» »

cd rom ali kaj

cd rom ali kaj

DJ ROK ::

živjo ali mi lahko poveste zakaj se mi noče odpreti prva stran ko dam cd noter zdaj pa moram jiti v raizkovalec in tam jiti na cd in pritisniti instal ali mi lahko poveste če je to kaj narobe iz cd romom ali kaj drugega.

goku :) ::

A se ti to dagaja pri vseh CD ali samo pri enem.

DJ ROK ::

pri vseh

goku :) ::

Tudi meni se to dogaj vendar ne pri vseh CD in ne vedno, za povrhu pa to počne samo pečka. Pozna se če daš noti malce čistilni CD. Nedvomno pa je to napaka hardwear-ja.
Navijanje je kamen modrosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: goku :) ()

Turtle ::

Jah takile "strokovnjaki" pol doskrat na servisu bedaki ispadejo:\ .....Vrjetno bi blo dober če preverš, če maš autorun on insert vklopljen...če pa to maš je zelo vrjetn hardwereska napaka......(še zmer je opcija da so winsi sesuti)

DJ ROK ::

jaz nimam autorun vključen in tudi ne vem kje bi ga vključil ker potem mi bi pa delalo če bi ga vključil.

simonchelo ::

windowse naj vrže nanovo gor, pa bo! Zih se mu je kej sf*****

iso2000 ::

Za winXP: greš na ikonco, ki predstavlja cd-rom, stisneš desni miškin gumb, greš na properties in na drugi zavihek (autorun). Tam lahko potem za vsako vrsto cd-ja posebej nastaviš kaj naredi, kateri program zažene itd.

LP

DJ ROK ::

jaz nimam winXP jaz imam vindovs milenium pa jaz imam samo en zavihek pa nobenega drugega ta se pa imenuje general in tukaj ne morem čisto nič več klikniti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379568 (5892) jastreb
»

WinXP in autorun!

Oddelek: Pomoč in nasveti
8887 (747) freejack
»

WinXP: boot s CDja

Oddelek: Pomoč in nasveti
91538 (1409) freejack
»

TEAC 540E in DMA ???????

Oddelek: Pomoč in nasveti
181991 (1628) Eagel
»

Še enkrat TEAC 8/8/32

Oddelek: Strojna oprema
241217 (956) Kaiser

Več podobnih tem