» »

LG G5 pinterest ni thumbnailov (app+chrome)

LG G5 pinterest ni thumbnailov (app+chrome)

Ijus ::

Bi kdo vedel kaj je vzrok za ta primer:

na LG G5 founu mi niti app niti chrome ne kažeta thumbnailov za pinterest.
naredil tri scane s tremi različnimi antivirusnimi programi. - gledal sem za najbolj dl-ane antivirusne appe.

na laptopu mi pa chrome normalno pokaže thumbnaile.

pa že nekaj časa sem opažal (recimo 14 dni) ko mi app na founu ni kazal thumbnailov. pol kdaj jih je pa kr pokazal. običajno po kake pol minute.

Ijus ::

//pozabil napisat// namesto thumbnailov mi kaže app mono-barvne pravokotnike. chrome pa okvirje z zelenimi kvadratki v zgornjem kotu. - kot ko web stran nima dostopa do slike, ker je bila nekje zbrisana.

//full sem rastresen. sorry// antvirusni appi niso nič negativnega najdli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

max00slo ::

Najprej poglej če je kakšna posodobitev za aplikacijo pod Google Play trgovino. Če je vse posodobljeno, zbriši cache aplikacije. Ali pa kar celotno.

PS: antivirusni appi so useless :P ne priporočam uporabe.
Si non confectus, non reficiat.

Ijus ::

prvo sem že storil. nekajkrat.

am. ker sem bolj neučakane narave sem šel delat factory reset.
po vseh user nastavitvah sem dal gor pinterest.
zagnal in je delalo.
pol sem se pa spomnil, da ma ta foun že od začetka težave s prikazovanjem na osnovnem zaslonu, ko izberem določene slike za ozadje. pri določenih pa tega ni. najboljša kombinacija je un maček za zaklenjen zaslon + citro monobarvno ozadje. karkol druzga povzroča neke fleke v ozadju pod widgeti, neke obrise elementov kot so ikone, widgeti,...

in pol sem spremenil ozadje v uno rdečo rožo k je med default background slikami. zagnal pinterest in ni več delalo normalno. spet uni mono-barvni pravokotniki. prej sem pozabil napisat, da tud če kliknem na thumbnail se slika pol ne prikaže. edino če kliknem na sliko, da me pinterest forward-linka na zunanjo stran.

pol sem dal background sliko spet uno citrus pa je blo s pinterestom isto. probal nekajkrat z drugimi background slikami pa nič bolje.

zanimivo mi je kaj ma veze s tem pinterest web page v chrome brskalniku. prov tist wtf?

mislm. k da so teli programerji mal čez les.

bi letel letalo nad hišo pa bi hladilnik se ugasnil, vrgel blue screen al pa javil lažno da neke hrane ni. prov tist wtf?

al pa še bol: haha... bi letelo letalo nad hišo pa bi vsakič prišel DPD dostavni kombi na dom. ???!!! hahaha...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pinterest gre na borzo

Oddelek: Novice / Rezultati
218543 (6565) mikhail
»

Hitrost spletne strani Localhost vs. Web

Oddelek: Izdelava spletišč
372272 (1002) Netrunner
»

Shranjevanje linkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
81027 (812) Jerry000
»

ocenite stran (ja spet:)) (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9214915 (11878) Tody
»

Premikajoče ozadje v winsih!!

Oddelek: Zvok in slika
184332 (4040) ||_^_||

Več podobnih tem