» »

Pozna kdo tega prodajalca avtov?

Pozna kdo tega prodajalca avtov?

Yossarian ::

Pozna kdo tega prodajalca: ALEŠ GALUF, s.p., Primož pri Šentjurju 36A, Šentjur pri Celju? Ima res samo avte SLO porekla? Ali pa se je že kedo nasankal pri njem? Sprašujem, ker bi tam kupil en avto.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

zk_eu ::

Če se avto ustrezno preveri, ne vem zakaj ne po avto na vzhodno polovico Slovenije? Eni ste res malo za luno oziroma ozkogledni. Prevaranti so povsod. Zadnjič je bil prispevek ravno za družbo iz Ljubljane, v bistvu so vsi prispevki do sedaj bili za družbe iz Ljubljane? Če bi tako posploševali, bi rekli v Ljubljani se avtov ne kupuje? No, da delim še mojo izkušnjo ob kupovanju rabljenega vozila. Predenj sem vzel zdajšnjega, sem jih pogledal 6 (v sedmo mi je torej le uspelo kupiti avto). Od teh 6 mi niti en ni deloval, da ima realne kilometre in sem bil sumljiv (pa so bile cene realne, ali pa mogoče kateri malo odstopal navzdol), od teh 6 sem samo enega gledal iz vzhodne polovice, ostali so bili iz LJ ali zahodne polovice Slovenije. V bistvu mi je ta avto iz vhodne polovice Slovenije deloval super. Sumljiv mi je postal, ker so bili vsi njegovi avti od 1. lastnika in z malo kilometri.

Torej???

Žal so zaradi takih na udaru tudi tisti, ki se trudijo prodajati pošteno (in žal so verjetno v manjšini). Pri tem se ne opredeljujem do prodajalca za katerega sprašuje avtor teme, ker ga ne poznam. Samo pravim, da se ne sme kar posploševati na celotno vhodno polovico Slovenije. Je pa iz tega območja res nekaj družb, ki naj bi bile znane, da vrtijo kilometre (tudi na tem forumu so bile izpostavljene), lahko ti samo povem, da za tega prodajalca ni bilo "slišati", da bi bil med njimi. Kakšen pa je, boš pa moral sam ugotoviti.

Predenj se boš odločil za nakup, se avto ustrezno preveri, če ti je všeč. Bolje dati 100 EUR za takšen pregled, kot pa potem 1000 ali več, ker avto ne bo takšen kot se je oglaševal. V kolikor pa je jajca, boš pa tako že hitro videl in pregled ne bo niti potreben.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

keberovsky ::

Yossarian je izjavil:

Pozna kdo tega prodajalca: ALEŠ GALUF, s.p., Primož pri Šentjurju 36A, Šentjur pri Celju? Ima res samo avte SLO porekla? Ali pa se je že kedo nasankal pri njem? Sprašujem, ker bi tam kupil en avto.

Prodajalca poznam, dobre izkušnje. Sicer pa razkiraj nekaj € pa na pooblaščen servis na pregled avta. Nato se pa na osnovi ugotovitev odločiš ...

Yossarian ::

OK, hvala za info. Avto je star 4 leta in ima še eno leto tovarniške garancije + potrjena servisna knjižica.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

nsa_ag3nt ::

Preko Trojan se vozil načeloma ne kupuje.

Katerega gledaš https://www.avto.net/alesavto/ ?

Ima res samo avte SLO porekla?

https://www.alter.si/tabla/showflat.php...
08.10.2013 17:03
10.10.2013 17:15

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

bambam20 ::

nsa_ag3nt je izjavil:

Preko Trojan se vozil načeloma ne kupuje.


A zato je po medijih večina nategunov iz ljubljanskega konca. Brihta pametna.

mancini ::

Idi na Avtomobilizem, tam daj link do avta in ti bo kdo odgovoril, če je ok ali pa če vidi kaj sumljivega

MTB ::

nsa_ag3nt je izjavil:

Preko Trojan se vozil načeloma ne kupuje.

Katerega gledaš https://www.avto.net/alesavto/ ?

Ima res samo avte SLO porekla?

https://www.alter.si/tabla/showflat.php...
08.10.2013 17:03
10.10.2013 17:15


Samo odvisno, na katero stran Trojan si mislil...

bambam20 ::

MTB je izjavil:



Samo odvisno, na katero stran Trojan si mislil...



Vzhodno je mislil. Načeloma je Celje res katastrofa, saj tam še vedno poslujeta Keko, Šargi , ki bi jim v noralnih okoliščinah država že zdavnaj zaprla dejavnost, njih pa deportirala iz države ven.

Yossarian ::

Kaj pa tega prodajalca: LMC AVTOCENTER, Litijska cesta 76, LJUBLJANA, ali ga kdo pozna?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

kixs ::

Vsi so nateguni... eni bolj, drugi pa se bolj :lol:

Bezukhoff ::

Kaj pa tegale:

S2S AVTOMOBILI, Radvanjska c. 64, MARIBOR

Is he nategun, or he is nategun? :))

aci7 ::

Yossarian je izjavil:

Pozna kdo tega prodajalca: ALEŠ GALUF, s.p., Primož pri Šentjurju 36A, Šentjur pri Celju? Ima res samo avte SLO porekla? Ali pa se je že kedo nasankal pri njem? Sprašujem, ker bi tam kupil en avto.

Lep pozdrav
Sicer najbrž ni več aktualno, pa vendar,ste kupili avto pri njem? Sam sem ga kupil l. 2014 in do sedaj ni bilo nikakršnih problemov. (Touran).Vem da km niso pravi (oglaševano, še sedaj na 3.strani njegovih oglasov 43919 km), ko pa pridem ponj je imel 72000km.Torej se mu je nekje zalomilo), da je bilo nekaj rezano (ostanki ki jih ni uspel počistiti, vseeno sem reskiral in kupil, in kot rečeno, avto OK.Vsi ki jih prodaja pa so od starega pedantnega gospoda.....
Vaša izkušnja, če jo imate?

r00k ::

aci7 je izjavil:

Vsi ki jih prodaja pa so od starega pedantnega gospoda.....

To je sarkazem ali je resno mišljeno ?

Miha 333 ::

r00k je izjavil:

aci7 je izjavil:

Vsi ki jih prodaja pa so od starega pedantnega gospoda.....

To je sarkazem ali je resno mišljeno ?

Seveda resno, vožen pa samo relacijsko in samo ob lepem vremenu.

fikus_ ::

Aci, zanimivo, da si se prijavil danes in prvi post objavil 9 min kasneje v stari temi???!!!!

Bud_Bundy ::

google: ime privatnika ga je pripeljal sem..... nekateri ste res brez vsakega razuma

profii ::

Avti v Slo se prodajajo samo od:
- Starejšega pedantnega gospoda, ki se je vozil samo ob lepem vremenu.
-Udovele gospe, katera nima kaj početi z vozilom (od gospoda v prvi točki).
-(uvožen avto) Direktor večje firme v državi severne evrope, seveda je imel avto z vso opremo na lizing. Spet se je vozil samo na dolge realcije. EDIT: prodaja ga za to ker mu po dveh letih pripada nov / boljši.

Absolutno nobenega avtomobila v Sloveniji ne prodaja trgovski potnik, najstnik, obrtnik...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: profii ()

Šimpanz ::

Kolega je enkrat kupoval rabljeno Tojoto od enega trgovca blizu Celja. Model mu je preko telefona zatrdil da je avto brez ene praske, nepoškodovan itd. naj si ga pride ogledat čez dva dni, ko bo spet v delavnici. Jaz sem se peljal mimo pa me kolega prosi če se lahko ustavim in si ogledam avto preko ograje. Prodajalec je imel odprto, bil je v službi, avto pa je bil na dvigalu, ker so mu menjali zadnji odbijač prtlažnik in oba blatnika. Zgleda da je bil zbit od zadaj,on pa ga je prodajal kot čisto brezhibnega. Trgovec z avtomobili pač.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Realni kilometri so tu kaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8516331 (6898) Arzen28
»

Nakup rabljenega vozila (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15028700 (25264) bambam20
»

Renault Megane grandtor 1.5 dci MNENJA!

Oddelek: Na cesti
198426 (7979) MrGTO
»

Audi Q7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8618905 (16378) sandmat

Več podobnih tem