.


Se prodajajo tudi tak dragi telefoni, res da sicer na narocnino ali obroke. Sam imam iphone X 256gb in ce pogledamo cene na telekomu, a1 in big bangu je cena cca 1400€, kar je seveda prevec za en navaden telefon ce smo iskreni, vendar sem ga sam dobil za 950e novega zapakiranega par mescov nazaj, kar po mojem je bila lepa cena glede na to da so se za tak denar ali pa se vec prodajali 64gb modeli ter za 870€ sem kupil lani 8+256gb, ki je cca 200e cenejsi, tak da mislim da ga ne bi mogel dobit bolj poceni in sem zadovoljen z njim, ker je nekaj "novega" vsaj iz strani appla. In prejsni post je bil malo napisan v hecu in sarkazmu.:)) saj dosti vec stvari pocnem na telefonu..vendar sem lahko isto vse delal tudi na prejsni 8ki in vcasih me se vedno gnjavijo kolegi ce se mi je izplacalo prodat in doplacat skoraj 400€ za X-a in ce mi je zal? Splacalo glih se mi ni ce sem iskren, je boljsi saj gre za "najboljsega iphona do zdaj" vendar toliko spet ne da bi upraviceval taksno razliko v ceni, ma vec rama boljsi vecji ekran vecjo resolucijo, boljsi stabilizator, baterijo, zvocnike, lepsi novejsi design, face recognition itd..vendar mi pa ni zal, da sem se odlocil za njega in kot sem rekel ali Rabim tak drag telefon? Seveda ne, ampak ce ga hocem, nevem zakaj si ga nebi kupil in dokler se mi financno izidejo taksne stvari ne vidim problema, ce si zazelim nekaj kljub temu da ne rabim da si lahko privoscim, ker vem da denar pride in gre in ce nebi kupil X-a bi pa kaj se bolj butastega kupil in zapravil vseeno tisti denar:)) ampak od telefona imam vsaj korist..lol

Samo tako BTW, highenda se ne splača menjavati vsako leto. Ni bistvenega napredka.

shintaro je izjavil:

Ah dej nehaj s to negativnostjo... Stavim glavo da si porabil na dosti večjih neumnosti denar. Gremo stavit? Dovolj te negativnosti ! Predrag ti je, smo razumel.

Derail ni del argumentirane debate.


Vem da se ne splaca samo vseeno menjam par fonov letno ker se jih navelicam dokaj hitro.

4knative ::

Vazelin je izjavil:

to bo res hud preskok iz SGS8+ na SGS9+:))

Ta sprememba ti prinese v življenje novo upanje. Samsung ti odpre nova obzorja. Dobiš službo s plačo x2 in delom za slabega štiriurnika. Kojn ti gre x100, delnica se duplira, baba te več ne sekira. Vse je izi, vse je kul, lajf je mega, super, špon, zakaj si ne bi tudi ti, danes kupil novi telefon?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

:D
V bistvu ja, zakaj ne. Ne zakaj ja.

noob96 ::

Na A1 dobiš še 100 EUR popusta pri vezavi z S9/S9+ vsi, ki boste prednaročili do 15. marca, nato pa opravili nakup in se hkrati odločili starega prinesti v odkup, boste prejeli 100 € popusta.

Ni važn kak telefon prneseš, mnde je lahka tut na tipke.

4knative ::

Kdo bo testiral zadevo če pije vodo?

"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

pirat ::

shintaro je izjavil:

Ah dej nehaj s to negativnostjo... Stavim glavo da si porabil na dosti večjih neumnosti denar. Gremo stavit? Dovolj te negativnosti ! Predrag ti je, smo razumel.

Nekateri kupijo telefon za 1000 EUR, nekaterim zadosca jimmy za 150 EUR.
Nekateri kupijo avto za 45.000 EUR, drugim zadosca rabljen punto za 750 EUR.
Nekateri gredo radi obcasno na vecerjo v slow food restavracijo za 100 EUR / osebo, drugi so povsem enako siti z dvema kajzericama iz Hoferja.
Nekateri se vozijo s karbonskim biciklom za 4.500 EUR, drugi si kupijo rabljenega ponija z bolhe za 30 EUR.
Nekateri potrebujejo vsaj 34 parov cevljev med katerimi so tudi prestizni usnjeni cevlji, drugi dobro funkcionirajo z all-starkami za vse priloznosti.
Eni gledajo filme na home theatre sistemu z 100” diagonalo 4K locljivostjo, drugi izvedo popolnoma enako vsebino filma na android tablici iz Hoferja.
Eni letijo cez atlantik v prvem razredu s karto za 1500 EUR, drugi so potniki na tovorni ladji, ki gre slucajno tam cez.
Eni gredo na lasersko operacijo oci, nekdo tretji morda vidi brati s pomocjo ocal, ki jih je dobil po pokojnem dedku...
.....
Vsakemu svoje, se je pa fajn zavedati, da se razvoj dogaja primarno zaradi tistih prvih. Zato se jim v bistvu vsi ostali lahko samo zahvalimo...

Jerry000 ::

shintaro je izjavil:

Ah dej nehaj s to negativnostjo... Stavim glavo da si porabil na dosti večjih neumnosti denar. Gremo stavit? Dovolj te negativnosti ! Predrag ti je, smo razumel.

Ni point to, point je da je DXOMark zelo generalno gledan. Enako kot tisti megapixli. Samo cifre da navadne uporabnike pritegne. Ne govorim o cenah tukaj

MrStein ::

Jerry000 je izjavil:


shintaro je izjavil:

samo da se nekaj zaničuje in trolla...

Je verjetno mislil 400€ 2ge roke. Seveda je trollu vseeno al je novo al 2ge roke.

Nop, nov zapakiran. Ne samo telekom gledat pa.bo vse ceneje. Sem se pa zlagal, 450 je bil na idealo...nov seveda. Svasta najdes na ebay in idealu, tud nove stvari, sam stran od telekoma k se vedno ceno drzi ;)

Najcenejši na idealo je 475 EUR, ki se dvigne na 510 EUR ko odpreš.

Torej: Link na 400 EUR or troll.

ivanuscha je izjavil:


Sam sem zamenjal Galaxy S4 za Redmi Note 4 in lahko samo rečem da je Redmi svetlobna leta pred Samsungom.

Bolj točno: 3-4 leta.
In karkoli bi vzel, bi imel enak učinek, ker v 4 leta je bilo kar precej razvoja.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Zanimivo, če pogledamo posamezne ocene DXOmark za S9+, ima skoraj vse manj ali približno enako kot en konkurent (precej star mimogrede) ter kaj malo boljše, a skupna ocena je krepkih 10 točk višja.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ziga1990 ::

V Angliji je prednaročilo za S9 v prosti prodaji 830EUR.

So se pa potrdile govorice o trade in akciji za S7 ti ceno S9 zbijejo od 100EUR pa do 250EUR
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

edi45 ::

Cena v trgovini bo okoli 900€ ne? Takoj ko pride s9 na police jih boste imeli na bolhi nove zapakirane za 650-750€ Ko jih bojo ljudje jemali na narocnino in za manj naprej prodajali, ker rabijo denar tak da kdo ima dnar ga naj tu kupi bo ugodno prisel skozi. Ni sans da se nategnem po domace in vzamem tak telefon na narocnino sploh samsunga, ki bo mu tak ze cez pol leta padla cena ali pa se prej isto je bilo pri s8. Dva kolega vzela na narocnino par mescev narazen eden takoj ko je prisel ven drugi par mescev kasneje in imata 10€ razlike v obroku

ziga1990 ::

Evo Bigbang ima ceno 850€ za S9 glede popusta je pa tako 100€+Rabljen telefon naprimer za S7:

S7 je vreden okoli 130€ in na teh 130€ dobiš še 100€ popusta torej končna cena S9 bi bila 620€

samo za prednaročila to velja

https://www.bigbang.si/pametni-gsm-tele...
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

LeQuack ::

ziga1990 je izjavil:

Evo Bigbang ima ceno 850€ za S9 glede popusta je pa tako 100€+Rabljen telefon naprimer za S7:

S7 je vreden okoli 130€ in na teh 130€ dobiš še 100€ popusta torej končna cena S9 bi bila 620€

samo za prednaročila to velja

https://www.bigbang.si/pametni-gsm-tele...


Če ti dajo za S7 samo 130€ potem je to orenk nateg.
Quack !

dj_uro ::

točno tako... vsaj 200€+
vw-klub.si

4knative ::

Tam enih 170 € je realna cena za galaksi s7, s8 se prodaja nov zapakiran na bolhi za 450-500 €, rabljeni so pa malce dražji, čeprav ni logično.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Jerry000 ::

4knative je izjavil:

Tam enih 170 € je realna cena za galaksi s7, s8 se prodaja nov zapakiran na bolhi za 450-500 €, rabljeni so pa malce dražji, čeprav ni logično.

Bolha :)...cene so večne tam

LeQuack ::

Ja če lahk stare grafične pridobivajo na ceni potem lahko tudi stari telefoni.
Quack !

Mare2 ::

4knative je izjavil:

Tam enih 170 € je realna cena za galaksi s7, s8 se prodaja nov zapakiran na bolhi za 450-500 €, rabljeni so pa malce dražji, čeprav ni logično.


Na bolhi se zna zgodit, da dobiš GSM z že zamenjanim ekranom, kitajskim seveda. Je treba pazit.

shintaro ::

ko gledam te ameriške posnetke, je s9+ črn ob strani. Ni kromiran kot recimo moj s8+ orchid gray.
A je to tud v Evropi?
sem klical jih že da če lahko zamenjam barvo, jaz hočem kromasto ob strani, ne črno. To mi kolegica rekla da vzamem črnga k sm bil neodločen in evo zdej ne bo kromirano. Neodločnost je uničevalec

In zakaj v ZDA imajo Galaxy S9 napis zadaj, v Evropi pa tega nimamo. Lame. Še nekaj, v ZDA je cenejši, namreč tudi menjava eur usd je tako da je dolar precej švoh trenutno. A smo mi neki high class stranke po nekih čudnih merilih? Al sm kej spregledal. Dejansko so v ZDA bolj poceni. S9 in s9+

Dimnik ::

Za usa trg imajo snapdragon procesorje, za naš trg pa samsungove exynos...

zlabra ::

noob96 je izjavil:

Na A1 dobiš še 100 EUR popusta pri vezavi z S9/S9+ vsi, ki boste prednaročili do 15. marca, nato pa opravili nakup in se hkrati odločili starega prinesti v odkup, boste prejeli 100 € popusta.

Ni važn kak telefon prneseš, mnde je lahka tut na tipke.



Ma kdo izkušnje, a je to preverjeno, telefon mora bit cel, ekran mora bit cel, mora se prižgat, na simobilu piše da more biti v odkupu vreden vsaj 1 euro, pri telekomu nič ne piše.
Naprimer če v kalkulator dam samsung na tipke ali pa starejši model, popolnoma izpraven vseeno napiše: Plačamo vam 0€

najbrž tako nebo šlo čez za tiste 100 euro popusta


Lp

dvihtelic ::

No glavce sedaj imam iphone 8 plus,pa me mika s9 plus ali pa iphone x...tisti ki ste zadevo preizkusili, me zanima vaše mnenje..lepo prosim

edi45 ::

dvihtelic je izjavil:

No glavce sedaj imam iphone 8 plus,pa me mika s9 plus ali pa iphone x...tisti ki ste zadevo preizkusili, me zanima vaše mnenje..lepo prosim


Definitivno X. Boljsa zadeva od S9

dvihtelic ::

lahko utemeljiš?

doctor78 ::

edi45 je izjavil:

dvihtelic je izjavil:

No glavce sedaj imam iphone 8 plus,pa me mika s9 plus ali pa iphone x...tisti ki ste zadevo preizkusili, me zanima vaše mnenje..lepo prosim


Definitivno X. Boljsa zadeva od S9


what a load of BS!

edi45 ::

doctor78 je izjavil:

edi45 je izjavil:

dvihtelic je izjavil:

No glavce sedaj imam iphone 8 plus,pa me mika s9 plus ali pa iphone x...tisti ki ste zadevo preizkusili, me zanima vaše mnenje..lepo prosim


Definitivno X. Boljsa zadeva od S9


what a load of BS!


Mas kaj od tega? Nimas tak da nic pisat da je BS

gusto ::

dvihtelic je izjavil:

No glavce sedaj imam iphone 8 plus,pa me mika s9 plus ali pa iphone x...tisti ki ste zadevo preizkusili, me zanima vaše mnenje..lepo prosim

Situacija je takšna, da je brezveze da tukaj sprašuješ, ker folk ni zmožen normalne debate in vsak nabija svoje. Poglej kak review na youtubu od obeh, potem pojti v v en Telekomov/A1 center, oba preizkusi in nabavi tistega, ki ti je bolj všeč. Če kupuješ telefon za 1k, si boš že vzel toliko časa. Boljšega nasveta od tega ne boš dobil.

edi45 ::

dvihtelic je izjavil:

lahko utemeljiš?


Sem imel iphona 8, 8+ In sedaj X. Pravtako sem imel S8 lani 2 al 3 mesce pol sem se reso tega krsa in do zdaj sem imel parkrat s9 v roki, ker ga ima kolega. Lahko recem da se en prenapihjen samsungov izdelek slabe kvalitete, ze izdelava je bolj slaba imas bolj tisti cenen obcutek kot pri iphonu in tudi samo delovanje je pocasnejse, ceprav je komaj telefon bil star par dni in se brez vseh aplikacij razen fb sc in insta in je ze blo bolj pocasnejse delovanje kot na iphonu, zatikanje med sprehajanjem v meniju pocasno odpiranje aplikacij in dva random crasha kjer je enkrat instagram prenehal delovati drugic pa kamera itd ni tako gladko delovanje kot na iosu sad but true pa ma lahk samsung nevem kaki hardware samo kaj ti pomaga ce je operacijski sistem v dreku. Ravno zarad tega sem sel iz androida, zaradi nestabilnosti pocasnega delovanja stekanja random crashanja itd.

Pa se toti glupi citalec odtisov ki ga ima takoj pod kamero se mi zdi se bolj nerodna zadeva kot pri s8 ko je bil na strani ob kameri

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

shintaro ::

@edi45. Tudi meni je bil čitalec odtisov prefekten na s8+, mislim pa da ne bo konec sveta z manjšim premikom na s9+

Bom napisal kratek review.. Zaenkrat samo da najavim da je dospel. Sem presenečen (o temu bom kasneje) pozitivno.





klinker ::

zatikanje med sprehajanjem v meniju pocasno odpiranje aplikacij in dva random crasha kjer je enkrat instagram prenehal delovati drugic pa kamera itd ni tako gladko delovanje kot na iosu


A resno bote jabukarji se znj let te buce trosli okoli? ;(( ker teh buc se na Xiaomi za 150€ vec ne dozivis.

shintaro ::

dvihtelic je izjavil:

No glavce sedaj imam iphone 8 plus,pa me mika s9 plus ali pa iphone x...tisti ki ste zadevo preizkusili, me zanima vaše mnenje..lepo prosim

by the way, naš deal odpade. Namreč bom s9+ obdržal ..

edi45 je izjavil:

dvihtelic je izjavil:

lahko utemeljiš?


Sem imel iphona 8, 8+ In sedaj X. Pravtako sem imel S8 lani 2 al 3 mesce pol sem se reso tega krsa in do zdaj sem imel parkrat s9 v roki, ker ga ima kolega. Lahko recem da se en prenapihjen samsungov izdelek slabe kvalitete, ze izdelava je bolj slaba imas bolj tisti cenen obcutek kot pri iphonu in tudi samo delovanje je pocasnejse, ceprav je komaj telefon bil star par dni in se brez vseh aplikacij razen fb sc in insta in je ze blo bolj pocasnejse delovanje kot na iphonu, zatikanje med sprehajanjem v meniju pocasno odpiranje aplikacij in dva random crasha kjer je enkrat instagram prenehal delovati drugic pa kamera itd ni tako gladko delovanje kot na iosu sad but true pa ma lahk samsung nevem kaki hardware samo kaj ti pomaga ce je operacijski sistem v dreku. Ravno zarad tega sem sel iz androida, zaradi nestabilnosti pocasnega delovanja stekanja random crashanja itd.

Pa se toti glupi citalec odtisov ki ga ima takoj pod kamero se mi zdi se bolj nerodna zadeva kot pri s8 ko je bil na strani ob kameri

ma ti nabijaš nebuloze

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Dimnik ::

Eh fantje, če edi pravi da je jabuk zakon, potem naj bo....

dvihtelic, pojdi v poslovalnico in spobaj oba, pa se sam odloči, ker tukaj bodo določeni nabijali na polno

shintaro ::

edit: nenormalno me zanenkrat moti napis duo zadaj. Wtf is this shit. Bom pa že pozabil s cajtom

Dimnik ::

To imaš model za dve simki, zato ta napis

shadeX ::

"Duos oz Duo" je pisalo na kitajcih za 50€. Napis izgleda cenen, niti ne razumem point oglaševanja tega feature-ja, sploh na zadnjem pokrovu.

Čimprej kupit ovitek ki to zakrije.

dvihtelic ::

Dimnik je izjavil:

Eh fantje, če edi pravi da je jabuk zakon, potem naj bo....

dvihtelic, pojdi v poslovalnico in spobaj oba, pa se sam odloči, ker tukaj bodo določeni nabijali na polno

vidim ja, samo vojna in nič drugega.Edino kar sem prosil je nasvet...hvala vsem za odgovore.

shadeX ::

Če je že iPhone potencialen kandidat, bi jaz na tvojem mestu raje kot X preizkusil iPhone 8/8+. Razen v primeru, če si izjemno močno želiš faceID in pa 3D emojije.

edi45 ::

shintaro je izjavil:

dvihtelic je izjavil:

No glavce sedaj imam iphone 8 plus,pa me mika s9 plus ali pa iphone x...tisti ki ste zadevo preizkusili, me zanima vaše mnenje..lepo prosim

by the way, naš deal odpade. Namreč bom s9+ obdržal ..

edi45 je izjavil:

dvihtelic je izjavil:

lahko utemeljiš?


Sem imel iphona 8, 8+ In sedaj X. Pravtako sem imel S8 lani 2 al 3 mesce pol sem se reso tega krsa in do zdaj sem imel parkrat s9 v roki, ker ga ima kolega. Lahko recem da se en prenapihjen samsungov izdelek slabe kvalitete, ze izdelava je bolj slaba imas bolj tisti cenen obcutek kot pri iphonu in tudi samo delovanje je pocasnejse, ceprav je komaj telefon bil star par dni in se brez vseh aplikacij razen fb sc in insta in je ze blo bolj pocasnejse delovanje kot na iphonu, zatikanje med sprehajanjem v meniju pocasno odpiranje aplikacij in dva random crasha kjer je enkrat instagram prenehal delovati drugic pa kamera itd ni tako gladko delovanje kot na iosu sad but true pa ma lahk samsung nevem kaki hardware samo kaj ti pomaga ce je operacijski sistem v dreku. Ravno zarad tega sem sel iz androida, zaradi nestabilnosti pocasnega delovanja stekanja random crashanja itd.

Pa se toti glupi citalec odtisov ki ga ima takoj pod kamero se mi zdi se bolj nerodna zadeva kot pri s8 ko je bil na strani ob kameri

ma ti nabijaš nebuloze


Ko bos sprobal enkrat superiorno stvar nebos vec hotel biti peasant z Samsungom :)

dvihtelic ::

Saj imam sedaj že iphone 8 plus, pa bi rad poskusil x...še zmeraj lahko prodam

shadeX ::

Aja, sem spregledal če si napisal. In kaj je narobe z 8+? Ker ni nič bistveno drugačen od X-a, razen malenkosti v dizajnu in kar sem zgoraj napisal.
««
5 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719792 (16679) louser
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620747 (14709) louser
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530673 (22979) markobj

Več podobnih tem