» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
4 / 53
»»

Tomson ::

Mogoče se v tem mesecu, ko je BlackFriday promocija kje pokaže kakšna dobra ponudba. Pri EU Version M365 je trenutno malo manj dobre izbire, trenutno kolikor gledam najboljša opcija za 394€ iz Geekbuying EU skladišča, tu je dostava hitra, brez dodatnih stroškov, najceneje pa iz Gearbest navadna M365 verzija s kodo: GBM365WHITE za 342€ a 2mesečna dostava, sicer tudi brez dodatnih stroškov, hitrejša varianta pa na TomTop iz EU skladišča za 374€ ... Za Shipping iz EU skladišča se izbere najcenejšo varianto, pri GB opciji pa je tako ali tako samo ena možnost, je pa povsod dobava brez dodatnih stroškov.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kuglvinkl ::

Kaksen nov model se pricakuje od xi? Al je to se vedno best buy? Jaz bi tudi imel na pomlad zadevo.
Your focus determines your reallity

darkolord ::

IMO bo to še nekaj časa best buy. Tudi community je zelo velik in je na voljo miljon modifikacij, tako hardware kot firmware.

Za po ravnem je še super izbira Alfawise T0, ki je mehansko identičen M365, nima pa bluetootha, ima malo bolj primitiven BMS in malo manjšo (a še vedno kvalitetno) baterijo. Jaz sem dal 250 zanjga.

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Thnx! :)
Your focus determines your reallity

mat xxl ::

Kaj pa skirce z sedežem tipa City coco , kake izkušnje ?

Looka91 ::

Ma ful so drage trenutno. Xiaomi m365
Eu version je najcenejsa pomojem na GeekBuying za okrog 375€... Bo treba pocakat na black friday...

Looka91 ::

@Thomson, black friday za vogalom, cene se vedno v oblakih... A mas kaksno kodo s popustom mogoce? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looka91 ()

bernikm ::

Tomson je izjavil:

Mogoče se v tem mesecu, ko je BlackFriday promocija kje pokaže kakšna dobra ponudba. Pri EU Version M365 je trenutno malo manj dobre izbire, trenutno kolikor gledam najboljša opcija za 394EUR iz Geekbuying EU skladišča, tu je dostava hitra, brez dodatnih stroškov, najceneje pa iz Gearbest navadna M365 verzija s kodo: GBM365WHITE za 342EUR a 2mesečna dostava, sicer tudi brez dodatnih stroškov, hitrejša varianta pa na TomTop iz EU skladišča za 374EUR ... Za Shipping iz EU skladišča se izbere najcenejšo varianto, pri GB opciji pa je tako ali tako samo ena možnost, je pa povsod dobava brez dodatnih stroškov.


Pri GearBest je brezplačna dostava, samo kako je pa potem z DDV in carino ker pride s Kitajske ? Potem te tu zacopijo naši še za 22% DDV, 6,5% carina in stroške carinskega postopka ??? In potem pride 329EUR + vse dajatve.
Ker pri TomTop lahko izbereš da pride iz Nemčije, pa potem ni nobenih stroškov dodatnih ?
Kaj pa je potem razlika med EU verzijo na Geeksbuy in klasično ki je na TomTop ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bernikm ()

Looka91 ::

Baje naj bi v vecini primerov gearbest garantiral, da dajatev v koncni drzavi ne ni, oz. celo vracal dodatne stroske, ki nastanejo iz tega naslova. Eu verzija ima sigurno 2 varovalki, kar nekateri izkoriscajo za nadgradnjo firmware-a, v paketu prejmes tudi 2 rezervni gumi in zracnici, izvijac, vijake, eu polnilec, angleska navodila. Sam bom definitivno iskal eu verzijo, dokler bo to financno smiselno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looka91 ()

c3p0 ::

Pri meni ni bilo dodatnih dajatev. Paket je po železnici čez Kazahstan prišel v EU in nato preko UPS do mene. Večinoma je tako.

bernikm ::

A potem pri prvih dveh štacunah (tudi če pošljejo iz Kitajske) ni nobenih dajatev (DDV, carina) ?


EU verzija za 397,52€ iz Kitajske
https://www.geekbuying.com/item/-GE-Sto...

Navadna iz Kitajske 329,30€
https://www.gearbest.com/skateboard/pp_...

Navadna iz Nemčije 386,75€
https://www.tomtop.com/p-y5151b.html?ai...

Po tej logiki se najbolj splača naročiti iz Gearbest za 329€ ? A pa Kitajska verzija kakroli slabša od EU da kaj nebi delovalo, razen tega da tam dobiš 2 gumi zraven ?

Dimnik ::

Sedaj je na gearbest za 315e eu verzija, ampak ne pošiljajo v slo, niti v aut v de pa gre, ampak nevem kako je tam z dodatnimi stroški...

bernikm ::

Dimnik je izjavil:

Sedaj je na gearbest za 315e eu verzija, ampak ne pošiljajo v slo, niti v aut v de pa gre, ampak nevem kako je tam z dodatnimi stroški...


329,3€ je 'navadna' verzija, s tem da je free shiping v Slovenijo, samo ne vem če potem plačaš kak DDV ali te naši kaj dodatno upilijo.
Mislim da je to kar dobra cena. Verjetno bo pa v petek še kaj ceneje na black friday.

Dimnik ::

Enim je težko dopovedat....

https://drive.google.com/file/d/1T53tA9...

bernikm ::

Dimnik je izjavil:

Enim je težko dopovedat....

https://drive.google.com/file/d/1T53tA9...


Kako pa to dobiš v Slovenijo za tak denar ?

Dimnik ::

To mora tomson povprašati? Ker v slo ne pošiljajo, kao zaradi baterij, pošljejo pa v nemčijo, če imaš možnost..
Je pa tole na novo sedaj neka fora na gearbest, da določene izdelke ne pošiljajo.v slo....bo tomson povedal kaj več

bernikm ::

Zanimivo je da EU verzijo ne pošiljajo v SLO, 'non-EU' pa pošiljajo in to brezplačno.

Dimnik ::

So pošiljali, ampak to je sedaj.nekaj na novo....sem napisal.tomsonu in bo povprašal

bernikm ::

Najbolje da kupimo skupinsko par kosov, bo še kak dodaten rabat padu :-)

bernikm ::

Za EU verzijo sem dobil spodnji odgovor. S tem da 'non-EU' verzijo pa pošiljajo v SLO brezplačno.

Because the limit shipping method,this item can't be shipped to your country now. We will improve it as soon as possible.
Please kindly choose other available items.

c3p0 ::

Imajo svoje metode za shipping brez carine, najbrž omejeno količino vsak mesec.

>> A potem pri prvih dveh štacunah (tudi če pošljejo iz Kitajske) ni nobenih dajatev (DDV, carina) ?

Pisal sem za GB.

barakus ::

Kakšna pa je razlika med verzijama?

Gregor P ::

Le malo više je odgovor na tvoje vprašanje ;)

Looka91 je izjavil:

Eu verzija ima sigurno 2 varovalki, kar nekateri izkoriscajo za nadgradnjo firmware-a, v paketu prejmes tudi 2 rezervni gumi in zracnici, izvijac, vijake, eu polnilec, angleska navodila.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

bernikm ::

c3p0 je izjavil:

Imajo svoje metode za shipping brez carine, najbrž omejeno količino vsak mesec.

>> A potem pri prvih dveh štacunah (tudi če pošljejo iz Kitajske) ni nobenih dajatev (DDV, carina) ?

Pisal sem za GB.


Na kakšen način pa pošiljajo iz GearBest potem da ne plačaš DDV in ostalih stroškov ? Ker roba pride iz Kitajske ali HK kolikor vidim ?

darkolord ::

Švercajo.

Tomson ::

So uredili, gre sedaj tudi v Slo naročit: Xiaomi M365 Europe Version za 338€ +0€ poštnina, dostava je cca. 2 meseca, je pa brez dodatnih stoškov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

c3p0 ::

bernikm je izjavil:


Na kakšen način pa pošiljajo iz GearBest potem da ne plačaš DDV in ostalih stroškov ? Ker roba pride iz Kitajske ali HK kolikor vidim ?


Že omenjeno, po železnici preko Kazahstana in Rusije na Poljsko in potem naprej preko UPS. Verjetno vse čisto legalno.

bernikm ::

Kolikor jaz razumem tole njihovo sporočilo ne plačajo nobenih taks ampak to pade na kupca. Se pravi konkretno za ta skiro ki ga pošljejo iz HK ali CH plačaš najprej 22% DDV, nato še carino ki je 6,5% in potem še stroške carinskega postopka ki je nekje med 11-15€, kar skupno znese dodatno še cca 100€ na ceno 330€.
V tem primeru je ceneje naročiti iz GeeksBuying kjer je 395€ pošiljajo pa iz EU in ni nobenih dodatih stroškov.

GearBest does not have its own local warehouses but ships products direct from our sellers to ensure a quick and smooth delivery process. After your package is shipped out, you will receive an email that includes all your shipping and tracking information so you can follow your package easily.
If any taxes are incurred, they are charged by the destination country and not by GearBest. Taxes are beyond GearBest's control and are charged according to local customs policies and regulations.

bernikm ::

Ali mislite da se splača 'reskirati' pa upati da bo prišlo brez dodatnih dajatev iz GB ?
Ker 330 je zelo ugodna cena za EU verzijo. Jaz sem kar interesent za nakup.

pwn3rrr ::

bernikm je izjavil:

Kolikor jaz razumem tole njihovo sporočilo ne plačajo nobenih taks ampak to pade na kupca. Se pravi konkretno za ta skiro ki ga pošljejo iz HK ali CH plačaš najprej 22% DDV, nato še carino ki je 6,5% in potem še stroške carinskega postopka ki je nekje med 11-15€, kar skupno znese dodatno še cca 100€ na ceno 330€.
V tem primeru je ceneje naročiti iz GeeksBuying kjer je 395€ pošiljajo pa iz EU in ni nobenih dodatih stroškov.


Ob pravilni izbiri načina pošiljanja ne bo nobenih dodatnih stroškov s carino in DDV (s Tomsonovega linka izbereš Priority Line EU). Veliko se jih vpraša, kako lahko pošiljka iz HK/CH prispe brez da bi se ustavila na carini... jaz sklepam, da kupec plača ceno naprimer 330€, Gearbest pa sam poravna stroške DDV-ja in carine na tak način, da jim pošlje račun izdelka še z nižjo ceno in na to ceno oni poračunajo DDV ter vse ostale stroške. Skupna cena potem ne presega 330€, srečni so pa vsi; carina, prodajalec in kupec.
Je pa to samo moja teorija... važno da deluje (sem naročil že kar nekaj dragih stvari preko Priority Line EU in je vedno prišlo brez dodatnih stroškov).

bernikm ::

Hvala. Dejansko ni druge izbire kot 'FREE SHIPPING to Slovenia Via Priority Line' pride pa iz HK. Nisem 100% da me ne bojo zacopili naši še za dajatve, glede na to da so mi iz GB napisali da pošiljajo direktno od sellerja. Pa tudi če napiše da stane manj kot 22€ dvomim da bodo naši to dali skozi brez dajatev glede na to da se vidi kaj je prišlo in tudi na velikost škatle. Pa je že kdo naročal tak skiro iz GB pa da je prišlo brez dajatev
If any taxes are incurred, they are charged by the destination country and not by GearBest. Taxes are beyond GearBest's control and are charged according to local customs policies and regulations.

https://www.gearbest.com/scooters-and-w...

Tomson je izjavil:

So uredili, gre sedaj tudi v Slo naročit: Xiaomi M365 Europe Version za 338€ +0€ poštnina, dostava je cca. 2 meseca, je pa brez dodatnih stoškov ...


Zdravo,

Ste sigurni da je brez stroškov (DDV, carina), glede na to da pride iz Kitajske oz HK, ker meni so poslali tole
If any taxes are incurred, they are charged by the destination country and not by GearBest. Taxes are beyond GearBest's control and are charged according to local customs policies and regulations.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bernikm ()

barakus ::

Tudi mene zanima, ali je ta "
FREE SHIPPING to Slovenia Via Priority Line" varna izbira?

Gregor P ::

To je pač rizik, ki ga morate sprejeti, če hočete kupiti ta skiro za 340 evrov na Kitajskem, lahko pa ga vedno kupite tudi za 600 evrov pri nas in ste povsem brez skrbi :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

bernikm ::

Ravno zato tudi sprašujem. Ker če je možnost da te zacopijo je boljša izbira iz Geekbuy kjer pride slabih 400€ pošiljajo pa iz EU

pwn3rrr ::

Poglejte v temo "Gearbest nakupi in kuponi", tam je bilo že 1000x vse povedano glede načinov pošiljanja, drugače je pa @Tomson expert za nakupe preko Gearbesta in se za dodatne informacije in popuste lahko obrnete direktno na njega, tudi če slučajno kaj ne bi štimalo, vam bo pomagal najti ugodno rešitev... Spremljam Gearbest temo že praktično od samega začetka (več kot 100 strani objav) in se ne spomnim, da bi komu carina ustavila pošiljko, če je izbral Priority Line EU, je pa res da na tale skiro čakaš 2 meseca. Če pa za informacije o skiroju vprašate direktno tam oz. malo pobrskate nazaj po temi, se bo pa tudi zagotovo našel kdo, ki ga je že naročil oz. spraševal o tem.

bernikm ::

Jaz tole razumem da v vsakem primeru pogledaj robo ki pride v Slo. Tako da mi ni jasno zakaj ti nebi nabili DDV in carine če vidijo da si uvozil skiro za 330€ ? Po vsej pravilih ti morajo, v kolikor ne potem to ni 'legalen' uvoz ?

If there is some problem receiving the delivery due to Customs
Usually, when you import goods from GearBest, the packet will be inspected by your local Customs office.

Dimnik ::

Mislim, nevem kaj zdaj kompliciraš, vse je napisano že miljonkrat in miljonkrat preizkušeno, da ni dodatnih stroškov pri priority line...

jb_j ::

Kakšni so dejanski podatki?
A lahko nekje iz obrobja mesta (recimo, da so nekak kolesarske steze),
in se pripeljem v LJ in nazaj, ali je teh 30km BŠ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

darkolord ::

Podobno kot pri avtih.

Teh 30 km drži, če se voziš v ECO načinu, če je res ravno, če ti ne piha preveč nasproti in če zelo malo pospešuješ oz. pospešuješ zelo nežno, ... Pa zadnji kilometri so bolj švoh.

Sicer pa daš na pol pa si na realni številki. V delovniku se ti ravno komot nazaj nafila (še na malco se lahko odpelješ).

Neophytez ::

jb_j je izjavil:

Kakšni so dejanski podatki?
A lahko nekje iz obrobja mesta (recimo, da so nekak kolesarske steze),
in se pripeljem v LJ in nazaj, ali je teh 30km BŠ?

30 km doseg je bil izmerjen pri pogojih: oseba ima 75 kg, zunaj je 25°C (brez močnejših vetrov) in če voziš po ravnem 15 km/h konstantno v ECO načinu.

Sicer je pa sedaj Xiaomi M365 v Harvey Normanu za 400e https://www.harveynorman.si/elektricni-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Neophytez ()

Looka91 ::

Torej, pravkar narocen xiaomi m354 eu version iz gearbesta. Cena 329eur+11eur za zavarovanje posiljke in tracking number. Pazi, tip posiljanja je tokrat priority line eu ocean shipping! Kaj bo sledilo, vam objavljam sproti. Wish me luck :)

Go-ahead ::

Koliko ciklov polnjenja zdrži baterija?

NooB ::

Moj je bil napoljen ze skoraj 1000x pa je perfomance kot prvi dan. Prevoženih imam 3000 km.
LP, JAZ

Karen ::

Looka91 je izjavil:

Torej, pravkar narocen xiaomi m354 eu version iz gearbesta. Cena 329eur+11eur za zavarovanje posiljke in tracking number. Pazi, tip posiljanja je tokrat priority line eu ocean shipping! Kaj bo sledilo, vam objavljam sproti. Wish me luck :)

Jaz sem včeraj zvečer isto naročil. Poročam ko dobim, če je vse ok... itak bo trajalo, ampak med zvončki se bo že dalo vozit:-)

Looka91 ::

@Karen, verjetno tracking stevilke se nisi dobil? Javi prosim, ko bos :)

joze67 ::

NooB je izjavil:

Moj je bil napoljen ze skoraj 1000x pa je perfomance kot prvi dan. Prevoženih imam 3000 km.

Torej se z eno polnitvijo voziš 3km (povprečno)? Saj sploh ne potrebuješ baterije, ampak malo zaleta.

Gambino ::

Jaz sem za mojo nabavil omenjen skiro, sicer iz nemčije za 400E + gume in zračnice so bile zraven. Ampak dobil v parih dnevih, ker se mi dva meseca res ne da čakat. V glavnem sem dobil skiro in lahko do sedaj rečem samo to da je moja zadovoljna in da skiro zgleda lično in kvalitetno narejeno.

bernikm ::

Zdravo,

Kje potem priporočate da se nabavi skiro pa da je EU verzija ? Glede čakanja ni panike, tako bo zima in pred pomladjo se n bomo vozili.
Je danes na black friday kaka posebna akcija ?
Hvala

Dimnik ::

Ma.gearbest imaš za 330e, eu verzijo, pošiljajo tudi.v slo, ampak je.treba čakat 2meseca, imaš pa tudi v celju v telemach za cca.400e, če se ne motim, je za preverit

Gambino ::

Dimnik je izjavil:

Ma.gearbest imaš za 330e, eu verzijo, pošiljajo tudi.v slo, ampak je.treba čakat 2meseca, imaš pa tudi v celju v telemach za cca.400e, če se ne motim, je za preverit


Telefon ne pa skiro :)
««
4 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8911042 (8253) hojnikb
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817444 (5096) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824586 (4415) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613225 (7639) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186540 (5848) bluefish

Več podobnih tem