» »

Stavka javnega sektorja

Stavka javnega sektorja

Temo vidijo: vsi
««
14 / 51
»»

dice7 ::

looser je izjavil:

dice7 je izjavil:

Kdo pa ima dovolj velik domet za ocenitev?

Hočeš reči, da v JS ni nikogar, ki bi se ukvarjal s pravilno interpretacijo sicer pravilnih podatkov?
Jaz ne postavljam pod vprasanje clovekove avtoritete, ampak vsebine njegovih izjav

looser je izjavil:

In tvoja interpretacija bo bolj pravilna, ker...

ker se produktivnost med JS in ZS meri bistveno drugace, v ZSju potegnes crto med stroski in profiti in tocno ves kje si. Kako pa izmeris vrednost brisanja riti ali patruliranja policaja po cesti? Z njegovo placo ter amortizacijo, kar nanese, da je produktivnost JSja premosorazmerna s kolicino denarja, ki se zmece v njega. Zanimiv zakljucek, a ne?

49106 ::

Kako pa izmeris vrednost brisanja riti ali patruliranja policaja po cesti?


Glede na to koliko cajta gledajo u luft? Policisti bi bli bistveno bolj produktivni, če bi naprimer bolj pazili, da vozniki ne izsiljujejo pešcev na prehodu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

looser ::

dice7 je izjavil:

ker se produktivnost med JS in ZS meri bistveno drugace, v ZSju potegnes crto med stroski in profiti in tocno ves kje si. Kako pa izmeris vrednost brisanja riti ali patruliranja policaja po cesti? Z njegovo placo ter amortizacijo, kar nanese, da je produktivnost JSja premosorazmerna s kolicino denarja, ki se zmece v njega. Zanimiv zakljucek, a ne?

Ok, recimo, mislim, da sva podobna debato imela glede zdravstva... Kjer si veselo mahal, kako slabo zdravstvo ima ZDA. Ko si dal lastne primerjave (tvoje), je bilo ene 20 (po slovenskih merilih trdih neoliberalističnih) držav z boljšim zdravstvom, kot Slovenija. Celo tako daleč smo prišli menda, da je kriminal v ZDA sicer velik problem, ampak še vedno manjši problem kot samomorilnost v Sloveniji (na 100.000 prebivalcev, če se ne motim). Torej, tisto ti je bilo dovolj dobro (četudi Slovenija ni vzorna, kar si tudi sam potrdil), tukaj pa nekaj razpravljaš brez podatkov, kako je to poseben primer, da se ne more ugotavljati tega in onega?

otago ::

Studio City PR (12.02.2018) - zacetna placa ucitelja 930eur neto...

Vecer (09.02.2018) https://www.vecer.com/uciteljica-niti-p...

930-960eur neto zacetne place ni slabo. Tale se pa joka.

Vazelin ::

Od kje ideja da bi moral imeti učitelj začetnik vsaj povprečno plačo?
Fak kar mislijo da je nekaj samoumevno in jim pripada

jernejl ::

Tale z učiteljico je malce smešna.
Skorajda dve tretjini zaposlenih prejema plačo, nižjo od povprečne plače.
Ona pa tarna, da ni že takoj nad povprečjem, samo zato, ker je naredila fakulteto.

Če bi ji torej želeli ugoditi in jo spraviti na(d) povprečje, bi morali povečati razlike med njo in tistimi, ki zaslužijo manj. Bi bilo zanimivo slišati, če bi se čistilke, pomočniki kuharjev in podobni s tem strinjali. Če namreč vsem zvišamo plače za enak odstotek, bo še zmeraj pod povprečjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

Vazelin ::

Jernej: in v ćlanku še posredno "grozi" da bo zbežala v gospodarstvo kjer so plače višje:))

m0LN4r ::

V kateri slavoniji pa zivite da se kregate o tem, da bi drugacen rezultat na volitvah kaj bistveno spremenil?

Saj smo ze sprobali marsikaj na vsake par let volimo, problemi pa ostajajo vedno enaki, stavke se ponavljajo v eni ali drugacni obliki.

Ce je politicni sistem pokvarjen, poslesicno JU, JS, lahko volis kaj hoces na paleti nebo nic drugace. Nato pa se pristej to, da je masa volilcev ovc. Tako da vedno zmaga najbolj primitivna kampanja.

Uciteljem gre fino, jih poznam ene par. Noben ucitelj ni tako zdelan pr 50ih kot kdorkoli v gospodarstvu (izjeme pustmo)

PS:
Se vedno ni odgovora, zakaj si ne poiscejo boljsih sluzb v ZS ??
V ZS je to relativno normalno da clovek menja nekaj delovnih mest, kdor se pa znajde v JS je pa kot da bi se zasidral, mu omenis moznost ZS ali tujine...

in potem vse tiho je bilo -A.A.

Vazelin je izjavil:

Jernej: in v ćlanku še posredno "grozi" da bo zbežala v gospodarstvo kjer so plače višje:))

Kaj pa vsi cakajo?

Sej noben jih nebo pogresal, na zavodu caka verjetno boljsi kandidat, ki bo zadovoljen s svojo placo in rad delal za toliko za koliko taprvi jamra
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

dice7 ::

looser je izjavil:

dice7 je izjavil:

ker se produktivnost med JS in ZS meri bistveno drugace, v ZSju potegnes crto med stroski in profiti in tocno ves kje si. Kako pa izmeris vrednost brisanja riti ali patruliranja policaja po cesti? Z njegovo placo ter amortizacijo, kar nanese, da je produktivnost JSja premosorazmerna s kolicino denarja, ki se zmece v njega. Zanimiv zakljucek, a ne?

Ok, recimo, mislim, da sva podobna debato imela glede zdravstva... Kjer si veselo mahal, kako slabo zdravstvo ima ZDA. Ko si dal lastne primerjave (tvoje), je bilo ene 20 (po slovenskih merilih trdih neoliberalističnih) držav z boljšim zdravstvom, kot Slovenija. Celo tako daleč smo prišli menda, da je kriminal v ZDA sicer velik problem, ampak še vedno manjši problem kot samomorilnost v Sloveniji (na 100.000 prebivalcev, če se ne motim). Torej, tisto ti je bilo dovolj dobro (četudi Slovenija ni vzorna, kar si tudi sam potrdil), tukaj pa nekaj razpravljaš brez podatkov, kako je to poseben primer, da se ne more ugotavljati tega in onega?

Daj bodi malo bolj koherenten in se drzi podane teme

Vazelin je izjavil:

Jernej: in v ćlanku še posredno "grozi" da bo zbežala v gospodarstvo kjer so plače višje:))

Izobrazbe, visje od srednje sole, so v ZS placane vec, tako da nekako ima za svoj primer prav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

Pika na i ::

Tudi jaz še nisem dobila odgovora - zakaj ne gredo iz gospodarstva v JS, kjer se cedita med in mleko.
V glavnem pa....niste pri sebi.

looser ::

dice7 je izjavil:

Daj bodi malo bolj koherenten in se drzi podane teme

Pravim, da se da produktivnost JS čisto lepo meriti, ne sicer na direkten način kot ZS, ampak ti trdiš, da se ne da. Jaz pravim, da se da, ampak ne z govoričenjem kot trdiš ti, ampak čisto kvantitativno. In še več, da tega sploh nihče ne ugotavlja v JS (ampak z zdravstvu pa vseeno). In da je tvoja interpretacija pravilna in da GZS zavaja in da dela razkol med ljudmi z nepravilno interpretacijo sicer pravilnih podatkov. Škoda, da se ne soočite z GZS :-)

Pika na i je izjavil:

Tudi jaz še nisem dobila odgovora - zakaj ne gredo iz gospodarstva v JS, kjer se cedita med in mleko. V glavnem pa....niste pri sebi.

Meni se ne izplača, delavcem v Gorenju pa bi se, tudi tam je veliko visoko izobraženih, ki delajo za trakom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

49106 ::

Pika na i je izjavil:

Tudi jaz še nisem dobila odgovora - zakaj ne gredo iz gospodarstva v JS, kjer se cedita med in mleko.
V glavnem pa....niste pri sebi.


A ti res misliš, da večina ni za UTD?

m0LN4r ::

Pika na i je izjavil:

Tudi jaz še nisem dobila odgovora - zakaj ne gredo iz gospodarstva v JS, kjer se cedita med in mleko.
V glavnem pa....niste pri sebi.

Sej grejo, smo ze napisali. Kdor isce lagodno delo z dobro placo do penzije, jp dobis samo v JS.
Jaz tudi cakam, da mi preda nekdo stolcek v JS, kot marsikdo.
Drugace pac ne gre, ko si pa enkrat not, je to to.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

looser ::

Ja, saj, marsikomu je to fajn, sploh glede na...
https://www.vecer.com/place-javnega-sek...

je za gospodarstvo nezaslišano, da se država pogaja s sindikati o višjih plačah brez meril o višji produktivnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

Samael ::

looser je izjavil:


Meni se ne izplača, delavcem v Gorenju pa bi se, tudi tam je veliko visoko izobraženih, ki delajo za trakom.


Pa saj ti je @m0LN4r lepo odgovoril, ga bom kar citiral:

m0LN4r je izjavil:


[...]zakaj si ne poiscejo boljsih sluzb v ZS ??


Ampak ok, saj jaz razumem, da podobno kot ti, klati neumnosti in da v življenju ne gre vse tako, kot zapišeta vidva, pa vseeno, pa si sama odgovorita na ta idiotizem od vprašanja, zakaj ti visokoizobraženi, ki po tvojem delajo za trakom si ne poiscejo boljsih sluzb v ZS?

m0LN4r ::

Tisti za trakom je enako nesposoben, kot tile strajkajoci visokoizobrazeni v JS, edino zacetne place, izkusnje, stresa in utrujenosti nimata enakih
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Samael ::

m0LN4r je izjavil:


Jaz tudi cakam, da mi preda nekdo stolcek v JS, kot marsikdo.


Kako točno pa čakaš? Si lahko bolj konkreten? Spremljaš razpise, pošiljaš prošnje in hodiš na razgovore?
Dejansko me zanima, ker opažam da nekateri v tej temi bluzite v tri krasne zgolj ker se fino sliši, pa vsi imate teto, strica, sestrično, ki kot kuharica v kliničnem centru prejema 3.000 eur plače in podobne budaleštine.

Torej, kako točno "čakaš", da boš prišel do "boljše" zaposlitve v JS? Rad se razpisujes, pa bodi tudi tokrat, če si lahko, malce bolj konkreten.

49106 ::

V JS so nujno potrebne reforme, ne pa nove povišice za gledanje v luft.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

m0LN4r ::

Samael je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Jaz tudi cakam, da mi preda nekdo stolcek v JS, kot marsikdo.


Kako točno pa čakaš? Si lahko bolj konkreten? Spremljaš razpise, pošiljaš prošnje in hodiš na razgovore?
Dejansko me zanima, ker opažam da nekateri v tej temi bluzite v tri krasne zgolj ker se fino sliši, pa vsi imate teto, strica, sestrično, ki kot kuharica v kliničnem centru prejema 3.000 eur plače in podobne budaleštine.

Torej, kako točno "čakaš", da boš prišel do "boljše" zaposlitve v JS? Rad se razpisujes, pa bodi tudi tokrat, če si lahko, malce bolj konkreten.

Ustni dogovor s specificnim osebjem. Kako pa mislis da je ze skoraj cela zlahta prisla not?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

looser ::

Samael je izjavil:

Ampak ok, saj jaz razumem, da podobno kot ti, klati neumnosti in da v življenju ne gre vse tako, kot zapišeta vidva, pa vseeno, pa si sama odgovorita na ta idiotizem od vprašanja, zakaj ti visokoizobraženi, ki po tvojem delajo za trakom si ne poiscejo boljsih sluzb v ZS?

Ti pripeljem nekaj teh ljudi, ker jaz nekatere tudi osebno poznam, da se z njimi pogovoriš, ker so take menda butaste.
V Šaleški dolini (in marsikje po Sloveniji) se v gospodarstvu pač ne sadijo rožice, sploh pa ne mladim mamicam z omejeno mobilnostjo.
Ne upaš, a ne?

Gre pa za profesorje, knjižničarje, psihologe, socialne delavce...
Privilegiran JS pač nekaj serje po deprivilegiranih v ZS...
Kako je že, sita vrana lačni ne verjame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

Samael ::

m0LN4r je izjavil:

Samael je izjavil:


Torej, kako točno "čakaš", da boš prišel do "boljše" zaposlitve v JS? Rad se razpisujes, pa bodi tudi tokrat, če si lahko, malce bolj konkreten.

Ustni dogovor s specificnim osebjem. Kako pa mislis da je ze skoraj cela zlahta prisla not?



A tole misliš:

m0LN4r je izjavil:

Ce bota s stavko moja mama kuharica/cistacica/varuska in moja sestra, ki je dipl.med. sestra z nekaj let prakticnega znanja iz razlicnih oddelkov in razlicnih bolnisnicah, ter se enga privatnika obe prisli iz minimalne neto na 1000 neto, bo to za njiju velik napredek, ki si ga zaaluzita.


No, očitno ti delo v JS ni tako zelo mikavno, če ne spremljaš razpisov, ne hodiš na razgovore in zgolj "čakaš", da ti pade z lufta...
(skratka, spet nabijaš, ker se za argument fajn sliši)

looser ::

Samael je izjavil:

No, očitno ti delo v JS ni tako zelo mikavno, če ne spremljaš razpisov, ne hodiš na razgovore in zgolj "čakaš", da ti pade z lufta...
(skratka, spet nabijaš, ker se za argument fajn sliši)

Ok, smo pomirjeni, Samael je potrdil, da ni korupcije v JS.

Samael ::

looser je izjavil:

Samael je izjavil:

Ampak ok, saj jaz razumem, da podobno kot ti, klati neumnosti in da v življenju ne gre vse tako, kot zapišeta vidva, pa vseeno, pa si sama odgovorita na ta idiotizem od vprašanja, zakaj ti visokoizobraženi, ki po tvojem delajo za trakom si ne poiscejo boljsih sluzb v ZS?

Ti pripeljem nekaj teh ljudi, ker jaz nekatere tudi osebno poznam, da se z njimi pogovoriš, ker so take menda butaste.
V Šaleški dolini (in marsikje po Sloveniji) se v gospodarstvu pač ne sadijo rožice, sploh pa ne mladim mamicam z omejeno mobilnostjo.



O, jaz to vem, ti pa očitno nisi razumel sarkazma ko sem ti na praktično enako vprašanje navrgel nazaj enako budaleštino (oz. sem ti v odgovor kar citiral enega "tvojih"), ki jo pišete ti in tebi podobni tu.

Mimogrede, slabo spremljaš. Kot butaste jih je označil tvoj "kolega" ne jaz.

looser je izjavil:

Samael je izjavil:

No, očitno ti delo v JS ni tako zelo mikavno, če ne spremljaš razpisov, ne hodiš na razgovore in zgolj "čakaš", da ti pade z lufta...
(skratka, spet nabijaš, ker se za argument fajn sliši)

Ok, smo pomirjeni, Samael je potrdil, da ni korupcije v JS.

Samael ti tu ni nič potrdil. Ti zgolj vidiš, kar ti ustreza. In če tega ni, dodaš sam.
Ko ti bo pa leto, dve pozneje na kliničnem nepokretnemu sredi noči rit brisala negovalka, ji pa le povej (ko boš toliko pri sebi, da se boš že lahko pritoževal), da je za tistih 650 eur neto čisto preplačana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

looser ::

Samael je izjavil:

O, jaz to vem, ti pa očitno nisi razumel sarkazma ko sem ti na praktično enako vprašanje navrgel nazaj enako budaleštino (oz. sem ti v odgovor kar citiral enega "tvojih"), ki jo pišete ti in tebi podobni tu.

Mimogrede, slabo spremljaš. Kot butaste jih je označil tvoj "kolega" ne jaz.

Aja, oprosti, res nisem najbolj sfokusiran, se ne obremenjujem, kaj drugi pišejo tebi...
Odzovem se samo na tisto, kar je meni direktno poslano, če je dovolj provokativno, seveda.

Molnar, kako si jih mogel označiti kot butaste? :-)
No, saj vrhunec razumnosti in fleksibilnosti res najbrž niso, če smo že pri tem.

-valvoline- ::

Juznjaki javnim sektorjem pravijo 'klatim vrata uzimam plata'.
Je vse povedano.

Zgodovina sprememb…

looser ::

Samael je izjavil:

Ko ti bo pa leto, dve pozneje na kliničnem nepokretnemu sredi noči rit brisala negovalka, ji pa le povej (ko boš toliko pri sebi, da se boš že lahko pritoževal), da je za tistih 650 eur neto čisto preplačana.

Je to grožnja? Napoved? Domneva? Samo prispodoba?
Sicer pa, če bom res nepokreten, dam navodila za odklop.

Samael ::

looser je izjavil:


Molnar, kako si jih mogel označiti kot butaste? :-)
No, saj vrhunec razumnosti in fleksibilnosti res najbrž niso, če smo že pri tem.

A to govoriš zdaj o tistih mladih mamicah iz šaleške doline?

looser ::

Samael je izjavil:

looser je izjavil:


Molnar, kako si jih mogel označiti kot butaste? :-)
No, saj vrhunec razumnosti in fleksibilnosti res najbrž niso, če smo že pri tem.

A to govoriš zdaj o tistih mladih mamicah iz šaleške doline?

Seveda, jasno, ampak saj se nisem zlagal...

49106 ::

Samuel, še nisi dal odpoved?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Samael ::

looser je izjavil:

Samael je izjavil:

Ko ti bo pa leto, dve pozneje na kliničnem nepokretnemu sredi noči rit brisala negovalka, ji pa le povej (ko boš toliko pri sebi, da se boš že lahko pritoževal), da je za tistih 650 eur neto čisto preplačana.

Je to grožnja? Napoved? Domneva? Samo prispodoba?
Sicer pa, če bom res nepokreten, dam navodila za odklop.

Ni domneva ampak dejstvo v smislu "nismo več najmlajši" in vsi smo lahko na nekem forumu pametni (ali še bolje: vasezaverovani idioti), dokler nas ne ujame življenje.
Danes pljuvaš vse po vrsti z neko oznako brezdelnežev, preplačancrv itd... jutri, pojutrišnjem ..., pa kaj veš... boš mogoče odvisen od kakšne starejše ženice z načeto hrbtenico in plačo nič večjo od delavke za tekočem traku, ki ti bo na prazničen dan brisala rit (ne v prispodobi - dobesedno). In na kraj pameti ti ne bo padlo, da jo boš obtoževal klientelizma, preplačanosti, brezdelnosti itd.

49106 je izjavil:

Samuel, še nisi dal odpoved?

Ne še, kaj pa ti? Menda se ja ne boš celo življenje matral za tisti drobiž? :(
(ne, saj vem, da nič ne delaš - ko sem jaz spal, ker zjutraj kliče delo, si ti sredi noči visel na slo-techu. In zdaj ponovno :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

49106 ::

Nič ne veš in preveč nabijaš.

Samael ::

49106 je izjavil:

Nič ne veš in preveč nabijaš.

Vem. Slo-tech timestamp ne laže :)

-valvoline- ::

Samael je izjavil:

looser je izjavil:

Samael je izjavil:

Ko ti bo pa leto, dve pozneje na kliničnem nepokretnemu sredi noči rit brisala negovalka, ji pa le povej (ko boš toliko pri sebi, da se boš že lahko pritoževal), da je za tistih 650 eur neto čisto preplačana.

Je to grožnja? Napoved? Domneva? Samo prispodoba?
Sicer pa, če bom res nepokreten, dam navodila za odklop.

Ni domneva ampak dejstvo v smislu "nismo več najmlajši" in vsi smo lahko na nekem forumu pametni (ali še bolje: vasezaverovani idioti), dokler nas ne ujame življenje.
Danes pljuvaš vse po vrsti z neko oznako brezdelnežev, preplačancrv itd... jutri, pojutrišnjem ..., pa kaj veš... boš mogoče odvisen od kakšne starejše ženice z načeto hrbtenico in plačo nič večjo od delavke za tekočem traku, ki ti bo na prazničen dan brisala rit (ne v prispodobi - dobesedno). In na kraj pameti ti ne bo padlo, da jo boš obtoževal klientelizma, preplačanosti, brezdelnosti itd.

bistvo problema je neupravicena razlika med placami ss vs vs. porezat bo treba pri placnih rekorderjih da ne bom reku kriminalcih v js, pa boste mel. Golazen pri vrhu za par razredov dol, tisti spodaj za par razredov gor pa bo.

Vazelin ::

Samuel: folk motijo učitelji s 30 urnim delovnikom, Normativom 10 otrok na class in 3 mesečnim dopustom ki bi radi več medtem ko tlačani furajo sufer:D

49106 ::

Samael je izjavil:

49106 je izjavil:

Nič ne veš in preveč nabijaš.

Vem. Slo-tech timestamp ne laže :)


Kaj veš?

Samael ::

Vazelin je izjavil:

Samuel: folk motijo učitelji s 30 urnim delovnikom, Normativom 10 otrok na class in 3 mesečnim dopustom ki bi radi več medtem ko tlačani furajo sufer:D

Torej te ne motijo vsi zaposleni v JS?

-valvoline- ::

Samael je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Samuel: folk motijo učitelji s 30 urnim delovnikom, Normativom 10 otrok na class in 3 mesečnim dopustom ki bi radi več medtem ko tlačani furajo sufer:D

Torej te ne motijo vsi zaposleni v JS?

A je zate normalno da kniznjicarski fikus zasluzi 2x vec k medicinska sestra?

looser ::

Samael je izjavil:

Ni domneva ampak dejstvo v smislu "nismo več najmlajši" in vsi smo lahko na nekem forumu pametni (ali še bolje: vasezaverovani idioti), dokler nas ne ujame življenje.

Prispodoba, razumem.
Ampak zato, kar se mi vse lahko zgodi jutri, ne bom že danes v strahu.
In ja, če do tega res pride, potem bom pač mogoče drugače gledal, kaj jaz morem.
Ne morem zagovarjati vseh kadrov povsod in delat na 1000x rezervo vsega, ker pač to preveč košta.
Ampak, dajmo se vrniti na osrednjo temo, ki ni projiciranje.

Samael ::

-valvoline- je izjavil:

Samael je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Samuel: folk motijo učitelji s 30 urnim delovnikom, Normativom 10 otrok na class in 3 mesečnim dopustom ki bi radi več medtem ko tlačani furajo sufer:D

Torej te ne motijo vsi zaposleni v JS?

A je zate normalno da kniznjicarski fikus zasluzi 2x vec k medicinska sestra?

Ampak saj ti trdiš (si par dni nazaj trdil) da vsi v JS zaslužijo odlično. Z dodatki pa celo za dvojno plačo.
Veš, jaz se lahko pogovarjam o marsičem, ampak šele v momentu, ko si se pripravljen razumno pogovoriti, ne pa goniti neke gostilniše foskule daleč od resnice.

-valvoline- ::

Sem pa mnenja da je golazen zaposlena v izobrazevanju mocno mocno preplacana, tudi tisti z kao nizkimi placami. 4 mesecev+ letno dopusta.... pa to....

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Samael je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Samuel: folk motijo učitelji s 30 urnim delovnikom, Normativom 10 otrok na class in 3 mesečnim dopustom ki bi radi več medtem ko tlačani furajo sufer:D

Torej te ne motijo vsi zaposleni v JS?

Ne vem. Preberi si komentarje po novičarskih portalih:)
Oh 7ih v šiht, ob dveh doma. Kje sr v ZS dobi tak šiht za jurja tristo? Ne trolam ampak učitelji grozijo kako bodo šli v gospodarstvo. To je zame trolanje. Kdo bil zamenjal udobje za stotaka več?:D lažje je jokat po Večeru

49106 ::

Plačo želite dvignit vsem, za izgovor pa uporabljate negovalke in bolničarje, katerimi bi se plače še najmanj dvignile.

Samael ::

looser je izjavil:


Ne morem zagovarjati vseh kadrov povsod in delat na 1000x rezervo vsega, ker pač to preveč košta.

Jaz tudi ne.
Ampak za razliko tebe tudi ne bom kur... vseh "kadrov", ki jim je skupni imenovalec zgolj delodajalec (država).

-valvoline- ::

Samael je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Samael je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Samuel: folk motijo učitelji s 30 urnim delovnikom, Normativom 10 otrok na class in 3 mesečnim dopustom ki bi radi več medtem ko tlačani furajo sufer:D

Torej te ne motijo vsi zaposleni v JS?

A je zate normalno da kniznjicarski fikus zasluzi 2x vec k medicinska sestra?

Ampak saj ti trdiš (si par dni nazaj trdil) da vsi v JS zaslužijo odlično. Z dodatki pa celo za dvojno plačo.
Veš, jaz se lahko pogovarjam o marsičem, ampak šele v momentu, ko si se pripravljen razumno pogovoriti, ne pa goniti neke gostilniše foskule daleč od resnice.

Napram ovcam v gospodarstvu sluzijo precej vec za neprimerno manj dela. Tisti z vs so serifi napram njihovih kolegov v gospodarstvu.
drugace povedano, v js srednisti majo realne place diplomiranci pa prenapihnjene za najmanj 50%.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Ti kurcaš še tist kar ne veš.

looser ::

Samael je izjavil:

Ampak za razliko tebe tudi ne bom kur... vseh "kadrov", ki jim je skupni imenovalec zgolj delodajalec (država).

Ojoj, smo užaljeni, ker nisem na vaši strani...
Nič bat, saj bo vladica dala denar, mogoče še več, kot boste zahtevali.
Dobro, gospodarstvo bo še bolj zariplo gledalo, ampak saj to vas ne zanima.
Ker vi v ZS vidite itak samo CEO-te, drugih pa ne :-)

Samael ::

49106 je izjavil:

Plačo želite dvignit vsem, za izgovor pa uporabljate negovalke in bolničarje, katerimi bi se plače še najmanj dvignile.

Ne, enim bi se še manj, ampak ti o tem ne veš ničesar - razen kadar bereš moje pisanje.
Tudi to je nekaj.

49106 ::

Tvoje pisanje je nesmisel in to kar si zdaj napisal je oksimoron.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

-valvoline- ::

Samael je izjavil:

49106 je izjavil:

Plačo želite dvignit vsem, za izgovor pa uporabljate negovalke in bolničarje, katerimi bi se plače še najmanj dvignile.

Ne, enim bi se še manj, ampak ti o tem ne veš ničesar - razen kadar bereš moje pisanje.
Tudi to je nekaj.

se vedno nisi povedal ali je normalno da kniznjicarska podgana zasluzi vec k ss medicinsko osebje.

Samael ::

looser je izjavil:

Samael je izjavil:

Ampak za razliko tebe tudi ne bom kur... vseh "kadrov", ki jim je skupni imenovalec zgolj delodajalec (država).

Ojoj, smo užaljeni, ker nisem na vaši strani...
Nič bat, saj bo vladica dala denar, mogoče še več, kot boste zahtevali.
Dobro, gospodarstvo bo še bolj zariplo gledalo, ampak saj to vas ne zanima.
Ker vi v ZS vidite itak samo CEO-te, drugih pa ne :-)


Zakaj užaljeni? :) Saj ti non stop jočeš kako grdi so eni, ker si prizadevajo za večje plače, ter se istočasno po forumu kao v argument hvališ kakšna dodana vrednost je tvoja lastna existenca, dragi CEO :))
««
14 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delovno mesto prihodnosti: Svetovalec za podnebne spremembe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5011861 (10038) Phantomeye
»

Stavka javnega sektorja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26749319 (43439) dstr17_
»

Stavka (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Problemi človeštva
531141869 (133167) poweroff
»

Ima Slovenija prevelik javni sektor? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20783708 (79292) lexios

Več podobnih tem