» »

VW Polo - dalinsko zaklepanje

VW Polo - dalinsko zaklepanje

          ::

Evo, naredil izpit in kupil prvi avto. VW Polo. Zelo ugodno sem dobil rabljenega, ima vse kar rabim, moti me edino to, da nima dalinca za zaklepanje, tako da moram vrata vedno odklepati s ključem. Ali morda kdo izmed vas ve, ali je mogoče zaklepanje na dalinca vgraditi naknadno ter kje in kako se to naredi?

Scorpia ::

Se da. Odvisno kaj zelis, originalno ali univerzalno. Za originalno se posvetujes pri pooblascencu, vgradnjo lahko pa pri kakem elektricarju.
Za univerzalno pa malo poguglaj. Nisi napisal letnika in ce avto ima ze centralno zaklepanje. Ce slednje ima, si lahko sam ugradis po hitrem postopku, edino ce nimas dve levi roki (ali desni, ker ne vem s katero si spreten).
////

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

||_^_|| ::

Za originalno se raje kot na pooblaščencu, posvetuj na http://team-vw.si/

          ::

||_^_|| je izjavil:

Za originalno se raje kot na pooblaščencu, posvetuj na http://team-vw.si/


A je to kakšen hec ali kaj? Sem se poizkusil registrirati, pa izbira jezika ponovno naloži stran, ko pa že vse izpolnim me pa bodisi vrže nazaj z razlogom da nisem izpolnil anti-bot polja, ki sprašuje o najvišji gori v Sloveniji, ali pa ponovno naloži isti obrazec brez vsakega obvestila. Probal na dveh sistemih. Upam da VW avti delujejo obolje od foruma.

Nena VW ::

Pozdravljeni vsi lastniki vw.
zelo bi bil hvaležen komurkoli, ki se mu sanja, namreč meni se nič več :-), pa sem že kar nekaj prešraufal... gre za sledeč problem, vw touran 1. 9 tdi, letnik 2003. čez noč je nehala delati ventilacija, ac klima in vse, kar je povezano z "pihanjem". zamenjal sem kabinski ventilator z elektroniko(popolnoma enak), zamenjal sredinsko konzolo (tisto s komandami za klimo in ventilacijo), plina je v sistemu dovolj, testerji kažejo da je vse narobe kar je povezano s klimo.
zanimivo da nič ne dela. delajo samo lučke na komandah.
bi kdo kaj vedel o tem, se je že kdo srečal s to težavo?
vnaprej hvala za odgovore

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

pviran3 ::

Pozabil vštekati kak konektor?
Varovalke? Potrebno preveriti napeljavo z inštrumentom, če napajanje pride do ventilatorja oz kje se ustavi.
Klima hlajenje z ventilatorjem verjetno nima direktne veze?

Nena VW ::

vse vštekano kot je treba,varovalke vse cele,štrom pride do ventilatorja.Klima nima veze,z notranjim ventilatorjem mislim

TheBlueOne ::

Ali dela na maksimalni nastavitvi, da piha na sipo? To praviloma dela tudi, ko je sistem na kolenih.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podivjane cene novih avtomobilov (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
33351832 (14498) m0LN4r
»

Klima problem, Megane 1.5dci, l'11.

Oddelek: Na cesti
264435 (3730) BorutK-73
»

Nasveti glede klime (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5117076 (13611) konspirator
»

Problem z rošenjem stekel

Oddelek: Na cesti
419077 (7654) energetik
»

Regulacija ventilacije za cliota

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
142432 (2024) amigo_no1

Več podobnih tem