» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
53 / 53
»
»»

2dark ::

Kayzon je izjavil:

Pozna kdo tole https://evolt.si/ ,deluje mi scammy. Naj bi bila zgolj online stacuna,locirana nekje med fuzinami in mostami :|


Ti iščeš kvaliten in zanesljiv el. skiro, ali si pač pripravljen kupit nekaj in potem se ubadat s težavami. Moj nasvet tebi je, da kupiš nekaj, kar je preizkušeno v praksi in deluje , ne da boš kupil nekaj, kar se bo na koncu pokazalo, da se kvari, da ima težave s predrtjem zračnic , da na ima en kup težav. Bistvo prevoznega sredstva je, da se pelješ.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Gregor P ::

... in pa tudi skiro, ki ima na trgu dovolj nadomestnih delov na razpolago.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

2dark ::

Gregor P je izjavil:

... in pa tudi skiro, ki ima na trgu dovolj nadomestnih delov na razpolago.


Seveda. Tudi tp. Lahka dostopnost do nadomestnih delov. In servisov, ker vsi pač ne znamo vsega.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

JerryB ::

Jaz sem od evolta kupil kukirin g2 master 2 tedna nazaj in sem res zelo zadovoljen. Pred tem sem imel egoni ampak je šla baterija..
Ali pozna kdo koga, ki popravlja oz. odkupuje baterije?

MadMen ::

Na Geekbuying dobiš KuKirin G2 MAX pod 700€ iz EU skladišča.

GupeM ::

JerryB je izjavil:

Jaz sem od evolta kupil kukirin g2 master 2 tedna nazaj in sem res zelo zadovoljen. Pred tem sem imel egoni ampak je šla baterija..
Ali pozna kdo koga, ki popravlja oz. odkupuje baterije?

Kaj pa je narobe z baterijo? Meni se je samo nikljev trak strgal. Sem malo pocinil in dela naprej. Tudi egoni.

Kayzon ::

MadMen je izjavil:

Na Geekbuying dobiš KuKirin G2 MAX pod 700€ iz EU skladišča.


Pa so zanesljive te trgovine? Da ni kaksen scam?

2dark ::

MadMen je izjavil:

Na Geekbuying dobiš KuKirin G2 MAX pod 700€ iz EU skladišča.


Lepo. Kje bo pa garancijo uveljavljal?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

solatjek ::

2dark je izjavil:

MadMen je izjavil:

Na Geekbuying dobiš KuKirin G2 MAX pod 700€ iz EU skladišča.


Lepo. Kje bo pa garancijo uveljavljal?


Vse se da zmenit. Popraviš pri nas, lahko celo v lastni režiji in ti vrnejo stroške. Dvakrat sem imel takšno izkušnjo in niso popolnoma nič komplicirali.

MadMen ::

Kayzon je izjavil:

MadMen je izjavil:

Na Geekbuying dobiš KuKirin G2 MAX pod 700€ iz EU skladišča.


Pa so zanesljive te trgovine? Da ni kaksen scam?

Specifično Geekbuying je legitimna stran in že kar nekaj časa prisotna. Je pa to Kitajska štacuna, predvidevam da kupujejo diretkno od proizvajalcev. Niso pa ravno vsi izdelki najugodnejši, pač preveriš kje se ti splača vzet.

Kayzon ::

Pravkar narocil G4 Kukirin,sporocim kako se obnese zadeva.

Btw kaksno celado priporocate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

dvince ::

Kateri skiro mi priporočate?
Rabim za domet 10km/dan, en večji klanček 1km, da je zložljiv za v avto, mehke gume, po možnosti vzmeten, hitrost mi ni pomembna (20km/h je dovolj), da prenaša težo do 70kg..

ToniT ::

Sam že dolgo gledam tega.
Moj Xiaomi M365 ima prevoženih že 6.000 km in bo šel počasi v pokoj....

Magic1 ::

dvince je izjavil:

Kateri skiro mi priporočate?
Rabim za domet 10km/dan, en večji klanček 1km, da je zložljiv za v avto, mehke gume, po možnosti vzmeten, hitrost mi ni pomembna (20km/h je dovolj), da prenaša težo do 70kg..

Manjka dosti podatkov. Drugače večina, ki ima 19kg+ in dosega 40km+ bo ok. Zdaj je pa vprašanje koliko je 19kg+ problematičnih in kakšen avto imaš. Te vzmetene žvalce so kar dolge, cca. 120cm.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Gregor P ::

Mene zmoti teh 25 kg. Ker se mi ne da tega naokoli nosit. Ampak če pa ni takšne potrebe po mobilnosti, potem je pa verjetno ok.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Magic1 ::

Moj pro2 s 14kg še glih gre za kakšen štuk, ali par 10m. Za 20kg+ kravo pa zna bit žur nekomu že v avto dvignit.
Magic

2dark ::

Magic1 je izjavil:

Moj pro2 s 14kg še glih gre za kakšen štuk, ali par 10m. Za 20kg+ kravo pa zna bit žur nekomu že v avto dvignit.



Moj skiro tehta 17kg pa nesem v 4 nadstropje. Verjetno bi tud 25 kg , če bi bilo potrebno.

dvince je izjavil:

Kateri skiro mi priporočate?
Rabim za domet 10km/dan, en večji klanček 1km, da je zložljiv za v avto, mehke gume, po možnosti vzmeten, hitrost mi ni pomembna (20km/h je dovolj), da prenaša težo do 70kg..


Kakšen je ta malo večjo klancek? Za klancke bo treba pa nekaj, kar ima pogon zadaj in verjetno konstantne moci 1000w.

Bi bilo dobro, če bi se oglasil kdo, ki ima močnejši skiro , pa očitno ni tukaj nikogar, ki bi imel dual motor s 2000w oz. 1000 w po motorji.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Steinkauz ::

Jst mam tega:

https://www.kugookirineu.com/products/k...

Ma 23kg in ga morm v 3. štuk brez dvigala nosit filat na 3-4 fure na šiht.
Ni tolk teža problem, kot je nerodno za prijet pa tudi kr okorna zadeva.

Se da, vsekakor pa je bil prejšni 12kg dost bolj eleganten (clon 365, aovo es80).
Samo tale ima dobro vzetenje, un ga ni mel pa nič in je vožnja neprimerljivo bolj udobna.
Tudi večja kolesa in večji range, žmigavci, boljša luč, etc...

Sem pa odklopil cirkus stranske led luči...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

Kayzon ::

Slab teden ze vozim kukurin g4,zadeva je top. V petih dneh naredil ze slabih 70 km in bi lahko se vsej se ene 10km,je pa povprecna hitrost 40 kmh(naj bi sel okoli 80),vec si se ne upam. Peljem se ob obvoznici btw k je kolsarska po dolgem in ni zive duse,tko d lahko stisnes.

Skratka zelo zadovoljen.

Magic1 ::

2dark je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Moj pro2 s 14kg še glih gre za kakšen štuk, ali par 10m. Za 20kg+ kravo pa zna bit žur nekomu že v avto dvignit.



Moj skiro tehta 17kg pa nesem v 4 nadstropje. Verjetno bi tud 25 kg , če bi bilo potrebno.

dvince je izjavil:

Kateri skiro mi priporočate?
Rabim za domet 10km/dan, en večji klanček 1km, da je zložljiv za v avto, mehke gume, po možnosti vzmeten, hitrost mi ni pomembna (20km/h je dovolj), da prenaša težo do 70kg..


Kakšen je ta malo večjo klancek? Za klancke bo treba pa nekaj, kar ima pogon zadaj in verjetno konstantne moci 1000w.

Bi bilo dobro, če bi se oglasil kdo, ki ima močnejši skiro , pa očitno ni tukaj nikogar, ki bi imel dual motor s 2000w oz. 1000 w po motorji.

Moj beciku ima tudi 25kg pa ga lahko nesem en štuk. Imam pa tudi težave s ramo odkar ga nosim. Mogoče je samo naključje. Razlika med 13kg in 25kg je ogromna, zdaj pa mora vsak sam ugotovit, kaj mu je bolj pomembno. Je pa res, da sploh ni več za dobit skirojev pod 15kg, ki bi zmogli srednji klanček.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

2dark ::

Magic1 je izjavil:




Moj beciku ima tudi 25kg pa ga lahko nesem en štuk. Imam pa tudi težave s ramo odkar ga nosim. Mogoče je samo naključje. Razlika med 13kg in 25kg je ogromna, zdaj pa mora vsak sam ugotovit, kaj mu je bolj pomembno. Je pa res, da sploh ni več za dobit skirojev pod 15kg, ki bi zmogli srednji klanček.


Verjamem, saj ga nasloniš na ramo. Skiro pa neseš v roki kot potovalko. To je precejšnja razlika, ali imaš ti na rami ovešenih 25 kg, ali jih neseš ob telesu :).

Ne verjamem, da obstaja skiro pod 15 kg, da bi imel npr. 1000 watni motor za srednji kalenc, karkoli to že pomeni.

Pri skirojih je načeloma tako. Koliko denarja toliko učinka. Za 500-600€ čudežev pač ne pričakujmo.

Jaz se spogledujem ali z Segaway MAX G2 500 W motor ali z Segway GT2- 2 X1500W ampak je čez 3000 tisočake. Gre pa v vsak klanec.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Magic1 ::

Sem že povedal, da imam xiaomi pro2. Ta "250W" motor, gre tovarniško do 750W pri polni bateriji. Jaz sem ga navil na 900W. Je pa problem, da s padanjem napetosti, blazno pade max moč. Pri 50% baterije imaš le še 450W razpoložlive moči. Izgleda je bolj težava v samih baterijah, kot pa v motorju.
Se pa strinjam, da tudi 900W ni za neke klance.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

2dark ::

Magic1 je izjavil:

Sem že povedal, da imam xiaomi pro2. Ta "250W" motor, gre tovarniško do 750W pri polni bateriji. Jaz sem ga navil na 900W. Je pa problem, da s padanjem napetosti, blazno pade max moč. Pri 50% baterije imaš le še 450W razpoložlive moči. Izgleda je bolj težava v samih baterijah, kot pa v motorju.
Se pa strinjam, da tudi 900W ni za neke klance.


Pri Xiamiju je težava, ker s praznenjem baterije ti omejuje moč, da ti umetno podlajšuje domet.

Na mojem Segway E38D imam moč ves čas konstatno 350W. Sliši se malo, ampak skiro posreže z rečno odličnim pošekom. Do 25 km/h pospešuje nekje v 7.5 sekundah, kar se mi zdi zelo dober rezultat.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Steinkauz ::

2dark je izjavil:

Verjamem, saj ga nasloniš na ramo


No ja, jst ga v roki nesem, sam kot rečeno je precej bolj neroden kot 12kg verzija.

Gregor P ::

Čez fizične zakonitosti pač ne moremo. Baterije so pač težke kolikor pač so glede na doseg.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

2dark ::

Gregor P je izjavil:

Čez fizične zakonitosti pač ne moremo. Baterije so pač težke kolikor pač so glede na doseg.


Realno se men ne zdi 25 kg veliko pod pogojem, če ima oseba 100 kg.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Magic1 ::

Večina tipov ima 70-90kg pa večina težkokategornikov težko še sebe spravijo po štengah. Za fitneserje pa res ni problem.
Magic

2dark ::

Magic1 je izjavil:

Večina tipov ima 70-90kg pa večina težkokategornikov težko še sebe spravijo po štengah. Za fitneserje pa res ni problem.


Ne vem. Ampak ni enako, če imaš 70 kg ali jih imaš 100 kg za prenašanje 25 kg.

Jaz živim v bloku in do stanovanja imam 58 stopnic. Moj skiro tehta okoli 17 kg in ga nesem brez težav gor.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

dvince ::

Magic1 je izjavil:

dvince je izjavil:

Kateri skiro mi priporočate?
Rabim za domet 10km/dan, en večji klanček 1km, da je zložljiv za v avto, mehke gume, po možnosti vzmeten, hitrost mi ni pomembna (20km/h je dovolj), da prenaša težo do 70kg..

Manjka dosti podatkov. Drugače večina, ki ima 19kg+ in dosega 40km+ bo ok. Zdaj je pa vprašanje koliko je 19kg+ problematičnih in kakšen avto imaš. Te vzmetene žvalce so kar dolge, cca. 120cm.


20kg ni problem za prenašanje, problem pa je 120cm dolžina, tako da lahko tudi brez vzmetenja. Klanec je 1km dolg naklon povprečen 7%. Sem mislil, da ti osnovni skiroji z 350/500W motorčki komot peljejo po klancu take kratke dolžine, ne da rabim neke mrcine 1000W+?

GupeM ::

Komot ne peljejo, ampak mislim da bi 7 % kar moralo it. Če ti ni ovira, mu pa lahko malo pomagaš. Se zraven poganjaš, tako kot na navadnem skiroju, le da precej bolj poredko, pa še vedno imaš lahko hitrost okrog 15 km/h. Ne vem pa, kako zdravo je to za skiro.
««
53 / 53
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9512044 (523) DamijanD
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817692 (5344) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824804 (4633) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613511 (7925) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186638 (5946) bluefish

Več podobnih tem