» »

Black friday

Black friday

1
...
3 4
5
»

Motion ::

Letos res ni za kupovat za prek neta. Prenosnikov po neki normalni ceni sploh ni, kar razumem ker jih vsi rabijo za delo/šolanje od doma. Sam tudi na ostale stvari ni glih kakih popustov. Gledam za kakšen dober dil na cybex otroške sedeže sam ni kaj dosti za videt.

zlabra ::

nič ni bilo za kupit v slo, kupil edino robota 360 S7, se je gearbest potrudil pa ga dal za dobrih 240 če ga z paypalam plačaš, nekje 80-100 euro ugodneje kot sem ga čekiral čez leto, to je pa tud to...

evo edini prihranek prot prejšnjemu mesecu

https://www.gearbest.com/vacuum-cleaner...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlabra ()

Hatchback678 ::

Ja niso baš neki tele razprodaje, kupil bom premi brusilnik pa navaden električni brusilnik ker ju rabim to pa je tudi to.

Miha 333 ::

SSD Crucial MX500 1 TB z dostavo za 91,15 €, kar je ~28€ ceneje kot pri nas.
https://www.amazon.de/-/en/Crucial-MX50...
Do polnoči.

cortez ::

Ebay mi je častu 10$ nad 20$. Neki je.

user-pass ::

Zalost. Jaz sem nabavil hladilnik, subwoofer, AV receiver in pa ebook reader, od tega je bil samo hladilnik znizan za 50€, pa se ta popust je dal ebay in ne prodajalec. Veliko reklame za nic.

ivi ::

Letos res ni pametnih popustov sem pa uspel dobiti googlov nest hub za 45 eur med tem ko se skoraj povsod prodaja po 89.99 eur

njyngs ::

Tudi jaz sem več pričakoval. Nabavil le kolesarski računalnik in radar. Oboje z švoh popusti.

Glodko ::

Sam sem kupil Meblo jogije z 20% popustom, 2 vzglavnika Odeja z 20% popustom. Vzel sem še stolček za hranjenje za naraščaj, ki je bil -15% in brezplačna dostava iz Nizozemske. Pri stolčku dejansko prihranil 50 eur. Meblo in Odeja imata pa itak previsoke cene, tako da s tem popustom prideš glih na nekako sprejemljive.

Matej_K ::

stolček za hranjenje za naraščaj od Ikee je mislim da celo pod 15€ :D ta voj more bit pol vesoljski...z masažo ritke najmanj
... .. .

LeQuack ::

Ni kej, prodajalci so zapravli priložnost s poraznimi prodajami. Amazon bo pa še zrasel in posledično bo propadlo še več manjših prodajalcev na žalost. Kar je seveda žalostno, ker se novice o njihovem izkoriščanju delavcev vrstijo ena za drugo.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

GupeM ::

Matej_K je izjavil:

stolček za hranjenje za naraščaj od Ikee je mislim da celo pod 15€ :D ta voj more bit pol vesoljski...z masažo ritke najmanj

Če imaš plac. Drugače je pa zelo fajn, če se zloži in ga lahko spraviš med steno in omaro recimo.

koyotee ::

Tisti stol za hranjenje od ikee ni vreden pol pi... mrzle vode. Ob tiste štrleče noge se prav vedno spottakneš ko greš mimo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

PARTyZAN ::

LeQuack je izjavil:

Ni kej, prodajalci so zapravli priložnost s poraznimi prodajami. Amazon bo pa še zrasel in posledično bo propadlo še več manjših prodajalcev na žalost. Kar je seveda žalostno, ker se novice o njihovem izkoriščanju delavcev vrstijo ena za drugo.


Artikli na amazonu so ravno tako bili manj znižani kot ponavadi.

jopar ::

ivi je izjavil:

Letos res ni pametnih popustov sem pa uspel dobiti googlov nest hub za 45 eur med tem ko se skoraj povsod prodaja po 89.99 eur


Tudi jaz sem enega ubodel po tej ceni.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Črni petek in naša naivnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6012481 (7713) bedarija
»

Black Friday (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6811155 (5992) ejresnevem
»

Se splača kupovati na črni petek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
8420590 (15603) darkolord
»

Black friday (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7418115 (9013) r0b3rt
»

Black Friday v SLO? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11135385 (27166) MuadDib

Več podobnih tem