» »

kateri MP3 player?

kateri MP3 player?

p4 ::

hm..nekak sm se odlocu za nakup mp3 playerja...in sicer se vedno ne vem za kaj bi se odlocil (za sam mp3 player ali za discmana z podporo mp3)...kaj mislite da je bolse?ce bi bil discman potem bi moral brat tudi text ker drgac je bedno ce ti napise sam stevilko.....

P.S.: cena nej bi bla med 30k-40k sit :D

Tody ::

Odvisno za kaj boš uporabljal zadevo. Za šport al za poslušanje med vožnjo.
za 40K dobiš že kr dobr par gigin disk k je sposoben vsega kar hočeš. Če bi pa rad popolno skip zaščito (za dalj časa kot 5 minut) so pa le spominske ploščice tvoja reštev

p4 ::

nene nerabim nobene 5 min. zascite...sj mi je cist dost tistih 120 sek. pr mp3jih na discmanih. za 40k dobim kr soliden par gigin disk? (ne razumem te...misls disk za v compa al kaj druzga?)..

kje je torej najceneje dobit tak discman..se ga da kej cenej dobit v tujini al pa ce ga narocim prek kakega ebaya al kej podobnga?

Fury ::

waitec funky v powerplus.. 27k, men je zlo kul

p4 ::

kje si ga kupu?ma mp3 text?

Fury ::

http://www.reviewcentre.com/review7334....

podpira vse kar rabis.. cd, cd-r in cd-rw mp3 in audiocd formate.. vse bitrate.. pokaze id3.. mas ga v PowerPlus (www.powerplus.si) v ljubljani stane mal cez 27.000 sit

p4 ::

ql hvala...v pon. grem po njega...kje v lj. je to? :D

Fury ::

Stegne 13
Ljubljana
tel (01)511-27-27

poklic prej ce majo.. tam jim pomoje lahko tut reces da nej ti ga priklopjo da vids ce ti je res kul

Matek ::

25 tisoc je drgac.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Fury ::

jest sem iz cenika dal ceno ven.. mogoce so ze kej spustil pa niso updejtal cenika

CD-PLAYER WAITEC FUNKY MP3 27.216,00

PA NE KUPUJ JAMMIN' KER NIMA ID3!

misso ::

ali vam tud waitec predvajalnik med poslusanjem mp3 po končanem komadu čaka cerka 5 sekund:8) potlej pa zacne igrati novi komat
drugac ga ma že pol leta pa je okej
samo ta zamera je pa še ena ko ga vgasneš pa ponovno prižges ne ostanejo prejšne nastavitve (npr. glasnos, stli glasbe rosk..)

Blisk ::

To je tist, k sem ga jst mel v rokah, ni ne vemkaj, ker sem ga mal stresu, pa je nehal špilat.
Še vedno se navdušujem za www.iriver.com

Pat_MaGroin ::

Dans sm dubu SlimX 350. Zadeva enostavno seka. Kak drek prodajajo pri nas, joj ...

iso2000 ::

Aiwa XP-Z3 je tudi ok. Samo cena je precej visoka. Ima pa zelo dober zvok za MP3 napravo.
LP

Blisk ::

PIC, kolk si dal za SLIMX 350 in kje si ga kupu???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri discman(z mp3 podporo)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604358 (3730) Klemenn
»

MP3 Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525698 (4592) Boky
»

Ker mp3 player?

Oddelek: Kaj kupiti
5785 (703) jerry2000
»

MP3 Discman

Oddelek: Kaj kupiti
261979 (1539) urkoman
»

MP3 FUNKY ne dela

Oddelek: Loža
71026 (802) Ashrack

Več podobnih tem