» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
5 / 53
»»

dxx ::

Sem nabavil onega iz harvey normana.xiaomi miji... Na prvi vtis solidna zadeva. Ne deluje zelo ceneno kitajski. Dober pospešek in vožnja v klanec. Kaj več lahko povem po daljši uporabi.

Dimnik ::

Gambino je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Ma.gearbest imaš za 330e, eu verzijo, pošiljajo tudi.v slo, ampak je.treba čakat 2meseca, imaš pa tudi v celju v telemach za cca.400e, če se ne motim, je za preverit


Telefon ne pa skiro :)


Kaj telefon, je nek posrednik, ki ima izdelke xiaomi in ja tudi skiro, ure, prenosnike itd...

Looka91 ::

@Karen in tudi ostali: po 4 dneh posiljka iz Gearbesta se vedno ni odposlana. Ker sem pac tezak in ker mi ni vseeno kaj se dogaja z s posiljko najvecje vrednosti kar sem kdaj narocal iz kitajske, sem seveda kontaktiral customer service. Na vprasanje kaj se dogaja so poleg mnogo brezpomenenskih opravicil in zagotovil zapisali tudi naslednje:

Our purchasing staff is contacting the supplier to add items to us that the item will ship after 2-3days.

Due to our delay, we are willing to compensate you for 300 points.

Samo v vednost :)

bernikm ::

Zdravo,

Je še kdo naročil el. skiro Xiaomi M365 EU model ? Meni je včeraj napisalo FREE SHIPPING to Slovenia Via Priority Line, ko sem plačal pa piše
Deliveries: EU Ocean Shipping

A to je potem ista varianta 'priority line' da ne plačaš DDV in carine ?

Hvala

Tomson ::

Ista varianta, 100% brez dodatnih stroškov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bernikm ::

@Tomson hvala ! Potem pa dajmo počakat do spomladi da pride pošiljka, prej se tako ne bom vozil s skirojem po snegu :-)

Looka91 ::

Haha, danes sem dobil od GB informacijo, da bo artikel, ki sem ga naročil prejšnji četrtek, poslan predvidoma med 17. in 20.12. WTF? A ima kdo podobno izkusnjo? Najraje bi kar takoj preklical naročilo, a bom raje na druga mnenja počakal...

Gambino ::

Looka91 je izjavil:

Haha, danes sem dobil od GB informacijo, da bo artikel, ki sem ga naročil prejšnji četrtek, poslan predvidoma med 17. in 20.12. WTF? A ima kdo podobno izkusnjo? Najraje bi kar takoj preklical naročilo, a bom raje na druga mnenja počakal...


Ja ne bodo vsakemu posebaj pošiljal, logično, se ti ne zdi. Če pa hočeš dobit prej tako kot sem dobil sam, potem naroči v nemčiji, daš 400E in ga imaš v parih dneh doma.

Tomson ::

@Looka91:
če je odposlan 20.12, je pri tebi 20.2 npr. kar je ravno pravi čas za začetek nove sezone na pomlad. Če ga potrebuješ pozimi, pa seveda prekličeš naročilo in naročiš iz EU, kompromis ob nižji ceni je seveda občutno daljši rok dostave, kar pa pozimi ne bi smel bit problem ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Looka91 ::

Da se ne razumemo narobe, mudi se mi nikamor. Samo cudno mi je, ker prvic narocam preko gb, prvic tudi izdelek take vrednosti iz kitajske. Cudno pa zato, ker se na ebayu odposljejo ovitek za telefon v 24 urah, pri meni pa je v mesecu dni.

Gregor P ::

Dobro, to bi lahko bilo čudno, če nikoli ne bi prebral komentarjev v tej temi; iz katerih je jasno razvidno, da (1) naprej čakaš kar nekaj dni, da produkt sploh pošljejo (ker vedno počakajo, da se zbere dovolj naročil skupaj za nadaljnji transport), in potem (2) čakaš približno 2 meseca, da produkt pride. Je pa še (3) možnost, da ti vmes kar prekličejo naročilo; iz kakršnegakoli razloga že.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

kuglvinkl ::

Gambino je izjavil:

Looka91 je izjavil:

Haha, danes sem dobil od GB informacijo, da bo artikel, ki sem ga naročil prejšnji četrtek, poslan predvidoma med 17. in 20.12. WTF? A ima kdo podobno izkusnjo? Najraje bi kar takoj preklical naročilo, a bom raje na druga mnenja počakal...




Ja ne bodo vsakemu posebaj pošiljal, logično, se ti ne zdi. Če pa hočeš dobit prej tako kot sem dobil sam, potem naroči v nemčiji, daš 400E in ga imaš v parih dneh doma.


Kje v nemciji?

Ma to.si morem.ubost, prekleta zima :)
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Looka91 je izjavil:

Da se ne razumemo narobe, mudi se mi nikamor. Samo cudno mi je, ker prvic narocam preko gb, prvic tudi izdelek take vrednosti iz kitajske. Cudno pa zato, ker se na ebayu odposljejo ovitek za telefon v 24 urah, pri meni pa je v mesecu dni.
Če naročiš ovitek za telefon na gb, bo tudi takoj odposlan. Te velike zadeve so poseben primer, ker jih švercajo z vlakom ali ladjo in verjetno čakajo, da se kontejner napolni oz. da bo vlak/ladja na voljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Neophytez ::

kuglvinkl je izjavil:

Gambino je izjavil:

Looka91 je izjavil:

Haha, danes sem dobil od GB informacijo, da bo artikel, ki sem ga naročil prejšnji četrtek, poslan predvidoma med 17. in 20.12. WTF? A ima kdo podobno izkusnjo? Najraje bi kar takoj preklical naročilo, a bom raje na druga mnenja počakal...




Ja ne bodo vsakemu posebaj pošiljal, logično, se ti ne zdi. Če pa hočeš dobit prej tako kot sem dobil sam, potem naroči v nemčiji, daš 400E in ga imaš v parih dneh doma.


Kje v nemciji?

Ma to.si morem.ubost, prekleta zima :)


Za 400€ ga dobiš pri nas v Harvey Normanu.

bernikm ::

Tule ga dobiš za 386 iz Nemčije, pa na zadnje so bile še neke kode za 5-7% popusta.
https://www.tomtop.com/p-y5151b.html

Jaz sem ga naročil iz GB, za 320€, ker tako se pozimi ne bomo vozili, do spomladi bo pa že prišel do nas :-)

Gambino ::

kuglvinkl je izjavil:

Gambino je izjavil:

Looka91 je izjavil:

Haha, danes sem dobil od GB informacijo, da bo artikel, ki sem ga naročil prejšnji četrtek, poslan predvidoma med 17. in 20.12. WTF? A ima kdo podobno izkusnjo? Najraje bi kar takoj preklical naročilo, a bom raje na druga mnenja počakal...




Ja ne bodo vsakemu posebaj pošiljal, logično, se ti ne zdi. Če pa hočeš dobit prej tako kot sem dobil sam, potem naroči v nemčiji, daš 400E in ga imaš v parih dneh doma.


Kje v nemciji?

Ma to.si morem.ubost, prekleta zima :)



LINK

lgrenko ::

Veliko obljublja ta skiro. 2x močnejši motor, nič kaj težji ni od Xiaomi M365, pa bi zmogel 2 - 3x več km z enim polnjenjem. Je to realno? Ga je kdo že preizkusil?

Free Shipping to Slovenia via Seller's Shipping Method

Kaj to pomeni? So s to opcijo poravnane vse obveznosti za končnega kupca?

48V 500W long distance electric scooter max over 100km 48V 26A lithium battery Folding electric bike Over 100KM with seat m365

dxx ::

Kaj pa rabiš več kot x365(30km deklariranih, mojih je cca 19km )? 5km se je še nekak udobno vozit, vse ostalo je napor. Da dam zic gor, hvala lepa...

specing ::

@igrenko za 100km ture so recumbent(kjer ležiš in ne sediš) tricikli oziroma če tega ne delaš dnevno, električna kolesa.

lgrenko ::

Ne gre za to, da bi v enem zamahu delal 100 km. Do 15 km je v eno smer. Večji doseg ima to prednost, da pred povratkom ni potrebno polniti. Slednje zna biti nadležno in ne vedno izvedljivo.

dxx ::

Pa si se že poskusil peljat s skirojem 15km v enem šusu? Zame je to brezvezen napor.

Karen ::

Jaz sem ga naročil 21.11. (sea shippment), pa je še vedno v statusu "paid". Tako da še čakam da bo poslano (upam da vržejo na ladjo pred njihovim novim letom). Itak do konca marca ni realno da bo v uporabi, ampak nekje do konca leta bi bilo pa fino če bi bilo poslano.

mailer ::

Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

medobear ::

A ima kdo Inmotion L8F ter kdaj ste ga kupili?

medobear ::

Ce ga kdo ima ali koga pozna, ki ga ima, a bi lahko prosil za fotografijo ene strani iz navodil?

lgrenko ::

Karen je izjavil:

Jaz sem ga naročil 21.11. (sea shippment), pa je še vedno v statusu "paid". Tako da še čakam da bo poslano (upam da vržejo na ladjo pred njihovim novim letom). Itak do konca marca ni realno da bo v uporabi, ampak nekje do konca leta bi bilo pa fino če bi bilo poslano.


Kateri skiro si naročil?

lgrenko ::

dxx je izjavil:

Pa si se že poskusil peljat s skirojem 15km v enem šusu? Zame je to brezvezen napor.


Vprašanje je res na mestu. Odgovor je NE, nisem.
Še vedno pa ni znano kako je glede samega nakupa. Free Shipping to Slovenia via Seller's Shipping Method
Kaj to pomeni? So s to opcijo poravnane vse obveznosti za končnega kupca?
Gre za 48V 500W long distance electric scooter max over 100km 48V 26A lithium battery Folding electric bike Over 100KM with seat m365

darkolord ::

Manjka magična krogla, da bi vedel, od kod kupuješ. Verjetno piše v vsebini oglasa, na kakšen način pošljejo.

K0l1br1 ::

Bi že rajš bicikl kot skuter. Za tole ne rabiš več kot 2 km dosega, majhne kole, brez sedeža, za metat solde proč je pa vseeno dobro.

c3p0 ::

Bolj kot distance je važna večja moč motorja. Velik range nič ne pomeni, če že v manjši breg komaj vozi in slabo pospešuje.

Gregor P ::

Dobro, ampak saj e-skiroje ne kupuješ za v breg, ali? Za ta namen so potem vsekakor bolj ustrezna e-kolesa z močnejšim e-motorjem, večjo baterijo itd.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

kow ::

Niso vsa mesta ravna kot Ljubljana...

Gregor P ::

... potem niso za e-skiroje, ampak e-mopede ipd.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

lgrenko ::

darkolord je izjavil:

Manjka magična krogla, da bi vedel, od kod kupuješ. Verjetno piše v vsebini oglasa, na kakšen način pošljejo.

Že prej podani URL.
https://www.aliexpress.com/item/48V-500...
https://www.aliexpress.com/item/48V-500...

c3p0 ::

Gregor P je izjavil:

Dobro, ampak saj e-skiroje ne kupuješ za v breg, ali? Za ta namen so potem vsekakor bolj ustrezna e-kolesa z močnejšim e-motorjem, večjo baterijo itd.


Pod breg ne mislim vzpon na Pohorje. Že kak most, manjši klanec lahko podhranjenim dela težave.

Tomson ::

Če komu prav pride, Xiaomi M365 iz EU skladišča za 345€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Karen ::

Tomson jaz imam naročenega tistega "z ladjo", pa bi prešaltal na tega iz EU (tistih 5 EUR dodam bp)... ker je že 1 mesec v statusu "paid"... je kakšna možnost brez da zmedem možgane povprečanega kitajca? Tam imam sicer možnost "ship faster", ampak ne vem kaj naredi, nisem klikal gumba preventivno.

Tomson ::

Mislim da, če se obrneš na LiveChatSupport se ponavadi hitro dogovori takšne zadeve, poizkusi, sicer pa mi sporoči na ZS, da pomagam, če bo potrebno ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

specing ::

Jaz imam tudi skiro že skoraj 1 mesec v stanju "Packed". Tisti gump "dispatch faster" ni videti da deluje, oziroma je najbrž tam, da ti da lažno upanje.

Moja trenutna teorija je, da nas gearbest bodisi uporablja za brezobrestno kreditiranje, bodisi da čakajo, da se nabere za cel kontejner naročil Xiaomi skirojev, tako da jim ni potrebno prepakirati ničesar in preprosto forwardirajo v njihov evropski center. Oziroma še bolj verjetno je, da počnejo oboje.

Na gearpočasni strani izdelka, ki sem ga naročil pred mesecem dni, še vedno oglašujejo pošiljanje v roku 1-3 dni. Kljub temu, da sem pred petimi dnevi pod Tickets dobil oceno 10-15 dni. Zdaj če je to čakanje vredno se bo najbrž(upajmo?) pokazalo čez 2 meseca, saj bi me v primeru slovenskega ddv + carine prišlo isto kot če bi sedaj nabavil iz EU.

Karen ::

Jaz sem včeraj šel na Livechat, pa je prijazna gdična kolikor sicer razumela kaj bi želel pa je rekla da ne more prestavit naročila iz HK lagerja v EU lager, lahko bi ga pa storniral in naročil EU direkt. Ampak se mi s tistim refundom ne da hebat... lahko da bi by the time ko bi dobil refund še ta EU zaloga pošla, tako da bom pač počakal do zvončkov. Upam da do marca bo pa že pri nas. Je pa res da če ne bi bila glih zima vmes (mrtva sezona) sploh ne bi tegale naročil, kajti kot kaže je še vedno v paid statusu. Je pa zadnjič da sem tole varianto naročil, vseeno je malce predloga... razumel bi da bi v mesecu šlo naročilo naprej, ampak je že preko meseca pa še vedno zgolj status Paid.

kuglvinkl ::

Ce prav razumem, ce se ti da cakat je okol 70e cenej, ce se ti ne da, je okol 400e in dobis v parih dneh. Sem prav zapopadu?
Your focus determines your reallity

Karen ::

Še manj, cca. 40 EUR je razlike zdaj... odvisno koliko imaš sreče s temi akcijami. Recimo med 40 in 70 se da dobit, zdaj ali je to veliko ali malo... če upoštevaš da cena robe praviloma v 3. mesecih pade, ali pa prie kaj novega, boljšega za isto ceno na trg...

dxx ::

Sem gledal te akcije....
Ni se mi dalo čakat 2 meseca in sem ga v "slo akciji" kupil za 399eur. Zame je ,čas=denar.
Edit: Ni sezona? Danes je bil izreden dan za take neumnosti. Gužva povsod, zunaj pa sonce in 13 stopinj. Sem šel kar na skiro do trgovine in kasneje do bližnjega bufeta na pir. 6 prijetnih kilometrov brez stresa in gužve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dxx ()

profii ::

Se že ve za kakšnjega naslednjika M365?
Že naročate skiroje za pomlad ali boste čakali do februarja, marca? :)

kuglvinkl ::

dxx je izjavil:

Sem gledal te akcije....
Ni se mi dalo čakat 2 meseca in sem ga v "slo akciji" kupil za 399eur. Zame je ,čas=denar.
Edit: Ni sezona? Danes je bil izreden dan za take neumnosti. Gužva povsod, zunaj pa sonce in 13 stopinj. Sem šel kar na skiro do trgovine in kasneje do bližnjega bufeta na pir. 6 prijetnih kilometrov brez stresa in gužve.


Ma ja... kje si poklikal?
Your focus determines your reallity

Dimnik ::

Evo prvi zadetek, 398e minus 5% ob prijavi na njihove novice...

https://www.robbo.si/izdelek/elektricni...

tomy5 ::

Ne splača se kupovat tolk dragih in "kompleksnih" izdelkov iz CN in čakat več kot teden, preveč bo reklamacij na temo preperelih gum, zračnic, ob pretrdih gumah pa počenih spojih na baterijah in vezjih

edlstahl ::

 Električni skiro

Električni skiro



Mene pa zanima če ima kdo tak skuter in kako se obnese ? :)
Kje se ga da ugodno kupit ?

zee ::

V Singapurju je takšnih skuterjev vedno več. Največkrat jih uporabljajo za dostavo hrane.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

BladE_ ::

Pa ne samo tam! Recimo poleti je v malo bolj "naprednih/znanih" destinacijah to že hit... Na Mallorci so hoteli cca 30EUR/h ali 45EUR/h za dvoseda, izposoja.
Akcija - Reakcija
««
5 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9512026 (505) DamijanD
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817687 (5339) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824795 (4624) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613489 (7903) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186636 (5944) bluefish

Več podobnih tem