» »

Stavka javnega sektorja

Stavka javnega sektorja

Temo vidijo: vsi
««
8 / 51
»»

-valvoline- ::

Germany 15.3 (2012)
Slovenia 20.9 (2012)
South Korea 11.6 (2013)
V odstotkih delovnega prebivalstva. btw verjetno mamo se kasen odstotek vec glede na to da je vsako leto se dodatnih 5000 fikusev vec.Podadtki so iz l.2012
Wikipedia

Zgodovina sprememb…

Horejšio ::

Link hočmo ne kr neki kar ste spesnil v SDS

-valvoline- ::

Vazelin ::

Mene bolj zanima ratio med javnim in zasebnim sektorjem v plačah - drźavna podjetja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Horejšio ::

Mal so stari tile podatki, pa OECD je vir... Ne vem no. V komunizmu bomo oecd ukinil :)

Fritz ::

-valvoline- je izjavil:


Drzava je na plecih ljudstva resevala DRZAVNE banke, kjer so drzavni komunajzarski glavasi kradli denar kljub prestevilcnim drzavnim inspektorjem uradov za kontrolo in pregon. In noben komunajzar ni biv za slabo delo sankcioniran ali zbrcan ven iz js.

Tole luknjo je skopala naveza politika - banke (tudi zasebne) - zasebniki (da ne rečem ZS).

In če slučajno nisi opazil, so takšne luknje skopali tudi avstrijski, nemški in ameriški komunajzarji 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

noraguta ::

Fritz je izjavil:

-valvoline- je izjavil:


Drzava je na plecih ljudstva resevala DRZAVNE banke, kjer so drzavni komunajzarski glavasi kradli denar kljub prestevilcnim drzavnim inspektorjem uradov za kontrolo in pregon. In noben komunajzar ni biv za slabo delo sankcioniran ali zbrcan ven iz js.

Tole luknjo je skopala naveza politika - banke (tudi zasebne) - zasebniki (da ne rečem ZS).

In če slučajno nisi opazil, so takšne luknje skopali tudi avstrijski, nemški in ameriški komunajzarji 8-)

Sorry ni politka kriva zgolj javne službe. Politika lahko vpliva na smernice izvajanje teh je pa na državi. Oz js
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Fritz ::

gtx970op je izjavil:


A si ti resen? V začetku krize? 2012 ni zaćetek krize... to je 4 leta po začetku krize.

Dokler je vladal Pahor, še nismo vedeli kako globoko v zadnjici smo...ZUJF so sprejeli, ko so ga pač sprejeli.

Mimogrede, nihče se tudi ne vpraša, kako to, da ob višji gospodarski rasti in višjih dobičkih, večina delavcev v gospodarstvu nima nič?
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

noraguta ::

Fritz je izjavil:

gtx970op je izjavil:


A si ti resen? V začetku krize? 2012 ni zaćetek krize... to je 4 leta po začetku krize.

Dokler je vladal Pahor, še nismo vedeli kako globoko v zadnjici smo...ZUJF so sprejeli, ko so ga pač sprejeli.

Mimogrede, nihče se tudi ne vpraša, kako to, da ob višji gospodarski rasti in višjih dobičkih, večina delavcev v gospodarstvu nima nič?

Kater koli politik je nerelavanten.

Dejmo cenik javnega sektorja na plano. Z patkirišči in ostalim.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Samael ::

noraguta je izjavil:


Dejmo cenik javnega sektorja na plano. Z patkirišči in ostalim.

Kaj pa je to? Aja, saj res - vsi, vključno z Mileno in Fato v JS smo direktorji z lastnim parkir placem. Jebote, pa sem vedu, da sem za nekaj prikrajšan! :P

Mr.B ::

Samael je izjavil:

noraguta je izjavil:


Dejmo cenik javnega sektorja na plano. Z patkirišči in ostalim.

Kaj pa je to? Aja, saj res - vsi, vključno z Mileno in Fato v JS smo direktorji z lastnim parkir placem. Jebote, pa sem vedu, da sem za nekaj prikrajšan! :P

kljub temu, statističnu urad pravi, da imaš v povprečju na privatni sektor 400€ višjo plačp.
Če ti pa metodologija excelice statističnega urad ni všeč, je pa lahko tvoje osebno mnenje vredno nič, saj je očetov samohranilcev na pragu revščine statistično več v privatnem kot v javnem sektorju.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Samael ::

Mr.B je izjavil:


kljub temu, statističnu urad pravi, da imaš v povprečju na privatni sektor 400EUR višjo plačp.
Če ti pa metodologija excelice statističnega urad ni všeč, je pa lahko tvoje osebno mnenje vredno nič, saj je očetov samohranilcev na pragu revščine statistično več v privatnem kot v javnem sektorju.

Moja plačilna lista pravi drugače :) In to je zame bolj merodajno, kot tvoje klobasanje na forumu.
Saj veš tista tvoja logika: "pol slovencev je meso, druga polovica pa zelje, torej v povprečju slovenci jemo segedin".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

noraguta ::

Hmmm jaz te palčujrk ne ti mene. Pa nočete objavt podatkov.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Samael ::

noraguta je izjavil:

Hmmm jaz te palčujrk ne ti mene. Pa nočete objavt podatkov.

To trdiš zato, ker bereš selektivno in vidiš to kar želiš videti ob ostalem pa zamižiš.
Predlagam, da namesto klobasanja pregledaš temo še enkrat in se mi nato za svojo malomarnost in zavajanje opravičiš.

Fritz ::

noraguta je izjavil:

Hmmm jaz te palčujrk ne ti mene. Pa nočete objavt podatkov.

Ti nikogar ne plačuješ razen morda svoje delavce, če si podjetnik in imaš zaposlene. Ti plačuješ davke, ki niso edini vir proračuna.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Mr.B ::

Samael je izjavil:

Mr.B je izjavil:


kljub temu, statističnu urad pravi, da imaš v povprečju na privatni sektor 400EUR višjo plačp.
Če ti pa metodologija excelice statističnega urad ni všeč, je pa lahko tvoje osebno mnenje vredno nič, saj je očetov samohranilcev na pragu revščine statistično več v privatnem kot v javnem sektorju.

Moja plačilna lista pravi drugače :) In to je zame bolj merodajno, kot tvoje klobasanje na forumu.
Saj veš tista tvoja logika: "pol slovencev je meso, druga polovica pa zelje, torej v povprečju slovenci jemo segedin".

Torej TI trdiš, da Statistični urad LAŽE. Dej ne LAŽI si sam sebi. Dejstva so prikazana v ralnih podatkih. Kaj je pa tvoje subjektivno menje pa nobenega ne zanima, ker taisti podatki kažejo da je v privatnem sektorju zgagotovo mnogo več očetov samohranilcev, ki dobijo toliko kot ali celo manj ko ti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Samael ::

Mr.B je izjavil:

Samael je izjavil:

Mr.B je izjavil:


kljub temu, statističnu urad pravi, da imaš v povprečju na privatni sektor 400EUR višjo plačp.
Če ti pa metodologija excelice statističnega urad ni všeč, je pa lahko tvoje osebno mnenje vredno nič, saj je očetov samohranilcev na pragu revščine statistično več v privatnem kot v javnem sektorju.

Moja plačilna lista pravi drugače :) In to je zame bolj merodajno, kot tvoje klobasanje na forumu.
Saj veš tista tvoja logika: "pol slovencev je meso, druga polovica pa zelje, torej v povprečju slovenci jemo segedin".

Torej TI trdiš, da Statistični urad LAŽE. Dej ne LAŽI si sam sebi. Dejstva so prikazana v ralnih podatkih. Kaj je pa tvoje subjektivno menje pa nobenega ne zanima, ker taisti podatki kažejo da je v privatnem sektorju zgagotovo mnogo več očetov samohranilcev, ki dobijo toliko kot ali celo manj ko ti.

Trdim da lažeš TI, kakšno plačo imam JAZ v "povprečju". Kaj ti tu ni jasno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Mr.B ::

Samael je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Samael je izjavil:

Mr.B je izjavil:


kljub temu, statističnu urad pravi, da imaš v povprečju na privatni sektor 400EUR višjo plačp.
Če ti pa metodologija excelice statističnega urad ni všeč, je pa lahko tvoje osebno mnenje vredno nič, saj je očetov samohranilcev na pragu revščine statistično več v privatnem kot v javnem sektorju.

Moja plačilna lista pravi drugače :) In to je zame bolj merodajno, kot tvoje klobasanje na forumu.
Saj veš tista tvoja logika: "pol slovencev je meso, druga polovica pa zelje, torej v povprečju slovenci jemo segedin".

Torej TI trdiš, da Statistični urad LAŽE. Dej ne LAŽI si sam sebi. Dejstva so prikazana v ralnih podatkih. Kaj je pa tvoje subjektivno menje pa nobenega ne zanima, ker taisti podatki kažejo da je v privatnem sektorju zgagotovo mnogo več očetov samohranilcev, ki dobijo toliko kot ali celo manj ko ti.

Trdim da lažeš TI, kakšno plačo imam JAZ v "povprečju". Kaj ti tu ni jasno?

V bistvu je to skrivnost, ker je tako zakonsko.
ŠE 1x STATISTIČNIURAD ima JAVNE podatke. Podatki zagotovo niso laž, pa čeprav rabite v JS najmanj 7 mesecev da te podatke objavite.
Če ti plača ni všeč pojdi v privatni sektor, in se pridruži ostalim očetom samohranilcem, te zagotovo nekajkrat ststistično presegajo očete samohranilce v JS.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Samael ::

Bom lenuhom zgoraj, ki bi debatirali z mano, hkrati pa so preleni, da bi dejansko prebrali še kaj več kot prva dva stavka in jih nato povzemali ter jim dodajali/odvzemali pomen, kot odgovarja njim, povedal še enkrat.

Samael je izjavil:


Jaz delam z morilci, da ti lahko kolikor toliko mirno spiš. In delam z njimi, ob njih, tudi, ko ti dejansko spiš. Tudi ko grem domov, del teh stvari ... ostane z menoj.
Osnovna štartna plača (22 plačni razred) tu je pod jurja bruto. Torej tam okoli 700.00 neto. Na vsaka tri leta recimo dobim lahko z napredovanjem nekih 20 eur več. Čeprav v bistvu nisem napredoval nič, ker je bilo napredovanja zadnja leta zamrznjeno.
Nadur mi ne plačujejo, gre v koriščenje ur. Koliko teh ur misliš, da lahko ob dejstvu, da nas je premalo, da nimam zamenjave, dejansko skurim?
Mislim da me plačaš premalo. Kaj pa ti meniš? :) Da bi moral opraviti več dela? Biti recimo tam v krepko številčno podhranjenem sektorju za isti denar 80 ur na teden?

Veš, komot je biti pameten, ko si človek JS oblikuje domišlijsko. Torej kao brezdelni birokrati na eni strani in uboge medicinske sestre na drugi. Vmes je pa en kup spregledanih služb, številčno in opremsko podhranjenih oddelkov ipd... o katerem se ti ne sanja nič.
Ko boš, in slej ko prej boš ti ali pa tebi ljuba oseba, ležala v KC, ti bo rit brisala in te dvigovala po postelji, ter si ob tem lomila hrbtenico (tudi weekende, praznike, ponoči) oseba, ki bo za to delo prejela cca 650 eur neto. In ne, to ne bo medicinska sestra. Tudi hrana napr. bo prišla izpod rok osebe, ki vse petke, svetke, praznike, nedelje stoji po 8 ur na nogah za cca 650 eur neto. Se ti zdi, da je preplačana?
Pa nikar zdaj o trgovkah. Ja, reveži so vsepovsod, ampak vaši domišlijski spisi ne pomagajo, da bi bilo za bilo kogar v tej zgodi kakorkoli bolje.

Cca 15 let sem delal v gospodarstvu, zdaj delam četrto leto v JS in vidim, poznam marsikatero razliko in verjemi ... beda je vsepovsod. So plusi in minusi tam, plusi in minusi tu. Ampak razmišljam, da bi se zavoljo enkrat večje plače vrnil v gospodartvo. Precej nam jih je že pobegnilo. Kar ob tem izgubim, je kolikor toliko normalen delavnik, kjer si človek vsaj približno organizira življenje. Ja, to je super stvar. Ampak to še ne pomeni, da sem zato za svoje delo ustrezno, pošteno plačan.

Stavkal nisem, ker mi delovno mesto tega ne dopušča. Zamenjave pa tako ali tako nimam. Pa ne pišem tega, da bi jamral kako sem ubogi in oh in sploh. Težko je vsepovsod. Povem vam pa, da vas večina v slogu 24ur komentatorjev nabija v tri krasne. Da ne vidite dlje od lastnega praga.

Mr.B ::

Aha : TI PRIPADA. To ti je argument. Kaj ko bi se ti najprej upru Sindikatom JS, ker ti delaš z Morilci, in da ti pripada drugačni plačilni razred, ne pa da te te sindikati izrabljajo za doseganje stavkovnih ciljev.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Samael ::

Torej kot sem rekel: "pol slovencev je meso, druga polovica pa zelje, torej v povprečju slovenci jemo segedin" - logika mojih soforumašev, ko trdijo, da če pa slovenci jemo segedin, nam pa že ne gre tako slabo.

Mr.B je izjavil:

Aha : TI PRIPADA. To ti je argument. Kaj ko bi se ti najprej upru Sindikatom JS, ker ti delaš z Morilci, in da ti pripada drugačni plačilni razred, ne pa da te te sindikati izrabljajo za doseganje stavkovnih ciljev.

Saj me ti in tebi podobni z neresničnimi trditvami, da nič ne delam, pa da sem preplačan, medtem ko dam še koliko sebe in od sebe v tej službi, v svoji zasebni vojni proti državnemu ravno tako izrabljate. Tu se pač oglašam proti klobasanju tebi in tebi podobnih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Horejšio ::

Mr.B je izjavil:

Aha : TI PRIPADA. To ti je argument. Kaj ko bi se ti najprej upru Sindikatom JS, ker ti delaš z Morilci, in da ti pripada drugačni plačilni razred, ne pa da te te sindikati izrabljajo za doseganje stavkovnih ciljev.


Dej povej kje ploščice polagaš, da se ne zajebemo :)

Mr.B ::

Samael je izjavil:

Torej kot sem rekel: "pol slovencev je meso, druga polovica pa zelje, torej v povprečju slovenci jemo segedin" - logika mojih soforumašev, ko trdijo, da če pa slovenci jemo segedin, nam pa že ne gre tako slabo.

Ne ti boš dobil po uspešni stavki 10€ bruto višjo plačo in se boš zato počutil sposobnejšega na delovnem mestu.
To da te bodo sindikati na suho nategnil, to te pa je druga zgodba. Poznamo, včasih so bile matere samohranilke, potm matere samohranilke medicinkse sestre, danes pa pazniki v zaporu. Toda Excelica pač kaže relano stanje verjetno pa boste v JS zadovolni, ko se plače začnejo pri 31 plačilnem razredu, zgoraj pa dodate še 30 razredov, in bodo te 100% višje od provprečja v gospodarsvu, in tako po poti venezuele.

Seveda da bi ti lahko dobil višjo plačo, lahko dosežeš le tako da zahtevaš plezanje po lestvici.

Horejšio je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Aha : TI PRIPADA. To ti je argument. Kaj ko bi se ti najprej upru Sindikatom JS, ker ti delaš z Morilci, in da ti pripada drugačni plačilni razred, ne pa da te te sindikati izrabljajo za doseganje stavkovnih ciljev.


Dej povej kje ploščice polagaš, da se ne zajebemo :)

Kaj tudi ti trdiš da statističnu urad laže ?
đNehajte nakladat, ker zagotovo je očetov samohranilcev v privatnem sektorju, že na osnovi statistike mnogokrat več.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Samael ::

Še enkrat, jaz trdim, da lažeš TI, kakšno plačo imam JAZ v "povprečju". Kaj ti tu ni jasno?

49106 ::

Zaposleni v JS, prosim ne nabijajte ampak raje delajte.

Samael ::

49106 je izjavil:

Zaposleni v JS, prosim ne nabijajte ampak raje delajte.

Danes nimamo nočne. Kaj pa ti?

49106 ::

Kje sem pa napisel danes?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Samael ::

Kje si napisal, da ne danes?

49106 ::

A vi samo en dan delate, po tem dnevu pa nikoli več?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Samael ::

Ne, samo prilagajmo se tvoji komunikaciji.

Horejšio ::

Delati = 12 ur za tekočim trakom pa na wc ne smeš. Guess what. V komunizmu bomo tudi to odpravili. Če ne bomo pa robote najel. Za ploščice polagat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Horejšio ()

noraguta ::

A si pravosodni policist? Ki bo šel pri 45ih v penzijo?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Samael ::

Pravosodni policisti ne hodijo več pri 45ih v penzijo. Nekaj si krepko zamešal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

49106 ::

Samael je izjavil:

Ne, samo prilagajmo se tvoji komunikaciji.


Kaj pa če bi plače prilagodili, da zaradi vas ne trpi cela država. Nadrealisti.

Samael ::

49106 je izjavil:

Samael je izjavil:

Ne, samo prilagajmo se tvoji komunikaciji.


Kaj pa če bi plače prilagodili, da zaradi vas ne trpi cela država. Nadrealisti.

Se trudimo prilagoditi! Pa vam ni všeč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

korenje3 ::

Mr.B je izjavil:

Samael je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Samael je izjavil:

Mr.B je izjavil:


kljub temu, statističnu urad pravi, da imaš v povprečju na privatni sektor 400EUR višjo plačp.
Če ti pa metodologija excelice statističnega urad ni všeč, je pa lahko tvoje osebno mnenje vredno nič, saj je očetov samohranilcev na pragu revščine statistično več v privatnem kot v javnem sektorju.

Moja plačilna lista pravi drugače :) In to je zame bolj merodajno, kot tvoje klobasanje na forumu.
Saj veš tista tvoja logika: "pol slovencev je meso, druga polovica pa zelje, torej v povprečju slovenci jemo segedin".

Torej TI trdiš, da Statistični urad LAŽE. Dej ne LAŽI si sam sebi. Dejstva so prikazana v ralnih podatkih. Kaj je pa tvoje subjektivno menje pa nobenega ne zanima, ker taisti podatki kažejo da je v privatnem sektorju zgagotovo mnogo več očetov samohranilcev, ki dobijo toliko kot ali celo manj ko ti.

Trdim da lažeš TI, kakšno plačo imam JAZ v "povprečju". Kaj ti tu ni jasno?

V bistvu je to skrivnost, ker je tako zakonsko.
ŠE 1x STATISTIČNIURAD ima JAVNE podatke. Podatki zagotovo niso laž, pa čeprav rabite v JS najmanj 7 mesecev da te podatke objavite.
Če ti plača ni všeč pojdi v privatni sektor, in se pridruži ostalim očetom samohranilcem, te zagotovo nekajkrat ststistično presegajo očete samohranilce v JS.


za javne ustanove načeloma niso laž, za privat pa ker privatniki pač dajajo plače v kuvertah...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

49106 ::

Samael je izjavil:

49106 je izjavil:

Samael je izjavil:

Ne, samo prilagajmo se tvoji komunikaciji.


Kaj pa če bi plače prilagodili, da zaradi vas ne trpi cela država. Nadrealisti.

Se trudimo prilagoditi! Pa vam ni všeč.


Seveda nam ni všeč, da nekdo ki gleda v luft dobi več kot nekdo, ki na šihtu dejansko tudi dela.

Samael ::

49106 je izjavil:

Samael je izjavil:

49106 je izjavil:

Samael je izjavil:

Ne, samo prilagajmo se tvoji komunikaciji.


Kaj pa če bi plače prilagodili, da zaradi vas ne trpi cela država. Nadrealisti.

Se trudimo prilagoditi! Pa vam ni všeč.


Seveda nam ni všeč, da nekdo ki gleda v luft dobi več kot nekdo, ki na šihtu dejansko tudi dela.

Torej nehaj gledati v luft in začni delat.

noraguta ::

Samael je izjavil:

Pravosodni policisti ne hodijo več pri 45ih v penzijo. Nekaj si krepko zamešal.

No pa pri pedesetih. Preplačano 10krat. Vsak bik v štali je bolj nevaren kot ujet morilec pa na farmah nimajo beneficiranega staža.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

49106 ::

Samael je izjavil:

49106 je izjavil:

Samael je izjavil:

49106 je izjavil:

Samael je izjavil:

Ne, samo prilagajmo se tvoji komunikaciji.


Kaj pa če bi plače prilagodili, da zaradi vas ne trpi cela država. Nadrealisti.

Se trudimo prilagoditi! Pa vam ni všeč.


Seveda nam ni všeč, da nekdo ki gleda v luft dobi več kot nekdo, ki na šihtu dejansko tudi dela.

Torej nehaj gledati v luft in začni delat.


Sem že zdavnej začel. Ti pa upoštevaj lasten nasvet in tudi sam začni delat, ne pa jamrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Horejšio ::

Delati = 12 ur za tekočim trakom pa na wc ne smeš. Guess what. V komunizmu bomo tudi to odpravili. Če ne bomo pa robote najel. Za ploščice polagat. Za intelekte SDS pa spišemo skripto v ruby. Čista zmaga bi rekel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Horejšio ()

Samael ::

noraguta je izjavil:

Samael je izjavil:

Pravosodni policisti ne hodijo več pri 45ih v penzijo. Nekaj si krepko zamešal.

No pa pri pedesetih. Preplačano 10krat. Vsak bik v štali je bolj nevaren kot ujet morilec pa na farmah nimajo beneficiranega staža.

Tudi pri petdesetih ne. Saj pravim, da si nekaj zamešal in nam spet razlagaš tu nekaj kar se ti "zdi" da bi lahko bilo, ne kot je. Bonifikacije ni že iz časov, ko sem jaz še v privatnem sektorju delal, ti pa najbrž še risanke gledal.

49106 ::

Ja, SDS je kriv tudi za globalno segrevanje in 2. svetovno vojno.

Samael ::

49106 je izjavil:


Sem že zdavnej začel. Ti pa upoštevaj lasten nasvet in tudi sam začni delat, ne pa jamrat.

Tu jamraš samo ti.

49106 ::

Ja, ker ste plačani za nedelo. Vi pa jamrate, da ste za nedelo plačani premalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Samael ::

49106 je izjavil:

Ja, ker ste plačani za nedelo.

Ja, za nedeljsko delo smo tudi plačani. Kdo bi si mislil ... :/

49106 ::

n?délo -a s (?-é?) nav. ekspr. kar je nasprotno, drugačno od dela: duševno delo in nedelo / od nedela ne more biti utrujen / za nedelo ga ne bodo nikjer plačevali
// knjiž. nedelavnost, neprizadevnost: daleč naokrog je bil znan po svojem nedelu


Nikjer razen v JS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Samael ::

Ne ne, tudi v JS nam plačajo nedeljsko delo. Ja, vem, da te je ta novica zdajle povsem potrla :/

49106 ::

Aja, pozabil sem, da lenuhi v JS potrebujete direktno povezavo.

http://bos.zrc-sazu.si/cgi/neva.exe?nam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

noraguta ::

Zakaj si pa šel potem v javni sektor. Jaz vidim kup prektično najstniških policajov v penziji. Večji del pa nabijajo še pokojnino na šihtu. Bebeficuran staž je pa še vsaj tolk pa vem.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!
««
8 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delovno mesto prihodnosti: Svetovalec za podnebne spremembe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5011420 (9597) Phantomeye
»

Stavka javnega sektorja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26747604 (41724) dstr17_
»

Stavka (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Problemi človeštva
531139343 (130641) poweroff
»

Ima Slovenija prevelik javni sektor? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20782810 (78394) lexios

Več podobnih tem