» »

paketi - tv brez interneta

paketi - tv brez interneta

kajetan ::

kmalu bodo izklopili kabelsko televizijo in bo babica brez tv programov.
babico internet ne zanima, ampak samo digitalna televizija. babica tudi placevala nebi mastno.:)

torej kje mislite da je najbolj ugodno in kje se da dobiti samo tv brez interneta?
malo sem brskal in nisem nasel ceneje kot za 19 na mesec. recimo TopSoloTv paket od telekoma.

zanima me tudi total tv. pac neka normalna shema,priljubljen pa je se program: nova.

kaj priporocate?

Han ::

Telemach ima Začetni TV paket po 22 eur, Super babi 2 (= boljši Osnovni paket) pa za 22,50 eur na mesec. Nova 24 TV je v obeh.

fosil ::

Nova tv je dostopna tudi prek antene, zastonj.
Tako je!

morosito ::

poleg RTV prispevka ki ni poceni bo morala tvoja babica porabiti letno še 270 € za gledat poptv in A kanal.

Ma kaj to ni bolano v glavo? sorry jaz v italijo placujem za 3 clansko druzino 78 euro letno pa imam RAI in Mediaset zastonj...pa se SKY kanali...vse skupaj cca 87 kanalov...pa se CAM kartico za satelistko za v tujino (slovenijo) ki prav tako imam moznost gledat iste kanale preko satelitske

bambam20 ::

kajetan je izjavil:


malo sem brskal in nisem nasel ceneje kot za 19 na mesec. recimo TopSoloTv paket od telekoma.
kaj priporocate?


Znižana mesečna naročnina 19,95 EUR velja 1 leto. Nato je pa 24,95 €.

branc ::

Han je izjavil:

Telemach ima Začetni TV paket po 22 eur, Super babi 2 (= boljši Osnovni paket) pa za 22,50 eur na mesec. Nova 24 TV je v obeh.

Verjetno ni mislil janšizma, ampak Nova, tam, kjer so telenovele doma :)

bambam20 ::

Kdor gleda 24 ur, A-kanal, Novo24, Planet in ostalo slovensko gnojnico bi moral plačevati 200€ na mesec.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pop TV in Kanal A plačljiva? (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3594570039 (22335) BorutK-73
»

Telemach paketi

Oddelek: Omrežja in internet
144460 (3132) svecka
»

T-2 ukinitev TV-ja zaradi previsokega računa (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8021371 (11277) Bellzmet
»

TV+stacionarni telefon za penzioniste

Oddelek: Zvok in slika
101747 (1620) travica
»

SiOL bo podražil telekomunikacijske pakete (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9227955 (23655) Dami

Več podobnih tem