» »

Kdo kupuje proteini na Poljskem ali Madžarskem?

Kdo kupuje proteini na Poljskem ali Madžarskem?

«
1
2

techuser ::

Zanima me, kakšne izkušnje imate s trgovino shopbuilder.si ali pa bodypak.pl? Kdo kupuje na teh straneh? Namreč poštnina je bolj ugodna kot v Sloveniji, cene so pa tudi občutno nižje kot pri naših trgovinah. Včasih nabavim kakšne proteine, mi zapaše kakšna vanilija ali pa kej podobnega, zdi se mi zanimivo, da imajo v redu cene.
  • spremenil: techuser ()

LeQuack ::

A je potem kul trgovina ta shopbuilder?
Quack !

Ben Dover ::

Hmmm zelo ugodno napram myprotein, sam zaupat Madžarom in Poljakom? Hmmm..
Na myprotein je omenjeno, da je kakovost višjega razreda tule pa nič..
Glede na to koliko tega gre v telo jaz ne bi bil preveč škrt ..
Thoughts?

Zgodovina sprememb…

celje ::

kaj pa je narobe z proteini.si?

prodajajo Nutrend, Olimp, .... preverjene in dobre zadeve. (poleg ostale robe)

Ben Dover ::

https://shopbuilder.si/koncentrati-prot...

https://si.myprotein.com/sports-nutriti...

Dobiš 1kg več za isto ceno, sam kot sem že rekel kakovost je pomembna. Nekak mi myprotein delujejo bolj legit, ker niso re-sellerji..

@csam proteini.si so najdražji.. Toliko marketinga meni zelo smrdi in tudi doda k ceni.

Zgodovina sprememb…

celje ::

ne vem no. ta zadeva (oz podobna od Nutrenda ali Olimpa (drugih naceloma ne kupujem)) je cenovno enaka oz podobna. razen tega banerja (ki se vrti na tej strani 35% off).

marketing je nekako postal nuja vseh panog. pa naj bo lokalni frizer ali "veliki" mimovrste.

btw: so te zadeve na myprotein v visjem razredu kvalitete ali bolj v srednjem?

Ben Dover ::

Ne vem jaz sem se šele začel s tem ukvarjat bolj zares.. tisti popust je stalen, kakšen dan ujameś tudi -45% in gratis darilo + dostava ob vsakem nakupu nad 60EUR, to je njihov marketing imo. Firma je iz Anglije, malo bolj jim zaupam kot vzhodnjakom, sploh ker je mleko v igri.

Aja pa popust ni vračunan, je šele na blagajni..

Zgodovina sprememb…

celje ::

mene recimo, odbijajo popusti. ker 45 off mi je malo indijska oz afriska fora. tako tam zacnejo: my friend just for you.....

ne vem no, rajsi priznane firme. hebat ga, malo vec denarja... pa upat, da so res preverjeni.
na cem delas, definicija, masa, hujsanje?

Groot ::

celje je izjavil:

ne vem no. ta zadeva (oz podobna od Nutrenda ali Olimpa (drugih naceloma ne kupujem)) je cenovno enaka oz podobna. razen tega banerja (ki se vrti na tej strani 35% off).

marketing je nekako postal nuja vseh panog. pa naj bo lokalni frizer ali "veliki" mimovrste.

btw: so te zadeve na myprotein v visjem razredu kvalitete ali bolj v srednjem?


Myprotein so nekje na robu višjega razreda kvalitete. Na kar nekaj testih so bili v več kategorijah med top izdelki po kvaliteti. Je pa sicer težko to jasno definirati, ker američani npr. rinejo naprej popolnoma druge znamke, ki se koncentrirajo na njihov trg.

Je pa pred kratkim Myprotein ne tako neznatno podražil svoje stvari za SLO. Nekateri izdelki so šli gor tudi 20% in več, tako da priporočam, da pogledate preden avtomatsko naročite, saj niso ravno glede vsega vedno najcenejši (npr. ZMA je pri THE Nutrition vedno bil občutno cenejši). Zlato pravilo na Myprotein pa je seveda da nikakor ne kupiti brez popusta. Sam se celo držim, da pod vsaj 35-40 % popusta ne naročim ničesar, ker so preprosto preveč pogosto tovrstne kode.

blackbfm ::

Myprotein so nekje na robu višjega razreda kvalitete


najprej definiraj "kvaliteto"

Ben Dover ::

celje je izjavil:

mene recimo, odbijajo popusti. ker 45 off mi je malo indijska oz afriska fora. tako tam zacnejo: my friend just for you.....

ne vem no, rajsi priznane firme. hebat ga, malo vec denarja... pa upat, da so res preverjeni.
na cem delas, definicija, masa, hujsanje?


Ma jaz to vidim kot neke vrste marketing, je pa smešno, ker imajo vedno -35% in to je v bistvu redna cenA, weird strat.

Delam pa na masi sem že cca. 3kg gor dal, večinoma vode pomojem k te kreatin nabuta, tolk v enem mesecu ni možno mesa dobit. :D

@Groot kako pa se je ZMA odrezal na testih, kaj veš? Bolje od myprotein?

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

joj fantje, za koga nabijate tole umetno maso? Ce je to le zarad videza in punc, naj vam povem eno skrivnost. Punce zavohajo, od dalec, ce si naraven ali umetno napumpan. Pac s tem jih je obdarila mati evolucija. Ce si naraven, tudi ce nimas prevec mase, si praviloma za zenske bolj privlacen. Trenirajte ampak prehrana naj bo zdrava in brez teh umetnih dodatkov.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

In kaj je tu umetnega?:)) Pojdi nazaj drkat crypto in čevapčič. Punce zavohajo samo tvojo nedolžnost. Ne nabijaj, sem bil 100%, da bo vletel nek razsvetljenec, ki nima pojma o zadevi in solil pamet.

Zgodovina sprememb…

Kayzon ::

SuperKripto je izjavil:

joj fantje, za koga nabijate tole umetno maso? Ce je to le zarad videza in punc, naj vam povem eno skrivnost. Punce zavohajo, od dalec, ce si naraven ali umetno napumpan. Pac s tem jih je obdarila mati evolucija. Ce si naraven, tudi ce nimas prevec mase, si praviloma za zenske bolj privlacen. Trenirajte ampak prehrana naj bo zdrava in brez teh umetnih dodatkov.



post body virgin

Ben Dover ::

@Groot kako je s tem zlatim članstvom pri The nutrition, ali ga dobiš zastonj samo ob enkratnem naročilu nad 150€ ali se sešteva?

Nevermind sem dojel, dost poštena cena.

Zgodovina sprememb…

Kekokekič ::

No delanje na mišicah je sigurno okj ampak je tko kot povsod - do neke mere in na pravi način.

Se da vidt potem marsikerga, ki je ornk nabit ampak že glede na to kako hodi vidš, da nima nobenega ravnotežja, da ne zna nosit te mase, da je pač neroden in bi padu, če bi ga mal bolj porinu. Ta isti potem prehodi 5 šteng in je zadihan, kot da ima maraton za sabo - nobene kondicije. Point fitnes naj bi bil, da zgledaš dobr, se počutš dobr in si atletski. Da lahko kej nardiš pol s tem, kar si pridobiv in natreniru. Drugač je vse skupi brez veze in si nakonc še več škode nardiš kot koristi (vsaj js to tko vidm).

Kaj je naravno je pa od vsazga posameznika odvisn. Nekaterim so tud steroidi naravni, eni pravjo, da že če proteine v prašku jemlješ nis naraven :)).

Pri proteinih je še ena stvar, ki se premal omenja v takih temah - okus proteinov - tuki se lahko zelo lepo scat peleš. Js od vseh proteinov, ki sem jih probu so mi res dobri samo od proteini.si okus čokolada in ledena kava (vanilija še nekak) pa od Optimum Nutrition gold standard mislim, da se okusu reče extra milk chocolate. Vse ostalo je bilo bolj meh, v nekaterih primerih celo tolk zanič, da jih nism mogu pojest. Merkat okol tega.

Drugač pa itak - Prehrana more bit številka 1, dobro sestavljen trening program, dovolj visok vnos vode. To ponavljat neki mescev, šele potem dodajat proteine in ostale praške (ni pa sploh nujno, da se kaj dodaja).

c3p0 ::

> Kaj je naravno je pa od vsazga posameznika odvisn. Nekaterim so tud steroidi naravni, eni pravjo, da že če proteine v prašku jemlješ nis naraven :)).

To so ponavadi tisti, ki v isti sapi izjavijo "menda ne jemlješ tistih steroidih in proteinov?"

Fuks ::

Osebno se mi zdi bulk.com kvaliteta veliko boljša kot myprotein. Lepše se meša, ni barvil, boljši okusi (myprotein ima kup res slabih). Tudi čokoladice so boljše.

stara mama ::

celje je izjavil:

kaj pa je narobe z proteini.si?

prodajajo Nutrend, Olimp, .... preverjene in dobre zadeve. (poleg ostale robe)

Hahaha, dober vic da omenjaš proteini.si
V trgovinah se njihove polkilske pakunge prodajajo po 10EUR, zdaj pa si izračunaj ceno na kg, če se ti res splača.
Marsikdo vidi samo vrečko, pa mislijo da so dobili boga-in-pol za tistih 10EUR, na kar pa oni večinoma ciljajo.

Še nedolgo nazaj sem whey na myprotein dobil po ceni 11,2EUR/kg, kar se mi zdi še precej ugodno.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Na ponaredke lahko naletis kjerkoli, tudi prinas, tudi nasi uvazajo marsikaj od marsikoga na koncu pa sam nalepko dajo gor. Pa ponavadi z vzhoda ja.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hurikhan ::

Eni res mislite, da je pikanje s proteini ok?

Ma vse kar rabite je uravnotežena prehrana, ne pa neke praške.
Praški pa krmila se uporabljajo za pitanje živali.
Tu govorit kateri so bolj zdravi in kateri manj je smešno.

To rabijo profesionalni "športniki," ne pa rekreativci.

Če bi se ljudje ukvarjali s čim bolj pametnim, kot pa kako zgledaš na instagramu, tega ne bi potreboval nihče.
Je pa res, da to šele ugotoviš z leti. Mladim se to ne da dopovedat.

Likalnik ::

Ben Dover je izjavil:

celje je izjavil:

mene recimo, odbijajo popusti. ker 45 off mi je malo indijska oz afriska fora. tako tam zacnejo: my friend just for you.....

ne vem no, rajsi priznane firme. hebat ga, malo vec denarja... pa upat, da so res preverjeni.
na cem delas, definicija, masa, hujsanje?


Ma jaz to vidim kot neke vrste marketing, je pa smešno, ker imajo vedno -35% in to je v bistvu redna cenA, weird strat.

Delam pa na masi sem že cca. 3kg gor dal, večinoma vode pomojem k te kreatin nabuta, tolk v enem mesecu ni možno mesa dobit. :D

@Groot kako pa se je ZMA odrezal na testih, kaj veš? Bolje od myprotein?


Tudi jaz sem svoje čase bil na kreatinu..nič ni narobe...če delaš redno kure in se potem pravilno čistiš....je pa res, da sem na koncu jedel ta kreatin kot bonbone:) takrat je bila razlika očitna in se je poznalo na masi.
res pa je, da ko nehaš to jesti..vse oziroma večino izgubiš...

IL_DIAVOLO ::

hurikhan je izjavil:

Eni res mislite, da je pikanje s proteini ok?

Ma vse kar rabite je uravnotežena prehrana, ne pa neke praške.
Praški pa krmila se uporabljajo za pitanje živali.
Tu govorit kateri so bolj zdravi in kateri manj je smešno.

To rabijo profesionalni "športniki," ne pa rekreativci.

Če bi se ljudje ukvarjali s čim bolj pametnim, kot pa kako zgledaš na instagramu, tega ne bi potreboval nihče.
Je pa res, da to šele ugotoviš z leti. Mladim se to ne da dopovedat.


Butelj, ce to zaužijes kot navaden smoothie.

Sicer pa dobri in kvalitetni proteini stanejo 20 evrov na kilo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

m0LN4r ::

hurikhan je izjavil:

Eni res mislite, da je pikanje s proteini ok?

Ma vse kar rabite je uravnotežena prehrana, ne pa neke praške.
Praški pa krmila se uporabljajo za pitanje živali.
Tu govorit kateri so bolj zdravi in kateri manj je smešno.

To rabijo profesionalni "športniki," ne pa rekreativci.

Če bi se ljudje ukvarjali s čim bolj pametnim, kot pa kako zgledaš na instagramu, tega ne bi potreboval nihče.
Je pa res, da to šele ugotoviš z leti. Mladim se to ne da dopovedat.
Ti si staromoden, nekega dne bomo vsi samo praske jedli, mogoce bos tudi ti dozivel. Pa bos spremenil mnenje.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hurikhan ::

Zakaj bi pa to podpiral? A so praški bolj okusni od enega klasičnega obroka?

Ben Dover ::

To so enake fore kot "umetna" gnojila, konc koncev niso nič drugačna po sestavi kot naravna, le bolj koncentrirana, organizem v tem ne vidi razlike, hrana kot hrana. Če delaš na čim bolj popolnem intake-u potem so izolati in koncentrati zelo dobrodošli, da bi enako dosegel s hrano je pa skoraj nemogoče brez private chefa, ogromno denarja in časa.. Seveda pa moraš malo vedet kaj delaš in ne samo metat vase kot v kanto za smeti. :D

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

hurikhan je izjavil:

Zakaj bi pa to podpiral? A so praški bolj okusni od enega klasičnega obroka?


So nabiti z beljakovinami in nizko kalorični, pa tudi najbolj poceni oblika beljakovin.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hurikhan ::

Ne razumem ljudi, ki jim je vseeno kaj jedo, samo da preživijo. Hrana je ja edina stvar od česa živiš. In voda.
Zakaj potem ne bi užival v dobri hrani?
Kako lahko uživaš v praških, ki so ogabnega okusa?
Ok, 1% čudakom so lahko dobri. Kaj pa ostalim?
To ni res, sam si lahko čist dobro skuhaš, samo nekaj časa moraš posvetit temu.

SuperKripto ::

Vse kar je procesirana prehrana, se posebi pa z raznimi umetnimi dodatki, je dost manj optimalno, kot ce jes naravno hrano. Verjetno kdo izmed vas misli, da je vso sadje in zelenjava naravna? Tudi ne. Pesticidi veste kaj so in kako ucinkujejo na organizem? Drgac pa iz dolgoletnih izkusenj zarad narave dela, ki sem ga nekoc opravljal, zenske praviloma dost prej padejo na naravne tipe, tudi ce imajo kaksno kilo manj misic.

Kot je ze nekdo povedal, je ze pri hoji za opazit, to ze moski lahk opzimo kdo je sposoben in kdo le umetno napumpan brez dejanske moci. Misice so namenjene za doloceno funkcijo, ne za izgled, kot si to misli marsikater izmed vas. Zato pa vidis toliko napumpanih kao nabildanih, premaga ga vsak, ki je bolj zilav, pa morda niti ne hodi na fitnes ampak recimo dela doma na kmetiji.

Zgodovina sprememb…

hurikhan ::

SuperKripto je izjavil:

Vse kar je procesirana prehrana, se posebi pa z raznimi umetnimi dodatki, je dost manj optimalno, kot ce jes naravno hrano. Verjetno kdo izmed vas misli, da je vso sadje in zelenjava naravna? Tudi ne. Pesticidi veste kaj so in kako ucinkujejo na organizem? Drgac pa iz dolgoletnih izkusenj zarad narave dela, ki sem ga nekoc opravljal, zenske praviloma dost prej padejo na naravne tipe, tudi ce imajo kaksno kilo manj misic.

Kot je ze nekdo povedal, je ze pri hoji za opazit, to ze moski lahk opzimo kdo je sposoben in kdo le umetno napumpan brez dejanske moci. Misice so namenjene za doloceno funkcijo, ne za izgled, kot si to misli marsikater izmed vas. Zato pa vidis toliko napumpanih kao nabildanih, premaga ga vsak, ki je bolj zilav, pa morda niti ne hodi na fitnes ampak recimo dela doma na kmetiji.


Štos je, da še ene ženske nisem srečal, ki bi rekla, da so jim bilderji lepi. Sem pa srečal ogrmno moških, ki tako mislijo.

SuperKripto ::

Jaz sicer nisem slisal direkt ampak sem slisal skupino prijateljic, ki so se o tem pogovarjale, da dolocena njihova prijateljica sploh ne pogleda tipa, ce ni nabildan. Ampak se mi zdi, da taksne zenske niso v vecini. Ravno obratno.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Ogabnega okusa? Se nisi probal znamke Olimp.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hurikhan ::

SuperKripto je izjavil:

Jaz sicer nisem slisal direkt ampak sem slisal skupino prijateljic, ki so se o tem pogovarjale, da dolocena njihova prijateljica sploh ne pogleda tipa, ce ni nabildan. Ampak se mi zdi, da taksne zenske niso v vecini. Ravno obratno.


Absolutno jih je dost takšnih tudi. Ampak ponavadi potem ugotoviš, da takšne niso preveč pametne. Če hočeš imeti takšne, potem pa ja, je treba bit nabildan.

Ben Dover ::

Od kje vam ideja, da se to počne zaradi punc? Pa a ste res same devičke al kaj? Fukal bom z mišicam ali brez, če ne znaš ženske prijet in bit šarmer ti noben prašek ne bo pomagal, lol. Nehajte bluzit v tri krasne, ker ste smešni.

Zgodovina sprememb…

hurikhan ::

Ben Dover je izjavil:

Od kje vam ideja, da se to počne zaradi punc? Pa a ste res same decičke al kaj? Fukal bom z mišicam ali brez, če ne znaš ženske prijet in bit šarmer ti noben prašek ne bo pomagal, lol. Nehakte bluzit v tri krasne, ker ste smešni.


Saj glih to ti pravim. Mišice so samo za razkazovanje med fanti. Ženske tega ne rabijo.

energetik ::

hurikhan je izjavil:

Ne razumem ljudi, ki jim je vseeno kaj jedo, samo da preživijo. Hrana je ja edina stvar od česa živiš. In voda.
Zakaj potem ne bi užival v dobri hrani?
Kako lahko uživaš v praških, ki so ogabnega okusa?
Ok, 1% čudakom so lahko dobri. Kaj pa ostalim?
To ni res, sam si lahko čist dobro skuhaš, samo nekaj časa moraš posvetit temu.

Saj se lahko uživa tudi v dobri hrani, če poleg poješ še kakšen "prašek". In sirotka v prahu ni nič nenaravnega, samo skoncentrirane beljakovine iz sirotke, ki so zelo pripravne za določene priložnosti. Ali za obrok takoj po vadbi, ali pa npr. za nadomestitev malce na šihtu. Jaz si npr. velikokrat za na šiht pripravim uravnotežen šejk iz mletih ovsenih, wheya, olivca in mletega lanu. Nekih 700kcal s custom made razmerjem OH/B/M. Precej bolj uravnoteženo kot random sendvič iz avtomata.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Sej, sprasujem, ce je to zarad punc. Ce ni, a je za fante, lol? A zdej bos povedal, da je to zate, da se ti boljse pocutis, kot tiste cvetke zensk, da zeli biti lepa zase. Pa ves, da je psiholosko gledano, da so to bucke. Ce zelis bolj funkcionalno telo z misicami, potem se ne bos sel hranit s taksno hrano, ampak bos sel jest optimalno.
A veste na kaj najvec zensk pade? Ce govorimo o fizicnem telesu. Ce pogledate recimo telo plavalcev. Mislim, da vecina zensk najbolj pada na taksen tip telesa. Taksno telo ni prevec nabito, zgleda zelo funkcionalno in naravno.

hurikhan ::

SuperKripto je izjavil:

Ce pogledate recimo telo plavalcev. Mislim, da vecina zensk najbolj pada na taksen tip telesa....


This!

Ben Dover ::

hurikhan je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Od kje vam ideja, da se to počne zaradi punc? Pa a ste res same decičke al kaj? Fukal bom z mišicam ali brez, če ne znaš ženske prijet in bit šarmer ti noben prašek ne bo pomagal, lol. Nehakte bluzit v tri krasne, ker ste smešni.


Saj glih to ti pravim. Mišice so samo za razkazovanje med fanti. Ženske tega ne rabijo.


To rabi moje telo, ki se stara, po 10 letih lenarjenja in bluzenja sem se pač odločil temu naredit konec, postava je le dodatni motivator poleg počutja. In če maš tak metabolizem kot jaz, potem je bulkat in pridobivat zelo težko, nismo vsi enaki.

Zgodovina sprememb…

hurikhan ::

Potem rabiš veliko vadbe in 0 praškov.
Jej normalno, vadi in boš fit s časom.

Ben Dover ::

Tečna sta. Leave us alone yo. :))

Likalnik ::

hurikhan je izjavil:

Eni res mislite, da je pikanje s proteini ok?

Ma vse kar rabite je uravnotežena prehrana, ne pa neke praške.
Praški pa krmila se uporabljajo za pitanje živali.
Tu govorit kateri so bolj zdravi in kateri manj je smešno.

To rabijo profesionalni "športniki," ne pa rekreativci.

Če bi se ljudje ukvarjali s čim bolj pametnim, kot pa kako zgledaš na instagramu, tega ne bi potreboval nihče.
Je pa res, da to šele ugotoviš z leti. Mladim se to ne da dopovedat.


Praski oziroma proteini se uporablja kot nadomestilo prehrane..je samo dodatek, da lahko recimo nadomestis en obrok…ker v danasnjem tempu zivljenja si tezko zagotovis 5 ali pa 6 obrokov na dan.
Ce se redno trenira so te dodatki priporocljivi in s tem si nic ne skodujes.

hurikhan ::

Ok, ok. Saj grem delat. :))

SuperKripto ::

Ben, potem v tvojem primeru ti priporocam, da zacnes plavat, redno. Pri plavanju se pokur velik kalorij in bos tudi bolj lacen, bos lahko vec pojedel. Seveda je najlazje, ce to pocnes v kaksnem hotelu z bazenom, kjer imajo ze pripravljeno zdravo hrano. Lahko pa seveda sam zacnes kupovat in pripravljat zdrave obroke.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

SuperKripto je izjavil:

Ben, potem v tvojem primeru ti priporocam, da zacnes plavat, redno. Pri plavanju se pokur velik kalorij in bos tudi bolj lacen, bos lahko vec pojedel. Seveda je najlazje, ce to pocnes v kaksnem hotelu z bazenom, kjer imajo ze pripravljeno zdravo hrano. Lahko pa seveda sam zacnes kupovat in pripravljat zdrave obroke.


A boš financiral? Če več pokurim bom več pojedel? Ni to tako enostavno lejga. Grem kopat jamo za olimpijski bazen. To da ti živiš v oblakih mi je pa že dolgo znano btw. :D

Zgodovina sprememb…

stara mama ::

Likalnik je izjavil:


Praski oziroma proteini se uporablja kot nadomestilo prehrane..je samo dodatek, da lahko recimo nadomestis en obrok…ker v danasnjem tempu zivljenja si tezko zagotovis 5 ali pa 6 obrokov na dan.
Ce se redno trenira so te dodatki priporocljivi in s tem si nic ne skodujes.

^This!!

Če na dneve povečane fizične aktivnosti vsak večer v smoothie sipaš žlico wheya je to čist ok in priporočljivo.
Da bi sam od tega živel, mislim da nihče tule ne (niti ni poceni ter vrjetno skoraj nihče ni tako nor).
Se pa rado predpostavlja kot da so tukaj sami taki, glede na komentarje :)

SuperKripto ::

Ben Dover je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Ben, potem v tvojem primeru ti priporocam, da zacnes plavat, redno. Pri plavanju se pokur velik kalorij in bos tudi bolj lacen, bos lahko vec pojedel. Seveda je najlazje, ce to pocnes v kaksnem hotelu z bazenom, kjer imajo ze pripravljeno zdravo hrano. Lahko pa seveda sam zacnes kupovat in pripravljat zdrave obroke.


A boš financiral? Če več pokurim bom več pojedel? Ni to tako enostavno lejga. Grem kopat jamo za olimpijski bazen.


ce imas dovolj za praske, za vse te dodatke pa za kriptovalute, bos verjetno imel dovolj tudi za bazen.

Ben Dover ::

Kje dobim bazen za 30EUR na mesec?( ps ne tistega napihljivega v katerem ti čofotaš z rokavčki) A se boš ustavil počasi?

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Kaj pa ce bi clanarino za fitnes zamenjal za clanarino za bazen? pa vsi stroski s temi dodatki

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

Fitness imam doma. Drugače se sploh ne bi ukvarjal s tem, ker nisem ravno ekstrovertiran.:)

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere proteine?? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
800113433 (2594) J.McLane
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037006 (14176) link_up
»

Proteini.si mnenje

Oddelek: Šport
2911922 (7487) Steinkauz
»

MAMMUT proteini

Oddelek: Loža
318838 (8071) alexa-lol

Več podobnih tem