» »

kako skonektat grafično kartico s tv-jem

kako skonektat grafično kartico s tv-jem

Pircek ::

mam grafično kartico geforce 2 mx 400 64mb tv out pa ne vem kak naj nastavim za tv da mi bo to delal. Ali moram imeti kaksen poseben video kabel mogocena skart prikljucek? V nastavitvah mam twin wiev in lahko nastavim samo analogni monitor ne pa TV-ja picka mu materna....
za pomoc se ze naprej zahvaljujem!
Pircek

BigFoot ::

ja tko je, jest mam sicer GeForcea2 GTS 64MB od Herculesa in meni tud TV izhoda ne pokaže v opcijah če nimam kabla priključenega. povezano mam pa preko s-vhs kabla
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Pircek ::

zdej sn dobu nek coax kabel ki naj bi na to pasal sam se nisn probu tak da bomo vidl

||_^_|| ::

rabiš s-vhs kabel ki more biti povezan v grafično. šele takrat ti bo delal.

Pircek ::

ja sej vhs kabel sn dobu zraven graficne kartice sam je ful cudn kr ma isti izhod kot ima skart vhod tak da rabm povezavo med skartom in vhs kablom.

LojzePek ::

Lahka da mas scart SKURJEN.

Pircek ::

bom dal jes teb skart skurjen picka ti materna cist nov je pa se jurja je stal. Baje mors met s-vhs kabel z skartom skupaj

_Mortal_ ::

Pomer se pizda ti materna! kaj ti je?
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Pircek ::

ne ti men pomir se ko bo racunalnik glih zdaj cez okn leto jebemo mater kartico bom pa v com tronu unmu prodajalcu v rit nabil pa bo mel tv out prek ritnega vhs-a

Bane_ ::

iz kartice ti gre izhod svhs ti rabis pretvornik iz svhs--->chinc potem pa se iz chinca v cart ker direkt svhs v scart ga se nism vidu!:O
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

LojzePek ::

Takle folk ko preklinja bi morali kaznovati al pa jim prepovedat dostop do slotech-a. Pol pa še na vrh vsega dela reklamo za firme. Dol s takimi!!

tha_man ::

Hehe, Pircek, ne se razburjat, saj je samo računalnik. Raje spij en pirček oz. pivce za živce :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

ToniT ::

Mislim, da se da preživeti tudi brez kletvic, če pa ti je to nujno potrebno, pa si najdi kak drug forum. Drugače pa po napisanem sklepam, da rabiš čisto navaden kabel, ki ima na obeh straneh moški činč.

Pircek ::

sn ze probu pa ne dela
Pek ti ne seri

ToniT ::

Poglej ali maš pravi SCART. Taki SCART-i, ki imajo go ženske činče, so IN in OUT. Ti rabiš na TV IN, se pravi mora biti video (običajno rumen) pravilno zvezan (nogice ne vem na pamet) in tudi gor na SCART-u običajno piše ali je IN ali OUT ali pa so narisane puščice.

krucymucy ::

Mogoče maš pa že na TV-ju al na VCR (tuki skor sigurno) Video IN!!! Priključi sem un kabel k ma na obeh straneh činč - pa pozab na ta scart!!!!!
Tko sem mel jest prkloplenga voodoo-ja...

Pircek ::

skart ma tv out zdej mi je en frend reko da morn kupt kabel skupaj z skartom sam men se ful cudn zdi da mam tam vse sivo za tv vkljucit nimam pojma kva nej nardim

ToniT ::

Zadeva je zelo enostavna. Če imaš SCART - out, pomeni, da dobiš video signal na činču od naprave, na katero je priklopljen (recimo TV). Da ti bo zadeva delovala, rabiš SCART - in. Če lahko dobiš samo tak konektor, ne rabiš več ničesar drugega. Jaz imam doma takega, ki ima gor stikalo in ga lahko preklapljaš iz IN na OUT (in obratno).
Dobijo pa se tudi kompleti kablov, ki imajo gor vse - činče, oba SCART-a (IN in OUT), vendar je cena kar visoka in predvidevam, da je tvoj frend to mislil.

Vklop TV-ja pa ne bo več siv, ko boš imel kabel pravilno priklopljen na TV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()

Pircek ::

mam tak skart ja ko je gor za preklopit IN in OUT sam pol mam pa na drugi starni spet s-vhs kabel ko sn ga dobil zraven graficne kartice ko isti vhod ko skart (cinch). sam zgleda da mora biti nek poseben kabel vmes ker sn ze probo navdnega ko je tak kot za zvocno iz soundblasterja pa ni blo vredu pol sn dobu spet nek kabel ko ga je dobu fend zraven graficne kartice in je mal drugacen na njemu pise coax cable pa tud ne dela.
Mora bit nekaj na tej povezavi med skartom in s-vhs kablom, ne vem morn se mal probavat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV Tool - Tv out problem

Oddelek: Zvok in slika
81245 (1136) matter
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253119 (2652) romario
»

Geforce Tv-out .. katere kable rabim?

Oddelek: Zvok in slika
111432 (1205) KuhaR
»

TV-OUT

Oddelek: Pomoč in nasveti
71131 (1028) Icely
»

Tv out

Oddelek: Pomoč in nasveti
5823 (659) ToniT

Več podobnih tem