» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
3 / 53
»»

XS!D3 ::

Je kdo zasledil kakšen ugoden EU deal za M365 ali L8(F)?

Tomson ::

Ta hip najboljši deal za Xiaomi M365 iz EU, kolikor sem zasledil, je na Geekbuying za 405€ iz Poland skladišča ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

XS!D3 ::

Tomson je izjavil:

Ta hip najboljši deal za Xiaomi M365 iz EU, kolikor sem zasledil, je na Geekbuying za 405€ iz Poland skladišča ...

Tole sem gledal ja, čeprav za črnega je preoreder, ki naj bi ga shippali šele čez 38d (EU bi predvsem zato, da bo čimprej), ampak bi bil tudi bel ok. Če kdo zasledi še kaj bolj ugodnega, se priporočam.

pajdek ::

LP skiro navdušenci...gledam tole https://www.topdrive.si/lem-motor in me zanima če ma kdo kakšne izkušnje predvsem pa kak je glede vožnje po mestu predvsem po kolesarskih stezah dovoljeno ali ne hvala za vse nasvete lp

freesty ::

Kawasaki 6.5 mnenja?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Haderach79 ::

Pozdravljeni,
mogoče kdo ve za kako ugodno ponudbo za M365?

oemdzi ::

Magic1 je izjavil:

Jaz sem malo zmeden glede Inmotion L8. Pri nas skoraj povsod oglašujejo 500W moči (Telekom trgovina 350W), v tujini in na proizvajalčevi strani pa 250W. Ali malo nabijajo?
Baterija me tudi bega pri F verziji, ki ima 8,7Ah in je skuter le pol kile težji. Neka super baterija je to, da ima pol kile 155Wh(verjetno je konkretno navita in bo močno trpela življenska doba).

Lahko, da gre za to, da eni navajajo konstantno moč motorja, drugi pa "peak power", ki ga je sposoben le za kratek čas.

p.s. 500 eur za tako majhen domet ni šans... Glejte raje za minimotors speedway IV mini, cena cca 600 oz. zdaj verjetno že manj, po ravnini gladko dosega okoli 50km dometa, po mešanem pa okrog 30, s tem da govorim kar o poštenih vzponih za skiro. Hitrost je tudi opasna, 50 kmh, jasno, da se omejiti na manj, če koga skrbi..
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Tomson ::

Če komu prav pride, novi Xiaomi Ninebot No.9 električni skiro s kodo: ECHONo9 iz 350€ na 308€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

freesty ::

Kako se tale primerja z M365?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

_sas_ ::

Kako pa je z registracijo za skiroje z večjo hitrostojo od 25 km/h ... npr. ta skiro

Sparkxl ::

Nikak, ker se državi sploh še ne sanja kako to uredit in tudi če/ko bo to urejeno, kdo bo to preverjal? Pisarniški policaji sigurno ne, redarji pa verjetno še manj.

c3p0 ::

Malo so znoreli s temi cenami, vse drago, verjetno ima kaj zraven tudi poletje. Če kdo najde kak dober deal, odlično.

Tomson ::

V zadnjem letu so cene šle kar gor, drži, sezona ima tudi svoj vpliv, a tudi to zimo so npr. cene bile občutno višje kot leto nazaj, sploh za Xiaomi M365 model, ki se je dobro leto nazaj dobil pod 300€ ...

Trenutno aktualno:

Xiaomi Ninebot ES2 s kodo: IT$OSES2 iz 438€ na 402€
Xiaomi Ninebot No.9 električni skiro s kodo: ECHONo9 iz 350€ na 316€ oz s kodo: IT$OSNE1 na 306€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Jay... ::

@Thomson, mene Ninebot ES2 zanima, samo kako je s tem registered air mailom, ali to res 2 meseca dostavljajo + verjetno carina? Je moja pred katkim nekaj majčk za tamalega naročila za 100 EUR in neke UK strani, ker pa so poslali iz kitajskega skladišča, je carina opilila dobrih 40 EUR, noro...

Kaj pa kaj EU skladišča, imajo kaj aktualnega?

Tomson ::

Ja, dostava je kar nekje 2-meseca preko Railway, pride pa brez dodatnih stroškov, če bi pa do njih slučajno prišlo, jih v celoti povrnejo. V EU skladišču pa žal ni zaloge ... Nasplošno kolikor gledam so kar težave s temi električnimi skiroji, kar se zalog tiče, sploh kjer so dobre cene, kjer pa je EU zaloga (npr. Aliexpress), pa poštnina preko 100€ za npr. M365 model ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Danes opazil zelo dober deal za Xiaomi M365 Europe version s kodo: IT$OS365E iz 450€ na 350€ (trenutno koda preverjeno deluje)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Haderach79 ::

Hvala za info. Kupil.

Jay... ::

@Tomson hvala za pojasnila. Odlične ponudbe lepiš, pohvalno, mene moti samo 2 mesečni dostavni rok, bo celo poletje mimo :) A se pri nas kje dobi Xiaomi Ninebot ES2, iščem in nič ne najdem?

Tomson ::

Lahko preveriš če se da dobit v trgovinah, kjer so že prodajali Xiaomi električne skiroje: HarveyNorman, BigBang, Comshop, Kulshop, Mimovrste ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Jay... ::

Bom, hvala :)

freesty ::

Javi, ce kaj najdes :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

mat xxl ::

Ima kdo kak City coco ali kaj več pozna okoli tega ?

davdom ::

ali so pozimi dejansko cenejši ti skiroji? In kateri model mi priporočate za nekje 400-600 eur?

x4en0n ::

XIAOMI M365 za 405€ iz nemškega skladišča.

mat xxl ::

Ima kdo, kaj takega kake izkušnje, kje nabaviti ......... : http://citycoco.hr/

Gambino ::

mat xxl je izjavil:

Ima kdo, kaj takega kake izkušnje, kje nabaviti ......... : http://citycoco.hr/


Precenjeno glede na to kaj dobiš!

Tomson ::

Dobra alternativa Xiaomi M365 modelu, nov Alfawise T0 električni skiro s kodo: GBAlfaFES iz 375€ na 320€, zelo podoben Xiaomiju, tudi kar se kvalitete tiče (TEST), izgleda precej dobra opcija, če se ne mudi z dostavo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

zazo-x ::

Kaj je trenutno ugodna in preverjena opcija za naročilo skiroja Xiaomi m365? Je že kdo naročal iz tomtop?

c3p0 ::

Tomson je izjavil:

Poštna opcija sicer Priority Mail for Electric Scooter Only, predvidevam da gre za isto stvar, ker je dobava enako do 40dni ...


Danes, po 37 dneh videl, da je UPS tracking number, ki sem ga dobil že 2 tedna nazaj, včeraj le začel migat.

Kot sem bral v tujem forumu, zadevo pošljejo po železnici nekje preko Kazahstana, včeraj pa se je pojavila v Nemčiji. Pričakujem, da bo v četrtek/petek (zaradi praznika) tu. Dodatnih stroškov kot kaže (upam), ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Icor ::

Pozdravljeni.
A je kaka dobra cena za xiaomi m356 dobavljeno v evropo oz. brez carine in dajatve. Za kolko se ga da dobit najceneje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Icor ()

Icor ::

A je kaksna akcija za xiaomi m356 brez carine in ddv?. Hvala

Tomson ::

Najceneje kolikor gledam dobiš Xiaomi M365 EU version na GB, za 383€ ter 0€ poštnine, pri opciji PriorityLine - PriorityMail dodatnih stroškov ni, je pa dostava nekje 4-6 tednov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Ali na TomTop iz EU skladišča (3-5 dni dostava) za 411€ bela verzija ali za 420€ črna verzija ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Icor ::

A pri gb verziji je carina in ddv?

Tomson ::

Ne, 383€ je končna cena ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Icor ::

To pomeni, da je ta cena dostavljeno domov v slo z ddv in carino. Placam 383eur in je to to. Kaksni pa so roki dobave?
A ta dobava je iz eu skladisca?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Icor ()

Tomson ::

Kot sem zapisal le nekaj postov višje, iz GB je preko PriortiyLine brez dodatnih stroškov, cena je 383€ končna, gre pa za China skladišče, zato dostava 4-6 tednov ... Opcija iz posta nižje pa je iz EU skladišča, je 40€ dražja a dostava nekje v roku 1-tedna ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Icor ::

Pise na gb ladja 23.8.in sem mislil, da je takrat dostava. Hvala za nasvete

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Icor ()

Gregor P ::

Le toliko, da se zahvalim Tomsonu za kodo; sem tudi sam naročil ta Xiaomi M365 skuter in ga v teh dneh tudi že prejel (brez dodatnih stroškov). Zgolj za informacijo na njega sem čakal 44 dni, torej praktično toliko časa kot bilo tudi napovedano (30-40 delovnih dni).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

kuglvinkl ::

Cedalje vec jih vidim po ljubljani. Me resno mika, priznam.
Your focus determines your reallity

Tomson ::

Če komu prav pride, danes opazil kodo: GB365KADE za Xiaomi M365 skiro iz 365€ na 348€ (trenutno še deluje) ter RegisteredAirMail - EuropeRailway za 0€, je brez dodatnih stroškov a z dostava nekje 1-2 meseca ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Macketina ::

Se pravi ni nikjer za dobiti Xiaomi M365 v nekem doglednem roku dobave (7-10 dni) za neko normalno ceno? Ni bil ze ~350USD?

Glede na moje (omejene) izkusnje z navadnim skirojem, opazam da je bistveno da ima cim vecja kolesa, 8" ali vec, 10".

Ima kdo izkusnje z Razor ali eFlux?

Glede na absurdne cene potem nekaj takega:
https://www.ideo.si/skiroji_/elektricni...
ni vec tolk slaba varianta, ce nocem dobiti Xiaomi sredi decembra...

johan9 ::

Kakšna ugodna ponudba za M365?

Tomson ::

Na GB je trenutno kar dobra cena, M365 za 337€, le dostava je nekje v decembru ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

johan9 ::

Huh.....rabil bi prej. Kaj pa je razlika med to varianto (Europe Version)... https://www.gearbest.com/scooters-and-w...
A to pomeni, da prej dobim, je pa cena bistveno dražja.... Hvala za pomoč.

Gambino ::

Katerega se splača nabavit:

Ninebot Segway ES2

oz

Original Xiaomi M365

oz še kakšen za podoben denar.

Tomson ::

Med slednjima je Xiaomi M365 po mnenju mnogih boljši overall, je res, da je tudi bolj popularen, je pa tale opcija za 343€ trenutno ugodnejša, sicer pa je tudi Segway skiro na nivoju, ker v bistvu gre za podjetje, v katerega je Xiaomi vložil kar nekaj miljončkov in z njihovo pomočjo so tudi prišli do modela M365, tako da je zato velika podobnost v materialih, tehnologiji, dizajnu itd.

Sicer pa dobra alternativa Xiaomiju je npr. malo cenejši Alfawise T0 Scooter, sta na precej enakem nivoju (dobra tehnologija, zmogljivost, kvaliteta materialov in izdelave), ga na testih precej pohvalijo, Segway Ninebot ES2 je zopet na precej podobnem nivoju, ima malo manjša kolesa in nekaj km manjši doseg. Ima pa M365 občutno boljše zavore v primerjavi s ES2, ES2 pa po drugi strani "amortizerje", ki precej dobro amortizirajo neravna tla. Model Segway Ninebot ES1 je še cenejši, zopet zelo podoben modelu ES2, le z nekoliko manjšim dosegom, brez amortizerjev, ter LED lučk po spodnji strani skiroja. Malo drugačen je tudi sistem zlaganja. Največja prednost Ninebot skirojev pa je možnost dokupa baterije, ki izboljša doseg, hitrost in pospeške skiroja. To so vse odlične opcije, razlike so v določenh detajlih, lastnostih, zato je najbolj smiselno izbrati tisti model, ki je glede na lastnosti in ceno najbolj primeren.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

c3p0 ::

ES2 komaj z dodatno baterijo (ES4) postane prava stvar, končna 31km/h (brez 25km/h), predvsem pa so z baterijo opazno boljši pospeški, tudi na večjih klancih ne počepne. ES1 je še bolj švoh od ES2.

M365 je bolj hackable, šinfajo pa gume, da se prehitro predrejo. ES serija ima polne, a zato dodatno amortizerje. Vožnja z obema je vseeno precej trda. Na M365 me tudi motijo exposed wires in da so baterije v sami deski, ES jih ima v štangi.

darkolord ::

Dobil sem Alfawise T0 - zelo všečna igračka, za po ravnem je super, v klanec bi si želel malenkost več moči. Na M365 se da firmware zamenjati z močnejšim, motor ima namreč še rezerve.

M365 je sicer podoben skoraj do potankosti. Kontroler vidim, da je zelo podoben (na videz skoraj identičen), nima pa bluetootha.

Sicer je zelo malo informacij, sem pa vseeno na enem tujem forumu zasledil, da je nekomu uspelo gor priklopiti bluetooth modul in se potem nanj povezati z enim drugim appom. Da bi ga flashal na Xiaomi firmware, mu verjetno manjka še tapravi BMS.

Se je kdo že kaj igračkal s tem?

Looka91 ::

Zdravo, pred pomladjo imam namen nabavit Xiaomi M365 EU version. Malo sem se razgledal po spletu, ter prisel do zakljucka, da trenutno verjetno ni pravi trenutek za nakup, saj so pri nas cene cez 500€, pri tujih spletnih trgovcih tipa GB, TT, BG pa okrog 400€. Po prebranih Vasih iskusnjah sklepam, da se da dobit kode za popust pri dolocenih trgovcih, kako je s tem? Pa z dajatvami, ter razlicnimi nacini shippinga? Hvala za pomoc ?
««
3 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8911050 (8261) hojnikb
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817458 (5110) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824594 (4423) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613232 (7646) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186542 (5850) bluefish

Več podobnih tem