» »

Proteini.si mnenje

Proteini.si mnenje

bananus420 ::

Živijo,
zanima me za vaše mnenje glede spletne strani proteini.si

Pred leti sem kot začetnik v fitnesu seveda najprej naletel na njo in tam tudi kupoval kar so oni priporočali, ampak kasneje sem sprevidel, da niso tako blesteči.

Moje osebno mnenje je, da so zanesljivi in dobro poslujejo AMPAK cene niso niti malo ugodne, velikokrat priporočajo izdelke, ki niso tako dobri oz. kvalitetni kot pravijo, naštejejo vse potencialne dobre lastnosti izdelkov, zamolčijo oz. čim manj izpostavijo pa negativne in opozorila pri uporabi nekaterih, včasih celo LAŽEJO glede nekaterih stvari.
Ustvarili so si veliko množico strank, ki jim sledi in to tudi močno izkoriščajo za samo-oglaševanje (poglejte njihovo facebook stran na primer, na vsaki drugi sliki je nek njihov izdelek in potem kratek opis zakaj bi ga morali jemati).
Mislim da je to vse za upoštevati.

Tam ne nakupujem več že samo zaradi cene (npr. na myprotein dobiš veliko več, boljše kakovosti in bolj ugodno) me pa tudi moti da pretirano oglašujejo nekatere izdelke (večinoma Olimp - neka poljska firma), ki sploh niso tako dobri.

Lp

lommmp ::

Se strinjam, video predstavitev tistega olimp redweiler preworkouta je totalen BS! Skoraj vse kar Benjamin pove je popolna laž. Ker se nisem zavedal da tako poslujejo sem jih naivno poslušal in kupil tisti preworkout ampak izkazalo se je nasportno.

nurmaln ::

Wow... ugotovil ste da se v oglasih kakšno stvar olepšuje?
svašta
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

PurpleMoo ::

Sicer sama prehrambenih dodatkov ne uporabljam, vendar a niso nekje naredili test teh proteinov, in je MyProtein whey precej slab napram ostalim?

Fuks ::

Proteini.si ima odličen branding. Proteini.si majica na fitnesu je že skoraj enako kot iPhone v žepu (malenkost pretiravam pa vseeno).

Njihovi izdelki pa so tudi izdelki od sicer zelo priznanih proizvajalcev, ki pa sicer ogromno vlagajo v marketing (namesto kvaliteto produkta recimo). Menim da sicer ne prodajajo slabe robe, vendar cene so pa ubitačne oz nekonkurenčne. Pol so pa še vse te reklame, ki kot je bilo že omenjeno mejijo na zavajanje oz izkoriščajo nepoznavanje učinkov izdelka. Pa še Chorchyp nardi ta svoje :D

Predlagam ti da nekaj prihraniš in kupiš najbolj kvalitetno robo pri bulkpowders.co.uk . Če ne želiš naročati iz tujine (čeprav se hitro izplača), potem pa kupi raje pri npr. Maxximum-shop v sloveniji. So dokaj ugodni, imajo tudi poslovalnice kjer ti bodo bolj iskreno svetovali. Če naročaš pa mislim da imaš free shipping že pri 25EUR ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fuks ()

dejansan ::

Najboljše pa je, ko se registriraš na xy forum, samo da skritiziraš kakšen produkt, podjetje...
dejansan

thramos ::

Industrija preprodajanja športne prehrane si to zasluži. V celoti. Praktično vse kar prebereš, oziroma kar svetujejo je vsaj pretiravanje, če ne zavajanje oz. kar laži. Kar se tega tiče ni praktično nobene razlike med različnimi slovenskimi preprodajalci. Enake izdelke oz. iz istih surovin pa se da ceneje dobiti iz tujine.

Kolikor toliko kredibilne informacije se da dobiti na recimo temle forumu.

lommmp ::

jst z maxximuma naročam se mi kr dopade Biotech pa cena je v redu.

bananus420 ::

@PurpleMoo kje so pa naredili te teste?

@Fuks meni se zdi tista majica bolj kot neka poceni varjanta kot pa za se považit. Bom preveru bulkpowders, hvala.

@dejansan samo dajam svoje mnenje in se zanimam če še kdo misli enako

@thramos res je

spenstar ::

Verjetno mislis tole: http://www.sportnaprehrana.com/raziskav...
Drugace pa jest kupujem Peak proteine, pa sem ze vse probal, od ON, BSN, Weider, Cytosport itd.
SPENSTAR--builder

bambam20 ::

Ima kdo izkušnje z izdelki od tega pronudnika http://athlete-nutrition.eu/index.php/s... ?

Fuks ::

lommmp je izjavil:

jst z maxximuma naročam se mi kr dopade Biotech pa cena je v redu.


Cena je v redu, to je pa tudi to. Tudi sam sem kar dolgo kupoval to ker je pač najcenej. Samo ni pa to top kvaliteta. Slajeno je z aspartamom, ko daš na do shakerja in čez vodo se vse sprime, kup barvil ma dodanih, procent beljakovin ni tko dober. Če primerjaš npr z http://www.bulkpowders.co.uk/pure-whey-... dobiš 5kg top šit whey-a za cca 80€. Poleg tega imajo non stop akcije (-10%, -15% ali trenutno mislim da je celo -20% aktivna (kupon na home page-u)). Če malo spremljaš, dobiš to vrečo za 64€ torej. Vsebnost beljakovin 80%. Ne dodajajo umetnih barvil. Če ti je vseeno za okus dobiš še precej ceneje unflavored ;) Na vsake toliko časa objavijo tudi laboratorijsko analizo vzorcev tako da se ve da kvaliteta je taka kot trdijo. Uglavnem sem res ful zadovoljen ;)

@thramos: tudi zame velja to kot kredibilni in nepristranski vir ;) priporočam!

Apache90 ::

Jaz jemljem USN Whey že neki časa in so mi top. Že zato ker so taki kremasti, in ne vodeni kot so npr od Olimpa.

igor0203 ::

Pri njih kupujem že nekaj let in ne grem na druge. Izredno kvalitetni po konkurenčni ceni, poleg tega pa je support zelo dober in lastnik Marko se vedno maksimalno potrudi.

http://www.sportnaprehrana.com/

PurpleMoo ::

bananus420 je izjavil:

@PurpleMoo


https://labdoor.com/rankings/protein

Očitno so precej kvalitetni.

Matija82 ::

igor0203 je izjavil:

Pri njih kupujem že nekaj let in ne grem na druge. Izredno kvalitetni po konkurenčni ceni, poleg tega pa je support zelo dober in lastnik Marko se vedno maksimalno potrudi.

http://www.sportnaprehrana.com/


Tole je mogoče najslabša stran, ki sem jo videl v zadnjem času. Kot zmaga pa tole: dve različni kategoriji izdelkov, 1. beljakovine in 2. proteini. Smeha polna skleda.

spenstar je izjavil:

http://www.sportnaprehrana.com/raziskav...


To niso dejstva, to je reklama. Neko tabelco cene beljakovin/g iz lokalnih konkurentov bi naredili če se že gremo neko primerjanje, ne pa tkole na hojladri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

mitja73 ::

Začetek te teme me bolj spominja na reklamo kot pa da bi kdorkoli na tehničnem forumu spraševal kej tacga.

lommmp ::

@Fuks kako pa veš to?

@mitja73 kako točno te kritika spominja na reklamo?

mitja73 ::

lommmp je izjavil:

@Fuks kako pa veš to?

@mitja73 kako točno te kritika spominja na reklamo?


Tole:
(npr. na myprotein dobiš veliko več, boljše kakovosti in bolj ugodno)

pingo76 ::

Redno kupoval na myprotein 5kg vreče unflavored. Poleg cene sem se tako odločil ker sem s naveličal sladil. Sedaj se gibam le še za vzorec (vključuje tudi težje obremenitve) da me ne pobere, pazim na hrano in nje kakovost pa lahko rečem da se imam odlično brez vseh teh dodatkov če vložim ta denar v "pravo hrano". Nočem delati antireklame wheyu ker je ne (sem mnenja da so dolični dodatke k prehrani) ampak veliiiiiiiko ljudi pripisuje 10x več tem pripravkom kot dejansko dobijo od njih. :)

Nato en del teh ljudi se zafrustrira in posežejo po anabolikih in potem dobimo tiste "lepe" gumpece stila johhny bravo ki so pomilovanja vredni in pozirajo po plašah ali drugače v mestu v premajhnih majicah ter dveh zobotrebcih ki jim pravijo noge. Vsako poletje je prilv teh bukseljnov!

Seveda imamo še procent pravih športnikov ampka tisti že vedo kako in kaj.

Fuks ::

lommmp je izjavil:

@Fuks kako pa veš to?

@mitja73 kako točno te kritika spominja na reklamo?


Kako vem kaj? :)

lommmp ::

Fuks je izjavil:



...Samo ni pa to top kvaliteta. Slajeno je z aspartamom, ko daš na do shakerja in čez vodo se vse sprime, kup barvil ma dodanih, procent beljakovin ni tko dober...


To :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lommmp ()

Fuks ::

Sem malo prebrskal in kot kaže se v teh novih črno-modrih pakiranjih ne uporablja več aspartam. Včasih, po tem tudi vem, ker kot sem zapisal sem ga ogromno kupoval, ko so ble še tiste črno-rdeče vreče pa je bilo temu tako. Beljakovin ima 70%, kar je okej, vendar si to vračunaj potem v ceno na kilogram, da je primerjava smiselna ;)

In ja ta whey ni mikroniziran (mislim da se tako reče), kar pomeni da se prah sprijema, tko da obvezno najprej vodo in potem prah, sicer se rado zgodi da se ga le del stopi, na dnu pa ostane nekakšen suh mehurček (večkrat sprobano).

gazibo ::

bambam20 je izjavil:

Ima kdo izkušnje z izdelki od tega pronudnika http://athlete-nutrition.eu/index.php/s... ?



Nisem nikoli naroceval, sem pa enkrat dobu tester v fitnesu, Cokolada/Malina whey. Men osebno res najboljsi okus proteinov, sam ku*ac k so super overpriced (60€ za 1.6kg :/ ) Za ta dnar dobim 5kilsko vreco pri MyProtein, sam njihovi proteini so mi najbolj zanic od vseh kar sem probal, govorim za okus, donkey piss, tako da jih pijem samo takoj po treningu, ko je telo sestradano and it gives no fuck about taste :)

Matija82 ::

pingo76 je izjavil:

Redno kupoval na myprotein 5kg vreče unflavored


Kakšen nasvet kako tole narediti užitno?

gazibo ::

 sg

sg

Fuks ::

Matija82 je izjavil:

pingo76 je izjavil:

Redno kupoval na myprotein 5kg vreče unflavored


Kakšen nasvet kako tole narediti užitno?


Za v kosmiče nimaš dost šans da gre to skoz :D Mislm ni zanič je pa zadost brez okusa da ti začne presedat po dveh dneh. Če kupiš kakšen flavoring stuff pa te zelo hitro pride dražje kot če bi kar z okusom že naročil.

Edina uporaba tega ki je smiselna pa je po treningu po mojem mnjenju. Takrat si lahko privoščiš da nasuješ noter nekaj sladkega zraven, npr kakav (al pa sladki greh zarad mene, čeprav to je spet relativno drago - lah pa probaš malinovec :D ). S kakavom je kr dobr, pač čokoladno mleko tako fejk :D

mgermo ::

Matija82 je izjavil:

pingo76 je izjavil:

Redno kupoval na myprotein 5kg vreče unflavored


Kakšen nasvet kako tole narediti užitno?


Jst mešam z mlekom in je čist uredu.

c3p0 ::

Flavdrops, zdaj imajo tudi slajene s stevio.

Steinkauz ::

mgermo je izjavil:

Matija82 je izjavil:

pingo76 je izjavil:

Redno kupoval na myprotein 5kg vreče unflavored


Kakšen nasvet kako tole narediti užitno?


Jst mešam z mlekom in je čist uredu.


+1

Lahk si pa daš kapjo vanilijine arome al pa mal nesladkanega kakava.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037062 (14232) link_up
»

KATERE PROTEINE (WHEY)

Oddelek: Loža
4818866 (7443) ramiz?!
»

Trgovina s prehranskimi dodatki.

Oddelek: Loža
275333 (4503) sandmodnigga
»

MAMMUT proteini

Oddelek: Loža
318840 (8073) alexa-lol

Več podobnih tem