» »

Nekaj vas prosim...

Nekaj vas prosim...

Huey P ::

Prosim vas, da na internetu najdete najdete driverje za Windows 98 za tiskalnik Canon LBP-460.
Namreč iskal sem povsod in nisem našel! Na enem forumu sem zasledil, da je en tip tud iskal driverje za ta tiskalnik za W2k pa mu je en odgovoril, da je sam imel tak tiskalnik in, da driverjev za Win 98, ME, 2k NI! Zdaj me res zuanima, če jih ni oziroma če so samo za Win 95 - kajti potem je Canon za en velik K....

Hvala vsem vnaprej!

..::DOOM III: The Legacy::..

crusader ::

Pa sej bi mogli delat tudi zisti iz w95.

Huey P ::

Saj delajo!
Samo tako, da živce zgubiš! Npr. če printam po 30 listov mi jih printa vsakega posebej (povleče prvega, ga sprinta, počaka 15 sekund, povleče drugega...). Ko sem imel gor še W95 mi je vlekel enega za drugim (prvi še ni bil gotov, že je vlekel drugega...)
Plus tega pa mi včasih (skoraj vedno), ko kliknem na Tiskaj, v Wordu napiše da je prišlo do neke napake, bla, bla.. in potem lahko kliknem Prezri ali Zapri...

S temi driverji se NE more delat v W98!

..::DOOM III: The Legacy::..

Daedalus ::

Poglej na drivershq.com/
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

teac ::

Hm...niti na Canonovi strani z driverji ni tega driverja(za Win98). SIcer pa poglej tukaj!!!
LP:D

roscha ::

A si tukajle že pogledal?

Lp!

Btw: Na canonovi strani JE driver!

minimetro ::

Jst mam Canon BJC-1000 pa mi v niso delal driverji. pol sm jih pa dol pobral zdj pa dela k pr norcih
:D
Gone whit the wind

minimetro ::

na tle maš link za printer http://www.canon-europa.com/software/so...:)
Gone whit the wind

Huey P ::

minimetro;

Ta link, ki si mi ga dal - vtipkati moram neko serijsko številko... Daj povej mi kje to najdem, ker sem pogledal po vseh papirjih pa ni nič kaj takega...


..::DOOM III: The Legacy::..

Huey P ::

Sem že našel tole serijsko številko (na spodnji strani tiskalnika). Zdaj downloadam driver - bomo vidli, če bo še kaj zajebaval...


Driver sem downloadal in isto sranje!!!
Driverjev setup program je isti kot tisti, kisem ga mel prej gor - to je isti dirver

..::DOOM III: The Legacy::..

minimetro ::

8-ODej ti točn opiš kaj rabš, pa dobiš link. Se bom potrudu. Pa povej tut kaj ti ne dela!8-O
Gone whit the wind

minimetro ::

Aja, jst sm glih zdej dol pobrau tanov driver za moj canon BJC-1000, pa morem reč, da mi dela čist normaln pa tut aktivacijske kode mi ni potrebno upisat. Verjetn maš dražji tiskalnik pa je mal bl zaj****!

Huey P ::

minimetro;

Rabim driver za Windows 98 za tiskalnik Canon LBP-460 (Laser Beam Printer).
Tale driver; LBP-460 WPS Driver for Windows 3.1 / 95 Rev 1.05 NI dober zato tega niti ne išči.

Pa hvala vnaprej!

..::DOOM III: The Legacy::..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namestitev, Canon lbp 1120, Linux

Oddelek: Pomoč in nasveti
5583 (480) nergac
»

Canon in skeniraj v mapo, SMB tezava

Oddelek: Omrežja in internet
101006 (721) mat xxl
»

Tiskalnik - najugodnejši

Oddelek: Kaj kupiti
144233 (4006) bond007
»

driverji

Oddelek: Programska oprema
7872 (746) Duhec
»

med printanjem mi zmrzne miška

Oddelek: Pomoč in nasveti
171363 (1188) tiktak

Več podobnih tem