» »

Gospodar prstanov: nova serija

Gospodar prstanov: nova serija

Temo vidijo: vsi
««
23 / 28
»»

cias ::

Tigi86 je izjavil:

meho7 je izjavil:

Moras biti totalen idiot, ce ne opazis tako neumnih dialogov ter katastrofalne igre Galadriel, da ne govorim o sami zgodbi :))
Sama serija mi deluje kot nek big budget Hercules/Xena izpred 25 let


Drugi stavek je zadetek v polno! Eden najboljših komentarjev na to temo.
Za čisto 10! Bravo, poklon!!:)


Fcuk off! Herkules pa Xena sta svetlobna leta pred današnjimi serijami. Mene zanima zgodba ne pa budget.

Morison ::

Še vedno mi niste razložili.
Ali ne veste?
Torej kdo je oziroma, kdo bo The Stranger?
In kdo bo Theo?

GupeM ::

Ne vemo kdo bo The Stranger. Mogoče Gandalf?

Pithlit ::

A to še kr jokcate? Oh kok ste bogi, dej da vas popestvam mal...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Morison ::

Pithlit je izjavil:

A to še kr jokcate? Oh kok ste bogi, dej da vas popestvam mal...

A te še kar daje ljubosumje, ker te nobeden ne je be.

Jazon ::

Ja, The Stranger bi lahko bil eden od majarjev. Modra sta prišla v drugi dobi. Gandalf, Saruman in Radagast so prišli v tretji.

Glede na zmedo, ki jo delajo je verjetno Tom Bombadil.

Pithlit ::

Morison je izjavil:

Pithlit je izjavil:

A to še kr jokcate? Oh kok ste bogi, dej da vas popestvam mal...

A te še kar daje ljubosumje, ker te nobeden ne je be.

Oh k bi ti vedu... Neki jih pa gre na kolena pred mano. Dobesedno :D. Ne rabim se js neki več delat v neki temi o fantazijski tv seriji.

Fanboy-i pač pozabljate da niste edini na tem svetu. Pravzaprav ste popolnoma nepomembna manjšina :P
Life is as complicated as we make it...

Morison ::

Pithlit je izjavil:

Morison je izjavil:

Pithlit je izjavil:

A to še kr jokcate? Oh kok ste bogi, dej da vas popestvam mal...

A te še kar daje ljubosumje, ker te nobeden ne je be.

Oh k bi ti vedu... Neki jih pa gre na kolena pred mano. Dobesedno :D. Ne rabim se js neki več delat v neki temi o fantazijski tv seriji.

Fanboy-i pač pozabljate da niste edini na tem svetu. Pravzaprav ste popolnoma nepomembna manjšina :P

:))Potem si se pa zbudil. To niso sanje:))
Pa ti še vedno sanjaš, da ti kdo verjame.:))

111111111111 ::

Pithlit je izjavil:

A to še kr jokcate? Oh kok ste bogi, dej da vas popestvam mal...

Si le zajela sapo od zanič serije in zbrala misli, da boš argumentirala in zabijala zakaj smo rasisti in nestrpneži? :D

Jazon je izjavil:


Glede na zmedo, ki jo delajo je verjetno Tom Bombadil.

He, he, he...

TA bi bila res huda. :)

Pithlit je izjavil:



Fanboy-i pač pozabljate da niste edini na tem svetu. Pravzaprav ste popolnoma nepomembna manjšina :P

No, no... Mogoče nismo v večini, v manjšini pa tudi ne.
https://www.imdb.com/title/tt7631058/ra...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

cias ::

Pithlit je izjavil:

A to še kr jokcate? Oh kok ste bogi, dej da vas popestvam mal...


Jaz bi jokal če bi moral gledat in podpirat ta produkt mega korporacije Amazon. Za to majo denar, za delavce v skladiščih pa niti časa za WC.

Pithlit ::

111111111111 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

A to še kr jokcate? Oh kok ste bogi, dej da vas popestvam mal...

Si le zajela sapo od zanič serije in zbrala misli, da boš argumentirala in zabijala zakaj smo rasisti in nestrpneži? :D

Jazon je izjavil:


Glede na zmedo, ki jo delajo je verjetno Tom Bombadil.

He, he, he...

TA bi bila res huda. :)

Pithlit je izjavil:



Fanboy-i pač pozabljate da niste edini na tem svetu. Pravzaprav ste popolnoma nepomembna manjšina :P

No, no... Mogoče nismo v večini, v manjšini pa tudi ne.
https://www.imdb.com/title/tt7631058/ra...

Ah ti si dejansko priznal da te moti barva kože. Mad respect for that.

V manjšini (in to povsem nepomembni) seveda ste. To, da je manjšina izjemno glasna... In se zelo, zelo verjetno poslužuje tudi review bombinga... dejstva da je še vedno manjšina, seveda ne spremeni. In Amazon se tega zaveda.

Serija je dejansko čisto v redu. Tudi če je zgodba skondenzirana (in s tem dejansko gledljiva in razumljiva ciljni publiki). Fanboy-i bi pa radi neke vrste igrani dokumentarec. Ki pa bi bil zanimiv edino njim. Tko pač ne gre.

Dajmo se zdej razpočit ker ni po vaše :D

cias je izjavil:

Pithlit je izjavil:

A to še kr jokcate? Oh kok ste bogi, dej da vas popestvam mal...


Jaz bi jokal če bi moral gledat in podpirat ta produkt mega korporacije Amazon. Za to majo denar, za delavce v skladiščih pa niti časa za WC.

Nihče te ne sili ejga. Mirno lahko ignoriraš in se odstraniš iz teme.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

111111111111 ::

Pithlit je izjavil:

Ah ti si dejansko priznal da te moti barva kože. Mad respect for that.

V manjšini (in to povsem nepomembni) seveda ste. To, da je manjšina izjemno glasna... In se zelo, zelo verjetno poslužuje tudi review bombinga... dejstva da je še vedno manjšina, seveda ne spremeni. In Amazon se tega zaveda.

Serija je dejansko čisto v redu. Tudi če je zgodba skondenzirana (in s tem dejansko gledljiva in razumljiva ciljni publiki). Fanboy-i bi pa radi neke vrste igrani dokumentarec. Ki pa bi bil zanimiv edino njim. Tko pač ne gre.

Dajmo se zdej razpočit ker ni po vaše :D


Ponavadi izredno rada operiraš s podatki, sedaj pa ko se ne skladajo s tvojo agendo pa jih gladko zavračaš. Ocene na IMDB-ju so precej jasen pokazatelj, da je publika precej razdeljena.
30% je ocenilo serijo z 10, 22% pa z 1.

Zelo, zelo verjetno se tudi Amazon poslužuje rewiew bombinga z brisanjem slabih ocen. :)

Zgodba ni skondenzirana, ampak napačna. Da pri vilincu me moti črna barva kože, pri škratinjah pa da so brez brad. Your point?

Ne bom se razpočil, ker ni po moje, ampak ne bom pa dovolil, da se me žali z rasistom, ker me moti, da se Amazon ne drži knjig, ampak zaradi gledljivosti in neke politične koreknosti uničuje literalno delo, ki bo preživelo zob časa. TAle serija ga pač ne bo. :)

Ne vidim mikogar, ki bi naredil 12+ urni maraton, da si pogleda vse dele serije. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kuglvinkl ::

katere politične korektnosti? Črna barva vilinca?
Your focus determines your reallity

sentiš ::

A potem je Stranger Tom Bombadil? A ni imel redne stike s hobiti?

Kdaj bo pa Smeagol imel cameo? A ni živel takrat enkrat kot Isildur?

Zakaj je Elrond tako drugačen, tako mlad? A ni tako, da se vilini ne starajo?

A ženskih orkov ni bilo še nikoli prikazanih, v filmih tudi ne? Sploh obstajajo?

Zakaj je una ljubiteljica afro-vilinov imela spodbujajoč in navdihujoč govor o borbi in preživetju, potem pa čez 5 minut jokala, naj se predajo in je brezupno?

111111111111 ::

kuglvinkl je izjavil:

katere politične korektnosti? Črna barva vilinca?

Da. In ne pozabi kratkih las, vilinci imajo dolge. In sem že rasist bom pa še šovinist. Galadriel je slovela po modrosti in moči, ne pa borbi s troli, bolje od ostalih vilinov.

Sedaj pa lahko začnete s svojim SJW-jem o rasizmu. In ko ste že pri tem bi bilo treba popraviti tudi hobite.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

BT52 ::

Tigi86 je izjavil:

meho7 je izjavil:

Moras biti totalen idiot, ce ne opazis tako neumnih dialogov ter katastrofalne igre Galadriel, da ne govorim o sami zgodbi :))
Sama serija mi deluje kot nek big budget Hercules/Xena izpred 25 let


Drugi stavek je zadetek v polno! Eden najboljših komentarjev na to temo.
Za čisto 10! Bravo, poklon!!:)


Ma ja. Za razliko Xena je bila čisto samozavedna kaj je in se ni prervarjala, da je neki, kar ni.
Plus Lucy Lawless vsaj zgleda punca, ki bi te lahko ob potrebnem treningu vrgla na rit. Za razliko te Guyladrijel, katero je predstavil Tolkien in jo interpertiral Jacksonn pa malo morgen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Morison ::

Čas je, da zapustim temo. Sedaj se je pa res zbrala v temi vsa greznica foruma. Sem upal, da bomo končno v eni temi lahko normalno debatirali pa vidim, da to ni možno. Če sami moderatorji smetijo po temi v kateri priznajo, da je niso gledali in da je ne nameravajo gledat, znajo brisat moje komentarje, nesnage ki po celem forumu iz dneva v dan dela štalo pa ne znajo popucat, potem v takih temah nimam kaj delat. Želim vam, da dobro gnojite temo, da se bo še naprej nabiral ves plevel foruma.

BaTeMaN ::

Morison je izjavil:

Čas je, da zapustim temo. Sedaj se je pa res zbrala v temi vsa greznica foruma. Sem upal, da bomo končno v eni temi lahko normalno debatirali pa vidim, da to ni možno. Če sami moderatorji smetijo po temi v kateri priznajo, da je niso gledali in da je ne nameravajo gledat, znajo brisat moje komentarje, nesnage ki po celem forumu iz dneva v dan dela štalo pa ne znajo popucat, potem v takih temah nimam kaj delat. Želim vam, da dobro gnojite temo, da se bo še naprej nabiral ves plevel foruma.


Ampak ostani v uni "drugi" temi :)
less then zero

Morison ::

BaTeMaN je izjavil:

Morison je izjavil:

Čas je, da zapustim temo. Sedaj se je pa res zbrala v temi vsa greznica foruma. Sem upal, da bomo končno v eni temi lahko normalno debatirali pa vidim, da to ni možno. Če sami moderatorji smetijo po temi v kateri priznajo, da je niso gledali in da je ne nameravajo gledat, znajo brisat moje komentarje, nesnage ki po celem forumu iz dneva v dan dela štalo pa ne znajo popucat, potem v takih temah nimam kaj delat. Želim vam, da dobro gnojite temo, da se bo še naprej nabiral ves plevel foruma.


Ampak ostani v uni "drugi" temi :)

Saj tam je isto. Pribasali so se razni nirburu, Invictus, 1111111111111111111, IgorCardanof...da ne govorim o Matotu in ostalih, ki ne znajo drugega kot jokat, kaj jih vse moti.
Rad preberem tvoje in Kurzweilove... komentarje, čeprav si tudi že sam rekel, da je tvojih 5 centov mimo, pa je teh 5 centov že kar dolgih:))
Ja saj razumem, če imaš veselje, do takih stvari pač vztrajaš, toda ko je enkrat preveč, nimam živcev se ukvarjat s takimi pacienti. Bom raje sam s sabo komentiral. Bom imel več od tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

BaTeMaN ::

Izgleda, da maš slab dan, kot sem ga sam imel takrat :) :) te pa razumem seveda
less then zero

Kayzon ::

Na koncu si ti sma izpadel pacient,njihova kritika je popolnoma na mestu saj se gre iskreno za pluvanje pravih LOTR fanov.

Mato989 ::

Vsi ki danes trepljajo kako je serija ok, dobra ali celo odlična, grem stavit da od teh jih ni več kot 1% prebral Silmarilliona od tega 1% pa ita 0,9% ni razumel informacij iz Silmarilliona ampak ok... oni so glavni in poznavalci dobrih serij...

Čakam na podatek kako se je za milijardo povečal vpis v streaming amazona zaradi ROP =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GupeM ::

Jaz sem že višje napisal. Meni je serija kar OK. Knjig, razen Hurinovih otrok, nisem bral, tako da me zadeve pač ne motijo.

Ampak če nisem bral knjig, a to pomeni da ne smem gledati serije? Ne smem komentirati ali mi je OK ali ne? Ne štekam vas.

Mene recimo črni vilinci ne motijo, ker mi nihče ni nikoli povedal, da obstajajo samo beli vinilci. Nenazadnje pa je vse skupaj domišljijski svet. Drugo bi bilo, če bi Hitlerja naredili črnega v filmu o njem.

Tudi time-line ne vem kakšen je v knjigi, tako da tudi s tem nimam problemov.

Mato989 ::

GupeM je izjavil:

Jaz sem že višje napisal. Meni je serija kar OK. Knjig, razen Hurinovih otrok, nisem bral, tako da me zadeve pač ne motijo.

Ampak če nisem bral knjig, a to pomeni da ne smem gledati serije? Ne smem komentirati ali mi je OK ali ne? Ne štekam vas.

Mene recimo črni vilinci ne motijo, ker mi nihče ni nikoli povedal, da obstajajo samo beli vinilci. Nenazadnje pa je vse skupaj domišljijski svet. Drugo bi bilo, če bi Hitlerja naredili črnega v filmu o njem.

Tudi time-line ne vem kakšen je v knjigi, tako da tudi s tem nimam problemov.


Seveda lahko rečeš karkoli, ampak ni pa ok če rečeš da tisti ki se bunijo ki smo knjige prebrali da se naj ne pizdimo ko naša ljuba literarna dela uničujejo za ostale gledalce...


In spet, saj črn vilin načeloma nobenega normalnega NE MOTI (generalno gledano)

Nas moti ker je Tolkien vedno opisoval vilince kot pale skinned tu pa je črn...

Če bi bila to zgodba ki ne bi imela veze s Silmarillionom in Tolkienom ne bi slišal nobenga razen pravih rasistov (ostali smo daleč od tega) jamrat nad tem... recimo meni bi bilo povsem vseeno če bi bil to nek make up zgodba od Amazona in bi bil črn vilin... super naj bo... ma kaj 1 vsi so lahko črni briga me...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

meho7 ::

Zdaj vemo kam je sel ves budget
v CGI


:))

Mato989 ::

meho7 je izjavil:

Zdaj vemo kam je sel ves budget
v CGI


:))


A to je tudi rasizem ker to izpostavimo ali je pač crap nareta serija?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GupeM ::

Mato989 je izjavil:


Seveda lahko rečeš karkoli, ampak ni pa ok če rečeš da tisti ki se bunijo ki smo knjige prebrali da se naj ne pizdimo ko naša ljuba literarna dela uničujejo za ostale gledalce...

Tega tudi nisem rekel. Si pa ti rekel, da tisti, ki nismo prebrali Silmarilliona, ne poznamo dobrih serij. Ne vem sicer, kaj ima poznavanje dobrih serij zveze s Silmarillionom, ampak naj ti bo.

BT52 ::

Mato989 je izjavil:

meho7 je izjavil:

Zdaj vemo kam je sel ves budget
v CGI


:))


A to je tudi rasizem ker to izpostavimo ali je pač crap nareta serija?


To me najbolj moti. Ker dandanes Disney("insert" poljubno založno hišo) že sprva reče po twiterju "kao naj se igralci pazijo rasističnih opazk". LOl ker pa so karakterji naravnost nedodelani in v nekaterih primerih naravnost pljunek v obraz obstoječih ljubiteljev pa ni nič narobe... Narobe svet. Enako imamo zdaj tule z tem prstani, ki nimajo nobene realne osnove z Tolkineovim delom. Niti ne razširjuje sveta ampka ga izkorišča za ceneno pridobljeno gledalstvo zgolj zaradi imena...

BT52 ::

Bezosa pa boli verjentno, ker se gre zbgolj za neko tolčenje po prsih. Češ jaz imam ta IP in ga vi nimate. Verjento se v njegovih krogih zelo muzajo.

sentiš ::

Mato989 je izjavil:



Nas moti ker je Tolkien vedno opisoval vilince kot pale skinned tu pa je črn...



Ni res. Pale Skinned je opisoval samo živeče na določenem območju. Tale je pa živel mnogo let v South Lands in valjda se je mal navlekel sonca.

Pa tudi orki so nastali iz vilinov, zakaj torej že v PJ filmih niso bili pale skinned? Aja, evolucija al korupcija telesa? Zakaj se potem tem vilini kao je bi mogli evolucijsko barvno bolj razgibati?

Mene osebno bolj moti, da gozdne viline ne prikazujejo z zeleno kožo. Tisočletja brez te evolucijske kamuflaže je pač slab world building. Nimamo kaj, tudi Tolkien je delal napake.

meho7 ::

A niso orci cisto neka druga rasa in nimajo nobene veze z elves?

Mato989 ::

meho7 je izjavil:

A niso orci cisto neka druga rasa in nimajo nobene veze z elves?


Orci so nastali tako da je melkor mucil ujete vilince in jih pohabil
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GupeM ::

To je ena od teorij.

sentiš je izjavil:

Mene osebno bolj moti, da gozdne viline ne prikazujejo z zeleno kožo. Tisočletja brez te evolucijske kamuflaže je pač slab world building. Nimamo kaj, tudi Tolkien je delal napake.

Se strinjam. Tudi srne, zajci in medvedi bi morali biti zeleni!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Mato989 ::

To ni nobena teorija tako pise v silmarillionu
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GupeM ::

Jap, vidim. Ravno sem mislil popravit post. Potem sem pa z nečim drugim zamešal. Tega je itak preveč v tem svetu, pa če nisi 100 % noter, hitro kaj pomešaš. Se opravičujem.

Mato989 ::

Ni panike
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Tigi86 ::

Osebno zaenkrat najboljši del... zaradi tempa dogajanja in res lepih scen.
Tako, da tu jim dam 9/10! Ampak...da, sledi ampak :(

Ampak na drugi strani lestvice še vedno ostane scenarij obup, oz. pravilneje rečeno grozne sprotne nedoslednosti ter izrazita ter povsem nepotrebna pretiravanja. Da ne govorim o večkratnih deux ex-machina momentih. No ja, tako je najlažje zapolniti pomanjkanje ustvarjalne žilice in vklopa sivih celic.
Zato tu ocena še vedno 1/10.
Aja, kdo je že zadnjič pravil, da je numenorske konjenice le en del odprave, ostali so pešaki?! ;)

Zadnji tvist mi je bil dobro zamišljen, tudi izpeljan, a izgleda, da ustvarjalci niso na nekaj pomislili: (ne glede na zvrst, žanr serije in deux ex-machine) piroklastičnega izbruha tako blizu ne preživi nihče od zemeljskih bitij!!!

Tako da je 2/3 likov, ki smo jih spoznali v tej seriji, pri Eruju.

globoko grlo ::

Mozni aero dodatki>:D

Mal bedno k nigga vilinc skrije najbl sacred artefakt, pa mu ga en lebavi penzioner spizdi.

Pa tile konjeniki majo zgleda kr ok gps, v tocno tapravo vas so prisli ob tocno pravem cajtu, kapo dol.

Pa folk na pozrtijo direkt na bojiscu. A so vse tolk hitr pokopal/sezgal?

Pa mal vode prtece v vulkan pa celo goro razfuka? Pompeji se skrijejo prot temu tuki. Ampak zih bojo ta glavni prezvel.

Sej galadriel je fejst lustna, ma tut lepo stevilo close-upov, sam to je pa tut vse.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Polda ::

Karen je prav komična ta veter v laseh pa tiste akrobacije na konju :)) pa njeni dialogi so prav debilni. Na koncu stoji spet vsa zamišljena itak bo naslednjo epizodo samo malo od prahu :))

Na tiste 3 ali 4 ladijce so spravili celo vojsko ljudi in konj :))

Število orkov je tudi nihalo iz minute v minuto.

Od teh karakterjev v tej epizodi kaj naj rečem vsi so bedni tako, da sem prav navijal za orke.

Theo s tistim pubertetniškim glasom težko ga je poslušat.

Najboljše bedna epizoda, do zdaj. Dialogi in zgodba so pirazni.

GupeM ::

Meni tudi tale del ni bil všeč. Fajti grozni. Še posebej med črnim vilincem in tisti ta velikim "trolom" al kar že je bilo tisto.

Scene dolge in počasne kot hudič. Tam ko se Halbrand in Galadriel pogovarjata, Halbrand med vsako drugo besedo čaka 5 sekund. Če bi se z menoj pogovarjal, bi ga poslal v kurac po prvih treh besedah.

Sicer pa, če prav razumem, je bil tale vulkan na koncu v resnici nastanek gore Mount Doom, ane?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

sentiš ::

A ko je Gandalf prišel s konjeniki lih ob prav času pa nobenega ni motilo. Pa kar rešili so vse, čeprav je cel Helms Deep bil poplavljen z orki in dokler bi se Gandalf prebil notri bi vsi tam mogli pocrkat.

Ali pa ko so Rohirrim prišli pred Gondor spet ob pravem času?

Dajte no, ne iskat napak, če so filmi čisto enako bili zanič

Pithlit ::

sentiš je izjavil:

A ko je Gandalf prišel s konjeniki lih ob prav času pa nobenega ni motilo. Pa kar rešili so vse, čeprav je cel Helms Deep bil poplavljen z orki in dokler bi se Gandalf prebil notri bi vsi tam mogli pocrkat.

Ali pa ko so Rohirrim prišli pred Gondor spet ob pravem času?

Dajte no, ne iskat napak, če so filmi čisto enako bili zanič

Če se gremo z logiko bost... Se večina filmov lahko komot zaključi v petih minutah.
Life is as complicated as we make it...

cias ::

Cupakabra123 ::

Najboljsa epizoda ever!

In zadnjic je model pizdil kam so dal konje. No evo v tej epizodi ti lepo pokaze kje so konji! Ful je dober pacing same epizode. Mislis da so ze v izgubljenem polozaju pa se resijo. Ali pa obratno, una scena, ko ugotovijo, da se fajtajo proti lastnim ljudem je bla res morbidna. Dobra izbira! Pa cela konjenica je bila tok badass, me je spominjala na Rohan iz LOTR. Pa odlicno so vkljucili nastanek Mordorja oziroma Mount Doom-a. Ne neki tocki tudi celo razumes Adarja in njegovo zgodbo o prvih orkih.

11/10 best show ever!!!

oo7 ::

Včeraj sem pogledal epizodo 5 in 6.

Epizodi 5 dam 5/10
Epizodi 6 dam 5,5/10

Vsi liki v tej TV seriji tako slabo napisani, da bi bilo celo dobro za TV serijo, da tega izbruha vulkana niso preživeli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

globoko grlo ::

sentiš je izjavil:

A ko je Gandalf prišel s konjeniki lih ob prav času pa nobenega ni motilo. Pa kar rešili so vse, čeprav je cel Helms Deep bil poplavljen z orki in dokler bi se Gandalf prebil notri bi vsi tam mogli pocrkat.

Ali pa ko so Rohirrim prišli pred Gondor spet ob pravem času?

Dajte no, ne iskat napak, če so filmi čisto enako bili zanič


Ma ne, v filmu so vedl kje je fight, ane, pa vedl so, da morjo full pohitet.

Kle pa jadrajo, pa jahajo, pol pa direkt v eno random vas prletijo, pa je glih taprava????
Mislm kako so vedl v katerih 10 hiš morjo jurišat????????? To niti vas ni bla, je bil en zaselk.

Vglavnem krneki.

aja, pa sori za klikbris
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Polda ::

Da je goro razneslo je kriv low iq black elf. Skril je ključ tam kjer so se skrivali še pred tem je po njem tolkel kot bi bil pri kremenčkovih namesto, da bi tisti ključ odnesel nekam stran in ga zabrisal v kakšno jezero.

Cupakabra123 ::

globoko grlo je izjavil:

sentiš je izjavil:

A ko je Gandalf prišel s konjeniki lih ob prav času pa nobenega ni motilo. Pa kar rešili so vse, čeprav je cel Helms Deep bil poplavljen z orki in dokler bi se Gandalf prebil notri bi vsi tam mogli pocrkat.

Ali pa ko so Rohirrim prišli pred Gondor spet ob pravem času?

Dajte no, ne iskat napak, če so filmi čisto enako bili zanič


Ma ne, v filmu so vedl kje je fight, ane, pa vedl so, da morjo full pohitet.

Kle pa jadrajo, pa jahajo, pol pa direkt v eno random vas prletijo, pa je glih taprava????
Mislm kako so vedl v katerih 10 hiš morjo jurišat????????? To niti vas ni bla, je bil en zaselk.

Vglavnem krneki.

aja, pa sori za klikbris

A si sploh gledal serijo? Kaksno random vas, ce je bilo receno, da je Halbrand od tam. Tocno so vedeli kam morajo iti.

Tigi86 ::

Cupakabra123 je izjavil:

Najboljsa epizoda ever!

In zadnjic je model pizdil kam so dal konje. No evo v tej epizodi ti lepo pokaze kje so konji! Ful je dober pacing same epizode. Mislis da so ze v izgubljenem polozaju pa se resijo. Ali pa obratno, una scena, ko ugotovijo, da se fajtajo proti lastnim ljudem je bla res morbidna. Dobra izbira! Pa cela konjenica je bila tok badass, me je spominjala na Rohan iz LOTR. Pa odlicno so vkljucili nastanek Mordorja oziroma Mount Doom-a. Ne neki tocki tudi celo razumes Adarja in njegovo zgodbo o prvih orkih.

11/10 best show ever!!!


Ti pa si posrečen, hehehe. Zadnjič trdiš, da je konjenice samo en del odprave 300tih, sedaj pa kažeš na sceno v podpalubju, češ evo ti konje. Notri bi moralo biti 100 konjev. Pokaže jih cca 15-20. Si že bil kdaj v hlevu s 100 kravami, konji, ipd. Kako veliko prostora, krme to zasede? Da ne govorimo o opremi. Četudi bi bili konji natlačeni, je ta ladja absurdno premajhna. Poglej si ladjo od zunaj velikost in nato podpalubje. Totalno overscale. Takih šlamparij si ne bi smeli privoščit.
To, da bodo prišli točno tja tik pred zdajci je vsak vedel, da se bo zgodilo. 1000x videno v sedmi umetnosti in ni nič nepričakovanega. Čeprav je bila v vasi še noč (leži vzhodno od prihoda Numenorcev), je konjenica dirjala že pri dnevni svetlobi.
Voda je je brizgalna iz lukenj kot gejzir, čeprav brizga visoko, le če je pod pritiskom. Ok, razumem: hoteli so akcijski efekt...
Halbrand se v dir za Adarjem požene za Galadriel, a nekako oba prehiti, točno vedoč kam jo bosta mahnila, in jima celo pride naproti. No ja, če je H. res Sauron, potem kupim to finti, čeprav ne vem kako je teleportiral tudi konja ;)

Večji kiksi zame pa so te tri "finte":
- opazovalno trdnjavo so zgradili vilinci, za katere se ve, da so top gradbinci. Potem pa se stolp zruši že s tem, da se preseka ena vrv. In to točno na notranje dvorišče...
- vilinci so bili prej stoletja v tej tem stolpu, pa niso nikoli videli Sauronove izklesane skulpture, ki je sigurno starejša kot njihov stolp. In key hole v tleh... Le čemu bi to služilo, hmmmm... Vilinci pa so res ena neradovedna bitja...
- en veliko scenaristično brezno pa se pojavi pri aktiviranju tega key hola z mečem: ko se aktivira ključ, se s tem sproži domino efekt popustitve jeza z vodo. Ta voda mora steči po kotanjah, jamah do Orodruina, da se vulkan lahko "aktivira". Torej, če ne bi orki skopali tunelov, itd., ta voda ne bi prišla do gore. Sedaj pa pazite: Sauron je nastavil ključ, mehanizme aktiviranja vode krepko prej preden je mogel predvideti, da bi lahko kadarkoli kdorkoli kopal tunele. Torej se je zanašal na golo srečo. Valda, haha. Sveta preproščina. Edino smiselno bi bilo, da bi bila "napeljava" do gore že pripravljena... Pa še 30min serije bi ne potrebovali za scene ujetih vilincev pri kopanju rovov, katerih prej stoletja niso opazili, da se delajo.

Tigi86 ::

Cupakabra123 je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

sentiš je izjavil:

A ko je Gandalf prišel s konjeniki lih ob prav času pa nobenega ni motilo. Pa kar rešili so vse, čeprav je cel Helms Deep bil poplavljen z orki in dokler bi se Gandalf prebil notri bi vsi tam mogli pocrkat.

Ali pa ko so Rohirrim prišli pred Gondor spet ob pravem času?

Dajte no, ne iskat napak, če so filmi čisto enako bili zanič


Ma ne, v filmu so vedl kje je fight, ane, pa vedl so, da morjo full pohitet.

Kle pa jadrajo, pa jahajo, pol pa direkt v eno random vas prletijo, pa je glih taprava????
Mislm kako so vedl v katerih 10 hiš morjo jurišat????????? To niti vas ni bla, je bil en zaselk.

Vglavnem krneki.

aja, pa sori za klikbris

A si sploh gledal serijo? Kaksno random vas, ce je bilo receno, da je Halbrand od tam. Tocno so vedeli kam morajo iti.


Mene bolj kot to, da so reševali TA zaselek s 15 kočami in taverno, moti to, da gre za reševanje zaselka. In to s strani mogočnega Numenorja. Bi bilo tako težko ustvariti mesto (capital city) + par trgov + par deset vasi v tej pokrajini?! To bi bilo vredno nečesa, ne pa to...to. In Halbrand je postal kralj... kralj česa: enega zaselka. Ti ustvarjalci so pa res ene preproste duše, ni kaj!
««
23 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

House of the Dragon (TV serija) (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Sedem umetnosti
51674579 (2449) Skyman
»

Lord of the Rings (filmska franšiza WB/Embracer group)

Oddelek: Sedem umetnosti
14856 (524) oo7
»

The Hobbit (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28576754 (54788) Alamar
»

Gospodar prstanov - Konec ??

Oddelek: Sedem umetnosti
376968 (4974) Tear_DR0P

Več podobnih tem