» »

psihera me

psihera me

PCman ::

pred očmi se nama je s pičko premaknu kozarc8-O za cca. 10 cm sam od sebe!!!8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O

Backup22 ::

Meni pa raste tretja joška>:D Majbe je bil kak tresljaj or sth...

Ziga Dolhar ::

O benti,

kako pa zgleda, ko se kozarec premakne s pičko?

>:D

[ok ... moderator, briši me ;)]
https://dolhar.si/

tx-z ::

A je bil kozarc na tvojm mednožju slučajn al pa kej ;)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Tody ::

a kozarci imajo pičke ?>:D

PCman ::

da nouš ti pojedu svojo 3. joško skoz rit:| :| !!! trese se pa teb u glavi >:D !!!! Res se je premaknl8-O !!! mene psihera:( !!!

tx-z ::

nene, to je očitno nek mutiran moški z pič... ter z dodatkom kozarca.....


ej, brez zamere! ;)
tx-z

Ziga Dolhar ::

> !!! mene psihera !!!

Oh yes.
https://dolhar.si/

PCman ::

Ja, KOZARCI MAJO PIČKE!!! kozarc se je premaknu in oba sva vidla!!!:'(

bradek ::

A to potem k se je razkadil dim?

Ziga Dolhar ::

Vidva?

Veš ... oni zeleni škratek v Gospodarju prstanov, ki je tako govoril ... njega je na koncu pobralo ... sigurno da nisi shizofreničen?
https://dolhar.si/

PCman ::

KOzarc se je PREMAKNU!!!!!8-O

RES

Ziga Dolhar ::

Đe si, IceMan?
https://dolhar.si/

Backup22 ::

Tebe RES psehira al karkoli že je to>:D Maybe si mel doma koperfilda.. aja že četrta poganja (joška):8)

AndrejS ::

Katero drogo sta jedla ?

tx-z ::

Duhovi? - glede na to kaj se je v naši bajti vse dogajal.....čist možno...bom napisu en post al pa temo na to kaj vse se je že tle zgodil...creapy :|
tx-z

Backup22 ::

Aja btw kaj sta skadial kaj al kaki LSD al kaj podobnega?

PCman ::

Šeno joško ti bom lohk zabasu nekam >:D super

Backup22 ::

Zigam take stvari so večinoma na psihi in niso realne.. So primeri ko so se Marijine slike jokale..wtf?!

PCman ::

8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O |O 8-O

Backup22 ::

Newem če jo boš lahko zabaso, ker se premika>:D

PCman ::

Fuck off vsen se je kozarc premaknu

Boki_ ::

PCMan itak se ve da nisi resn. Čudež je sploh da maš pičko, ne da se ti kozarc premika pa to. mona
I'm back

Backup22 ::

LOL Hm.. Kaj pa če je kozarec bil na miru pa se je vse ostalo (soba, bajta, svet) premaknilo?>:D

PCman ::

Ej sam res se je premaknu:O PRSEŽM

Backup22 ::

Piši mail na Area 51 or sth... Sicer pa če se ti zdi, da se je premakno se je pač premakno.. Who cares, shit happes.

tx-z ::

Backup22......ni to tko evo bom napisu....

once upon a time...grem jst v bratovo sobo....neki pogledat, grem vn....čez par minut pogledam roke in so ble čist rdeče....si mislm, možno da sm kakšn kuli prjel al pa kej.....grem u kopalnco vzamm milo pa hočm dat dol...in ni šlo, vzamm krtačo pol drgnm neki cajta je čist mal šla dol ta barva......čudn....grem gledat kaj bi to lahk blo, primem kluko...ni nč, primem vsemožno, ni blo nč....sam fora je da sm se jst sam z desno roko dotaknu kluke pa ničesar druzga....pa je blo isto na levi...zvečer k si majco menjam...opazm da je še na majci ta rdeča barva....pol sm pač nasledn dan brata vprašu kaj je to, pa je on reku da se mu je tut že ene parkrat zgodil pa nima pojma....(ta barva mi je pol po ene 2eh dnevih zginla...)....čez kakšn mesc isto mami, pa še en prjatu itd.....
tx-z

Backup22 ::

Majbe je nekje ta barva, pa sploh nisi pozorn, ko jo dobiš na roke.. Če se je to zgodilo an isti lokaciji je verjetno to..:\

tx-z ::

mogoče je pa kakšna bakterija or sth. pa se ti koža u rdeč pobarva če jih dobiš.....:\ :))
tx-z

Backup22 ::

:D

Gandalfar ::

Teme polne smajlijev in brez repa in glave na S-T niso sprejemljive. Pa ceprav so v Lozi. Ohranjajte nek minimalen nivo dialoga in do zaklepov ne bo prihajalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomagajte ! Trese ku hudič. [kabelska] (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
559155 (7924) Pyr0Beast
»

Posoda za vodo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
433223 (2440) burkiburke
»

Infos je pred vrati

Oddelek: Novice / Obvestila
392503 (2503) Jux
»

Nemogoce je ocitno mogoce!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
6977 (708) msmiha
»

Dvigalo

Oddelek: Loža
161339 (1074) zetko

Več podobnih tem