» »

best bang for buck telefon ta trenutek

best bang for buck telefon ta trenutek

««
7 / 7
»
»»

Stari maček ::

Dimnik je izjavil:

Se še malo stegneš in vzameš mi8 raje

Z amoledom ne pridobiš nič, baterija je občutno slbša. Edini plus je NFC, če ga rabiš.

FX6300B ::

Stari maček je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Se še malo stegneš in vzameš mi8 raje

Z amoledom ne pridobiš nič, baterija je občutno slbša. Edini plus je NFC, če ga rabiš.


ne pridobiš nič? ta je dobra si kdaj že videl superAmoled v živo?, barve so definitivno boljše boljši kontrast, črna je dejansko črna, baterije pa tudi manj pokuri
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

Stari maček ::

FX6300B je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Se še malo stegneš in vzameš mi8 raje

Z amoledom ne pridobiš nič, baterija je občutno slbša. Edini plus je NFC, če ga rabiš.


ne pridobiš nič? ta je dobra si kdaj že videl superAmoled v živo?, barve so definitivno boljše boljši kontrast, črna je dejansko črna, baterije pa tudi manj pokuri

Si ti videl ekran od Pocota? Prej sem imel same topšit Samsungove in Applove fone, pa nič ne pogrešam amoleda.

Dimnik ::

Daj malo se umiri s temn pocotom, saj je super telefon ampak...glede amoleda pa ja, boljši kontrast, barve, in pa na sončni svetlobi...sicer ne bi pogrešal amoleda, ampak razlika je očitna, se je treba sprijaznit. Na pocotu me pa moti ekran, ker ga ne vidiš s polariziranimi očali in si ne predstavljam uporabe poleti...
Pa mimogrede je mi8 lepši, sploh s sprednje strani, kjer poco izstopa z velikimi črnimi robovi okrog ekrana, če daš še etui na njega pa še bolj

louser ::

Amoled sam po sebi ni nujno v vseh segmentih boljši. To smo povedali že stokrat.
uLED po drugi strani...
No ja, ugledali ga bomo komaj 2019, v produktih za potrošnike pa verjetno komaj 2020

louser ::

Pri OLEDu imamo tisoč in en pristop. Že Samsungov Amoled se med sabo razlikuje, kaj šele napram LGjevem (P)OLEDu ali kitajskemu BOE OLEDu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

legice ::

zdravo
jaz pa iz jabolčka planiram skočiti na android in sem zelo zgubljen :D
trenutno imam iPhone 5s, tako da kakršnakoli nadgradnja bo opazna.

gledam telefon v 200€-400€ rangu, vendar če je dovolj dober argument, lahko maaaalce raztegnem budget, ker telefon mislim uporabljati vsaj 3-4 leta.

hvala v naprej =)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

SumTingWong ::

OnePlus 6. Za kodo, da ga dobiš za 350€, preveri tukaj: Gearbest nakupi in kuponi

NikolormousB ::

V tem rangu imaš, kolikor gledam reviewe:

- OnePlus 6
- Pocophone
- Nokia 7.1

Za 500€ dobiš Galaxy S9.

Dimnik ::

-Mi8
-Mi mix2s

klinker ::

legice je izjavil:

zdravo
jaz pa iz jabolčka planiram skočiti na android in sem zelo zgubljen :D
trenutno imam iPhone 5s, tako da kakršnakoli nadgradnja bo opazna.

gledam telefon v 200€-400€ rangu, vendar če je dovolj dober argument, lahko maaaalce raztegnem budget, ker telefon mislim uporabljati vsaj 3-4 leta.

hvala v naprej =)


One+ 6 ali 6T, Pixel 2 ali 3 z ebay, S9 ali 9+, odvisno kolko mislis zapravit. To so po moje overall najboljsi android telefoni.
Tudi kak iPhone 7 se po moje da dobit za ta denar.

Pro_moted ::

Za ta denar brez konkurence.Tudi ko je bil na 600 evrih je bil odličen nakup.

https://www.amazon.de/LG-Smartphone-Ful...
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Zgodovina sprememb…

Egidij88 ::

OnePlus 6, duh.

Pro_moted ::

Egidij88 je izjavil:

OnePlus 6, duh.


Niti ne.

Ne ponuja nič kaj očitno boljšega, da bi plačal več za njega. Manjka mu pa tudi uradna IP zaščita, kar je za mene velik minus.
Mi je žal da sem prodal LG-ja G7 in obdržal službenega Samsunga. Ker ogromno poslušam glasbo preko slušalk je sprememba ogromna. V tem je LG brez konkurence.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

cresh ::

Žena ima še xperio z2, sedaj bi kaj drugega.
A vzeti xiaomi mi a2 lite ali huawei P20 lite?

vonmimek ::

Po mojem mnenju je oneplus 6 top telefon za dobrih 350 eur :D :D, za ta denar ne dobiš bolše....

cresh ::

Hjo jst sprašujem od do 200€, ti mi pa 350€ ven daješ :D

vonmimek ::

se sreča da moj predlog ni bil namenjen teb :D
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021267 (2236) kanarin
»

P20 ali Oneplus 6

Oddelek: Mobilne tehnologije
223511 (2748) pwn3rrr
»

Nečakinjin telefon do 130€

Oddelek: Kaj kupiti
161877 (1379) krneki0001

Več podobnih tem