» »

Polica na zidu pod stropom za led luči

Polica na zidu pod stropom za led luči

Mare3 ::

Torej rad bi imel taka polico oz. delno spuščen strop v dnevni sobi tako kot je na sliki spodaj. Zanima me kakšne profile in po plošče (knauf?) je potrebno kupiti, ter s kakšno maso se kasneje zapolni luknje med ploščami. Postavila bi z bratom, sva dokaj spretna oba kar se tiče tega, vendar takega projekta še nikoli nisva imela možnosti probat, tako da se sedaj odločava za to. Hvala za pomoč in nasvete na kaj naj bomo pozorni.

z3ro ::

Verjetno se da tole sestavit z klasičnimi CD/UD profili, gor Knauf, prostor med ploščami zapolniš z Fugenfullerjem ali Uniflottom (boljši vendar tudi dosti dražji). Na spojih bi bilo fino dat tudi mrežico, da ne razpoka.

fikus_ ::

Poglej na YouTube.

Mare3 ::

Sem probal na youtube poiskati, pa ne vem kaj bi vpisal da bi dobil točno to kar iščem.

koyotee ::

Indirect ceiling lightning
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Furbo ::

Verjetno sem samo jaz tole že ene 3x razložil na forumu podsvojostreho, pa še ostali parkrat.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

fikus_ ::

Najprej se poduči, kako se dela z mavčnimi ploščami in pločevinastimi profili. Zato sem ti predlagal YouTube.
Potem je na vrsti osvetljava, kakšne led luči v traku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

YouTube nativni video format

Oddelek: Pomoč in nasveti
151561 (1190) Ijus
»

Problem z YouTube (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7414042 (12179) AmokRun
»

Zdaj bi še YouTube rad, da se podpišete s polnim imenom (razen če ste iz Južne Koreje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5621485 (17359) Jupito
»

Facebook 2010

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
268633 (5723) vidz81
»

Prenova YouTuba in Twitterja

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
223926 (2870) Lawler

Več podobnih tem