» »

ICO od začetka

ICO od začetka

zelenobeli ::

Glede na to, da sem se od novembra ko sem prvič vstopil v kriptosvet izogibal ICO-jem, me zanima ali obstaja kdo, ki bi bil pripravljen deliti znanje o vstopu v posamezni ICO.
To se pravi:
- odpreš wallet (kako veš katerega ali eth ali neo)
- ali se moraš prej karkoli prijaviti pri ponudniku ICOja
- ko se prične, kako poteka vse skupaj
.
.
.
.
- razno

Hvala za pomoč

rozman ::

Do zdaj investiral v 2 ICOja na Ethereum blockchainu.
Na obeh je potekalo tako, da sem se najprej registriral na spletni strani ICO, vnesel MEW (MyEtherWallet) addresso, iz katere sem potem poslal Ethereum. Ko se je pričel ICO, sem šel na spletno stran, kliknil tam nekje gumb za investiranje oz. nakup coinov, dobil address, šel na MyEtherWallet, vnesel količino ETH in poslal. Potem sem samo počakal, da se je transakcija zaključila in čez nekaj časa (na enemu čez 4 dni, zaradi zabasanosti blockchaina, na drugemu čez nekaj minut) sem na spletni strani ICOja videl potrditev, da so prejeli moj Ether.
Eden se je že končal in sem si ga poslal na MEW, drugega pa še čakam.
In tako se zgodba zaključi.

ICO poteka nekaj časa, teden, mesec, kolikor že pač določijo. Takrat maš možnost nabavit to valuto po posebej ugodni ceni, ali pa dobiš nek bonus ali pa oboje. Imajo pa nekateri ICOji določen minimalni vložek (ponavadi 0.05Eth ali 0.1Eth).

Eden izmed ICOjev je japonc, ki ima trenutno na voljo samo eno menjalnico, tako da ne morem niti prodat tega ICOja, brez enega zelo zelo glupega verification systema. Tako da tut to je dobro vedt :)

boro10 ::

V vsakem ICO ki sodeluješ imajo napisano ali potrebujejo ETH ali NEO naslov, kamor ti pošljejo kovance, ki jih boš kupil.

Nekateri omogočajo celo nakup s kreditno kartico..

Drugače si pa poglej kako si kreiraš obe denarnici:

Kako ustvariti Denarnice za shranjevanje kriptovalut in sodelovanje v ICO projektih (ETH in NEO)
Pozdrav

zelenobeli ::

Hvala za podatke.
Zdej me pa zanima še to. Za: mislim da thekey so pisali po forumih, da je potrebno da se registriraš pred datumom. Je to pri vseh ICO-jih?

Pa še ta primer recimo (ne govorim da bom vložil, samo zanima me)
https://futourist.io/
Evo kako bo to recimo potekalo.

Žal sem precej novinec na tem področju ampak preden bi pričel, se želim seznaniti z zadevo, da ne bom imel kasneje težav

Hvala

zelenobeli ::

Hvala za podatke.
Zdej me pa zanima še to. Za: mislim da thekey so pisali po forumih, da je potrebno da se registriraš pred datumom. Je to pri vseh ICO-jih?

Pa še ta primer recimo (ne govorim da bom vložil, samo zanima me)
https://futourist.io/
Evo kako bo to recimo potekalo.

Pa sedaj gledam omenjajo Gas in gwei, pa neke fee-je pri ICO????

Žal sem precej novinec na tem področju ampak preden bi pričel, se želim seznaniti z zadevo, da ne bom imel kasneje težav

Hvala

tonis ::

Jaz imam eno začetniško vprašanje glede ICO. Imam NEO wallet, ki sem ga odprl na https://neotracker.io in to adreso so mi potrdili tudi na TheKey ICO.(to je moj prvi ICO)
Zanima me, kako to sploh deluje - jaz sem dobil cca 4600 TKY-ev (vplačal sem 1 NEO). Kako bom zdaj to reč prenesel na kuCoin, v kakšni obliki?
Ali lahko zgornji walet odprem z NEO GUI(zaenkrat mi ne uspe) in bom te TKY videl pod zavihkom Asset ki jih potem prenesem na menjalnico?

Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cofound.it / ICONOMI (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
619139396 (17213) Tody
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857355 (44469) PrihajaNodi
»

ICO challenge 2018 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
508118928 (72437) Vazelin
»

Slovenski blockchain projekt za trgovanje&energijo

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
197244 (4377) neverlucky
»

Futourist - obetaven slovenski projekt

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
122520 (1830) next3steps

Več podobnih tem