» »

Mining na lažji način, brez pisanja kod ?

Mining na lažji način, brez pisanja kod ?

Android16 ::

Pozdravljeni slo-techovci,

mene pa zanima kako je najlažje rudariti. Brez, da bi pisal kode... Sedaj imam program NiceHash Miner. S katerim sem samo naredil preizkus benchov za procesor(i7 4790 ni K) in pred tem še za grafično(gtx 1060 6GB ASUS OC STRIX).


Dobim dollar in pol na dan za zdaj mi kaže tako. To se mi zdi prenizko, rudarim pa danes privič. In zdi se mi, da se ne splača nikakor ne. Sistem dela na polno. Grafična se navre sama, nisem spreminjal ničesar.


Vem, da navijanje grafične pomeni "brezplačni" višji performance. A raje imam 56 stopinj grafo vročo nonstop kot pa bolj zahajcano. Dvomim, da se bo profit pokazal. Sploh ko niha trga krito valut vsak dan...

Vsaki nasvet in tudi kritka dobrodošla.


16

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

mihco ::

Android16 je izjavil:

Pozdravljeni slo-techovci,

mene pa zanima kako je najlažje rudariti. Brez, da bi pisal kode... Sedaj imam program NiceHash Miner. S katerim sem samo naredil preizkus benchov za procesor(i7 4790 ni K) in pred tem še za grafično(gtx 1060 6GB ASUS OC STRIX).


Dobim dollar in pol na dan za zdaj mi kaže tako. To se mi zdi prenizko, rudarim pa danes privič. In zdi se mi, da se ne splača nikakor ne. Sistem dela na polno. Grafična se navre sama, nisem spreminjal ničesar.


Vem, da navijanje grafične pomeni "brezplačni" višji performance. A raje imam 56 stopinj grafo vročo nonstop kot pa bolj zahajcano. Dvomim, da se bo profit pokazal. Sploh ko niha trga krito valut vsak dan...

Vsaki nasvet in tudi kritka dobrodošla.


16


nicehash je najlazji nacin! Profitabilnost(1,5$/dan za 4790 + 1060) je ok in je priblizno enaka tudi ce bos direktno rudaril najbolj profitabilni altcoin.

eniLS ::

Če iščeš najlažji način bo to res Nicehash..

Android16 ::

Hvala za odgovore. Res je sem dobil tudi odgovor, da je dollar in pol za gtx 1060 prava vrednost, ki se dobi...


Škoda, bom mogoče kupil bitcoine pa čakal, da se trg poveča in prodal, če ne pa po pač par evrov šlo v minus..

Cheers!

0/

Machete ::

Android16 je izjavil:

Hvala za odgovore. Res je sem dobil tudi odgovor, da je dollar in pol za gtx 1060 prava vrednost, ki se dobi...
Škoda, bom mogoče kupil bitcoine pa čakal, da se trg poveča in prodal, če ne pa po pač par evrov šlo v minus..
Cheers!
0/


In kaj si potem naredil?

************************

Kateri pool uporabljate ETN rudarji.
Moj easyhash je pokleknil pred matero verjetnostjo.

Hash Rate 2.2 MH/sec
Block Found about 6 hours ago :(
https://easyhash.io/pools/etn
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gagisa ::

Mogoče je bolje, da poskusiš s Cloud Miningom (Genesis Mining, hashing24, hashflare...) Vem, da pri Genesisu in Hashing24 ne moreš trenutno kupovati, lahko pa še vedno na Hashflareu ( Link do registracije https://hashflare.io/r/7439213F ) Za 220 USD letno dobiš 1TH mining moči za Bitcoin (SHA-256). Pri trenutni, nizki ceni BTCja se ti stroški povrnejo v kakšnih 100 dneh. Če bo cena za BTC rastla, bo za to seveda potrebno manj časa. Upam, da kaj pomaga.

LP

FX6300B ::

kaj pa si sploh pričakoval? 10€ na dan?, še vseeno se splača nabavti kako grafo, se ti v dobre pol leta povrne, 1.5€ na dan = 45€ na mesec * 6 = 270€
May the force be with you!

jakan123 ::

Ima kdo izkušnje s hashflare? Vse ok? Izplačila in to?

gagisa ::

Do sedaj ni bilo nobenih težav. Poznam kar nekaj ljudi, ki je notri dalo 10k+€ in so že ves vložek ven pobrali in sedaj pobirajo samo še profit.
LP, G

jakan123 ::

Kul. Hvala. :)

sarma832 ::

Izplačila so vse ok in kul. Dokler niso.

Ampak seveda brihtneži morajo to prvo izkusiti na lastni koži.

jakan123 ::

Imaš slabe izkušnje z njimi?

Lukzii ::

Si mogoče poskusil minati Monero...ni visoka cena, lahko pa minaš s procom in grafo...cca 1300 H/s bi dobil ven...malo poglej https://www.monero.how/tutorial-how-to-...

lp

Machete ::

Falil si temo, sicer pa bolje ETN, če že CryptoNight.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sarma832 ::

jakan123 je izjavil:

Imaš slabe izkušnje z njimi?


Ubistvoma nisem si niti pogledal, ampak veliko ljudi ki je oglaševalo bitconnect, so imeli tudi hashflarove referral linke.

Tako da nevem če je to legit cloud mining, ali(verjetno) navaden ponzi.

Lukzii ::

Machete je izjavil:

Falil si temo, sicer pa bolje ETN, če že CryptoNight.


Se pardoniram...sem bolj površno prebral in sem spregledal da ima specifične zahteve ;)

lp

petrus ::

Android16 je izjavil:

Vem, da navijanje grafične pomeni "brezplačni" višji performance.

Narobe, ravno nasprotno je, overclock ti porabo dvigne skoraj eksponentno in ti gre rentabilnost na watt dol!

Zato resni minerji svoje kartice downclockajo, torej ta efekt obrnejo sebi v prid.

Overclock se splača samo za frejme v igrah (FPS) ne za rudarjenje kriptovalut.
stati inu obstati

Baja ::

v bistvu jim znižaš voltažo, naviješ pa jih še vedno

petrus ::

Undervolt + overclock ja, samo to moraš res vedet kaj delaš.
stati inu obstati

GUFY ::

Procu spustiš voltažo ram pa naviješ pa je:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Etherum mining (rudarjenje) (strani: 1 2 3 460 61 62 63 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3108474781 (83512) Jagdpanter
»

ETN electroneum (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
19324421 (6033) Baja
»

Rudarjenje kriptovalut, ce je elektrika zastonj

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
218232 (3871) svedr
»

osnove trgovanja z cryptovalutami

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3710142 (7814) krefi
»

NiceHash ponovno začel obratovati

Oddelek: Novice / Kriptovalute
4917782 (10942) alanm

Več podobnih tem