» »

Garancijski list (nalepka)

Garancijski list (nalepka)

gexi45 ::

Mene zanima kaj vi nardite z škatlami z garancijsko nalepko. Men se po hise valja na tone skatl zaradi teh nalepk. A vi tut sparate te skatle al izrezete nalepko ali kako drugace. Nevem zakaj ne morejo tudi za drobnarije kot so miske, powerbanki in podobno dat garancijskega lista v skatlo.

blackbfm ::

o kaksnih nalepkah govoris.. racun je dovolj

bobby ::

nepomemmbni.
Če je nalepka strgana IN je na komponontah vidna fizična poškodba, potem imajo osnovo, da ti zavrnejo reklamacijski postopek.
nalepka je samo INDIKATOR in nič več.
Sicer pa ti na nalepki vse piše.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

gexi45 ::

Ne mislim tiste nalepke ki so npr. na racunalnikih da jih ne odpres.

Mislim tole ko ti namest lista dajo kot garancijski list kr na embalazo nalepko ki je garancijski list. Js sem do sedaj vedno moral prilozit garancijski list. Sam racun ni bil dovolj.

https://imgur.com/dztAFFv

To je to. Nobenga drugeka garancijska lista ni v skatli not blo. In to je vedno bolj pogosto pri majnsih izdelkih.

darkolord ::

Skoraj nikoli nisem rabil garancijskega lista pri uveljavljanju garancije.

Sploh pa tale nalepka ni nič, saj nima niti izpolnjenih podatkov gor. To gladko zabrišeš stran.

bobby ::

nepomembno. zakej? garancijski list itak ni pravilno izpolnjen, kar pomeni, da je račun dovolj.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Miha 333 ::

V teoriji zadošča račun, vendar če je garancijski rok več kot 1 leto, je bolje imeti pravilno izpolnjen garancijski list. Kajti na računu ni navedenega garancijskega roka in lahko pride do sprenevedanj ob morebitnih reklamacijah samo s priloženim računom.

bobby ::

Ne bluzi, račun MORA biti dovolj pa čeprav kupiš zadevo v Šparu in gor na računu je kruh, mleko, 1x računalnik,.. Minimalna garancija na nov produkt po Slo zakonodaji je 1 leto od dneva nakupa.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Magic1 ::

bobby je izjavil:

Ne bluzi, račun MORA biti dovolj pa čeprav kupiš zadevo v Šparu in gor na računu je kruh, mleko, 1x računalnik,.. Minimalna garancija na nov produkt po Slo zakonodaji je 1 leto od dneva nakupa.

Je bilo čisto na mestu. Kaj boš naredil, če ti pri uveljavi garancije rečejo, da je že preteklo eno leto? Na računu ne piše kolikšna je garancija. Marikatere trgovine zmanjšajo garancijo izdelkov na eno leto, kljub temu, da proizvajalec načeloma ponuje daljšo.
Magic


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačala sem eno pečico dobila drugo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8312195 (9528) starfotr
»

Inšpektor nad oglasom na Bolhi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
569801 (6800) mitja73
»

Garancija pri spletnem trgovcu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11513876 (11548) kratos
»

BigBang - Reklamacija brez računa (Logitech K800)

Oddelek: Pomoč in nasveti
236550 (5383) Compufreek
»

garancija brez računa ?

Oddelek: Loža
155872 (5107) cortez

Več podobnih tem