» »

Dva gsm-a

Dva gsm-a

deltacqb ::

Imam dilemo in me zanimajo vaša mnenja oz. iskušnje:

Delodajalec mi plačuje naročnino in s tem posledično imam kar nekaj njegovih aplikacij. Ker istočasno uporabljam številko za osebne namene (je dovoljeno), imam samo eno gsm.

Vendar me zadnje čase moti ta omejenost (npr. 3 gb podatkov) in zaskrbljenost glede nadzora nad početjem. Pustimo zakonska določila in kaj se lahko in kaj se ne sme.

Zdaj razmišljam, da bi vseeno kupil še en telefon in vzel paket, da sem lahko na tisti številki brez teh omejitev.

Zanima me kakšne so vaše izkušnje: ali imate dva gsm-a ali ste se odločili imeti samo enega.

Hvala.

BlaY0 ::

Nabavi dualsim telefon.

...:TOMI:... ::

Delodajacu povej, da rabiš več. Najbrž bo dobil za isti ali manjši denar več, samo do operaterja mora stopit. Če ste večje firma, sploh ni problema, imate svojega skrbnika. Samo pasivni ne smete biti.

Kakšen nadzor nad početjem? Če delodajalcu ne zaupaš, je čas za menjavo delodajalca. Če ima delodajalec preveč časa, da gleda za zaposlenimi, potem to pomeni, da se premalo posveča poslu in je neučinkovit pri delu.

Seveda imaš lahko še en telefon in še eno kartico li pa dual sim, sam presodi kaj in kako.
Tomi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Orodja za nadzor IT mrež (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
529058 (7147) louser
»

Srbi nad hobotnico Marka Zuckerberga in njegovih stricev iz ozadja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7420858 (15086) slotechar
»

Pravega nadzora nad dostopom do lokacijskih podatkov ni, ugotavlja ACLU

Oddelek: Novice / Zasebnost
127270 (6226) 34054
»

Vrednost n95

Oddelek: Mobilne tehnologije
372318 (1470) link_up
»

vohunjenje v službi (mreža) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9714453 (8241) neonX

Več podobnih tem