» »

Rebeka Dremelj

Rebeka Dremelj

pmodic ::

Ma kdo te slikce iz revije NOVA skenirane. Al pa če je kdo mi pripravljen revijo poslat, da jih jaz skeniram in dam na net. Ker me pa rez zanima, če so njeni joški vredni 2.000.000 tolarjev.

Kekec ::

A tulk je plačala za prenovo al kaj?

pmodic ::

Ma ne za prenovo :D , tolk zahteva za odškodnino zaradi duševnih bolečin. Mislim baba ej. Se gre slečt v Umagu, ko je v tem času pol slovenije tam. Kdo je pa ne bi slikal.

ali3n ::

Za tole še nisem slišal (ne berem Nove:-), je pa zanimivo, da vsako leto med izbiranjem misice opravijo tudi razgovor s kandidatkami (IQ test?); očitno se ne pogovarjajo kaj dost...>:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Popeye ::

Jst sm vidu joske pa ti lohk recem da niso nc posebnga. Za moj okus so mal premejhne......
Zihr rab una 2 miljona da si jih bo povecala.............:)

lp

Yohan del Sud ::

Daj prilimaj sem gor plis (moderatorji sej lohka, a ne? - izjemoma).

Mal ste me razrajcal pa sm horny. 8-O

Matek ::

Hjao. Točno sm vedu! Skoz se je hvalila da je nudistka pa to, vsaj 10x je povedla na vseh raznih oddajah. Omenjala je tudi, da bo ponavadi letuje v Dalmaciji. A ne zna 1+1 seštet ... :\
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

b0j3 ::

Mogoče pa zna seštet 1+1 -> 2 miljončka.>:D

Yohan del Sud ::

To je en miljon na zizeljn. Miljonski pogled. NALIMAJTE SEM SLIKO!!!! (ali pa vsaj link)

Matek ::

Yohan, dvomim da bodo moderatorji zadovoljni. Čeprav bi tudi jaz rad videl >:D .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ali3n ::

kake zvezdice nalimaj čez nipple :-) če je dobr za slovenske novice, bo verjetn tud za forum :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

OrkAA ::

orka@pinkponk.com :D

OrkAA ::

No kje so zdej slike?

A jih noben nima?

Če jih dobite, jih pošlte na moj mail :)

Blum ::

ekrhm... tut na moj wugy@email.si

hvala! :)

freejack ::

Mah, jst sn letel v trgovino, sam sn se prepozno spomnil, da je bla Rebeka v prejšnji številki, pol sn videl pa sam eno mini slikco, pa kao pismo, ki ga je dobilo uredništvo, češ da je treba plačat.

Link, bitte.. :O :8)

zlabo ::

Jao, zakaj niste prej rekel, jaz sem mel to še pred 14 dnevi doma, zdej je pa zgleda mat dala med odpadn papir (smo ekološko osveščeni:D ). Drgač pa joške, k joške|O sej so kr uredi, sam sem tud že bolše vidu:D

BaRtMaN ::

Ja, kaj čjo ti pr0n joški, to je itaq vse auslendiš. [Moja prof. slovenščine pade skupaj.]
Moraš se navaditi na slovenska prsa!
:D

Gh0st ::

Svašta!

Kaj vma tok pomenjo joške ene Dremljeve babnce? Jih poznam dost k majo še ... velik lepše! 8-O 8-O :D
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

freejack ::

Že, že, sam zbiram material, da bom odprl www.SlečeneZnaneSlovenke.net. (joke) :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo je to?

Oddelek: Loža
463430 (2227) tomaz-
»

Joško Joras z argumenti na hrvaškem forumu

Oddelek: Problemi človeštva
402883 (1832) Tear_DR0P
»

simobilov 'dekolte' prepovedan! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10235286 (33094) Keyser Soze

psihera me

Oddelek: Loža
301850 (1650) Gandalfar
»

V ZDA

Oddelek: Strojna oprema
331405 (962) Hrček

Več podobnih tem