» »

KFC v Sloveniji

KFC v Sloveniji

Temo vidijo: vsi

feryz ::

Eno butasto vprašanje, nevezano na to.
Če greš na mc usa, je v ponudbi zgolj par, vedno enih in istih, burgerjev. En krompir...
Če greš na mc slo, ni da ni tega sranja.
A je res možno, da je naša ponudba neprimerno večja, ali je zgolj spletna stran boljša?

c3p0 ::

McD v USA je štalinka, usrano, brezdomci, drogeraši... Znanec ni mogel verjet kako je pri nas urejeno.

starfotr ::

Bellzmet je izjavil:

Ja res nisem tako nor, da bi verjel, da piščanca in paradajz iz ZDA vozijo v McD po celem svetu.


BTW, sestavine za evropski in najbrž tudi ameriški kečap so gladko iz kitajske. Heinz ima made in china sestavine. Beat that.

kriptobog ::

feryz je izjavil:

Eno butasto vprašanje, nevezano na to.
Če greš na mc usa, je v ponudbi zgolj par, vedno enih in istih, burgerjev. En krompir...
Če greš na mc slo, ni da ni tega sranja.
A je res možno, da je naša ponudba neprimerno večja, ali je zgolj spletna stran boljša?


Ce si kdaj sel v us v mc, potem ves da je tam hrana v mc res obupna. Zanic, neokusno, skratka ne mores jesti tega. Pri nas so po kvaliteti v mc svetlobna leta pred us. Verjetno naredijo razlike lokalne sestavine. Pri nas radi oglasujejo, da se uporablja slovensko meso.

Lonsarg ::

Ja lahko tudi jaz potrdim, v US nočeš iti v Mc, to je kolaps. Sem dvakrat sprobal k prvič nism bil zihr če je blo slučajno (ker je bla neka zabačena periferija), ampak tudi v drugo ni bilo veliko bolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

mtosev ::

Ko sem jaz bil v ZDA in sem hodil v McDonald's lahko rečem, da je hrana bila po okusu slabša kot v Evropi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mojsterleo ::

kriptobog je izjavil:


Ce si kdaj sel v us v mc, potem ves da je tam hrana v mc res obupna. Zanic, neokusno, skratka ne mores jesti tega. Pri nas so po kvaliteti v mc svetlobna leta pred us. Verjetno naredijo razlike lokalne sestavine. Pri nas radi oglasujejo, da se uporablja slovensko meso.

MCD pri nas uporablja piščančje meso od Perutnine Ptuj.

BigWhale ::

Jaz sem bil v kakih desetih razlicnih McD in Burger Kingih v po Californiji, pa so bili vsi petkrat bolj zrihtani, kot je bila greznica od McDonaldsa v centru Maribora vcasih. In povsem enako kot drugje po sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

WizzardOfOZ ::

c3p0 je izjavil:

McD v USA je štalinka, usrano, brezdomci, drogeraši... Znanec ni mogel verjet kako je pri nas urejeno.


Kakor kje. Na avtocesti v Texasu med Dallasom in Hustonom so imeli prav lepo spucano in urejeno, ter na meniju veliko več kot v slo. V samem Dallasu je bil pa skret za videt že odzunaj, zato tja niti nismo vstopili. Itak je bilo pa brisketov, tomahawkov in t-boneov dovolj, da nam ni bilo treba v mcdonaldsih jest in smo šli samo v enega, da smo probal, kakšna je hrana. In v tistem, kjer smo pojedli en obrok, se ni nič dost razlikovalo od mcdonaldsa kje drugje.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Horas ::

BuDi79 je izjavil:

monitor999 je izjavil:

Je že odprt KFC?
Kake so kaj cene.

Lp
https://www.kfc.si/menu/


od sendvičev majo sam poharijo not?? kje so pleskavice?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

kriptobog ::

Horas je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

monitor999 je izjavil:

Je že odprt KFC?
Kake so kaj cene.

Lp
https://www.kfc.si/menu/


od sendvičev majo sam poharijo not?? kje so pleskavice?


Ce imajo v imenu firme chicken. Kaka pleskavica? :))

delavec44 ::

Jaz jih delam doma iz puranjega mletega :D

bastadu ::

A v LJ je že odprto sedaj? Ker na njihovi strani je še vedno navedena samo restavracija v MB...

Ganon ::

Ne še.

111111111111 ::

Včeraj ni bilo.

So pa nateguni. Pokličeš vprašaš, povejo da so odprti potem pa prideš tja pa še ne pečejo piščanca. :D Eni komentarji so fenomenalni. :D

https://www.google.com/search?sa=X&sca_...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

bastadu ::

c3p0 ::

Še ena zmaga za Zokija!

feryz ::

A video je iz Slovenije?
Ne znajo butli spraviti skupaj enega stavka v Slovenščini?

PersonaRuda ::

Pa saj tudi novinar, ki je spisal to skropucalo od članka ni iz Slovenije. Jaz že celo jutro iščem kje se nahaja Spodnje Dobrunje, pa enostavno ne najdem tega kraja.

Do zdaj je bil KFC v Sloveniji prisoten z restavracijo na počivališču ob avtocesti Maribor–Šentilj v Spodnjem Dobrunju.

krneki ::

Horzen ::

Pa kaj je to zdaj odprto na Tržaški ali ne?? Pa če kaj velja hrana?

Biu sam u americi par puta, pa si nisam nkol vzel cajt za tega pšanca, zdele me pa mika... :3
Obična ofca specializirana za beketanje!

ziki ::

Horzen je izjavil:

Pa kaj je to zdaj odprto na Tržaški ali ne?? Pa če kaj velja hrana?


Glede na članek, bi moralo biti odprto. Kar se hrane tiče, je v redu, v kolikor imaš rad (malo) spicy hrano. Meni je čisto OK, določeni kolegi, oz sploh ženske, so se pritoževale, da jim je pekoče. Možno, da imajo v ponudbi kaj, kar ni pekoče, ampak kolikor vem oglašujejo vse meso v "pikantni piščančji marinadi".

mtosev ::

Jaz sem par krat jedo v kfcju pa mi je hrana bila kr všeč.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PersonaRuda ::

krneki je izjavil:

https://www.google.com/maps/place/Spodn...

Napačen kraj si dal. Jaz iščem kje se nahaja Spodnje Dobrunje kot je to omenil novinar:

Do zdaj je bil KFC v Sloveniji prisoten z restavracijo na počivališču ob avtocesti Maribor–Šentilj v Spodnjem Dobrunju.

Če najdeš, lahko daš link. Hvala.

krneki ::

Vpiši 'spodnje Dobrunje' v Google maps pa klikni na prvo ponujeno opcijo. Ni treba celega jutra zabiti za to.

Ganon ::

PersonaRuda je izjavil:

Pa saj tudi novinar, ki je spisal to skropucalo od članka ni iz Slovenije. Jaz že celo jutro iščem kje se nahaja Spodnje Dobrunje, pa enostavno ne najdem tega kraja.

Do zdaj je bil KFC v Sloveniji prisoten z restavracijo na počivališču ob avtocesti Maribor–Šentilj v Spodnjem Dobrunju.


Se je tudi tebi skisalo? Zakaj novinar ne bi bil iz Slovenije? Zatipkal se je pri eni črki in ni preveril. Če si celo jutro iskal to, kar bi lahko našel v dveh sekundah, mi ni jasno, kako ti uspe dihati.

LeQuack ::

McDondals so ta teden so šli v novo podražitev, sedaj je običajen Big Mac že 4,10€. S tem da je to eden izmed najmanjših burgerjev ever. Ali ima KFC kaj boljši price/performance, da mogoče pride do kake konkurence? Ali se naješ za manj kot 10€ lahko?
Quack !

BuDi79 ::

LeQuack je izjavil:

Ali se naješ za manj kot 10EUR lahko?
Mogoče bi ti moral iskat kako ljudsko kuhinjo ali subvencionirano fabriško menzo, ne multinacionalne franšize.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

LeQuack ::

BuDi79 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Ali se naješ za manj kot 10EUR lahko?
Mogoče bi ti moral iskat kako ljudsko kuhinjo ali subvencionirano fabriško menzo, ne multinacionalne franšize.


Tega ni več. V kapitalizmu se ne moreš več najest za povprečno plačo.
Quack !

WizzardOfOZ ::

Seveda se lahko, samo ne v večjih mestih. Tam so cene skočile do neba. Izven mest so še vedno malice po 6 do 8 evrov, pa se naješ res dobro.

Ampak vi pejte raje v kfc in mcdonaldsa, da ne bo gužve v teh "menzah".
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

mtosev ::

A tole je že odprto?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

LeQuack ::

Moja izkušnja s KFC na Viču, sem šel prvič, vzel sem tisti meni kjer imaš hot wings in burger.
- še vedno kar gužva, čakal nekje 10-15 min na hrano
- čuden vmesnik za naročanje hrane, in potem ko čakaš zunaj na hrano ne vidiš, katera številka je, ker se samo notri vidi
- pijačo (Sprite) sem dobil toplo, ne mlačno, ampak prav toplo, brez ledu seveda
- krompirček nič posebnega, enako kot McDonalds (tam imajo sicer sedaj Ameriški krompirček, ki je precej boljši)
- hot wings so bili dobri, žal pa ne dobiš nobene omake zraven brez doplačila
- burger je bil v nasprotju s pijačo bolj hladen, kot topel. Še kar okusno, tisti ocvrt file vmes je bil po moje malo preveč ocvrt, ni potem tako mehak kot bi lahko bil

To je to, za dobrih 10€.
Quack !

ahac ::

mtosev je izjavil:

A tole je že odprto?

Ne.
Ampak izgleda, da bo to (v BTC nasproti Koloseja / poleg Decathlona) naslednja odprta lokacija.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

starfotr ::

Stavba na Viču sploh nima uporabnega dovoljenja. In bi za to moral kdo odgovarjat.

Ales ::

Bil v KFC na Viču in mi še vedno ni čisto jasno, kaj je tole.

Okus hrane je drugačen, kot v drugih KFC-jih po svetu, kjer sem bil in to toliko, da tole sploh ne bi imenoval KFC ampak nek X chicken / burger joint. Krompirček pod povprečjem. Grander je totalno drugačen - okus, tesktura, nič ni isto. Kosi v košarici tudi.

Weird. V glavnem, bil, in ne bom šel več.

Matejjjjj ::

WTF je z vašimi življenji, da greste to probat. Ste tolk nizko padli? To ni hrana niti za prašiče

gort ::

Revščina, kaj hočeš, polna zaposlenost ne pomaga nič. Še insekte bi nas radi navadili jesti. Tebe ne, nas pa. Očitno.

mtosev ::

Matejjjjj je izjavil:

WTF je z vašimi življenji, da greste to probat. Ste tolk nizko padli? To ni hrana niti za prašiče

In kaj pa je narobe, če nekdo občasno poje fast food?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Ganon ::

ahac je izjavil:



Torej, Vič že obratuje, BTC bo kmalu, kako pa kaže na Čopovi ulici?

Nikonja ::

mtosev je izjavil:

Matejjjjj je izjavil:

WTF je z vašimi življenji, da greste to probat. Ste tolk nizko padli? To ni hrana niti za prašiče

In kaj pa je narobe, če nekdo občasno poje fast food?


Ampak Burek, kebab, hot dog.... in podobni so bolj zdravi ane???
V Meku vsaj vem da je higijena top, kaj za ta razne pekarne ne morem trdit, in tudi marsikatero restavracijo za katero mislite da jeste nekaj zdravega, dejansko pa servirajo najcenejše sestavine pečene v 4 leta starem olju...
Itak da se v FastFood-ih ne je vsak dan, tolk butast pa upam da nobeden ni, ampak za teh parkrat na mesec se res ne bom sekiral.

gort ::

Nikonja je izjavil:

Itak da se v FastFood-ih ne je vsak dan, tolk butast pa upam da nobeden ni, ampak za teh parkrat na mesec se res ne bom sekiral.

In glej, da plačaš z gotovino :D

111111111111 ::

Matejjjjj je izjavil:

WTF je z vašimi življenji, da greste to probat. Ste tolk nizko padli? To ni hrana niti za prašiče

Ha, ha, ha...

Doma zorjeno in domače, v Ljubljani pa z veseljem na junk food in z veseljem nazaj domov. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Šimpanz ::

Evo danes smo šli na malco v KFC v BTC. Porazno. Pohana bedrca skoraj krvava pri kosti, krompirček hladen preveč zažgan in brez soli, burger ok ni pa nobenega presežka. Aja porcije pomfrija so dokaj velike. Mogoče se šele uvajajo ampak res ne priporočam.

LeQuack ::

Kar čudno da so se tako slabo lotili tega. Prvi vtis je veliko vreden, in ravno zdaj na začetku bi moralo vse laufati najbolje, ker če hočejo prodreti na trg, in ti že prvi obisk pustijo slab okus, potem taka stranka bo težko prišla nazaj še kdaj.
Quack !

feryz ::

A pijače se lahko nagoltaš kolikor hočeš?
Lahko prideš s kanistrom do aparata, kot se to zunaj dela?

LeQuack ::

feryz je izjavil:

A pijače se lahko nagoltaš kolikor hočeš?
Lahko prideš s kanistrom do aparata, kot se to zunaj dela?


Na Viču ne, oni ti že dajo pijačo in ni refilla.
Quack !

M2222 ::

Nikonja je izjavil:


V Meku vsaj vem da je higijena top


Lahko je, lahko pa ni. Jaz sem že parkrat dobil cheesa, pri katerem je meso hudo zaudarjalo in je bil neužiten. No, od delovne sile, ki je na minimalcu, ne moreš pričakovati veliko.

mtosev ::

Ne vem za vas, a jaz še nisem imel problemov s hrano iz Meka.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

M2222 ::

Toško, predvidevam, da tudi posiljen nisi bil, pa to še ne pomeni, da se ne dogaja. Jaz nisem še imel problemov na cesti, ne okvare ne nesreče, ampak a ti to sploh kaj pove :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: M2222 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244177743 (2310) Horas
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
968196585 (9177) c3p0
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41453746 (36450) D3m
»

Nobel Kebab (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30143752 (30198) Mare2
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6419128 (14488) Gremio

Več podobnih tem