» »

Nova mačka :)

Nova mačka :)

1
2
»

harmony ::

Ali lahko macka odpre okno? Je dovolj mocna, da to naredi? V dnevni npr. je treba kar malo z mocjo odpreti okno, medtem ko v spalnici gre vse skupaj bolj na izi.

matobeli ::

Odvisno kako imaš narejeno kljuko. Naša mačka brez problema odpre hišna vrata.

Ampak se obesi gor kot vreča, pri okenskih moraš ponavadi gor zavrtet kjer pa mačku gravitacija ne bo čisto nič v pomoč.

harmony ::

matobeli je izjavil:

Odvisno kako imaš narejeno kljuko. Naša mačka brez problema odpre hišna vrata.

Ampak se obesi gor kot vreča, pri okenskih moraš ponavadi gor zavrtet kjer pa mačku gravitacija ne bo čisto nič v pomoč.

Ja, potrebno je gor zavrtet. Dvomim, da bi lahko sama odprla, ampak vseeno razmisljam, kaj pa ce je mozno. V okno nesmem nobene zascite vrtat. Drugace bi lepo gor dal mrezo in je to to.

matobeli ::

Jaz bi rekel da ne. Lahko pa zamenjaš kljuko na oknu z tako ki ima gor ključavnico, če te res skrbi. Mislim da pri tem ne poškoduješ nobenega dela okna.

Ali pa samo zamenjaš kljuko z novo ki bo bolj trda.

Pika na i ::

harmony je izjavil:

Ali lahko macka odpre okno? Je dovolj mocna, da to naredi? V dnevni npr. je treba kar malo z mocjo odpreti okno, medtem ko v spalnici gre vse skupaj bolj na izi.

Pričakuj nepričakovano. :)
Marsikomu se bo zdelo sicer noro, ampak mačka te opazuje, kako ti odpiraš okno.
Ni vse v moči.
Kuščarka je odprla terarij (dvokrilna steklena, ne prav lahka vrata, ki se odpirajo vsaka na svojo stran). Toliko časa se je hodila naslanjat (skoraj butat) ob eno krilo, da se je odprlo.
Če je ne bi videla na lastne oči, bi bila prepričana, da sem pozabila odprta vrata.

harmony ::

Se strinjam "pika na i".
@matobeli
Hvala za nasvet, ga bom uposteval.
Najdel sem tole na amazonu - https://www.amazon.de/Fenstergriffe-SIM...

Vseeno, pa moram najti se nekaksno zascito, ko bo okno popolnoma odprto. Namrec frisne vecere poleti je potrebno izkoristiti.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim nad mačje bolhe? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6421054 (1380) Kayzon
»

Treniranje mačke

Oddelek: Loža
4911257 (9227) reeves
»

Ljubitelji mačk - nekaj vprašanj (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18054313 (32281) Kamran
»

Kako začeti živeti z mačko? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5012553 (11460) Pithlit

Več podobnih tem