» »

Telekom propada?

Telekom propada?

Mesar ::

Torej ta teden sem dobil novega LG G6 in problem šumenja/prekinjanja med klici se znova dogaja, enako kot se mi je prej na HTC 10, kot sem opisal tukaj: HTC 10 prekinja če so vklopljeni mobilni podatki

Da nebo pomote to se dogaja povsod, tudi sredi Maribora tako, da oddajniki zagotovo niso problem in v tistem trenutku ko izklopim mobilne podatke je ok (ali pa počakam, da "mine" kar zna bit neugodno, ker so motnje tudi par sekund skupaj).

Ima kdo podobno izkušnje? Kako ukrepati? Kolegu na A1 se to ne dogaja, zgleda da ima samo Telekom gnilo omrežje... čeprav je kao najboljše.

Problem se pojavlja z obema telefonoma tudi če jih ne držim v roki in jih uporabljamo preko bluetooth (slušalke, MMI, etc).
Your turn to burn!

...:TOMI:... ::

Nič ne propada.

Meni se dogaja zadnji mesec, da dobivam klice o nedosegljivosti, čeprav imam vklopljen čakajoči klic. MMS sporočilo prispe do naslovnika po več kot enem tednu ipd. Nekaj se jim sesuva, po moje še sami ne vedo kaj.
Tomi

Mesar ::

...:TOMI:... je izjavil:

Nič ne propada.

Meni se dogaja zadnji mesec, da dobivam klice o nedosegljivosti, čeprav imam vklopljen čakajoči klic. MMS sporočilo prispe do naslovnika po več kot enem tednu ipd. Nekaj se jim sesuva, po moje še sami ne vedo kaj.


Ja to tudi, pa sem čisto pozabil na to...

Kaj se jim sesuva, to jim crkuje že dva, tri mesece, minimalno. Bom jih kontaktiral jutri, ima da popravijo ali pa razdrem pogodbo in grem drugam. Mamo mi to neke prave smetarske ISPje v Sloveniji.
Your turn to burn!

cekr ::

Ne mislit, da se to pri drugih ne dogaja.
Posebno telesmeh je zanimiv.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Mesar ::

Zakaj se mi potem na Telehomo skoz to dogaja na A1 pa se kolegu nikoli?
Your turn to burn!

...:TOMI:... ::

Poleg službene telekom imam tudi A1 privatno cifro in so tudi tezave.
Tomi

next3steps ::

cekr je izjavil:

Ne mislit, da se to pri drugih ne dogaja.
Posebno telesmeh je zanimiv.

No ja, le Telelol je preizkušal VoLTE v alfa stanju oziroma vsaj tako je izgledalo.

bambam20 ::

Mesar je izjavil:

Torej ta teden sem dobil novega LG G6 in problem šumenja/prekinjanja med klici se znova dogaja, enako kot se mi je prej na HTC 10, kot sem opisal tukaj: HTC 10 prekinja če so vklopljeni mobilni podatki

Da nebo pomote to se dogaja povsod, tudi sredi Maribora tako, da oddajniki zagotovo niso problem in v tistem trenutku ko izklopim mobilne podatke je ok (ali pa počakam, da "mine" kar zna bit neugodno, ker so motnje tudi par sekund skupaj).

Ima kdo podobno izkušnje? Kako ukrepati? Kolegu na A1 se to ne dogaja, zgleda da ima samo Telekom gnilo omrežje... čeprav je kao najboljše.

Problem se pojavlja z obema telefonoma tudi če jih ne držim v roki in jih uporabljamo preko bluetooth (slušalke, MMI, etc).


Prestaviš se na A1. Itak majo boljše in ugodnejše pakete. Sploh ne vem kaj počneš na Telekomu.

Mesar ::

bambam20 je izjavil:

Mesar je izjavil:

Torej ta teden sem dobil novega LG G6 in problem šumenja/prekinjanja med klici se znova dogaja, enako kot se mi je prej na HTC 10, kot sem opisal tukaj: HTC 10 prekinja če so vklopljeni mobilni podatki

Da nebo pomote to se dogaja povsod, tudi sredi Maribora tako, da oddajniki zagotovo niso problem in v tistem trenutku ko izklopim mobilne podatke je ok (ali pa počakam, da "mine" kar zna bit neugodno, ker so motnje tudi par sekund skupaj).

Ima kdo podobno izkušnje? Kako ukrepati? Kolegu na A1 se to ne dogaja, zgleda da ima samo Telekom gnilo omrežje... čeprav je kao najboljše.

Problem se pojavlja z obema telefonoma tudi če jih ne držim v roki in jih uporabljamo preko bluetooth (slušalke, MMI, etc).


Prestaviš se na A1. Itak majo boljše in ugodnejše pakete. Sploh ne vem kaj počneš na Telekomu.


Uporabljam njihovo optiko? Drugače je pa HOT bolj ugoden pa imaš A1 omrežje...
Your turn to burn!

Tilen ::

Mesar je izjavil:

Torej ta teden sem dobil novega LG G6 in problem šumenja/prekinjanja med klici se znova dogaja, enako kot se mi je prej na HTC 10, kot sem opisal tukaj: HTC 10 prekinja če so vklopljeni mobilni podatki

Da nebo pomote to se dogaja povsod, tudi sredi Maribora tako, da oddajniki zagotovo niso problem in v tistem trenutku ko izklopim mobilne podatke je ok (ali pa počakam, da "mine" kar zna bit neugodno, ker so motnje tudi par sekund skupaj).

Ima kdo podobno izkušnje? Kako ukrepati? Kolegu na A1 se to ne dogaja, zgleda da ima samo Telekom gnilo omrežje... čeprav je kao najboljše.

Problem se pojavlja z obema telefonoma tudi če jih ne držim v roki in jih uporabljamo preko bluetooth (slušalke, MMI, etc).


Si probal deaktivirati VoLTE?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mesar ::

VoLTE? Na telefonu? Ali preko vmesnika moj.telekom.si?
Your turn to burn!

Tilen ::

http://www.telekom.si/pomoc-in-podpora/...

Aja, tole je sam za iPhone.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

konspirator ::

--

Zgodovina sprememb…

vrossi46 ::

Kaj sploh je ta VoLTE?

next3steps ::

Zvok preko LTE. To je ona HQ verzija, kjer, če imata klicatelj in klicani to vklopljeno, vsaj slišiš normalne zvoke namesto vesoljcev.

Mesar ::

Tudi če imam na telefonu vklopljen samo G2/G3 (torej brez G4, lahko posebej izberem to možnost) problem ostaja.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

next3steps ::

LTE na 1918.
En čas je vsaj Telelol forciral VoLTE tudi takrat, kadar LTE sploh ni bil omogočen (JazFon).

Mesar ::

In če dobim nazaj SMS, da je bila storitev LTE vključena? Torej sploh nisem imel vključen LTE vsa ta čas... ja odlično.
Your turn to burn!

mojster_joni ::

internet dela super, dobim polno hitrost (200/40) ali celo malo več (210/50), edino z uljem škrtarijo ker ne dajo možnosti za vsaj 100 za primerno plačilo

iptv dela super edino boxi ne podpirajo vseh formatov z neta tko da je treba transcodat včasih, lih tko ne podpirajo 4k hdr samo itak nimam pojma kje bi dobil tak posnetek kar se ne tehničnega dela tiče, me pa moti so razni nemški programi sinhronizirani in brez ang podnapisov... a ne morejo dat dveh audio streamov + podnapise ne pa, tko kot je sedaj so negledljivi ker moja nemščina se začne in konča pri določenih rasističnih izrazi, ki ne spadajo sem.. isto velja za italijanske, francoske, .... naj zrihtajo original zvok ali vsaj ang podnapise al pa dajo možnost jih pometat ven iz paketa za ustrezno nižjo ceno... lih tko bi lahko vrgli ven rtv slo in zrihtali da mi ni treba plačevat položnice

hbo go ravno tako dela super

ip telefonija lih tko dela brez težav, pa še dovolj star paket mam da je brezplačna v vsa eu omrežja... edino kar pogrešam je centralni imenik tako da bi ti za vse št napisalo kdo je

modem je ok, ampak žal samo 2.4GHz (eni testni so baje bili še 5GHz) in z zanič podporo za file systeme

mobilna telefonija dela, skoraj povsod imam 4g signal, zgrešenih klicev ker sem kao nedosegljiv nimam

ampak dajte že jebenih 100+ ulja

bambam20 ::

...:TOMI:... je izjavil:

Nič ne propada.



Vsak mobilni operater izgublja obstoječe naročnike propada. Da, imaš pri Telekomu ugodnejšo naročnino, moraš vzeti zraven še internet in tv. Pa še vedno ni ugoden. ;((

mojster_joni je izjavil:

internet dela super, dobim polno hitrost (200/40) ali celo malo več (210/50), edino z uljem škrtarijo ker ne dajo možnosti za vsaj 100 za primerno plačilo


ampak dajte že jebenih 100+ ulja


Ko bodo na Telekomu dali 100 GB Ul-ja za 40€, bo konkurenca takrat ponujala 120+ UL-ja. ;((

Tako pa ponujajo obubožanih 60 GB za 41,95€ na mesec

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Mesar ::

LTE on/off problem ostaja na tlekomu pa jim nič ni jasno... super.
Your turn to burn!

lonewolf_ ::

Jaz sem že tretji dan brez možnosti klicanja, sms-anja in brskanja preko mobilnih podatkov. Na IZI-ju ne znajo pomagat oz. niti ne morejo pravijo... Še kdo tukaj, da se mu to dogaja? 18.6. mi je zginilo stanje z IZI-ja pa mi potem nihče ni odpisal kako in zakaj, se je potem zvečer povrnilo v normalno stanje. Zdaj pa sem mislil, da je telefon fuč, saj nič ne deluje, razen klice lahko normalno prejemam in kličem na 051800800..... V Telekom poslovalnici so me obrnili, naj kličem IZI, na IZIju mi pravijo naj pišem na IZI e-naslov, tam pa mi odpišejo, da se naj obrnem na Telekom reklamacije... Tam pa ni odgovora. Na spletni strani tudi brez obvestil o kakšnem izpadu.. sem na robu, da grem na HoT.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

MaterVola ::

Kaj še čakaš?

bambam20 ::

lonewolf_ je izjavil:

Jaz sem že tretji dan brez možnosti klicanja, sms-anja in brskanja preko mobilnih podatkov. Na IZI-ju ne znajo pomagat oz. niti ne morejo pravijo... Še kdo tukaj, da se mu to dogaja? 18.6. mi je zginilo stanje z IZI-ja pa mi potem nihče ni odpisal kako in zakaj, se je potem zvečer povrnilo v normalno stanje. Zdaj pa sem mislil, da je telefon fuč, saj nič ne deluje, razen klice lahko normalno prejemam in kličem na 051800800..... V Telekom poslovalnici so me obrnili, naj kličem IZI, na IZIju mi pravijo naj pišem na IZI e-naslov, tam pa mi odpišejo, da se naj obrnem na Telekom reklamacije... Tam pa ni odgovora. Na spletni strani tudi brez obvestil o kakšnem izpadu.. sem na robu, da grem na HoT.



Telekom dela brez problema. Tako, da bo problem v Iziju.

Glede na vse probleme s HOT-om ti predlagam Šparmobil. Zdaj,če rabiš full prenosa pdoatkov vzem HOTa.

Špar ima pa 6,9€€ 6000 mesečno, LTE je 21/5 hitrost, pokaže nedgovorjene klice, če imaš telefon ugasnjen. Skratka, mene je Šparmobil presenetil popolnoma in dela brez problema.

lonewolf_ ::

Pri ŠPARu vidim, da si ne bi mogel prenesti trenutne št., ker se moja začne na 041 2** ***... Hitrost mi odgovarja kakšna pač je, samo, da imam dostop od povsod kjer ima Telekom omrežje. Porabim pa do 5GB podatkov, če ne pazim kaj delam na telefonu.. Tako, da je 6000 enot super.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

MacGyver141 ::

Tale paket moraš vzeti in lahko preneseš številko.

lonewolf_ ::

Ah, my bad. Prehitro (ne)berem.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

MadMen ::

MacGyver141 je izjavil:

Tale paket moraš vzeti in lahko preneseš številko.


Kaj je sploh fora tega? Zakaj imajo 3 vrste sim kartic?

cvalsr ::

Če smem - ni čisto direktno na temo:
Včasih prihaja do časovnega zamika med oddajo in sprejemom SMSa. (Itak vedno, ko prejemnik trenutno ni dosegljiv, večkrat pa tudi 'kar tako'.)
Katera ura (in datum) se izpiše prejemniku - kdaj je on dobil sporočilo ali kdaj ga je pošiljatelj poslal? To zadnje bi bilo bolj logično, kar pa še ne pomeni, da je res tako?

šernk ::

jst bom tko reku...vsi propadajo ne sam telekom.

predvidevam osebno, da je problem preklaplanje med 2G(GSM)/3G(UMTS)/4G(LTE). 10 let nazaj nisem dobil obvestila o zgrešenem klicu na telekomu, če nisem res bil v vukojebini brez signala. Sedaj je pa telefon na mizi z odličnim signalom in dobim sms o zgrešenem klicu v času nedosegljivosti in pomoje telefon v tistem trenutku ravno izgubi LTE. Oziroma morda je problem že sam preklop it LTE na GSM v času klica, pa se zadeva zacikla za sekundo in si nedosegljiv.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

MacGyver141 ::

MadMen je izjavil:

MacGyver141 je izjavil:

Tale paket moraš vzeti in lahko preneseš številko.


Kaj je sploh fora tega? Zakaj imajo 3 vrste sim kartic?


Preveč me vprašaš, nisem na šparu :).

bambam20 ::

Moj post je letel na to, da Šparmobil deluje brez problemov za razliko od HOT-a in Izija.

brez-imenko ::

naj zrihtajo original zvok ali vsaj ang podnapise al pa dajo možnost jih pometat ven iz paketa za ustrezno nižjo ceno... lih tko bi lahko vrgli ven rtv slo in zrihtali da mi ni treba plačevat položnice

TV programe pri Telekomu se da že nekaj časa prilagajat po svoje. Hec je v tem da tega ne oglašujejo. Zakupiti moraš paket z vsemi programi in potem spišeš kot nekakšen aneks k pogodbi(mogoče, da je dovolj že dopis) v katerem napišeš katere programe bi rad pometal iz seznama. Temu primerno se potem nekoliko zniža naročnina in imaš narejeno programsko shemo po tvojih željah.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 šalabajzerji (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Omrežja in internet
723128719 (5005) d4vid
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490149895 (14616) Steinkauz
»

Samsung Galaxy S7 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
49883863 (11506) Han
»

VoLTE v Sloveniji? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13030932 (11223) Ghost007
»

Telekom Slovenije podražil mobilne pakete (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10619862 (10156) bambam20

Več podobnih tem