» »

WINDOWS 2000

WINDOWS 2000

element ::

Imam računalo P2 400@533mhz, in me zanima, če se mi splača naložit gor Windowse 2k? Baje da so dost bolj stabilni, zanima me pa predvsem, kako je z OCjanjem in Igrami pod Win2k? Lahko jih dobim zastonj, tko da to ni provblem. Nasvet? :\
  • spremenil: element ()

OrlyTM ::

minimum je 128MB ram ... procesor pa je dovolj hiter, da ti bo delal z win2k še bolje kot v win9x sistemih ...

Z OC-janjem ni nič drugače,
igre pa smo že večkrat predebatirali ... večina novih iger dela brez problema, starejše pa je treba malo pohackat, nekatere pa pač ne delajo ... cena napredka or what :))))

Tko da če maš vsaj 128mb RAM, go for it !!

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

bastadu ::

Če imaš hardver kolikotoliko kompatibilen za 2k (to lahko preveriš tule), ne boš razočaran nad 2k. Jaz si niti ne predstavljam več dela na compu brez 2k, ker so ful stabilni. Ti povem, so se mi sesuli samo ene dvakrat, pa jih že mam od izida, torje več kot leto. Pa še tisto so se mi sesuli, ker softwer ni bil kompatibilen. PRIPOROČLAM!

Paramedic ::

A ja js bi ti tut priporoču w2k. ampak prej malo poglej, če maš kak kos hardware-a starejši in ni tok podpiran. js sm se mal zasrau, k mam zdej beta gonilnike za grafično gor in mi igre ne delajo-zaenkrat- čeprav na uni listi piše, da je kompatibilna
End transmission.

element ::

Mam 128mb pc133 rama, v kratkem še 128. Nobena od komponent (razen procesorja, plate) ni starejša od 3 mesecev. Dvd je nov, zvočna abit au10 + daljinc, GeForce 2mx, USR 56k modem, disketnik nov, disk ga dobim še ta teden novga po pošti. še celo ohišje in napajalnik sm zamenjal. :D To se prav, da se mi potemtakem splača nadgradit iz Win ME -> Win 2k? Pa še nekaj. A lahko namestim Win 2k čez Win ME, tako, da mi ni treba še enkrat inštalirat vseh iger, programov, tako kot se da to narest iz Win95/98 -> Win ME?

g0Run7 ::

seveda se da, pol pa izbiras katerega bos zagnal, no problem

bastadu ::

Da se, sam ne iz slovenskih verzij winsow... če maš slovenske winse gor, pol lahka edin prepišeš te windowse (še enkrat boš mogu nalagat use) ali pa pa jih namestiš poleg WinME in imaš potem oba gor (tut v tem primeru boš moral na 2k vse nanovo namestit)...

element ::

Mam ang. verzijo winsov ME, to se prav, da s tem nebi smel bit problema. Ker se mi ne da še enkrat nalagat vsega sranja na računalo, saj sem ga prejšni mesesc v treh dneh 7x formateru, ker me je modem jebu ;((, pol sm pa hotu z neta gonilnike potegnt in na USR strani LINK NI DELU (grr;((), pa take komplikacije tko da sem zdej komi poštimu, in se mi ne da spet postopka ponavljat. Mislm krneki! A majo Windowsi 2k drajverjev več kot ME, da mi ne bo spet treba iskat gonilnikov za modem po celem planetu?

OrlyTM ::

ne ne ne .... fresh install ... drugač nis nč naredu ... winme sux ... ne mi win2k čez winme tlačit .... raj mej me pol

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

element ::

OK. Si bom uzel čas, pa jih bom gor butnu. Ej orlyTM, kakšni so pa win 2k v praksi?




Pejte pol še tole pogledat. :)

OrlyTM ::

Win2k so eden najboljših sistemov kar jih je trenutno na trgu in definitivno brez konkurence v MS-jevem hlevčku ...

glavne značilnosti:

plusi -- hitrost, stabilnost (seveda na primerni strojni opremi)
minusi -- mal bol se morš poglobit v nastavitve, bolj pozoren morš bit pri instalaciji, ko ti zalaufa pa dela k šus, pa pač nekateri stari programi in igre ne delajo ... napaka programerjev tega programa in NE windows 2000

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

element ::

Ql. Evo, že letim k sosedu po Windowse 2k!!! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Longhorn - minimalne zahteve in nekaj slik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1158396 (8396) SunCell
»

XP in igre

Oddelek: Programska oprema
411554 (1157) andrej
»

windows xp uporabnost

Oddelek: Operacijski sistemi
211432 (1125) zlickon
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585342 (4484) andrej
»

win me sux?

Oddelek: Operacijski sistemi
232598 (2415) Matty

Več podobnih tem