» »

HTC 10 prekinja če so vklopljeni mobilni podatki

HTC 10 prekinja če so vklopljeni mobilni podatki

Mesar ::

Imam HTC 10, star komaj par mesecev in opažam neke čudne stvari, na Telekomovem omrežju (Mobitel) med pogovorom prihaja do motenj, šumov in celo prekinitev, vendar samo če imam vklopljene mobilne podatke, pa me zanima če ima kdo drug podoben problem? Je kriv HTC? Telekom?

Je pa res da imam v ozadju par aplikacij, ki se občasno povezujejo na net, čeprav to nebi smeli neki vplivat?
Your turn to burn!

SoulMan ::

Nesi na servis. Če imaš vklopljene mobilne podatke, na to ne bi smelo biti vpliva.

blackmack ::

Imam ta telefon. Nobenih težav. Omrežje Telekom.

klinker ::

Klasika za HTC. Imeli doma 5 kom v zadnjih letih, od katerih so se 3 vlacli stalno po servisih zaradi takih in drugacnih problemov z omrezjem.
Poleg HTCja, se na veliko izogibam tudi Sonyja.

OldSkul ::

Imam HTC 10 in Telekom in ni problemov. Trenutno sicer uporabljam HTC u11.
Se pa strinjam s tem, da ima HTC težave s kakovostjo. M7 mi sicer še vedno deluje, vendar je v okvari mokrofon. M9 mi je šel v bootloop in so morali zamenjati matično. Sedaj dela.
HTC 10 me je spet hecal mikrofon, sicer pa dober telefon.

HTC 11 me skrbi krhkost ohišja, vse ostale nisem imel v zaščitnem ohišju, tega pa moraš imeti. Sicer ti z enim padcem verjetno takoj poči steklo.

Mesar ::

Telefon je star komaj par mesecev... povrh tega problem izgine če izklopim mobilne podatke... jao
Your turn to burn!

jizzer ::

Tudi sam imam 10ko pa nisem imel problemov. No razen tega da mi je padel v vodo v drugem mesecu :D, delal ampak SIM kartice ni zaznalo. So pa mi ga pol zamenjali z novim in je blo ok.
Nesi na servis pa bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastavitve za prejemanje MMS-ov na androidu... (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419732 (9108) Mavrik
»

Telekom propada?

Oddelek: Mobilne tehnologije
326224 (3123) brez-imenko
»

Najdlje zdrži HTC 10, najhitreje se upeha iPhone 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7323566 (18968) leiito
»

MMS android

Oddelek: Mobilne tehnologije
162591 (1973) mitkos
»

Novi HTC-jev prvak je 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5517800 (15044) MrNighthawk

Več podobnih tem