» »

Ključ avtomobila, hitro prazna baterija

Ključ avtomobila, hitro prazna baterija

japol ::

Je kakšna domača rešitev, če so kar na enkrat hitro prazne baterije v ključu avtomobila? Naročamo nove baterije kot po tekočem traku, tako dvomim da je problem v njih.

konspirator ::

Znamka, model, letnik vozila ?
--

Zgodovina sprememb…

TOP ::

Lahko je altenator kriv.Pelji avtoelektričistu,da malo zmeri tole in ugotovi,kaj je narobe,kako boš ti tole doma sam ugotovu,če nimaš priprav.

Mavrik ::

japol je izjavil:

Je kakšna domača rešitev, če so kar na enkrat hitro prazne baterije v ključu avtomobila? Naročamo nove baterije kot po tekočem traku, tako dvomim da je problem v njih.


Odvisno od znamke. Pri meni je na Peugeotu 307 problem rešila menjava elektronike v ključu :/
The truth is rarely pure and never simple.

dxx ::

TOP je izjavil:

Lahko je altenator kriv.Pelji avtoelektričistu,da malo zmeri tole in ugotovi,kaj je narobe,kako boš ti tole doma sam ugotovu,če nimaš priprav.

Ključ in alternator nimata nobene zveze, dokler s ključem ne prižgeš avta in ugotoviš, da alternator ne dela. Če baterija v ključu ne dela, pa avta ne moreš prižgati/ne moreš v njega.
Nek problem je v ključu/elektroniki ključa.

Han ::

Ali pa v slabih oziroma napačnih baterijah. Katere modele in znamke baterij si do sedaj imel v ključu?

Matko ::

japol je izjavil:

Je kakšna domača rešitev, če so kar na enkrat hitro prazne baterije v ključu avtomobila? Naročamo nove baterije kot po tekočem traku, tako dvomim da je problem v njih.

najprej razstavit ključ in očistit elektroniko in ohišje (verjetno prezahtevno zate, ključ lahko uničiš)

_pobesneli_ ::

Če imaš keyless sistem v avtu jih moras menjavat na manj kot leto dni. Vsaj pri meni je tako. Je pa res da te opozarja avto na to. Nič nisi napisal kaj voziš...
Baterije s KIK in podobnih trgovin so tudi samo za pol leta,..
Gregor

hammock ::

_pobesneli_ je izjavil:

Če imaš keyless sistem v avtu jih moras menjavat na manj kot leto dni. Vsaj pri meni je tako. Je pa res da te opozarja avto na to. Nič nisi napisal kaj voziš...
Baterije s KIK in podobnih trgovin so tudi samo za pol leta,..

To je tudi moja izkusnja. Pa _vedno_ imet rezervno baterijo v avtu, zadnjic sem skoraj na cesti ostal ker se je spraznila, pa ni prej javila da jo pobira.

Kupil 10 kom CR2025 na amazonu za đabe, menjam na slabo leto.

japol ::

To je navaden ključ, ni kartica. Vse deluje, samo kar na enkrat pa porablja baterije k noro.

TOP ::

dxx je izjavil:

TOP je izjavil:

Lahko je altenator kriv.Pelji avtoelektričistu,da malo zmeri tole in ugotovi,kaj je narobe,kako boš ti tole doma sam ugotovu,če nimaš priprav.

Ključ in alternator nimata nobene zveze, dokler s ključem ne prižgeš avta in ugotoviš, da alternator ne dela. Če baterija v ključu ne dela, pa avta ne moreš prižgati/ne moreš v njega.
Nek problem je v ključu/elektroniki ključa.

Ja zdej vidim slabo prebral ja problem je verjetno v elektroniki ključavnice,lahko da so kake žičke se stopile.

krepki ::

Meni je danes napisalo opozorilo,da je potrebno menjat baterijo v ključu,avto bo marca star 2 leti seat leon fr,kaj se zgodi če se baterija do konca izprazni,a je možno štartat avtomobil ali ne,sicer bom jo jutri zamenjal,samo vseno me zanima.

kloko ::

Pri meni je bilo tako, da ob prazni bateriji ni delovalo daljinsko odklepanje vrat. Vrata sem lahko odklenil s ključem fizično in tudi zagnal se je brez težav. Audi.

L.p., Kloko

krepki ::

A tako potem ni panike hvala za odgovor.

Markus386 ::

Od poceni baterij imam dobre izkušnje samo s horfovimi.

Tedi, kik,... sem nataknil belo ledico na cd2032, da vidim če je polna ali prazna, pa je v roku petih sekund svetlost padla na pol... s hofrovimi pa (vsaj zazdaj) se nisem imel tezav.

krepki ::

Kakšne so pa kaj baterije pri urarjih,kjer tudi menjavajo ohišja ključev in jih kodirajo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ključ za avtomobil? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5721497 (8596) donvito
»

Lastniki Tesel ostali pred zaklenjenimi vrati (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13920669 (13958) jype
»

Megane vžge kakor se mu zljubi

Oddelek: Na cesti
298976 (8313) SplitCookie
»

Novega bmwja ukradejo v treh minutah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
9829318 (21469) šernk
»

Renault Megane in težave z vžigom

Oddelek: Loža
72886 (2744) atubbuta

Več podobnih tem