» »

Pokrov za navadno platišče

Pokrov za navadno platišče

Han ::

Ima pokrov za navadno platišče tudi kaj zaščitne funkcije (os, vijaki, ventilček s senzorjem, dež, plundra, sneg) ali je vse skupaj le okras?

Miha 333 ::

Zadržuje vlago, da se platišče kasneje posuši, pa še zmanjšuje hlajenje zavor. Vrži to dol, je moj predlog, razen če je original in res prispeva k izgledu.

Han ::

Zaenkrat sem še brez pokrovov, zato sprašujem. Izgled me načeloma ne moti, so pa na alu platiščih bili os, vijaki in ventilček s senzorjem vsaj malo zaščiteni oziroma ne tako razgaljeni...

IL_DIAVOLO ::

Bolj kot ne zaradi izgleda. Sam se odloci, kaj ti je lepse. Ce imas kake polomljene ratkapne, pol jih raje ne dajaj gor, ker se bo slabse izgledlo.

Je podvozje bistveno bolj izpostavljeno vremenskim vplivom, kot pa feltne. Tako da zaradi zascite dvomim da so.

Ganon ::

Nima. Še slabše je, kot je napisal Miha. Samo vlaga se nabira zadaj.

njyngs ::

There is more. Vulkanizer se trudi in gumo scentrira na 0 0, potem pa ljudje mečejo par 100 gramov težke uteži (radkape) gor in čist decentrirajo zadevo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

harvey ::

Han je izjavil:

Zaenkrat sem še brez pokrovov, zato sprašujem. Izgled me načeloma ne moti, so pa na alu platiščih bili os, vijaki in ventilček s senzorjem vsaj malo zaščiteni oziroma ne tako razgaljeni...

Take feltne ne rabijo nobenega pokrova. Pa še lepo zgledajo :)

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Han ::

To pomeni, da si naj črna platišča prebarvam, ker imam slučajno tudi bel avto? :))

Najprej sem iskal samo pokrovček za center platišča - za os, a ni nikjer nobene luknje ali utora, kamor bi se tak pokrovček (premera ca. 4,5 cm) zataknil. Bom zaenkrat brez in opazoval, kam vse bo šla cestna packarija...

Uporabnix ::

Delajo te navadne črne železne feltne še v kakšni drugačni barvi, dizajnu? Ali je to le pri litih?

Zgodovina sprememb…

harvey ::

To pomeni, da si naj črna platišča prebarvam, ker imam slučajno tudi bel avto?

Za lepoto vse8-), daš speskati in potem protiprašno...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Han ::

Da se potem kar najbolj vidi vsa zimska svinjarija. >:D

Han ::

Sem dal gor kvalitetne pokrove, ki dobro pokrijejo platišča in vsaj malo zaščitijo os, vijake in ventilček. Izgled je seveda tudi bistveno lepši. 8-)

Siddh ::

Uporabnix je izjavil:

Delajo te navadne črne železne feltne še v kakšni drugačni barvi, dizajnu? Ali je to le pri litih?




koyotee ::

Ma te so men še grše kot navadne.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Ganon ::

Han je izjavil:

Sem dal gor kvalitetne pokrove, ki dobro pokrijejo platišča


Nič drugače ne bo, zadaj bo še vedno vlažno. Škoda denarja.

Mare2 ::

Jaz bom na zimskih imel okrasne pokrove. Upam, da feltnam ne bo preveč škodilo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Han ::

Kot rečeno je bil prvenstven namen zakriti razgaljene srebrne vijake in ventilček s senzorjem. Ker pokrov zelo dobro naleže po obodu platišča, se tam ne bosta zadrževala in zmrzovala voda in sneg, poleg tega bo platišče direktno deležno precej manj cestne soli...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

IL_DIAVOLO ::

Zadelaj si se auspuh, da se ne bo prehladil.

bambam20 ::

Uporabnix je izjavil:

Delajo te navadne črne železne feltne še v kakšni drugačni barvi, dizajnu? Ali je to le pri litih?


načeloma jih imaš tudi v srebrni barvi. Pokrovu se reče okrasni, ker pač polepša zadevo.

harvey je izjavil:


Take feltne ne rabijo nobenega pokrova. Pa še lepo zgledajo :)



Zdaj si spet našel izjemo. Hvala bogu, da obstajajo izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Ganon ::

Han je izjavil:

Kot rečeno je bil prvenstven namen zakriti razgaljene srebrne vijake in ventilček s senzorjem. Ker pokrov zelo dobro naleže po obodu platišča, se tam ne bosta zadrževala in zmrzovala voda in sneg, poleg tega bo platišče direktno deležno precej manj cestne soli...


V teoriji. V praksi se to ne bo zgodilo.

Han ::

Tudi v praksi je se danes to potrdilo. ;)

IL_DIAVOLO ::

Upam, da si toplotno izoliral.

Han ::

Seveda, še ventilator sem montiral...

Ganon ::

Han je izjavil:

Tudi v praksi je se danes to potrdilo. ;)


Seveda. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupiti jeklena platisca za zimo?

Oddelek: Na cesti
353982 (2610) tony1
»

alu platišča za avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
639732 (6199) šernk
»

Vulkanizerske storitve po Sloveniji

Oddelek: Na cesti
372956 (1892) Nikonja
»

Nakup jeklenih platišč za zimo, da ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8814511 (11875) nekoman
»

Optimalne dimenzije zimskih pnevmatik (majhne-velike/tanke-debele) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7120437 (16701) GrimReaper

Več podobnih tem