» »

Volitve po Evropi

Volitve po Evropi

««
10 / 14
»»

xmetallic ::

Vazelin je izjavil:

Skakali bi čez zid, da bi šli lahko na Zahod ali Sever.
Potem bi bili migranti VI:)):))

Sploh ne. ZDA bodo kmalu izgubile svoj status dežele ameriških sanj. No, saj so ga že zdavnaj. Kitajska, Rusija in Indija bodo (oz. so že) prenehale trgovat z nafto v dolarjih in evrih. ZDA in pudelj EU počasi izgubljata primat. Potem boste "zahodnjaki" skakali čez zid, da si boste lahko kupili poceni robo iz Kitajske, ker vas bodo vaši kapitalisti lupili s cenami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Vazelin ::

Povsem možno.
Zaenkrat je tako, da noben normalen še ne želi v Indijo, Kitajsko ali Rusijo:))

D3m ::

Vazelin je izjavil:

Povsem možno.
Zaenkrat je tako, da noben normalen še ne želi v Indijo, Kitajsko ali Rusijo:))


Ni res.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

Še vedno je target migrantov Zahod pa se lahko ob tla mečeš. :)

In se tolažiš kako bodo Putin in Deripaska naredili indijo koromandijo iz Rusije v naslednjih letih HA

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

ADIJOOO1 ::

Vazelin je izjavil:

Še vedno je target migrantov Zahod pa se lahko ob tla mečeš. :)


Dokler ne bo uničili tega zahoda. Poglej si Pariz, London, Velenje... katastrofa.

D3m ::

Vazelin je izjavil:

Še vedno je target migrantov Zahod pa se lahko ob tla mečeš. :)

In se tolažiš kako bodo Putin in Deripaska naredili indijo koromandijo iz Rusije v naslednjih letih HA


Če greš na zahod prideš tudi v Rusijo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

xmetallic ::

Vazelin je izjavil:

Še vedno je target migrantov Zahod pa se lahko ob tla mečeš. :)

Zato, ker imajo omenjene države ničelno toleranco do Jamalov, ki bi radi živeli na tuj račun. Liberalci v EU pa razmetavajo z davkoplačevalskim denarjem in financirajo brezdelneže iz tretjega sveta. Zahodne države imajo toliko pufa, da ga nikoli ne bodo odplačale. Večina tega denarja nima kritja. Enkrat se bo tudi to fiktivno printanje denarja in jemanje kreditov brez kritja končalo. Takrat bodo migrantje skupaj z delom domačega prebivalstva zaradi današnje liberalne agende pristali na cesti, država pa v bankrotu. Samo liberalec ne vidi, da bo račun enkrat potrebno plačat. Ko bo standard začel padat, na državnih aparatih pa bo poleg domačega prebivalstva še nekaj milijonov uvoženih, boste občutili kulturo migrantov, ki bodo nezadovoljni ker bodo morali delati, ne bodo imeli obljubljenega porscheja, 4 sobno stanovanje, in vsak dan drugo manekenko, v polni luči. Kriminal^3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Vazelin ::

Enjoy in Russia:D

D3m ::

Bom, hvala.
|HP EliteBook|R5 6650U|

dice7 ::

Skrajni cas, da te vzhodnoevropske pijavke nehajo cuzati EU sredstva in zacno ravnati pufe. Verjamem, da je na tuj racun fajn zivet, verjetno zaradi tega nasi desnicarji tako radi silijo tja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

D3m ::

Russia pays off balance of Soviet Union's foreign debt

https://www.rt.com/business/400489-russ...
|HP EliteBook|R5 6650U|

pegasus ::

ADIJOOO1 je izjavil:

xmetallic je izjavil:

ter Unija združenih Slovanov.
Podpišem takoj :D
Glej ga ljubitelja Jugoslavije ...
Jugoslavijo ste že imeli, pa ste jo zafurali. Zdaj imate Evropo, pa bi jo tudi radi zafurali. Res vas ne razumem, kaj bi radi ...

Mogoče je rešitev, da vas izselimo v asteroidni pas, vsakega na svoj kamen, kjer boste ponosno zapičili zastavice "get off my lawn"? Sam klinc, niso vsi kamni tam enako veliki, pa bodo spet politični problemi, češ da ima sosed večji kamen kot vi ...

ADIJOOO1 ::

pegasus je izjavil:

[Glej ga ljubitelja Jugoslavije ...
Jugoslavijo ste že imeli, pa ste jo zafurali. Zdaj imate Evropo, pa bi jo tudi radi zafurali. Res vas ne razumem, kaj bi radi ...


Ljubitelj Jugoslavije - NE
Ljubitelj EU - NE
Ljubitelj Evrope - DA


EU je kot rak. Zdaj pa si predstavljaj telo kot Evropo na kateri je Rak EU Aids Globalizem in leva kolera. Evropa se mi smili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ADIJOOO1 ()

jype ::

ADIJOOO1 je izjavil:

Ljubitelj Evrope - DA
Torej si za strpnost, solidarnost in spoštovanje človekovih pravic? Me veseli. Zdaj pa hitro žico z meje pobirat.

ADIJOOO1 ::

jype je izjavil:

ADIJOOO1 je izjavil:

Ljubitelj Evrope - DA
Torej si za strpnost, solidarnost in spoštovanje človekovih pravic? Me veseli. Zdaj pa hitro žico z meje pobirat.



Sem za red, spoštovanje državnih in mejnih zakonov tako, da žica naj ostane po potrebi jo je treba še okrepiti in ta potreba je čedalje večja.

Vazelin ::

Saj vi se zavedate da Putinu dol visi za vas in da ne gre za nobenega zaščitnika Evrope?:D

jype ::

ADIJOOO1 je izjavil:

Sem za red, spoštovanje državnih in mejnih zakonov tako, da žica naj ostane po potrebi jo je treba še okrepiti in ta potreba je čedalje večja.
OK, se pravi si za Tita (ki je bil, mimogrede, demokratično izvoljen doživljenski predsednik SFRJ) oziroma njegov ekvivalent, žico je pa treba razširiti še na ostale meje, da ne bodo ljudje bežali pred blaginjo čistega naroda.

Vazelin je izjavil:

Saj vi se zavedate da Putinu dol visi za vas in da ne gre za nobenega zaščitnika Evrope?:D
Zavedamo se, kaj je Putin: Oligarh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Machete ::

ADIJOOO1 je izjavil:

jype je izjavil:

ADIJOOO1 je izjavil:

Ljubitelj Evrope - DA
Torej si za strpnost, solidarnost in spoštovanje človekovih pravic? Me veseli. Zdaj pa hitro žico z meje pobirat.

Sem za red, spoštovanje državnih in mejnih zakonov tako, da žica naj ostane po potrebi jo je treba še okrepiti in ta potreba je čedalje večja.


Tvoji predniki se v grobu obračajo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

ADIJOOO1 ::

jype je izjavil:

ADIJOOO1 je izjavil:

Sem za red, spoštovanje državnih in mejnih zakonov tako, da žica naj ostane po potrebi jo je treba še okrepiti in ta potreba je čedalje večja.
OK, se pravi si za Tita (ki je bil, mimogrede, demokratično izvoljen doživljenski predsednik SFRJ) oziroma njegov ekvivalent.



Jype, ko boš ti na svoji hiši odstranil vsa vrata in okna bom tudi jaz zato, da se na meji odstrani ograja.

jype ::

ADIJOOO1 je izjavil:

Jype, ko boš ti na svoji hiši odstranil vsa vrata in okna bom tudi jaz zato, da se na meji odstrani ograja.
Samo dejstvo, da primerjaš stanovanjsko enoto in državo jasno kaže, da si zgolj opran uporaben idiot.

ADIJOOO1 ::

Machete je izjavil:


Tvoji predniki se v grobu obračajo.


Preveč gledaš zombije po televiziji kajti to ni mogoče v realnem svetu.

jype ::

ADIJOOO1 je izjavil:

Preveč gledaš zombije po televiziji kajti to ni mogoče v realnem svetu.
Ne, ti imaš premalo sočutja.

ADIJOOO1 ::

jype je izjavil:

ADIJOOO1 je izjavil:

Jype, ko boš ti na svoji hiši odstranil vsa vrata in okna bom tudi jaz zato, da se na meji odstrani ograja.
Samo dejstvo, da primerjaš stanovanjsko enoto in državo jasno kaže, da si zgolj opran uporaben idiot.


Kot sem rekel, ko boste ti in ostali levičarji umaknili okna in vrata z hiše bom tudi jaz zato, da ni nadzora in ograje na meji :D

jype je izjavil:

ADIJOOO1 je izjavil:

Preveč gledaš zombije po televiziji kajti to ni mogoče v realnem svetu.
Ne, ti imaš premalo sočutja.


Tudi ti ga imaš premalo, do lastnega naroda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ADIJOOO1 ()

Vazelin ::

jype ::

ADIJOOO1 je izjavil:

Kot sem rekel, ko boste ti in ostali levičarji umaknili okna in vrata z hiše bom tudi jaz zato, da ni nadzora in ograje na meji :D
Kot sem rekel, uporaben idiot si, ker primerjaš popolnoma neprimerljive reči. Ko boš namestil termopan okna na mejo in na nebo, da v državi ne bo prepiha, bomo pa tudi mi za to, da so državne meje iz vrat, ki imajo mehanizem za avtomatsko zapiranje.

ADIJOOO1 je izjavil:

Tudi ti ga imaš premalo, do lastnega naroda.
Do posiljevalcev in morilcev? Zakaj bi pa gojil sočutje do njih? Polno rit imate vsega, pa ste še vedno kulturno gledano na nižjem nivoju kot imigranti, ki so bežali preko Slovenije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ADIJOOO1 ::

jype je izjavil:

ADIJOOO1 je izjavil:

Kot sem rekel, ko boste ti in ostali levičarji umaknili okna in vrata z hiše bom tudi jaz zato, da ni nadzora in ograje na meji :D
Kot sem rekel, uporaben idiot si, ker primerjaš popolnoma neprimerljive reči. Ko boš namestil termopan okna na mejo in na nebo, da v državi ne bo prepiha, bomo pa tudi mi za to, da so državne meje iz vrat, ki imajo mehanizem za avtomatsko zapiranje.

ADIJOOO1 je izjavil:

Tudi ti ga imaš premalo, do lastnega naroda.
Do posiljevalcev in morilcev? Zakaj bi pa gojil sočutje do njih? Polno rit imate vsega, pa ste še vedno kulturno gledano na nižjem nivoju kot imigranti, ki so bežali preko Slovenije.


1. Mogoče je to zate neprimerljivo zame je to POGOJ torej umakni okna in vrata iz hiše :D

2. Del te kulture si tudi ti. Ti sadist, da se greš takole žalit :))

xmetallic ::

Vazelin je izjavil:

Saj vi se zavedate da Putinu dol visi za vas in da ne gre za nobenega zaščitnika Evrope?:D

Putin se zaveda, da problemi v Evropi prinesejo tudi probleme v Rusiji. V interesu Rusije je, da je Evropa stabilna.

dice7 je izjavil:

Skrajni cas, da te vzhodnoevropske pijavke nehajo cuzati EU sredstva in zacno ravnati pufe. Verjamem, da je na tuj racun fajn zivet, verjetno zaradi tega nasi desnicarji tako radi silijo tja

Začnemo pri ZDA. http://www.usdebtclock.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Machete ::

Jst bi zamenju sosede za begunce takoj. Vsaj plastike ne bi kurili celo zimo, pa šarili svinjarijo tako, da je že življensko nevarno, če se kaj kam prevrne. Pa verjetno ne bi vzklikali med nogometnimi tekmami, pred otoki, tako primitvna gesla, da je mene dobesedno sram, pa imam rad neslane šale, tudi politično nekorektne. To so moji kulturni sosedje. Čistokrvni Slovenci.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jype ::

xmetallic je izjavil:

Putin se zaveda, da problemi v Evropi prinesejo tudi probleme v Rusiji. V interesu Rusije je, da je Evropa stabilna.
Vidimo, ja. Putin se predvsem zaveda, da bodo imel proste roke pri posiljevanju celotnih držav, če bo Evropa takšna, kot si jo želite desničarji.

Machete ::

Adijo je itak kot po učbeniku. Floskule kot v pionirskem priročniku za naciste. Še moj otrok bi znal zdrdrati na slepo njegove odgovore oz. 'argumente' v naprej. Ta z okni je ena tistih 'Slovneske novice' zimzelenih. Pa še tisto o dnevnih sobah etc etc..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

xmetallic ::

jype je izjavil:

Vidimo, ja. Putin se predvsem zaveda, da bodo imel proste roke pri posiljevanju celotnih držav, če bo Evropa takšna, kot si jo želite desničarji.

Putin si želi sodelovanja z evropskimi državami vendar ameriške lutke v evropskem parlamentu to preprečujejo. Podjetnik iz evropske države bi si zagotovo želel v večjem obsegu sodelovati z Rusijo in prodajati svoje izdelke tudi tja, ter tako povečati svoje prihodke. Z namišljenimi problemi EU onemogoča podjetnikom, da v večjem obsegu sodelujejo z Rusijo.

jype je izjavil:

Do posiljevalcev in morilcev? Zakaj bi pa gojil sočutje do njih? Polno rit imate vsega, pa ste še vedno kulturno gledano na nižjem nivoju kot imigranti, ki so bežali preko Slovenije.

Posiljevanje, kraja in umori so zate kulturni dosežek migrantov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

luclucluc ::

Jype ti si resno prfuknjen tip, kaj bluziš o slovencih če te niti ni kle prokleta pizda brezjajčna zamejska.

jype ::

xmetallic je izjavil:

Putin si želi sodelovanja z evropskimi državami
"Sodelovanje" je napačen izraz.

xmetallic je izjavil:

Podjetnik iz evropske države bi si zagotovo želel v večjem obsegu sodelovati z Rusijo in prodajati svoje izdelke tudi tja
Podjetnik bi si predvsem želel, da bi ruski trgi rastli - pa zaradi oligarhije, ki ima nadzor nad celotno družbo, gospodarstvom in državnimi institucijami ne morejo.

luclucluc je izjavil:

Jype ti si resno prfuknjen tip, kaj bluziš o slovencih če te niti ni kle prokleta pizda brezjajčna zamejska.
Razumem, da (predvsem moški) v debati z alfa samcem stiskate zobe in pesti in se počutite manj vredne, ampak to je vse v vaših glavah. Komot se zvališ s kavča, čips in kokakolo zadegaš v smeti in začneš ustvarjat kaj koristnega, pa bo življenje tudi zate takoj postalo bolj kvalitetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ADIJOOO1 ::

Machete je izjavil:

Adijo je itak kot po učbeniku. Floskule kot v pionirskem priročniku za naciste. Še moj otrok bi znal zdrdrati na slepo njegove odgovore oz. 'argumente' v naprej. Ta z okni je ena tistih 'Slovneske novice' zimzelenih. Pa še tisto o dnevnih sobah etc etc..


Od kje se pa ti tako spoznaš na ta učbenik? Si bil pri pionirčkih ?

jype ::

ADIJOOO1 je izjavil:

Od kje se pa ti tako spoznaš na ta učbenik? Si bil pri pionirčkih ?
Seveda. Tam smo prisegli, da se bomo pridno učili in da bomo varovali domovino pred takimi, kot si ti.

ADIJOOO1 ::

jype je izjavil:

ADIJOOO1 je izjavil:

Od kje se pa ti tako spoznaš na ta učbenik? Si bil pri pionirčkih ?
Seveda. Tam smo prisegli, da se bomo pridno učili in da bomo varovali domovino pred takimi, kot si ti.


jype ::

Znameniti "ko zmanjka argumentov" trenutek? Že spet!

Machete ::

Ne najde priročnika.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jype ::

Pomoje ma pa zlimane strani, pa zdej poizkuša narazen dobit. Najbrž mu je prišlo, ko je surfal po sds.si.

ADIJOOO1 ::

Čakam, da mi eden od vaju posodi priročnik saj vidva kot kaže ga poznata na pamet >:D

jype je izjavil:

Znameniti "ko zmanjka argumentov" trenutek? Že spet!



Seveda mi je zmanjkalo argumentov, ko pa ne poznam tega skrivnostnega priročnika. Mogoče me bo podučil Mačeta ali celo njegov sin

Machete je izjavil:

Še moj otrok bi znal zdrdrati na slepo njegove odgovore oz. 'argumente' v naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ADIJOOO1 ()

Machete ::

Jup, tako prozorni in predvidljivi so. Če je pa kakno zadevo težje debatirati, pa je treba seveda počakat na navodila nazi štaba oz. velikega vodje. To lahko traja nekaj ur, odvisno od dnevnega reda raznih sodišč.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

ADIJOOO1 ::

Machete je izjavil:

Jup, tako prozorni in predvidljivi so. Če je pa kakno zadevo težje debatirati, pa je treba seveda počakat na navodila nazi štaba oz. velikega vodje. To lahko traja nekaj ur, odvisno od dnevnega reda raznih sodišč.


Malo preveč si obseden z nacisti in imaš težave priporočam kakšnega psihiatra :D

D3m ::

boji se jih na smrt, kar je tudi prav.

|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

D3m je izjavil:

boji se jih na smrt, kar je tudi prav.
Drži, če se ne meče v fojbe sproti, se potem tolk nabere, da se lahko zastrupi podtalnica.

Machete ::

U d3m nevaren. Se počuti edino superiornega in pomembnega v jati nasilja. Zamisli se nad lastno pripeto sliko, kje si ti. Ničvreden obešalnik uniforme. Kmalu kadaver pozabljen v času.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

D3m ::

Kdo se oglaša, kup pepela.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

jype ::

Zate je bolj nebelwerfer, se mi zdi.

D3m ::

Kateri model?

HE ali Smoke?
|HP EliteBook|R5 6650U|

ADIJOOO1 ::

To je slika zmagovalca, ki je zmagal na demokratičnih volitvah :D



Rekel je zmagali smo








Temu se reče demorkacija moji dragi levi prijatelji. Sprijaznit se bo treba,d a je diktature in juge konec:D

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|
««
10 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve v Nemčiji končane (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30358837 (44472) AndrejO

Več podobnih tem