» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
38 / 53
»»

hojnikb ::

registracijo bos tezko enforcal za nekaj, cesar nima VINa, niti homologacije. kaksno zavarovanje se mogoce, ampak spet, za to skoraj rabis registrirano zadevo.

Bo verjetno ostalo tako kot je, torej omejitve, ki so jih zapisal zgoraj, brez registracije.
#brezpodpisa

Matevz96 ::

Vedran je izjavil:

SIOL, 23.12.2020
https://siol.net/novice/slovenija/vlada...
Z električnim skirojem le po kolesarskih poteh ali ob desnem robu cestišča
Prav tako predlog električne skiroje opredeljuje kot lahka motorna vozila. Z njimi se bo zdaj po ministrovih pojasnilih možno voziti po kolesarskih poteh ali ob desnem robu cestišča, kot to velja za kolo ali mopede. "Na drugi strani pa prepoveduje vožnjo po prostoru, ki je namenjen pešcem," je poudaril. Uporaba električnih skirojev bo dovoljena od 14. leta, do 18. leta pa bodo morali vozniki nositi čelado.

Kako komentirate predlog nove zakonodaje?


Meni se zdi to najboljša rešitev. Z njimi boš lahko prišel praktično kamorkoli obenem pa ne boš ogrožal pešcev, ker bodimo realni nihče se ne vozi s hitrostjo 5 km/h po pločnikih.
#hooldthedoor

OmarVector ::

I'm thinking to buy this one:
XPLORE XP9755 electric scooter
https://www.bigbang.si/xplore-xp9755-el...

It has very good protection IP55, however, I'm not sure about the performance, does anyone used it before?

I'm planning to use it everyday to go to my office at BTC city, which kinda 8Km far from my place. which means I will use it for 16Km per day approximately.
Does anyone uses his E-Scooter daily like this too? and how you feel about it?

freesty ::

How much do you weigh?

I had a xiaomi m365 with 8mAh battery and did 19km with it. Now i have m365 pro and i do 32km with 12mAh battery. So about 10km with 4mAh. I have 90-95kg.

Scooter you posted has 5mAh battery so 16km might be hard to reach unless u charge it at work. I would suggest you to buy a scooter with a bigger battery anyways.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

OmarVector ::

freesty je izjavil:

How much do you weigh?
I had a xiaomi m365 with 8mAh battery and did 19km with it. Now i have m365 pro and i do 32km with 12mAh battery. So about 10km with 4mAh. I have 90-95kg.
Scooter you posted has 5mAh battery so 16km might be hard to reach unless u charge it at work. I would suggest you to buy a scooter with a bigger battery anyways.

I weight 87kg.

mostly I will recharge it at work, thanks for fast update:))

Two more questions:
Do you feel tired from long driving, especially at cold weather?
Any tips about optimizing battery usage of the E-Scooter?

Zgodovina sprememb…

freesty ::

OmarVector je izjavil:

freesty je izjavil:

How much do you weigh?
I had a xiaomi m365 with 8mAh battery and did 19km with it. Now i have m365 pro and i do 32km with 12mAh battery. So about 10km with 4mAh. I have 90-95kg.
Scooter you posted has 5mAh battery so 16km might be hard to reach unless u charge it at work. I would suggest you to buy a scooter with a bigger battery anyways.

I weight 87kg.

mostly I will recharge it at work, thanks for fast update:))

Two more questions:
Do you feel tired from long driving, especially at cold weather?
Any tips about optimizing battery usage of the E-Scooter?


The most i rode was 32km. I wanted to test the battery. I wasnt tired. Its fun:) But i wouldnt do it everyday. 8km one way is managable. I would ride it for 16km every day in cold weather tho.
About the battery.. Slower u ride further u get. I always go as fast as i can. I dont care about longevity of the battery, read ppl were riding for 10k km and bat still good.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

hojnikb ::

Če ti crkne baterija, lahk vzameš tele celice
https://eu.nkon.nl/rechargeable/li-ion/... te pridejo okol 80EUR shipped. In maš višji power density kot original za precej manj kot košta originaln pack :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

hojnikb ::

Ce bo kdo nabavljal kaksen alternativni dashboard, sem ravnokar zmotiral tega https://www.m365dash.com/
in je dost neat zadeva, sploh z cfw :) Mas gor prakticno vse, za kar bi sicer potreboval app. Je pa za m365 in Pro.
#brezpodpisa

Jure25 ::

rabim električni skiro, s katerim grem na vlak, nato pa od glavne postaje v lj do ukc ca. 2km in nazaj.

Kaj je boljše za neizkušenega, skiro z velikimi kolesi kot je m365 ali je boljše tako kot npr. sxt neo z malimi in je 3kg lažji, kaj je bolj stabilno za vozit?

hvala

kuglvinkl ::

Jasno, da m365... je pa res, če so ti 3kg veliko, potem izberi lažjega.
Your focus determines your reallity

Kiwix ::

Ima kdo tole orodje za menjavo gum, kako se obnese?

https://m.aliexpress.com/item/100500157...

Gregor P ::

Ne, imam pa nekaj podobnega, pač toliko da si lahko vsaj na treh koncih z orodjem pomagam, da gumo spravim dol, potem pa rabim takšni oz. podobni dve orodji, da jo lahko spravim nazaj gor.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Deton1k ::

Zdravo!

Razmišljam o nakupu el. skiroja, pa me zanima kakšne so največje slabosti el. skirojev npr. slaba vodljivost, težave z elektroniko( znotraj sistema) ali hitra obraba zavor, itd?
Najbolj se nagibam k Xiaomi m365 PRO 2, ker se mi zdi solidna cena, čeprav bi raje še kaj "boljšega" a ne preveč dragega. Je kakšna boljša alternativa m365pro2-ju?

Vozil bi se za zabavo sem in tja.. ter v službo cca 5km v eno smer. Imam 85 kg.

Če bi se vozil vsak dan med tednom v službo koliko časa bi skiro zdržal? 1 leto? 2 leti? Predvidevam da baterija bi bila po dveh letih že slaba?

Je skiro vodotesen? Ste se vozili v dežju?

Kako je z vodlivostjo v dežju.... itd


Uglavnem če se komu da malo razpisati bi bil hvaležen.

Lp

Gregor P ::

Pri tvoji teži je potem res boljša rešitev Xiaomi m365 PRO 2. Jaz imam sicer navadnega, pa sem malo težji od tebe:D Ampak pri meni recimo, da imam elektrike za 20 km po ravnem. Sedaj ga vozim - v sezoni skorajda dnevno -, že tretje leto in težav praktično nimam. Ga moram pa na vsake pol leta malo prešraufat, da spet dobro drži vse skupaj, sicer se rado razmaja. Po dveh letih pa sem moral zamenjati obe zračnici, skupaj s plašči.

Sam se sicer dežja izogibam, me je pa dvakrat že ujel naliv in skiro še vedno dela. Seveda pa je vožnja zelo nevarna in veliko bolj drsi - za po dežju je potem vsekakor boljše kolo, vsaj zame. Načeloma pa da, je dokaj nestabilna zadeva, moraš praktično imeti vedno obe roki na ročajih, sicer boš hitro izgubil ravnotežje. Za zdrs je malo vode, listja dovolj, da lahko odletiš, če nisi pozoren. Predvsem pa moraš res biti pozoren na ves ostali promet, ker tebe praktično noben ne vidi. Vedno moraš imeti kontakt z ostalimi udeleženci v prometu. Čelada je zelo priporočljiva.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

freesty ::

Pro ima visjo balanco in daljso med-osno razdaljo tako, da je kar ocitno bolj stabilen od non-pro verzije. Sem imel oba in govorim iz osebnih izkusenj.

@Deton1k

Jaz sem s 95kg naredil 33km v enem šusu s m365 pro. Tako, da bos ti s svojo kilazo se par kilometrov vec lahko stisnil. Preden bo baterija tolk degradirala, da bo padel domet pod 10km bo minilo kar dosti let. To se ne rabis sekirat. V tem casu se ti bo ze amortiziral na racun prisparanega bencina. Je pa nova baterija mislim da okoli 100eur. Tak da tud ni tak hudo.

V dezju sm se tudi ze vozil. Na asfaltu ni blo neke hude razlike, ce pa so kaksne plosce polozene tisto pa drsi in je treba bit kar previden.

Na zacetku si se vzami mogoce 10" gume, tako, da ko se ti predre, da menjas kar na 10". Je bolj udobno. Jaz jih imam, vendar cakam, da se mi trenutne predrejo, ker menjava je kr zahtevna.

Nasploh pa je ful zabaven. Do par kilometrov sploh ne bos vec rabil avta. Ce si v mestu je pa itak svetovno, ker prides hitreje bilokam kot z avtom.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Jure27 ::

pozdrav

imam Xiaomi scooter s1 in mi noče povezat z aplikacijo (couldn't pair device, -14..)

sem poskusis hard reset, spremenil regijo...nič ne pomaga

kakšna ideja?

Kiwix ::

Vklopi wifi, bt, gps in probaj se enkrat :).

Jure27 ::

regijo sem spremnil na Singapur, zdaj dela. Hvala

Kiwix ::

Ima kdo težavo pri xiaomi m365 (prva generacija), da se ne shrani energy recovery strength nastavitev? Vsakič, ko vrednost spremenim mi jo aplikacija oz skiro nastavi nazaj na low...

Ahim ::

Spet na tapeti potencialni nakup e-skiroja za voznjo do sluzbe (2 km v eno smer, voznja po mestu/asfalt, prakticno sama ravnina z obcasnimi robniki, jaski itd.), 75 kg, ne bo nobenega odklepanja, nobenega "navijanja", cimmanj sraufanja da zadeva dela ... da funkcionira ze "iz skatle" normalno. Kaj torej vzeti? (mora biti na voljo v Sloveniji)

Xiaomi 1S nima amortizerjev in baje sploh ne deluje brez da na telefon namestis neko aplikacijo za aktivacijo?!

Ali je v cenovnem rangu ~400-500 EUR sploh kaj boljsega dobavljivega pri nas? Po moznosti da dela brez telefona/aplikacije, amortizerji ali vecja kolesa da gre lepse cez cestne robnike.

Kaj je z vsemi tistimi e-skiroji drugih znamk (Blaupunkt itd.), katere tudi vidim v nasih online trgovinah - so to samo rebrandani kitajci?

c00L3r ::

Ahim je izjavil:

Spet na tapeti potencialni nakup e-skiroja za voznjo do sluzbe (2 km v eno smer, voznja po mestu/asfalt, prakticno sama ravnina z obcasnimi robniki, jaski itd.), 75 kg, ne bo nobenega odklepanja, nobenega "navijanja", cimmanj sraufanja da zadeva dela ... da funkcionira ze "iz skatle" normalno. Kaj torej vzeti? (mora biti na voljo v Sloveniji)

Xiaomi 1S nima amortizerjev in baje sploh ne deluje brez da na telefon namestis neko aplikacijo za aktivacijo?!

Ali je v cenovnem rangu ~400-500 EUR sploh kaj boljsega dobavljivega pri nas? Po moznosti da dela brez telefona/aplikacije, amortizerji ali vecja kolesa da gre lepse cez cestne robnike.

Kaj je z vsemi tistimi e-skiroji drugih znamk (Blaupunkt itd.), katere tudi vidim v nasih online trgovinah - so to samo rebrandani kitajci?


Za tako kratko relacijo je skoraj vseeno kaj vzameš. Največji problem udobne vožnje je ta, da rabiš napihljive gume, da ne nabija. Te pa se lahko predrejo. Na mojem m365 sem pred 3 leti dal not tekočino, katera zamaši male luknje in imam še vedno prve pnevmatike in zračnice. To prodajajo trgovine z opremo za kolesa. Druga opcija je vzmetenje, kar pa že bistveno poviša ceno.

Ne vem kako je z novim XIAOMI Mi 1S, ampak stari m365 deluje tudi brez aplikacije. Je pa fajn povezat, ker tako dobiš FW upgdrade in da si lahko nastaviš kako agresiven energy recuperation bi rad imel. Pa tempomat je možno aktivirat.

Snegec ::

Kot, da ne uporabljate telefona vsak dan za 10 drugih aplikacij. A je pretežko namestit aplikacijo in aktivirat skiro? ;)

Nekateri skiroji, imajo brez aktivacije omejeno najvišjo hitrost. Da ostalih možnosti glede luči, led lučk, porabe in varčevanja za energijo ne omenjamo. Tega se tudi ne da nastavit na dashboardu z enim gumbom.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Ahim ::

Snegec je izjavil:

Kot, da ne uporabljate telefona vsak dan za 10 drugih aplikacij. A je pretežko namestit aplikacijo in aktivirat skiro? ;)

Tezko? Ne vem s cim naj primerjam da bi lahko rekel ali je "tezko" ali "lahko", je pa definitivno nadlezno in povsem nepotrebno - vzel sem 1S in brez aplikacije po vklopu kar naprej samo piska. Skiro rabim za peljat, ne za gledat v telefon, za aktivacijo sem zabil vsaj pol ure zahvaljujoc debilnemu vmesniku apliakcije (skiro moras "postaviti v prostor" in nevemkaj, kot da igram The Sims, ne pa da se hocem peljat naokoli brez telefona ...).

Snegec je izjavil:

Nekateri skiroji, imajo brez aktivacije omejeno najvišjo hitrost. Da ostalih možnosti glede luči, led lučk, porabe in varčevanja za energijo ne omenjamo. Tega se tudi ne da nastavit na dashboardu z enim gumbom.

Zaenkrat nisem nasel v aplikaciji niti ene koristne funkcije - razen ce stejemo to, da je skiro nehal piskat in se lahko peljem z njim kot neko funkcijo aplikacije (a za avto bi se ti tudi zdelo normalno da ga moras aktivirat in "dodat v prostor" v telefonu, da se lahko potem brez telefona peljes z njim?).

Stran vrzen denar za razvoj in ogromno casa (kumulativno) vseh uporabnikov, ki se morajo zaj*****t z neko braindead aplikacijo. Zelo me spominja na tole:

Matevz96 ::

Snegec je izjavil:

Kot, da ne uporabljate telefona vsak dan za 10 drugih aplikacij. A je pretežko namestit aplikacijo in aktivirat skiro? ;)

Nekateri skiroji, imajo brez aktivacije omejeno najvišjo hitrost. Da ostalih možnosti glede luči, led lučk, porabe in varčevanja za energijo ne omenjamo. Tega se tudi ne da nastavit na dashboardu z enim gumbom.


Sicer tudi jaz ne razumem kje je problem namestit eno aplikacijo na telefon in tam nastavit skiro. Se pa nikakor ne strinjam da se to ne bi dalo naredit z enim gumbom in mini ekrančkom. Potovalni računalnik v avto nastavljam točno tako.
#hooldthedoor

Gregor P ::

Vsaka dodatna namestitev česarkoli je problem, kaj šele da bi moral nameščati neko aplikacijo, da lahko sploh uporabljaš prevozno sredstvo.:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Mare2 ::

Gregor P je izjavil:

Vsaka dodatna namestitev česarkoli je problem, kaj šele da bi moral nameščati neko aplikacijo, da lahko sploh uporabljaš prevozno sredstvo.:|

Mislim da je treba še celo narediti prijavo z emailom.
Neumnost. Oni si to privoščijo, ker lahko...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Tine1993 ::

Pozdravljeni,
kupujem električni skiro tam v vredonosti do 350€. Mi lahko kdo kaj priporoča, po možnosti nakup tukaj nekje v Sloveniji?

Trenutno imam nagledane te:
https://www.ipotools.si/elektricni-skir...

http://www.skirca.si/product/aovopro-el...

https://www.mimovrste.com/smart-elektri...

https://www.mimovrste.com/smart-sport/t...

Je kaj od tega primerno ali priporoča kdo kaj druga? Primarno uporaba nekje 10km na dan po mestu.

Ahim ::

Mare2 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Vsaka dodatna namestitev česarkoli je problem, kaj šele da bi moral nameščati neko aplikacijo, da lahko sploh uporabljaš prevozno sredstvo.:|

Mislim da je treba še celo narediti prijavo z emailom.
Neumnost. Oni si to privoščijo, ker lahko...

Milenijski drugace razmisljajo, vsakemu svoje. Jaz bi bil cisto zadovoljen ce bi delalo vse normalno brez prijave, za tiste, ki imajo res radi prijave in apliakcije, naj pa naredijo raje 2 kot eno samo pa naj se prijavljajo po mili volji :))

Imam se dve vprasanji za uporabnike:

1: Ali kdo uporablja vzvratno ogledalo (retrovizor)? Ce ja, katero priporocate? Meni se zdi precej tvegano obracat levo-nazaj na vsakem kriziscu, ker je skiro nestabilen ze brez tega, me je pa danes ena avtomobilska raketa izsilila na prehodu (jaz sem sel naravnost po kolesarski, on je sel paralelno z mano, nato pa zavijal desno direktno pred mano in lovil rumeno/rdeco na semaforju).

2: Kje pri nas se da kupiti dodatno opremo (gumijasti pokrovcek displaya recimo), da ne cakam tedne/mesece na Kitajce?

STASI ::

V Ljubljani oziroma okolici iščem servis, ki bi mi zamnenjal na mojemu m365 pnevmatike, in sicer bi dal gor polne pnevmatike.
Any suggestions?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Kiwix ::

Polnih sicer še nisem menjal, lahko pa mi pišeš na zs pa se zmeniva :).

rdecaluc ::

@STASI: https://cobtech.si/

Tle je menjal moj prijatelj. Lp
Est modus in rebus. ,typos

bimmer-mb ::

Če koga zanima rabljen M365 ga prodajam, ker sem nabavil nekaj večjega kaabo mantis pro :) Cena 250€.

Jaz nisem nikoli imel težav z M365 razen zadnje zračnice. Tudi robniki ali kamenčki oz vejice niso problematične za 8.5 kolesa. Je lahek in lepo veodljiv skiro. Recimo moja žena belega M365 noče menjat za kaj boljšega pa sem ji rekel, da ji kupim kaabo mantis lite.

1309976 ::

Iščem primeren skiro (ne predrag). Z njim se bo pretežno vozil starejši 100kg osebek, cca 6-8km v eno smer, ob lepem vremenu:)

Kaj priporočate?

hojnikb ::

xiaomi pro2 pa "remap" da bo dovolj moči :)
#brezpodpisa

THXMASTER ::

kdo ve kje se trenutno dobi najcenejši xiaomi pro 2 ali pa prva verzija in da je zanesljiv prodajalec?

blze ::

V hofer letaku jih imajo, 480EUR
uživejte
blze

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blze ()

Gregor P ::

Mene pa zanima, kateri od vseh teh "potrošniških" skirojev na trgu se je izkazal za najbolj robustnega? Moj skiro še vedno dela, ga je pa treba na vsake toliko šraufat, da kaj ne odpade.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

c00L3r ::

Gregor P je izjavil:

Mene pa zanima, kateri od vseh teh "potrošniških" skirojev na trgu se je izkazal za najbolj robustnega? Moj skiro še vedno dela, ga je pa treba na vsake toliko šraufat, da kaj ne odpade.

Kupi modri Loctite in daj na vijake. Problem rešen.

LeQuack ::

A električni skiroji so zdaj že legalizirani ali še ne?
Quack !

Mare2 ::

LeQuack je izjavil:

A električni skiroji so zdaj že legalizirani ali še ne?


Ne še. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

LeQuack ::

Mare2 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

A električni skiroji so zdaj že legalizirani ali še ne?


Ne še. :)


Sem ravno zgooglal tale članek izpred par dni:
https://www.dnevnik.si/1042956324

"Električni skiroji obtičali v ilegali

Konec leta 2020 je vlada Janeza Janše sprejela spremembe zakona o pravilih cestnega prometa, ki med drugim uzakonjajo vožnjo z e-skiroji. Ta posebna prevozna sredstva kljub temu (še) niso bila legalizirana. Dokončni sprejem novele je zavrl spodleteli vladni poskus uvedbe dveh superagencij."
Quack !

Mare2 ::

LeQuack je izjavil:



"Električni skiroji obtičali v ilegali

Konec leta 2020 je vlada Janeza Janše sprejela spremembe zakona o pravilih cestnega prometa, ki med drugim uzakonjajo vožnjo z e-skiroji. Ta posebna prevozna sredstva kljub temu (še) niso bila legalizirana. Dokončni sprejem novele je zavrl spodleteli vladni poskus uvedbe dveh superagencij."


Saj ne vem, kaj je za nas bolje. Da čimprej sprejmejo zakon ali ne. Ko se vozim po LJ sem srečal najmanj 300 policajev in nihče me še ni niti povohal.

Po drugi strani, če je prometna nesreča pa te ocurijo za prekršek, tudi če nisi kriv. Zgolj ker si bil tam. Je bil podan en primer na tem forumu. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

LeQuack ::

Ja vsekakor ko bo legalizirano bo omejeno na kolesarske ter 25kmh, tako da policaji bodo imeli spet več prihodka. Lahko bi rekli da se s hitrejšimi moraš voziti po cesti, podobno kot motor.
Quack !

Mare2 ::

LeQuack je izjavil:

Ja vsekakor ko bo legalizirano bo omejeno na kolesarske ter 25kmh, tako da policaji bodo imeli spet več prihodka. Lahko bi rekli da se s hitrejšimi moraš voziti po cesti, podobno kot motor.


Sem tudi jaz dal nekaj predlogov za spremembe predloga pa niso nič upoštevali. Enako je pri brezpilotnih letalnikih. Nič ne upoštevajo.

Pa vožnja bo dovoljena le v naseljih. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Groot ::

LeQuack je izjavil:

Ja vsekakor ko bo legalizirano bo omejeno na kolesarske ter 25kmh, tako da policaji bodo imeli spet več prihodka. Lahko bi rekli da se s hitrejšimi moraš voziti po cesti, podobno kot motor.


Nikdar nisem razumel zakaj bi se hotel več kot 25 kmh vozit na nečem tako nestabilnem. Ok sej meni je vseeno, ampak taki pač kar kličejo po rešilcu.

Mare2 ::

Groot je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Ja vsekakor ko bo legalizirano bo omejeno na kolesarske ter 25kmh, tako da policaji bodo imeli spet več prihodka. Lahko bi rekli da se s hitrejšimi moraš voziti po cesti, podobno kot motor.


Nikdar nisem razumel zakaj bi se hotel več kot 25 kmh vozit na nečem tako nestabilnem. Ok sej meni je vseeno, ampak taki pač kar kličejo po rešilcu.


Kje ti živiš?

https://www.ekodrive.si/izdelek/elektri...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Groot ::

Mare2 je izjavil:

Groot je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Ja vsekakor ko bo legalizirano bo omejeno na kolesarske ter 25kmh, tako da policaji bodo imeli spet več prihodka. Lahko bi rekli da se s hitrejšimi moraš voziti po cesti, podobno kot motor.


Nikdar nisem razumel zakaj bi se hotel več kot 25 kmh vozit na nečem tako nestabilnem. Ok sej meni je vseeno, ampak taki pač kar kličejo po rešilcu.


Kje ti živiš?

https://www.ekodrive.si/izdelek/elektri...


Aha in zato ker ima vzmetenje je kar naenkrat bolj safe? Vožnja je že bolj udobna, ampak kolesa so pa še vedno enako majhna, da o precej visokem težišču sploh ne začnem. Mislim saj meni je vseeno, vsakomur svoje. Ampak vozit se več kot 25 km/h po naših pločnikih s temle je vsaj pomoje neumnost.

fikus_ ::

Kaj ko bi to tudi prebrali!

* Hitrost omejena na 25 km/h.

LeQuack ::

fikus_ je izjavil:

Kaj ko bi to tudi prebrali!

* Hitrost omejena na 25 km/h.


Najbrž je precej enostavno mimo te omejitve.
Quack !

Gregor P ::

Tudi če je, si sam recimo nikoli ne bi odstranil te omejitve; ker sicer imam na voljo tudi večja vozila z motorjem, vsaj kakšen e-moped, e-vespo ipd.

Mare2 je izjavil:


Kje ti živiš?
https://www.ekodrive.si/izdelek/elektri...
... če pustimo ceno ob strani; a je to res kvalitetno narejen skiro, ali ga je treba po letu dveh šraufat kot vse ostale?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()
««
38 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8911047 (8258) hojnikb
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817456 (5108) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824593 (4422) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613229 (7643) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186540 (5848) bluefish

Več podobnih tem