» »

Cofound.it / ICONOMI

Cofound.it / ICONOMI

««
6 / 13
»»

Jerry000 ::

Ven bom vzel vložen denar, potem pa naj naredijo kar čjo :)

kakob ::

kingsix je izjavil:

Zenkrat vemo le zagotovo, da ICN vsaj spada v ne-scam ICO'te.


Haha!

kingsix ::

kakob... razloži z argumenti zakaj je ICN scam. Do takrat pa pusti to temo pri miru.

CoreySteel ::

Jerry000 je izjavil:

kingsix je izjavil:

Simpl : če špekuliraš kratkoročno in si v + potem prodaj... če greš na long term špekulacijo pa hold. IMO.

V ICN sem na long, ampak me boli ko z vsakim dnevom gre nizje :/, bil je na 5€ ze, kaj je sploh vas argument da bo zadeva dolgorocno poskocila? Ali developerji sploh nameravajo kaj narediti z ICN ali so opustili to? Receno je bilo da ko pride platforma ven (kar je), da lahko zadeva naraste, vendar je pa ravno kontra


Če si v "long" pač ne glej grafov vsak dan. Fora holdanja je pač da holdaš ne glede na padce/vzpone.
Twitter: @CoreySteel_

kakob ::

kingsix je izjavil:

kakob... razloži z argumenti zakaj je ICN scam. Do takrat pa pusti to temo pri miru.


The answer is staring you in the face!

DeeJay ::

IOS App je dobil podporo za nakup in prodajo delnic sklada.
https://twitter.com/iconominet/status/9...

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

IOS App je dobil podporo za nakup in prodajo delnic sklada.
https://twitter.com/iconominet/status/9...



In? Cena je še vedno v podnu

kingsix ::

Nodi..nehaj gledat ceno ali pa prodaj..zadeva je zelo enostavna :)

PrihajaNodi ::

Sem že prodal, že dolgo nazaj:) pa sem obračal na drugih coininh da sem si pokril izgube s tem šitkojnom. Zdej jaham valove Wave:)

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Market je trenutno imo v veliki meri iracionalen. To je običajen pojav v takšni maniji kot je sedaj, sploh pa ko večina investitorjev sploh ni investitorjev in ne znajo ocenih kaj je sploh kaj vredno in kaj ne. Lep primer je nedaven pump VTC in GRS. Dva popolnoma mrtva coina se napumpata x10 oz še več. Pove vse o trenutnem marketu. Sicer ne pravim, da je ICN trenutno vreden več ali karkoli, govorim o marketu na splošno.

PrihajaNodi ::

Potem pa naj menjajo team za marketing. Kaj ti pomaga ves super duper team razvijalcev če je pa njihov marketing crknu.

kingsix ::

Na dolgi rok trenutni marketing dokaj nepomemben. Več ljudi bo začelo investirat, večji delež bo "pametnih investitorjev" bojl se bodo scam coini etc filtrirali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Jerry000 ::

A ni ravno pravio da ko drugi bežijo ti kupuješ :P?

dronyx ::

Jerry000 je izjavil:

A ni ravno pravio da ko drugi bežijo ti kupuješ :P?

Pri delnici NKBM se je izkazalo, da je to pravilo lahko tudi čista neumnost in se je bolje držati pravila...prej prodaš, manjša bo na koncu izguba.

PrihajaNodi ::

dronyx je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

A ni ravno pravio da ko drugi bežijo ti kupuješ :P?

Pri delnici NKBM se je izkazalo, da je to pravilo lahko tudi čista neumnost in se je bolje držati pravila...prej prodaš, manjša bo na koncu izguba.



Sem ravnio želel to povedat. Bolje da prodaš ko je še kaj vredno in daš tja ko raste, da si pokriješ izgube. Enkrat boš že ujel pravi koin ko bo zrastel.

CoreySteel ::

Eni bi sam gemblal :)
Twitter: @CoreySteel_

kingsix ::

Je že na stari ceni pred tem zadnjim crashom =).

K0l1br1 ::

Vazelin bo vesel, cena ICN je šla rahlo gor.

kingsix ::

Jaz sem..kupil en kup pri 0.84...prodajam pa zdaj ko je nad 1.10$. Za eno slabo povprečno slo plačo dobička bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

CoreySteel ::

kingsix je izjavil:

Jaz sem..kupil en kup pri 0.84...

Tko kot ponavadi pravim... pic or didn't happen :P
Drugače pa tudi jaz (do)kupil, ampak sem preveč pohlepen, da bi že prodajal :D
Twitter: @CoreySteel_

kingsix ::

https://imgur.com/a/6l9Kj

predzadnja stran kupovanja... na koncu mi je ostalo 0.25eth nekje z nekaj čez 4k icn

Izvedlo pa se tudi 200 tradov... kup feejev :( Kupovalo je pri ICN/ETH tam 0,00321-0,00331
Samo je pa bil slab trade...min cena je namreč bila še kar nižje..v EUR mislim da 0.71EUR...ampak trenutno sem v + nekje 3ETH pa še je nekaj za prodat.

ICN/ETH je edini pair ki tradam... vedno, ko ICN pade ga kupim...zaenkrat je še VEDNO prišel nazaj gor. Tako se lepo dela ETH.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

PrihajaNodi ::

Z icn trajdat je sit.

kingsix ::

Zame ni...jaz sem z tradi na paru ICN/ETH naredil že preko 20 ETH profita.

Pomojem je to nalažji in najbolj "ziher" par za tradat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

CoreySteel ::

kingsix je izjavil:

https://imgur.com/a/6l9Kj


Dobiš plus točke, ker si prvi, ki je providal "pic" :D
Se pa strinjam ja, da je ICN zlo hvaležen za daytrading.
Twitter: @CoreySteel_

neeno ::

Na obzorju novi slovenski ICO projekt - managed by Cofound.it:

http://futourist.io/

Za whitepaper in business plan preverite:
http://futourist.io/whitepaper

Projekt predvideva 2 ločena produkta. Prvi produkt je Futourist - travel website kjer so komentarji (reviews) plačani. Drugi produkt je protokol "Fairbloc", ki ponuja monetizacijo poljubne spletne vsebine (blogi, forumi, ...).

Kratek opis:
Futourist is the first block-chain based review platform that rewards you for your content. You create reviews, share and get paid.
Reviews are one of the most trustworthy and helpful information, found on the internet. They shape how we see things on daily basis, and most importantly - they are directly correlated with business revenue. So if you help others, if you recommend them to certain service, we believe you should get rewarded!


Advisors:

Tim M. Zagar
Co-founder & CEO - ICONOMI

Alexander Vasylchenko, PhD
Co-founder & CEO - Sofitto

Michael Amy
Former AI Consultant for the UN World food programme

gruntfürmich ::

no, pa so uletele nove ideje z novimi menedžerji
novi icoti!
jah, takle mamo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Jerry000 ::

ICN pa nič...

gruntfürmich ::

oh, je že pod 1$...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Jerry000 ::

gruntfürmich je izjavil:

oh, je že pod 1$...

Skače 1 in malo pod. Pod 1 je že nekaj časa :)

CoreySteel ::

Buybuybuy.
Twitter: @CoreySteel_

kingsix ::

Ja, zaradi tega ker so imeli nekaj funds na Partiy walletu..za 33 mil $... 85$ mil pa drugje..cena padla. Sem kupil in je že od te gor dobrih 10%. Panic sell.

Sicer pa obstaja možnost, da bo to recoverable....
Vitalik je odprl tale issue pred dobrim leto dni:
https://github.com/ethereum/EIPs/issues...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

CoreySteel ::

Najlažji profit v življenju.
Twitter: @CoreySteel_

pwn3rrr ::

Kdor je iz tegale naredil 10%, je moral imeti preklemansko srečo.

kingsix ::

Preklepmano srečo? wtf? Z preklemano srečo bi naredil dobrih 25%.
Prvoten dump je šel do 0,66€. Čez 1h pa je bilo že 0,85..zdaj je nekje 0,78.

Jerry000 ::

CoreySteel je izjavil:

Buybuybuy.

Did you?

pwn3rrr ::

kingsix je izjavil:

Preklepmano srečo? wtf? Z preklemano srečo bi naredil dobrih 25%.
Prvoten dump je šel do 0,66€. Čez 1h pa je bilo že 0,85..zdaj je nekje 0,78.

Dump je realno šel do cca 0,72€, po tem je bil na max 0,83€ čez nekaj ur. Od 0,72€ do 0,78 je pa nazaj prilezel v slabe pol ure, tako da kdor je tole zamudil, trenutno nima kaj dosti profita.

kingsix ::

Ko sem pogledal in kupil je bil tako kot praviš na 0.72. Pomem je šel še malenkost dol. Pordal sem pa pri 0,81 nekje. Sicer je šlo za male cifre...profitiral le cca 52EUR, ampak nekaj je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Jerry000 ::

Tole je moj glavni player, držim ga že od bete in imam še 10% bonusa. Tako da močno upam da bo zadeva še se vživela kot se je letos (vrednost 4EUR). Fingers crossed

kakob ::

kingsix je izjavil:

Ko sem pogledal in kupil je bil tako kot praviš na 0.72. Pomem je šel še malenkost dol. Pordal sem pa pri 0,81 nekje. Sicer je šlo za male cifre...profitiral le cca 52EUR, ampak nekaj je.


A ni kingsix govoril kako je kupoval stanovanja s kripto profiti? Potem pa se podi po shitcoin borzah za 52 evrov, lol. Clearly something is off here.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PrihajaNodi ::

Jerry000 je izjavil:

Tole je moj glavni player, držim ga že od bete in imam še 10% bonusa. Tako da močno upam da bo zadeva še se vživela kot se je letos (vrednost 4EUR). Fingers crossed


Sanajaj. Tole bo vse skupaj crknilo. Prodaj čimprej pa rasprši v druge kritpovalute.

Zgodovina sprememb…

680x0 ::

CoreySteel je izjavil:

Buybuybuy.


kingsix je izjavil:

Ja, zaradi tega ker so imeli nekaj funds na Partiy walletu..za 33 mil $... 85$ mil pa drugje..cena padla. Sem kupil in je že od te gor dobrih 10%. Panic sell.


ICONOMI je po novicah izgubil 33 milijonov dolarjev, 27% vsega kapitala zaradi napake v walletu. Iz tega istega walleta so jim pred 2 meseci dobronamerni hekerji že odnesli nekaj milijonov, ampak jih to ni izočilo, kar kaže na neko nesposobnost zagotavljanja varnosti sredstev. Če bi namesto 33 milijonov odnesli 100, bi bilo to konec te zgodbe, fantje bi zaprli vrata in adijo.

Trg je na to odreagiral z 10% padcem vrednosti?, horde kriptovlagateljev pa so ta padec videle kot priložnost za vlaganje.

Ob tako izkrivljenjem (ne)dojemanju faktorja rizika pravzaprav ni čudno da se celoten motor alt-coinov poganja s tako velikimi vsotami denarja.

EC9 ::

Lahko prosim objaviš link na novice o izgubi sredstev iz walleta?

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EC9 ()

kakob ::

kakob je izjavil:

Tody je izjavil:


Fantje tole je katastrofa ratal.


Nah, to je katastrofa že od same ideje dalje. Le da bebki tega še niso ugotovili.


Told you.

Smurf ::

680x0 je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Buybuybuy.


kingsix je izjavil:

Ja, zaradi tega ker so imeli nekaj funds na Partiy walletu..za 33 mil $... 85$ mil pa drugje..cena padla. Sem kupil in je že od te gor dobrih 10%. Panic sell.


ICONOMI je po novicah izgubil 33 milijonov dolarjev, 27% vsega kapitala zaradi napake v walletu. Iz tega istega walleta so jim pred 2 meseci dobronamerni hekerji že odnesli nekaj milijonov, ampak jih to ni izočilo, kar kaže na neko nesposobnost zagotavljanja varnosti sredstev. Če bi namesto 33 milijonov odnesli 100, bi bilo to konec te zgodbe, fantje bi zaprli vrata in adijo.

Trg je na to odreagiral z 10% padcem vrednosti?, horde kriptovlagateljev pa so ta padec videle kot priložnost za vlaganje.

Ob tako izkrivljenjem (ne)dojemanju faktorja rizika pravzaprav ni čudno da se celoten motor alt-coinov poganja s tako velikimi vsotami denarja.

+1
je pa to realno stanje "povprecnega vlagatelja".

680x0 ::

EC9 je izjavil:

Lahko prosim objaviš link na novice o izgubi sredstev iz walleta?

Hvala.


Tule je uradna izjava, ki vse skupaj omenja kot neprijetnost, ki bo v kratkem odpravljena:
https://medium.com/iconominet/statement...

Če pogledaš etherscan link, vidiš da gre za 114k ethra, ki ga ni več mogoče uporabljat zaradi buga v Parity wallets:
https://www.coindesk.com/ethereum-clien...

V resnici ICONOMI nima nobene rešitve, da dostopa do teh sredstev. Trenutno edina možnost, za rešitev teh sredstev je hard-fork Ethereuma. Ker se je enako zgodilo tudi ICOtu Gavina Woodsa, obstaja možnost, da bo core team dejansko naredil hard-fork, kar je sreča za ICONOMI. Padec ICONOMIja z vsemi sredstvi za Ethereum ekosistem ni pomemben, ampak ker je v nevarnosti še $100M Gavina Woodsa, je možno da bo Ethereum vpeljal hard-fork in posredno rešil še ICONOMI. Po drugi strani bi tak poseg v korist enega od founderjev zamajal ugled Ethereuma in odprl pandorino skrinjico - lahko majhna ekipa developerjev spreminja 100 milijonske transakcije po lastni presoji?

Se pa seveda poraja vprašanje. Ob prvi izgubi sredstev jih je ICONOMI dobil nazaj zaradi posredovanja dobronamernega hekerja, ki jim je sredstva "ukradel" in kasneje vrnil. Ob drugi izgubi sredstev jih utegne rešit Gavin Woods, ker bo reševal svoja sredstva. In kdo bo ladjo rešil ob naslednji tehnični napaki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 680x0 ()

gruntfürmich ::

Jerry000 je izjavil:

Tole je moj glavni player, držim ga že od bete in imam še 10% bonusa. Tako da močno upam da bo zadeva še se vživela kot se je letos (vrednost 4EUR). Fingers crossed

jah, tako je dostikrat to. ko pohlep zaslepi razum, je rezultat lahko (zelo nepričakovano;)) tudi negativen...
ampak eni se iz tega nekaj naučijo, drugi pa pač ne.
problem jst vidim predvsem v našem (tudi mojem) nepoznavanju trgovanja na borzi in s tem obvladovanja rizika. kupimo v smart moneyu, potem pa odpelje prvi vlak (vrh) in smo čisto izgubljeni... in gledamo ta vrh ki je vedno bolj oddaljen...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

True. Dokler nisi na nuli. Projekt v osnovi ni slab.

kingsix ::

680x0 je izjavil:


V resnici ICONOMI nima nobene rešitve, da dostopa do teh sredstev. Trenutno edina možnost, za rešitev teh sredstev je hard-fork Ethereuma.


Ni res.
https://github.com/ethereum/EIPs/issues...

Polek tega pa so si uproabniki walleta sami krivi, kaj pa ga uporabljajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

CoreySteel ::

680x0 je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Buybuybuy.


kingsix je izjavil:

Ja, zaradi tega ker so imeli nekaj funds na Partiy walletu..za 33 mil $... 85$ mil pa drugje..cena padla. Sem kupil in je že od te gor dobrih 10%. Panic sell.


ICONOMI je po novicah izgubil 33 milijonov dolarjev, 27% vsega kapitala zaradi napake v walletu. Iz tega istega walleta so jim pred 2 meseci dobronamerni hekerji že odnesli nekaj milijonov, ampak jih to ni izočilo, kar kaže na neko nesposobnost zagotavljanja varnosti sredstev. Če bi namesto 33 milijonov odnesli 100, bi bilo to konec te zgodbe, fantje bi zaprli vrata in adijo.

Trg je na to odreagiral z 10% padcem vrednosti?, horde kriptovlagateljev pa so ta padec videle kot priložnost za vlaganje.

Ob tako izkrivljenjem (ne)dojemanju faktorja rizika pravzaprav ni čudno da se celoten motor alt-coinov poganja s tako velikimi vsotami denarja.


Verjemi, se zavedam. Jaz samo igram igro, ki mi jo ponujajo.
Twitter: @CoreySteel_

stara mama ::

ETH še ima planirane forke. So pač sredstva zaklenjena do takrat in se lepo počaka.
Ne morjo zdaj kar na željo nekaj forkat, potem bomo imel vsak mesec kak fork in bo vse skup šlo v kurac.
Ravno tako, kot bo šel BTC kmalu, če se bo to forkanje še nadaljevalo.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

««
6 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528239 (10387) Mato989
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505857913 (219403) Machete
»

25 milijard dolarjev v 30 dneh. Je na trgu kripovalut balon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9531572 (25340) sniff

Debata o Ethereumu

Oddelek: Loža
4611312 (8990) Tilen

Več podobnih tem