» »

Kobo Touch 2.0

Kobo Touch 2.0

clip ::

Pozdravljeni

Ima mogoče kdo zgoraj omenjeni e bralnik?
Plusi in minusi ?
Ali je morda kompatibilen z spletno knjižnico Biblus ?
Za vsako informacijo bom hvaležen.

lp
Pozdrav od Clipa

yayo ::

Imel sem Kobo Aura 1, sedaj imam Aura H2O. Če govoriš o Biblosu se ne gre za kompatibilnost s knjižnico ampak s knjigami. Kolikor vem Biblos uporablja .epub format katerega Kobo bralniki podpirajo.

clip ::

yayo je izjavil:

Imel sem Kobo Aura 1, sedaj imam Aura H2O. Če govoriš o Biblosu se ne gre za kompatibilnost s knjižnico ampak s knjigami. Kolikor vem Biblos uporablja .epub format katerega Kobo bralniki podpirajo.


Koliko sem čital si na Kindla ne moreš prenesti knjig s Biblosa, ker ima Amazon zaklenjeno le na svojo bazo.Govorim o izposoji in ne nakupu knjige.
Pozdrav od Clipa

yayo ::

Imaš Biblos temo v subforumu Sedem umetnosti, drugače za spravit ne-Kindle format na Kindle moraš v teoriji
prvo razbiti drm zaščito na izposojeni knjigi in potem .epub konvertirati v .mobi. Ampak ne vem kako je s tem trenutno, oziroma če je kaka nova verzija drm-ja, katere še niso uspeli razbiti, ker pač nimam potrebe po razbijanju zaščite. V glavnem izberi, ali Kindle ali Kobo, oziroma kak drug epub bralnik, obojega pač ne moreš imeti, razen če si tip osebe, ki več časa porabi za igračaknje s programi za konverzijo knjig kot za samo branje.

clip ::

yayo je izjavil:

Imaš Biblos temo v subforumu Sedem umetnosti, drugače za spravit ne-Kindle format na Kindle moraš v teoriji
prvo razbiti drm zaščito na izposojeni knjigi in potem .epub konvertirati v .mobi. Ampak ne vem kako je s tem trenutno, oziroma če je kaka nova verzija drm-ja, katere še niso uspeli razbiti, ker pač nimam potrebe po razbijanju zaščite. V glavnem izberi, ali Kindle ali Kobo, oziroma kak drug epub bralnik, obojega pač ne moreš imeti, razen če si tip osebe, ki več časa porabi za igračaknje s programi za konverzijo knjig kot za samo branje.


Pazljivo preberi moje vprašanje....
Pozdrav od Clipa

nejcek74 ::

1. da
2. Par manjsih minusov:
- ene dvakrat mi je zastekal, pa sem moral naredit hard reset
- Kobe spletna knjižnica je se slabsa kot Amazonova, večkrat moram mutit s karticami z različnih držav da lahko kupim knjigo, ki jo iščem. Sploh je to zamudno početi direktno v bralniku. V resnici je 3x hitreje če poiščem torrent, odprem Calibre in uvozim.
- seveda bi lahko bilo listanje hitrejše, ampak to se mi zdi omejitve zaslona.
Plusi:
- oziroma vse ostalo deluje po pričakovanjih: baterija, osvetlitev, premikanje po knjigi, zaznamki, vgrajeni slovar
3. Za Kobe pise na Biblosu da je podprt.
A jaz sem dovolj pazljivo prebral tvoja vprasanja?

clip ::

Super, hvala za vse informacije.
Zadnji stavek sem spregledal.
Hvala
Pozdrav od Clipa

yayo ::

clip je izjavil:


Pazljivo preberi moje vprašanje....

Naj strnem: izposojenih Biblosovih knjig v epub formatu zaščitenih z Adobe drmjem na Kindlu NE boš bral.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri e-bralnik? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
698104127 (1424) a_borlak
»

Kobo Clara in nalaganje z Biblosa

Oddelek: Mobilne tehnologije
3214380 (6869) marko-mb
»

Kobo HD Aura, Kindle Paperwhite, Tolino Vision

Oddelek: Kaj kupiti
163070 (1241) tikitoki
»

e-bralnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15143304 (24604) AgiZ
»

V knjižnjici ni možna izposoja s Kindlom

Oddelek: Loža
173876 (3239) estons

Več podobnih tem