» »

mlada zobozdravnica , bi zaupali?

mlada zobozdravnica , bi zaupali?

«
1
2

shintaro ::

No , po dolgem času sm zbral muda in šel zobarju si urejat.

Ful je baje dobra , vsi jo hvalijo itd. , z mano je tudi bla ful v redu
Me pa skrbi ker je mlada, manj kot 30 oz. tam nekje mi zgleda
Torej raje k tej 'zastonj' (koncesija) al plačat enga privat k ma več izkušenj?
  • zaklenil: Mavrik ()

Tilen ::

Zastonj zobar? Slaba šala.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

cekr ::

https://m.youtube.com/watch?v=OKl7tmDX2...

Ne skrbi. Mladi se še bolj potrudijo. Pa tudi bolj skrbijo, da ni bolečine.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

shintaro ::

@cekr

ja baje točno tako kot si opisal pri njej, kar je tisto kar rabim

Tilen je izjavil:

Zastonj zobar? Slaba šala.


slabo se izrazil, sicer sm dal ' '

FTad ::

cekr je izjavil:

https://m.youtube.com/watch?v=OKl7tmDX2...

Ne skrbi. Mladi se še bolj potrudijo. Pa tudi bolj skrbijo, da ni bolečine.


Se strinjam, raje k mlajsim, ki se bolj potrudijo, kot pa kakim starim, ki so ravno pred penzijo in ti govorijo "nono, potrpi malo, saj ni nic", med tem ko ti pol dlesni skupaj z zobom sname :P

kixs ::

Pa starim se roke tresejo, pa se bolj slabo vidijo... :(

Furbo ::

Kar pejdi k kakem starem atu, ki še goni sveder na pedala, vse ostalo so brezvezne novitete.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

cekr ::

Ta mladost velja dokler ne pride do kakšnih komplikacij. Potem ima pa kilometrina prednost.
Sem imel eno mlado pa si ni upala ruvat zobe. Raje ga je zdravila v nedogled.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

SambaShare ::

Tilen je izjavil:

Zastonj zobar? Slaba šala.


Zakaj? OK, nekatere materiale se doplača, ampak če nisi izbirčen imaš lahko zobe urejene tudi "zastonj" (pustimo davke).

kuall ::

35 letni zobar ;)

shadeX ::

Jaz sem zobozdravnico zadel na lotu. 34 letna z izjemnimi oblinami in bujnim dekoltejem, ki je nemogoče da bi ostal neopažen kadar se nagne (ona) da boljše vidi v tvoja usta.

Žal moram mižati, če ne izpade čudno ker je trdega kaj drugega kot pa samo ustnica kot posledica lokalne anastezije.

In ne, ne trolam.

kingsix ::

imam mlado zobozdravnico (7), mlado zdravnico(8), mlado odvetnico(9.5), mlado zav. agentko(8), mlado pediatrinjo za otroka(9) in mlado sosedo(8.5) in seveda mlado žensko (10) (sedi zraven...)
Mlade so najboljše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

next3steps ::

Zobar je zobar, pri večini ni razlik.

GrX ::

shadeX je izjavil:

Jaz sem zobozdravnico zadel na lotu. 34 letna z izjemnimi oblinami in bujnim dekoltejem, ki je nemogoče da bi ostal neopažen kadar se nagne (ona) da boljše vidi v tvoja usta.



Nismo vsi tukaj pubertetniki, ki izbiramo in hvalimo zobozdravnico glede na njen dekolte.. Mislim, da je večini bolj pomembna kvaliteta storitve...

nurse013 ::

kingsix je izjavil:

imam mlado zobozdravnico (7), mlado zdravnico(8), mlado odvetnico(9.5), mlado zav. agentko(8), mlado pediatrinjo za otroka(9) in mlado sosedo(8.5) in seveda mlado žensko (10) (sedi zraven...)
Mlade so najboljše.


Hm,brez zamere,..a niso mal premlade?
Sej mamo vsi radi mlade,sam tole..
:)
you gotta be kidding me...

jype ::

Vse so več k 6 stare, tko da ne vidim problema.

next3steps ::

IMHO Če lahko hodijo, a ne zmorejo leteti, so najboljše.

BlackMaX ::

shadeX je izjavil:

Jaz sem zobozdravnico zadel na lotu. 34 letna z izjemnimi oblinami in bujnim dekoltejem, ki je nemogoče da bi ostal neopažen kadar se nagne (ona) da boljše vidi v tvoja usta.

Žal moram mižati, če ne izpade čudno ker je trdega kaj drugega kot pa samo ustnica kot posledica lokalne anastezije.

In ne, ne trolam.


Lahko bi nam zaupal kje se nahaja ta prijazna zdravnica :D

zenith1 ::

Pred leti sem imel starejšo ortodontko, vedno je naredila nekaj kar me je potem žulilo, rezalo po ustih. Potem sem dobil mlajšo, vse tipi topi, se je potrudila, vprašala kako bova kaj naredila...

Glasujem za mlajšo.

Smurf ::

Kot nekdo, ki ima 3 zobozdravnike iz bliznje druzine, bi se raje odlocil za mlajso generacijo. Sej povsod imas dobre in slabe. Ampak naceloma v povprecju te iz stare sole poskusajo pogosteje obrati kaksno bliznjico, ki pa ni najboljsa. Mlajsi se bol sekirajo, da naredijo dobro ;).

fikus_ ::

Shintaro, spet domišljija na delu?!
Sicer pa, da zobozdravnica dobro zgleda, pa še mlada po vrhu je samo +.
Te vsaj ne bo bolelo, ko ti bo vrtala, ti boš pa imel boš misli drugje :))

dexterboy ::

shadeX je izjavil:

Jaz sem zobozdravnico zadel na lotu. 34 letna z izjemnimi oblinami in bujnim dekoltejem, ki je nemogoče da bi ostal neopažen kadar se nagne (ona) da boljše vidi v tvoja usta.
Žal moram mižati, če ne izpade čudno ker je trdega kaj drugega kot pa samo ustnica kot posledica lokalne anastezije.
In ne, ne trolam.

Zaupaj nam vendar, fantič mladi, njenih oblih ime ordinacije, da se še mi ostali napijemo lepote zobozdravnice, da tudi mi okusimo vse čare večne mladosti iz keliha pacientskega stola :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

Jaz sem zobozdravnico zadel na lotu. 34 letna z izjemnimi oblinami in bujnim dekoltejem, ki je nemogoče da bi ostal neopažen kadar se nagne (ona) da boljše vidi v tvoja usta.

Žal moram mižati, če ne izpade čudno ker je trdega kaj drugega kot pa samo ustnica kot posledica lokalne anastezije.

In ne, ne trolam.

Kje pa če smem vprašat :D? K takemu zobarju bi z veseljem hodil :D

r3dkv1c4 ::

dexterboy je izjavil:

shadeX je izjavil:

Jaz sem zobozdravnico zadel na lotu. 34 letna z izjemnimi oblinami in bujnim dekoltejem, ki je nemogoče da bi ostal neopažen kadar se nagne (ona) da boljše vidi v tvoja usta.
Žal moram mižati, če ne izpade čudno ker je trdega kaj drugega kot pa samo ustnica kot posledica lokalne anastezije.
In ne, ne trolam.

Zaupaj nam vendar, fantič mladi, njenih oblih ime ordinacije, da se še mi ostali napijemo lepote zobozdravnice, da tudi mi okusimo vse čare večne mladosti iz keliha pacientskega stola :))

Ne moreš ti kar preko napotnice k njej, boš moral začet igrat loto, saj je fant lepo napisal, da jo je zadel na lotu.;((
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

tomazic89 ::

AFAIK: obstajajo neke pritozbe na zobozdravnike, katere gredo v neko skupno bazo in jih bodoci delodajalec vidi. Teh pritozb se mladi zobozdravniki zelo bojijo in se bodo res potrudili, da bo stranka zadovoljna. Starejsi dohtarji so itak ze 'usidrani' in jim po domace povedano 'dol visi' za te pritozbe. Tako da, ce ze k koncesionarju, potem raje mlademu kot staremu (se bolje k mladi - for obvious reasons).

Sam sicer hodim samoplacnisko k starejsi zobozdravnici. Koncesionarjem zal ne zaupam vec in nimam volje na lastnih zobeh iskati dobrega.

kingsix ::

nurse013 je izjavil:

kingsix je izjavil:

imam mlado zobozdravnico (7), mlado zdravnico(8), mlado odvetnico(9.5), mlado zav. agentko(8), mlado pediatrinjo za otroka(9) in mlado sosedo(8.5) in seveda mlado žensko (10) (sedi zraven...)
Mlade so najboljše.


Hm,brez zamere,..a niso mal premlade?
Sej mamo vsi radi mlade,sam tole..


haha =).

čeprav vem da je zajebancija, morm vseeeno.. disclaimer: To so subjektivne ocene njihovega izgleda in ninkakor ne njihova leta!

Ko smo že pri zobozdravnikih... tukaj mi je kdaj vrtala etc. v Avstriji, kjer imam sedaj to novo pa uproabljajo laser? Ima kdo kake izkušnje z tem? Baje je veliko boljše..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Egidij88 ::

Zobar ni noben bavbav.

tomazic89 ::

Egidij88 je izjavil:

Zobar ni noben bavbav.

Lahk ti pa posteno zajebe zobe...

Smurf ::

Mimogrede med, ce je zobozdravnik samoplacniski ne pomeni nic glede njegove kvalitete v primerjavi s tistim s koncesijo (oz. tistim, ki je v zdrastvenem domu).

MIHAc27 ::

Dejmo se strinjat, da verjetno niti dva zobozdravnika nista enaka. Mlado staro...pač kolikor se potrudi.

Žena je npr. hodila dolgo časa k enemu starejšemu zobozdravniku, in ga ni mogla prehvalit. No ko sem nujno tudi jaz rabil, sem tudi sam videl zakaj. Gospod se je maksimalno potrudil, že pri manjših znakih bolečine takoj nehal in povprašal če je vse ok...

Zdej koliko se mu je roka tresla ne vem, ampak videt glih ni blo. Je šel pa kmalu po tem v penzijo. Ta, ki jo imam sedaj.... se mi zdi manj prijazna. Pač svoje naredi in to je to. Nič kaj ne sprašuje vmes. Je pa tudi že med starejšimi.

tomazic89 ::

Smurf je izjavil:

Mimogrede med, ce je zobozdravnik samoplacniski ne pomeni nic glede njegove kvalitete v primerjavi s tistim s koncesijo (oz. tistim, ki je v zdrastvenem domu).

Definitivno ne mecem vseh koncesionarjev (niti zasebnikov) v isti kos. Marsikateri je odlicen, morda celo boljsi od povprecnega zasebnika.
Zal pa je v nasem zdravstvenem sistemu tako, da je storitev kot celota na koncu vecinoma precej drugacna.
Koncesionar ima omejen 'budget', ima omejen cas, hkrati pa mora v tem omejenem casu 'postimati' se n 'padalcev'. Potem pa so tu se tisi, ki jim 'dol visi' itak imajo sluzbo v javnem zavodu, so 5 let pred penzijo in jim je vseeno ce ti cez 10 let zobje popadajo ven.

Moja izkusnja je taksna, da me je v ZD vedno mucila, da obstaja ciscenje kamnam mi ni nikoli omenila, kaj je to injekcija nisem vedel dokler nisem enkrat sel k drugemu zobarju.
No stvar je bila nakoncu taka, da sem se pri 20 letih bal zobozdravnika, imel kup majnih plomb, pod vecino katerih je bil karies, odkrusil se mi je zob, katerega je druga koncesionarka zelela spuliti, ker pac ni resitve. Za to diagnozo je valda rabila vec kot pol leta, ker pac ni terminov.

Takrat sem imel vsega dovolj, sel privat, zapravil 3k eur ampak sem v dveh letih imel zobe postimane v nulo. Tisti zob pa je se vedno notri (z umetno krono) in sluzi odlicno.

andromedar ::

Dokler ni tak:
:)
Eh?

shadeX ::

Kje pa če smem vprašat :D? K takemu zobarju bi z veseljem hodil :D


Ne sprejema več pacientov oz. jih nikoli sploh ni. Je prevzela vse paciente prejšnega zobozdravnika, ki je šel v penzijo.

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

Kje pa če smem vprašat :D? K takemu zobarju bi z veseljem hodil :D


Ne sprejema več pacientov oz. jih nikoli sploh ni. Je prevzela vse paciente prejšnega zobozdravnika, ki je šel v penzijo.

We can still check :D hehe

konspirator ::

Pri zobozdravnicah je problem, ker so večinoma preveč slabotne, kar je velik minus, če je potrebno zob izpuliti.
--

jype ::

konspirator je izjavil:

Pri zobozdravnicah je problem, ker so večinoma preveč slabotne, kar je velik minus, če je potrebno zob izpuliti.
Vidim, da si šprical osnovnošolsko fiziko.

Invictus ::

Nekateri pa prakso.

Ni problem v sili, problem je v ženski odločnosti.

Tako ali tako greš pa danes ruvat zobe k kirurgu, ne pa da ti vsak pocarski zdravnik ruva zobe. Ni to več mesarija iz juge...

Kar se pa tiče zasebnikov, je pa včsih dobro pogledati njegovo opremo. moj prejšnji je imel/ima tako za v muzej, delal je pa tudi isto. Javni zavod ima danes lahko boljšo opremo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Smurf ::

Kirurg pa res ni potreben za puljenje zob, razen, ce gre za kaksen kompleksno vrascen modrostni zob.

Invictus ::

So še drugi razlogi, kot recimo krvavenje, ki ti ga en povprečen zobar ne zna ustaviti.

Niso samo modrostni zobje problem ;).

Vem iz lastnih izkušenj. ko ti kirurg 2 uri in pol ruva 2 šestici... Si ne predstavljam, da bi mi to delal prejšnji zobar.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Smurf ::

Invictus je izjavil:

So še drugi razlogi, kot recimo krvavenje, ki ti ga en povprečen zobar ne zna ustaviti.

Moral bi znati.

rezator ::

Moje izkušnje. Moški zobozdravniki super, vse starosti. Ženske zdravnice dobe samo mlade. Jih dal kar nekaj čez.
Some people feel the rain. Others just get wet.

thom4s ::

jype je izjavil:

konspirator je izjavil:

Pri zobozdravnicah je problem, ker so večinoma preveč slabotne, kar je velik minus, če je potrebno zob izpuliti.
Vidim, da si šprical osnovnošolsko fiziko.


Science denier! Tvoj veliki idol de-Bill Nye je rekel da bi bilo treba zanikalce spraviti za zapahe!

The women were approximately 52% and 66% as strong as the men in the upper and lower body respectively.

jype ::

thom4s je izjavil:

Science denier!
Zmanjšana kognitivna sposobnost je ena poglavitnih značilnosti desničarstva.

Invictus je izjavil:

Ni problem v sili, problem je v ženski odločnosti.
Da so ženske bolj nežne je plus, ne minus.

rezator je izjavil:

Moški zobozdravniki super, vse starosti.
Jaz pa poznam enega, ki je tisočim uničil zobovje.

Invictus ::

jype je izjavil:


Invictus je izjavil:

Ni problem v sili, problem je v ženski odločnosti.
Da so ženske bolj nežne je plus, ne minus.

Pri seksu mogoče ja, pri ruvanju zob ne ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

vostok_1 ::

kingsix je izjavil:

imam mlado zobozdravnico (7), mlado zdravnico(8), mlado odvetnico(9.5), mlado zav. agentko(8), mlado pediatrinjo za otroka(9) in mlado sosedo(8.5) in seveda mlado žensko (10) (sedi zraven...)
Mlade so najboljše.





Jz mam eno milfico
Se pa definitivno ne bi pritoževal za eno mlajšo(~32) z takim dekoltejem kot tista prej omenjena.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

V praksi pri katerih letih lahko že končaš šolo za zobarja in greš lahko se zaposlit? 28?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

next3steps ::

Če si genij, prej.

Smurf ::

vostok_1 je izjavil:

V praksi pri katerih letih lahko že končaš šolo za zobarja in greš lahko se zaposlit? 28?

26

vostok_1 ::

Kewl. Torej fanj bi bilo imet eno 26 letno zdravnico, ki je ves čas študija tudi delala prakso.
Kaj pa je en zob napram ogledu bujnih in napetih grudi...oh how i miss those times.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Smurf ::

vostok_1 je izjavil:

Kewl. Torej fanj bi bilo imet eno 26 letno zdravnico, ki je ves čas študija tudi delala prakso.
Kaj pa je en zob napram ogledu bujnih in napetih grudi...oh how i miss those times.

Sej vse delajo prakso v casu studija ;).
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laser - Zobozdravnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
838930 (2534) Jure14
»

Privat zobar vs. na koncesijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6722348 (11417) w0mbat
»

Puljenje modrostnega zoba (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26790317 (33576) Steinkauz
»

Osebni zdravnik - neprostovoljna menjava

Oddelek: Loža
224666 (3713) Lonsarg
»

državni zobozdrvaniki "mesarji"?

Oddelek: Loža
4810491 (7897) RejZoR

Več podobnih tem