» »

Kako najti CLAIM kodo HP tiskalnika?

Kako najti CLAIM kodo HP tiskalnika?

BorutO ::

Ko hočem registrirati HP tiskalnik v svoj HP račun na HP Connected, mi napiše, da nobena koda ni pravilna! Sploh nikjer ni mogoče najti kode, ki jo ti ljudje rabijo, gre pa se za neko Claim kodo: https://support.hp.com/us-en/document/c... - ko sem šel po teh korakih, je ni mogoče najti, ker tudi nastavitve niso enake, kot so na tej strani omenjene.

Probal sem že 1000 in en način, pa je ne najdem. Če bi mi kdo lahko povedal kje in kaka koda bi naj to bila, bi bil več kot vesel, ker jaz nimam sreče. Imam pa tiskalnik "HP Color LaserJet Pro MFP M277dw". Tudi neko serial kodo in produkt kodo, ki je na tiskalniku sem probal napisat, pa ne prime. Kaj pri vragu bi rado to čudo?

cekr ::

Sem se par let nazaj tudi dajal s tem problemom.
Preko brskalnika pojdi v nastavitve od tiskalnika.
Tam, kjer so nastavitve za net oz. za zadeve, ki se tičejo hpconnect, vklopi, da bo to delovalo.
Dobil boš nek email naslov. To je potem ta koda. Poskusi vpisat vse pred afno.
S prejšnjo rešitvijo se je dalo to kodo tudi spreminjat. Možno, da je tudi sedaj tako.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

mailer ::

Vpiši serijsko številko, ki je na nalepki na zadnji strani tiskalnika. Ponavadi se vpiše serijsko številko za registracijo produkta. Navodila za claim kodo.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

BorutO ::

cekr, ja res je šlo tako. Pa to živ bog ne ugane tega. Popizdeval sem že zraven ... še najmanj pa si bi mislil, da je to ta koda, ko da random neke črke in številke za mail. Ravno zato sem rabil claim kodo, da se lahko spremeni email tiskalnika. Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Japonska policija aretirala vodilne v časopisni hiši zaradi prilaganja DVD ripperjev

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
3010519 (9149) Fritz
»

Toshiba Satellite L500-13T, ima kdo ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10312380 (5246) lopov
»

Bigbang kranj in trdi disk

Oddelek: Kaj kupiti
232684 (2123) Zheegec
»

Serijske številke pri Windows XP professional!!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91531 (1366) BigBoss
»

Nekaj vas prosim...

Oddelek: Pomoč in nasveti
121263 (1119) Huey P

Več podobnih tem