» »

S čim nad mačje bolhe?

S čim nad mačje bolhe?

1
2
»

ZveeZ ::

Ganon je izjavil:

Jaz ti priporočam bravecto plus. Klopi, bolhe, gliste, trakulje, srčne gliste ... Vse pobije.

Kje nabavljas?

Ganon ::

Iskreno povedano, kjerkoli je na zalogi. Pri veterinarju. Premalo prihranim, da bi naročal iz tujine.

link_up ::

zenski del familije hoce macko, jaz pa zdaj to preberem...saj niste resni. Bolhe v bajti? Ne hvala. In, ce je macka skos not? Pa kako sploh izgleda imet macko 20 let skos not...a to sploh gre? Nic mi niso jasne te zadeve z macki, ker sem imel vedno psa. Bolh nikoli nismo videli, pa je bila skos zunaj. Mislim, od kood?
In and Out

Ganon ::

Tudi jaz jih nisem. Se pa lahko zgodi, enako kot pri psu.

Telbanc ::

Stronhold plus. Ampula, je za vse zajedalce, tud za ušesne garje. Mačk je skoz zunej, pa ga je treba skoz gledat. Servisirat. Sploh klopi su nevarni.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Gregor P ::

Najbolj "nevarno" je, ko so zares vroči dnevi in je bolham na mačkah prevroče in potem izberejo znotraj hiše novo tarčo>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PovemVfaco ::

link_up je izjavil:

zenski del familije hoce macko, jaz pa zdaj to preberem...saj niste resni. Bolhe v bajti? Ne hvala. In, ce je macka skos not? Pa kako sploh izgleda imet macko 20 let skos not...a to sploh gre? Nic mi niso jasne te zadeve z macki, ker sem imel vedno psa. Bolh nikoli nismo videli, pa je bila skos zunaj. Mislim, od kood?


Č maš karkoli, psa, mačko, karkoli, pa da je malo zunaj, malo znotraj, boš hitro fasal, razen mogoče če sesaš ko zmešan pa kopaš vsak dan al neki podobnga. Kdo ma potrpljenje za to sranje? Zato jaz domov vozim samo potepuške mačke, k so tam okol 160-180 cm velike, še raje pa grem jaz k njim.

m0LN4r ::

link_up je izjavil:

zenski del familije hoce macko, jaz pa zdaj to preberem...saj niste resni. Bolhe v bajti? Ne hvala. In, ce je macka skos not? Pa kako sploh izgleda imet macko 20 let skos not...a to sploh gre? Nic mi niso jasne te zadeve z macki, ker sem imel vedno psa. Bolh nikoli nismo videli, pa je bila skos zunaj. Mislim, od kood?

Macka je lahko skos not, ce od malega tako odraste niti ne bo hotla ven, AMPAK res NIKOLI ne sme ven, ker ko bo enkrat izkusila "zunaj" bo dobila nagonski popizditis in bo gnjavila nonstop za ven.
Nase so delno zunaj, nimajo bolh, ker tudi sosedove nimajo, saj dobijo ca. 2x letno ko je sezona eno rundo Frontline in eno rundo Brodline.
Smo pa imeli tudi mi enkrat tezavo, sosedi niso kosili visoka trava, pun kurac jezov, seveda Frontline pa te kaplice je pri dolgodlakih mackah zelo tezko dat, pa smo imeli bolhe doma v tepihu, kjer lahko po besedah veterinarja prezivijo prasice tudi nekaj let.

Pol smo menjali veterinarko, ki je rekla, da pozabi na vse, menjavat bo treba ampule, ker se navadijo. Pa da za vrat ne bo dovolj, ker se bolhe preselijo in spet vrnejo, tako da bo treba ponoviti vsaj mesecno oz. vsakih 6 tednov zadevo z ampulami in generalno posesat vse tkanine v bajti.

Zdaj jima dam ampule spomladi, ko se jezi gonijo, polovico ampule za vrat in polovico ob hrbtenici proti repu in potem se enkrat ca. julija in to je to.

Zdaj ze 5 let nobenih nisem videl.

Prej pa so se jih nalezle da bok pomagaj. Ko sem ji dal ampulo, naslednji dan so se preselile proti nosu in repu, da si videl kak jih panika grabi in skacejo po macku dol z macka.
Sicer mene bolhe grizle niso nikol, zeno tudi ne, itak so presvoh, da pregrizejo kozo. Ni pa fajn ko vidis neko malo stvar na random skocit.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

2dark ::

link_up je izjavil:

zenski del familije hoce macko, jaz pa zdaj to preberem...saj niste resni. Bolhe v bajti? Ne hvala. In, ce je macka skos not? Pa kako sploh izgleda imet macko 20 let skos not...a to sploh gre? Nic mi niso jasne te zadeve z macki, ker sem imel vedno psa. Bolh nikoli nismo videli, pa je bila skos zunaj. Mislim, od kood?


Kok zgleda pa, ko maš pasa.. Dlak, da jih izvažaš. Razen, če sobivaš z živalskimi dlakami in si cel v dlakah.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Gregor P ::

m0LN4r je izjavil:


Sicer mene bolhe grizle niso nikol, zeno tudi ne, itak so presvoh, da pregrizejo kozo.
… tole pa močno dvomim. Kakšen biolog med nami, da tole ovrže ali potrdi?:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

m0LN4r ::

Pasje bolhe ja, macje ne.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

mailer ::

Če se želi kdo pridružit nakupu ima čas do 22 ure. Naročam Frontline combo ampule za mačke, cena cca 28€/6 kosov + poštnina 7€ za celotno pošiljko oz po domače polovična cena v primerjavi z našimi ponudniki.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

IL_DIAVOLO ::

Ok, povej na zs-ju glede placila in posiljanja.

Lp
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Gregor P ::

m0LN4r je izjavil:

Pasje bolhe ja, macje ne.

Kakšna je pa razlika med pasjimi in mačjimi bolhami? Mar niso iste?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Kayzon ::

Kako se sploh okuzijo podgane male,mojega spuscam vsak dan po 1-3 ure ven pa nismo se imeli tezav z bolhami. Edino nos/usesa ma dost popikana k sili v cebele :c
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ovratnice proti bolhami in klopi

Oddelek: Loža
123222 (1263) OK.d
»

Potepuška mačka.

Oddelek: Loža
244540 (3487) Glugy
»

Muc prinesel bolhe, kako se jih znebiti

Oddelek: Loža
197754 (6844) MaterVola

Ovratnico za psa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11617162 (15612) Meizu

Več podobnih tem