» »

Privat zobar vs. na koncesijo

Privat zobar vs. na koncesijo

1
2
»

Hudobec ::

Modrostni zobje so ali-ali. Ce gleda ven, ti zobar da inekcijo, prime klese in je zuni. To ne more bit drago. Jst sm mel vse urascene, eden je mel pa clo korenino prepleteno z zivcem. Tega mi ni hotu noben ven vzet. Bolelo pa, dasemje kr bliskal. Dr. Sotosek, k je verjetno najbolsi kirurg v Sloveniji je problem slikovito opisal: zdej te verjetn res mal boli, ce ti pa potegnem z zobom ta celjustni zivc ven, pa ne bos nic vec cutu. Na pol obraza. Ever. :)))

Vazelin ::

In kaj je blo na koncu z zobom in živcem?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Hudobec ::

V Modrem Zobu v Kranju so mi ga dali ven. Trajalo je kako uro. Zob je bil pod dlesnijo v kosti. Drugač pa prereže dlesen, povrta kost, potem pa zob zreže in razkosa ter ga počas po koščkih izbeza ven. Zašije ... in potem greš dam s krvjo risat smajlije po steni. :)

atubbuta ::

Ima kdo izkušnje z urgenco v Ljubljani?

Mene zadnji zob spodaj in čeljust imam razboleno in uneto. Termin pri svojem zobozdravniku pa šele čez 8 dni. Mislim, da tega ne morem čakati.

Zanima pa me, glede na to, da v Novem mestu ne dajejo na urgenci anestezije, ali je v Ljzbljani ista praksa?
:)
1
2
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odprt zob- čakat 6 mesecev ali dat 120 evrov in bo takoj popravljeno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10420085 (595) mat xxl

mlada zobozdravnica , bi zaupali? (strani: 1 2 )

889891 (6772) shadeX
»

Spodoben zobozdravnik minus zasoljene cene

256208 (4966) msjr
»

Puljenje zoba (štajerski konec)

203474 (3014) Volta
»

državni zobozdrvaniki "mesarji"?