» »

best bang for buck telefon ta trenutek

best bang for buck telefon ta trenutek

W6fxBzMDqg ::

nebivedu zakaj si šel iz nomu s10 na dooge s60, zaradi kamere?
Kako ti je držala baterija če si/bi imel podatkovno konstantno vključeno zaradi e-pošte?

Oziroma kaj ti na s10 ni bilo vseč?

Trenutno se odločam med nomu s10, dooge s60, ulefone armor. Nekako glede vse skupaj nomu s10 zmaguje še posebej po ceni.
Edino kar če se ne motim s10 nima nobene ledike na čelni strani, ki bi se jo uporabilo, da bi utripala zaradi nezgrešenih klicev ali smsov.

Btw kako deluje dual sim na androidu z stanbyem. torek ko si na sim 1 na vezi, je sim 2 dejansko nedosegljiva ali ti pokaze klic oziroma imas avtomatsko neodgovorjeni klic ali kako?
Zanima me ker na bobu nimas sms-a za zgrešeni klic če si nedosegljiv.

krneki0001 ::

S10 mi je zelo všeč, ampak nima NFC in brezžičnega polnjenja. Ti dve stvari bi še moral imet, pa ga nebi menjal za nič drugega.
Podatkovni prenos na S10 imam stalno vklopljen in maile pobiram takoj ko pridejo v mailbox, pa baterija zdrži med 8 in 10 dni.

Jaz sem kolebal med ulefone armor 2 in doogee S60, pa sem se potem odločil za doogee, ker ima boljšo kamero in večjo baterijo, pa samo par evrov je dražji.

Kako deluje dual sim pa ne vem. Jaz imam en sam sim in eno SD kartico notri.

MrStein ::

W6fxBzMDqg je izjavil:


Btw kako deluje dual sim na androidu z stanbyem. torek ko si na sim 1 na vezi, je sim 2 dejansko nedosegljiva ali ti pokaze klic oziroma imas avtomatsko neodgovorjeni klic ali kako?
Zanima me ker na bobu nimas sms-a za zgrešeni klic če si nedosegljiv.

Na Redmi Pro je en SIM nedosegljiv, če na drugem imaš pogovor.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Infusion ::

Ne bom dolgovezil ampak menim da je tole najboljši telefon na trgu za svoj denar ČE se vsaj na pol profesionalno ukvarjate ali z videom, fotografijo ali glasbo + je en zadnjih telefonov na trgu ki ima odstranljivo baterijo. Tukaj je moj hiter review:

LG V20 (H990DS, lanski model, hiter review)

LG V20 je zelo ne poznan telefon ker ima LG zanič marketing, ga pa definitivno ni za spregledat. In tudi niti slučajno ni res da je G6 boljši telefon. Za na vrhu omenjene potrebe je V20 boljši. Tudi jaz sem mesece nazaj hotel Xiaomija ker so bili vsi okrog mene katerim sem ga zrihtal zadovoljni z njim, ampak na koncu sem se le odločil za V20 ker je bolj ustrezal mojim potrebam. Sploh pa se ga verjetno dobi zdaj za manj kot 350€.

W6fxBzMDqg ::

Ve kdo, da se kje da dobit Doogee s60 ceneje. Kar je v EU na zalogi je 300€+, gear best je razprodan.

Tomson ::

Trenutno je najceneje na Banggood za 223€ ali na Aliexpress za 219€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

krneki0001 ::

Jaz sem svojega dobil iz banggooda.

Moti me par stvari na njem. Karkoli je kovinskega, je lepo izdelano, plastika je pa "bljak". Telefon je vsaj 5.6" velik, ker ima toliko plastike naokoli, ekran pa samo 5.2". Od dela ekrana, kjer še vidiš sliko, do roba telefona je 24mm tako zgoraj kot spodaj, na strani je sicer manj ampak vseeno je dosti preveč roba od ekrana do konca telefona. Zvočnik ni tako glasen, kot na nomu S10 telefonu in programje ima že kar nekaj smeti prednaloženih (ni clean, tako kot nomu S10).
Drugače pa android 7.0 teče hitro, nfc dela, baterija se je v prvem dnevu spraznila samo za 27%, čeprav smo ga cel dan nastavljali in se igrali z njim, testirali, slikali,...

krneki0001 ::

Pomoje boš šel ta doogee S60 v prodajo in bom vzel nomu S30. Tanjši, lepši, z manj roba.

SmeskoSnezak ::

krneki0001 je izjavil:

Pomoje boš šel ta doogee S60 v prodajo in bom vzel nomu S30. Tanjši, lepši, z manj roba.

Zakaj pa ne ulefone armor 2?
@ Pusti soncu v srce... @

krneki0001 ::

ker je skoraj isti telefon, samo da ima 0.2 cole manjši ekran, pa slabši fotoaparat.

Rad bi to, kar je recimo nomu S30 mini samo da ima še NFC.

Slike si poglej od arorja, doogeeja in s30, pa jih primerjaj. To kar je na nomu s30 že rob je pri ostalih dveh šele začetek roba, da ne govorimo o špičastem delu zgoraj in spodaj.

maslo12 ::

Rabim GSM cca. 100EUR.
Soliden foto, dobra baterija, potrebujem predvsem za surfanje, klicanje, sms in ostalo v mejah normale. Velikost maksimalno do 5", obvezno.
Kaj vzeti in predvsem kje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maslo12 ()

maslo12 ::

E, mislim da Xiaomi Redmi 4x ustreza mojim pogojem, razen da je malo prevelik.
Kako je z naročilom preko Gearbesta in dajatev oz. obdavčitve? Se da kako izogniti oz. zmanjšati tveganje?
Obstaja še kaka koda za popust za omenjeni cigl?
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Magic1 ::

maslo12 je izjavil:

E, mislim da Xiaomi Redmi 4x ustreza mojim pogojem, razen da je malo prevelik.
Kako je z naročilom preko Gearbesta in dajatev oz. obdavčitve? Se da kako izogniti oz. zmanjšati tveganje?
Obstaja še kaka koda za popust za omenjeni cigl?
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

4X ti je prevelik? Ta je že pravi palček v današnjih časih, težko boš kaj manjšega dobil.
Jaz sem enega nabavil pri nas za 140€. Dvomim da se ga dobi iz Kitajske kaj dosti ceneje po plačanih dajatvah. Pa še 2 leti garancije imaš, ki jo pri nas uveljavljaš.
Magic

maslo12 ::

Magic1 je izjavil:

maslo12 je izjavil:

E, mislim da Xiaomi Redmi 4x ustreza mojim pogojem, razen da je malo prevelik.
Kako je z naročilom preko Gearbesta in dajatev oz. obdavčitve? Se da kako izogniti oz. zmanjšati tveganje?
Obstaja še kaka koda za popust za omenjeni cigl?
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

4X ti je prevelik? Ta je že pravi palček v današnjih časih, težko boš kaj manjšega dobil.
Jaz sem enega nabavil pri nas za 140€. Dvomim da se ga dobi iz Kitajske kaj dosti ceneje po plačanih dajatvah. Pa še 2 leti garancije imaš, ki jo pri nas uveljavljaš.


@Magic1: Kje si ga nabavil?

MAX34216 ::

Tastu bi za božička nabavil enega smartfona, sicer ne zato ker bi nujno rabil, ampak zato ker pravi da bi rad nekaj na touch, ker je lažje upravljat in najti ikone (velikost). Drugače je bil vedno uporabnik navadnih telefonov na tipke.
kaj pravite? nekaj z dobro baterijo, da dobro lovi signal, mogoče celo kakšno rugged (ip 67, 68) variatno... seveda "kitajc".

hvala za predloge.

PromeuZ ::

@maslo12 za očeta sem ga nabavil kak mesec nazaj za 134€ (2GB/16GB) na mimovrste.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

blackbfm ::

MAX34216 je izjavil:

Tastu bi za božička nabavil enega smartfona, sicer ne zato ker bi nujno rabil, ampak zato ker pravi da bi rad nekaj na touch, ker je lažje upravljat in najti ikone (velikost). Drugače je bil vedno uporabnik navadnih telefonov na tipke.
kaj pravite? nekaj z dobro baterijo, da dobro lovi signal, mogoče celo kakšno rugged (ip 67, 68) variatno... seveda "kitajc".

hvala za predloge.


če nimaš lih proračuna 50e, kupiš samsung a3 2017 in maš mir... spodoben midrange tel, ip68 in odličen software na nivoju flagshipa ..

Tomson ::

MAX34216 je izjavil:

Tastu bi za božička nabavil enega smartfona, sicer ne zato ker bi nujno rabil, ampak zato ker pravi da bi rad nekaj na touch, ker je lažje upravljat in najti ikone (velikost). Drugače je bil vedno uporabnik navadnih telefonov na tipke.
kaj pravite? nekaj z dobro baterijo, da dobro lovi signal, mogoče celo kakšno rugged (ip 67, 68) variatno... seveda "kitajc".

hvala za predloge.


Če iščeš kitajca z dobro, ampak res dobro baterijo poglej za Oukitel K10000, telefon z največjo baterijo! ;) Glede na teste precej dobra zadevca, baterija komot zdrži 3 dni ali več, pač odvisno od uporabe. Sicer pa 5.5" FHD IPS GorillaGlass, 3/32GB, Android 7, Band 3/8/20 za Slo LTE ... Še trenutno deluje koda: warehouseCZ16 na 139€ v EU skladišču. Nima pa ip67/68 standarda ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

MAX34216 ::

A3 2017 bo predrag... drugače bi bil kul ja...

Tomson, mogoče kaj manjšega, seveda lahko tudi manj zmogljivega. Pomoje ob njegovu uporabi tale Oukitel zdržal en teden minimalno :-)
Drugače bom na koncu enga Xiaomija... do sedaj dobre izkušnje.

Dimnik ::

Med kitajci ti je najboljša varianta xiaomi

Tomson ::

Od kitajcev npr. Nomu S10, 5.0" HD, GorillaGlass, 3/32GB, Android 7, 5.000 mAh baterija, IP68 rating, MIL-810 standard, kamera sicer nič posebnega, ima pa enega boljših zvočnikov ... Ali na podoben način HomTom Zoji Z8.

Sicer pa ja, kakšen Xiaomi Redmi 4X (preverjeno super telefon za to ceno), sploh če bi rad do božiča, pa lahko v Slo kupiš za 150€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

krneki0001 ::

Tomson je izjavil:

Od kitajcev npr. Nomu S10, 5.0" HD, GorillaGlass, 3/32GB, Android 7, 5.000 mAh baterija, IP68 rating, MIL-810 standard, kamera sicer nič posebnega, ima pa enega boljših zvočnikov ... Ali na podoben način HomTom Zoji Z8.


To je PRO verzija. Navaden nomu S10 ima 2GB rama in 16gb placa, pro ima 3/32.

Navaden deluje odlično in brez problemov, sprobano, ga imam.

Prodam pa doogee S60, če ga kdo rabi.

MAX34216 ::

Nomu S10 izgleda kar kul... :-)
Pomoje bo dovolj navadna verzija.
@nebivedu, lahko poveš še kaj več, kako se obnese? Kako je velikost samega aparata? Baterija?

Thnx.

Tomson ::

Glede na to, da je razlike v ceni le 10€ ter dobiš sedaj Pro verzijo za 116€ in dobiš novejši Android 7 (vs 6), 32GB RAM (vs 16GB), 3GB ROM (vs 2GB), boljšo sprednjo kamero 5MP (vs 2MP) je za premislit ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

krneki0001 ::

MAX34216 je izjavil:

Nomu S10 izgleda kar kul... :-)
Pomoje bo dovolj navadna verzija.
@nebivedu, lahko poveš še kaj več, kako se obnese? Kako je velikost samega aparata? Baterija?

Thnx.


Meni se S10 obnese odlično. Nisem sicer pripadnik sklonjenih glav (da bi cel dan buljil v telefon), ampak wifi, podatkovni prenos, bluetooth in gps so stalno vklopljeni, na dan imam nekje 50 mailov ali več, nekje 20 do 30 sms-ov, malo brskanja po netu in nekaj klicev, pa baterija brez problema zdrži vsaj 8 dni. Svetilnost je nekje na 25%, kar je dovolj, ker na max sveti ko kakšna srednja lučka na baterije. Odzivnost je odlična, glede na 2GB rama, ekran je dobro odziven glede na to, da je rugged telefon in da je ta ekran hudo ojačan.
Potopil smo ga v kozarec vode in ga potem klicali, sprobal smo rezat suho salamo na telefonu (pa kumarce, sir,...) - skratka namesto dilce smo ga uporabili, zabijal smo žeblje z njim, podrobili smo vsaj pol kile orehov, metal smo ga po tleh, nogomet smo se šli z njim, v steno sem ga vrgel (prebil je knauf plato in se zadel v steno za knaufom), pa se pozna ena praska na robu ohišja (kot s katerim je z veliko hitrostjo priletel v steno) in 5 nemotečih pikic na ekranu (vidiš jih samo, če malo bolj podrobno pogledaš pod kotom proti svetlobi). V glavnem - telefon je res trdno narejen.

Sam aparat je 5", kar je dovolj (lahko bi bil še malo manjši - 4.7" bi bil najbolj optimalen), roba je ob ekranu samo kaka 2mm (medtem ko doogee S60 in armor 2 imata tega roba nekje 8mm na strani in 15mm zgoraj in spodaj). V bistvu je bolj podoben navadnim telefonom, kot večina rugged telefonov.

Edini dve stvari, ki mu manjka sta NFC in "wireless" polnjenje. Še to, pa mogoče 4.7" namesto 5", bi bila zmaga.



Sodelavec si je vzel pro, jaz navadnega zato lahko pro primerjam z navadnim.

Razlika je v hitrosti. navaden je hitrejši kot pro, čeprav ima pro 1gb rama več. android 7 ga kr konkretno zmatra in deluje počasneje in kljub enaki bateriji dela samo nekje do 5 dni. Ostalo je enako, ker je identičen telefon.

Tomson ::

Je ni teorije, da bi Nomu S10 Pro pod enakimi pogoji deloval počasneje kot S10, saj imata isti procesor, Pro verzija ima novejši Android, ki je še bolj optimiziran, ima več RAMa, ki tudi v praksi pripomore k bolj tekočemu delovanju, skratka, kvečjemu je lahko obratno. Verjamem pa, da je kolega z določenimi aplikacijami preobremenil telefon in je na koncu deloval počasneje, a kot rečeno, pod istimi pogoji morata biti enaka oz. Pro verzija bolj odzivna ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

MAX34216 ::

@nebivedu, hvala lepa za izčrpne informacije ;-)

krneki0001 ::

Tomson je izjavil:

Je ni teorije, da bi Nomu S10 Pro pod enakimi pogoji deloval počasneje kot S10, saj imata isti procesor, Pro verzija ima novejši Android, ki je še bolj optimiziran, ima več RAMa, ki tudi v praksi pripomore k bolj tekočemu delovanju, skratka, kvečjemu je lahko obratno. Verjamem pa, da je kolega z določenimi aplikacijami preobremenil telefon in je na koncu deloval počasneje, a kot rečeno, pod istimi pogoji morata biti enaka oz. Pro verzija bolj odzivna ...


navadna verzija S10 ima clean android 6.0, pro ima 7.0. In ja pro s 7.0 deluje počasneje na istem hardweru. Pa android 7.0 ni nič bolj optimiziran sistem, samo več balasta je v njem.

Tomson ::

:) Pro verzija deluje povsem tekoče, hitro in odzivno ...

Android 7?

It is faster, more polished and a subtly-better experience all-round.

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

krneki0001 ::

Sej ni noben rekel, da ne deluje tekoče, ampak navaden deluje hitreje, ker ima manj balasta v samem sistemu. Aplikacije se prej zaženejo.

scipascapa ::

kaj pa slike kakšne kaj dela?

krneki0001 ::

8 mega pikslov. Za kaj na hitro poslikat je dober, da bi pa kake orenk slike delal, pa po moje ni.

Company ::

Sorry,
ampak da ti katerikoli pametni telefon s 5000 mAH baterijo, sploh pa kitajski, zdrži najmanj 8 dni, je pa res prehudo nakladanje. Tega ne morejo doseči niti flagshipi od premium znamk, s tem, da je GSM pa še kaj izklopljeno v celoti. Prosim, poglej si online čase od telefonov, ki so verjetno mnogo bolj optimizirani od telefona čisto neznane znamke, ki takega modela ne bo več prodajala, ko bodo pošle zaloge.


krneki0001 je izjavil:

MAX34216 je izjavil:

Nomu S10 izgleda kar kul... :-)
Pomoje bo dovolj navadna verzija.
@nebivedu, lahko poveš še kaj več, kako se obnese? Kako je velikost samega aparata? Baterija?

Thnx.


Meni se S10 obnese odlično. Nisem sicer pripadnik sklonjenih glav (da bi cel dan buljil v telefon), ampak wifi, podatkovni prenos, bluetooth in gps so stalno vklopljeni, na dan imam nekje 50 mailov ali več, nekje 20 do 30 sms-ov, malo brskanja po netu in nekaj klicev, pa baterija brez problema zdrži vsaj 8 dni. Svetilnost je nekje na 25%, kar je dovolj, ker na max sveti ko kakšna srednja lučka na baterije. Odzivnost je odlična, glede na 2GB rama, ekran je dobro odziven glede na to, da je rugged telefon in da je ta ekran hudo ojačan.
Potopil smo ga v kozarec vode in ga potem klicali, sprobal smo rezat suho salamo na telefonu (pa kumarce, sir,...) - skratka namesto dilce smo ga uporabili, zabijal smo žeblje z njim, podrobili smo vsaj pol kile orehov, metal smo ga po tleh, nogomet smo se šli z njim, v steno sem ga vrgel (prebil je knauf plato in se zadel v steno za knaufom), pa se pozna ena praska na robu ohišja (kot s katerim je z veliko hitrostjo priletel v steno) in 5 nemotečih pikic na ekranu (vidiš jih samo, če malo bolj podrobno pogledaš pod kotom proti svetlobi). V glavnem - telefon je res trdno narejen.

Sam aparat je 5", kar je dovolj (lahko bi bil še malo manjši - 4.7" bi bil najbolj optimalen), roba je ob ekranu samo kaka 2mm (medtem ko doogee S60 in armor 2 imata tega roba nekje 8mm na strani in 15mm zgoraj in spodaj). V bistvu je bolj podoben navadnim telefonom, kot večina rugged telefonov.

Edini dve stvari, ki mu manjka sta NFC in "wireless" polnjenje. Še to, pa mogoče 4.7" namesto 5", bi bila zmaga.



Sodelavec si je vzel pro, jaz navadnega zato lahko pro primerjam z navadnim.

Razlika je v hitrosti. navaden je hitrejši kot pro, čeprav ima pro 1gb rama več. android 7 ga kr konkretno zmatra in deluje počasneje in kljub enaki bateriji dela samo nekje do 5 dni. Ostalo je enako, ker je identičen telefon.

krneki0001 ::

Company je izjavil:

Sorry,
ampak da ti katerikoli pametni telefon s 5000 mAH baterijo, sploh pa kitajski, zdrži najmanj 8 dni, je pa res prehudo nakladanje. Tega ne morejo doseči niti flagshipi od premium znamk, s tem, da je GSM pa še kaj izklopljeno v celoti. Prosim, poglej si online čase od telefonov, ki so verjetno mnogo bolj optimizirani od telefona čisto neznane znamke, ki takega modela ne bo več prodajala, ko bodo pošle zaloge.


Flagšipi premium znamk niso narejeni zato, da bodo dolgo delali, ampak zato, da se lahko ljudje hvalijo z njimi in da lepo zgledajo in da imajo najboljši proc, največ rama in najboljši ekran. Poraba takega telefona ni prav dosti važna.

Sem prilepil slike porabe baterije? Si jih sploh pogledal?




Koliko dni?

Zgodovina sprememb…

Jirzy ::

Hmm... Sodec po drugem screenshotu cca 4 dni nisi imel vklopljenega zaslona. GPS in WiFi tudi off vecino casa. To gre, ampak ni pa to uporaba, kot si jo opisal...

krneki0001 ::

Za screen daje črtice tja, če gledaš dlje časa v telefon (po moje več kot par minut), ker tudi sedaj spremljam, pa je enako. Torej, če pogledam na uro ali mail, pa takoj izklopim ekran, ne naredi črtice.

Drugače pa pogledam na telefon, preberem mail, ko pride in ugasnem ekran ko končam. To je pol minute ali manj. Ko kličeš, je ekran izklopljen. Pa tudi drugače imam nastavljeno, da se izklopi ekran po 15 sekundah.

Zgodovina sprememb…

gusto ::

@nevivedu, lepo da ti baterija zdrži en teden in si zadovoljen, vendar ti nisi normalen uporabnik. Ti imaš telefon v predalu. 42% baterije ti je požrlo v idle, vsak drug program manj kot 5%. Oprosti, ampak nisi in ne moreš biti nobeno merilo.

Dimnik ::

gusto je izjavil:

@nevivedu, lepo da ti baterija zdrži en teden in si zadovoljen, vendar ti nisi normalen uporabnik. Ti imaš telefon v predalu. 42% baterije ti je požrlo v idle, vsak drug program manj kot 5%. Oprosti, ampak nisi in ne moreš biti nobeno merilo.


Točno tako, moj je v mirovanju cca 8%, zaslon pa cca 50%.......

next3steps ::

MAX34216 je izjavil:

A3 2017 bo predrag... drugače bi bil kul ja...

Tomson, mogoče kaj manjšega, seveda lahko tudi manj zmogljivega. Pomoje ob njegovu uporabi tale Oukitel zdržal en teden minimalno :-)
Drugače bom na koncu enga Xiaomija... do sedaj dobre izkušnje.

Teden dni zdrži tudi A3 - skoraj.

krneki0001 je izjavil:

Company je izjavil:

Sorry,
ampak da ti katerikoli pametni telefon s 5000 mAH baterijo, sploh pa kitajski, zdrži najmanj 8 dni, je pa res prehudo nakladanje. Tega ne morejo doseči niti flagshipi od premium znamk, s tem, da je GSM pa še kaj izklopljeno v celoti. Prosim, poglej si online čase od telefonov, ki so verjetno mnogo bolj optimizirani od telefona čisto neznane znamke, ki takega modela ne bo več prodajala, ko bodo pošle zaloge.


Flagšipi premium znamk niso narejeni zato, da bodo dolgo delali, ampak zato, da se lahko ljudje hvalijo z njimi in da lepo zgledajo in da imajo najboljši proc, največ rama in najboljši ekran. Poraba takega telefona ni prav dosti važna.

Sem prilepil slike porabe baterije? Si jih sploh pogledal?




Koliko dni?

Flagshipi so narejeni za to, da delajo. Bolj kot ne nonstop.

Zgodovina sprememb…

dajoker ::

Se da tega Nomu s10 kupit kje na firmo? Slo, EU?
"Hacker" is a term of honour and respect. It is a term that describes
a skill, not an activity. K. Mitnick

krneki0001 ::

gusto je izjavil:

@nevivedu, lepo da ti baterija zdrži en teden in si zadovoljen, vendar ti nisi normalen uporabnik. Ti imaš telefon v predalu. 42% baterije ti je požrlo v idle, vsak drug program manj kot 5%. Oprosti, ampak nisi in ne moreš biti nobeno merilo.


Jaz sem normalen uporabnik telefona. Vi ste obsedeni z njim in ste non stop na telefonu.

MrStein ::

O okusih se ne razpravlja. ;)

Me pa res čudi, kako eni 8-10 ur SOT naredijo v enem dnevu. A imajo telefon na čelo prilepljen z lepilnim trakom??? :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bajsibajsi ::

krneki0001 je izjavil:

gusto je izjavil:

@nevivedu, lepo da ti baterija zdrži en teden in si zadovoljen, vendar ti nisi normalen uporabnik. Ti imaš telefon v predalu. 42% baterije ti je požrlo v idle, vsak drug program manj kot 5%. Oprosti, ampak nisi in ne moreš biti nobeno merilo.


Jaz sem normalen uporabnik telefona. Vi ste obsedeni z njim in ste non stop na telefonu.


V resnici nisi in, ce si iskren, to ves tudi sam. Nemara si mogoce celo res "normalen" uporabnik telefona, nikakor pa nisi "normalen" uporabnik pametnega telefona. Sicer bi se dalo o definiciji normalnega diskutirati, ampak to je ze druga zgodba; zatorej v navednicah.

Ze ko sem se zadnjic v tej temi (prejsnja stran) obregnil vate, sem pricakoval podoben odziv kakrsnega si potem tudi naredil "Jaz pač nisem sklonjena generacija, da bi nonstop gledal na telefon.", kar ni popolnoma nic drugega kot skakanje v ekstrem. Iz teme sem uspel razbrati, da beseda ni tekla o tem, koliko kdo uporablja telefon, ampak o prikazu trajanja baterije. Ima nekdo zgoraj prav, ki pravi, da ti nisi merodajen primer, saj telefona "ne uporabljas".

Sicer pa, v kolikor trdis nasprotno - torej, da si "normalen" uporabnik - prilimaj tu in tam se kaksne screenshote skozi razna (daljsa) obdobja. V tem primeru sem preprican, da pokazatelj niti priblizno ne bo ~10 dni brez polnitve. Kot tudi na grafu ne bo razvidna povsem lepa linearna funkcija.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Kako se na androidu pogleda graf za daljše obdobje?

konspirator ::

--

SmeskoSnezak ::

nebivedu, a das par slik za primerjavo, da vidimo kaksne slike naredi tvoj Nomu S10 in Doogee S60.
@ Pusti soncu v srce... @

krneki0001 ::

nomu ima 8M pikslov. Slike so zadovoljive.

Doogee je pa resetiran in pripravljen na prvo uporabo, ugasnjen in spravljen v škatli, ampak kar smo sprobaval, dela dobre slike. Pa sej jih mora, če ima 21M pikslov fotkič.

Tukaj imaš review doogee S60 kamere (Sony IMX230)
https://www.devicespecifications.com/en...


Se mi pa še vedno zdi, da je kamera v lumii 950 za razred boljša od te (samo ima carl zeiss optiko).

Dimnik ::

Ni vse v pikslih pri kameri, teh 21mp ne pove nič o kvaliteti kamere na telefonu

krneki0001 ::

Proti 8M je 21 dosti več.

SeMiNeSanja ::

krneki0001 je izjavil:

Proti 8M je 21 dosti več.

Če je sta optika in/ali procesiranje slaba, imaš zgolj dosti več slabih pixlov.
Bolje imeti dobrih 2,1 Megapixlov kot pa 21 slabih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021324 (2293) kanarin
»

P20 ali Oneplus 6

Oddelek: Mobilne tehnologije
223518 (2755) pwn3rrr
»

Nečakinjin telefon do 130€

Oddelek: Kaj kupiti
161882 (1384) krneki0001

Več podobnih tem