» »

Thermaltake Aquarius II

Thermaltake Aquarius II

B_U_R_I ::

hey folk.

mene pa zanima kaj mislte o tem kompletu vodnga ?
kaj sploh mislte o kupljenim kopmletom kot je ta?
se splača kupit za lenobo kot sm jaz?
zakaj ne?:D :D :D

sm že meki iskal po forumu pa ne najdem: kaj točno vse potrebuješ za vodno hlajenje ( poleg rač. komponent :D :D )

hvala za odgovore

ayt

GUFY ::

Za vodno hlajenje rabiš: Pumpo naj ima pretok vsaj 1000 l/h, cevi cca 2m najboljše so silikonske so pa hudičevo drage, vodni blok za cpu, lahko pa tudi za NB, radiator dobiš ga na kakšnem odpadu, ventilator za hlajenje vode v radiatorju in pa seveda veliko dobre volje in iznajdlivosti.

Lahko pa se dogovoriva pa ti vodno hlajenje sestavim tudi jaz.

Za TT aqarius pa je škoda denarja, raje si kup SLK 900 pa eno Delto butn gor ba bo zihr bolš hladil kot TT aquarius II.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GUFY ()

Romčy ::

pumpa je vrh glave 500l/h

GUFY ::

Če hočeš, da je sistem dobro hlajen, jaz mislim da bi bilo 500 l/h absolutno premalo, nevem zakaj bi si sicer skoraj vsi kupovali črpalke z 1000 in več l/h.:\ :\

ferdo ::

jzt mam ta Tt aquarius II .

zadeva je supr, ima pa pomanjkljivost glede črpalke, ki je pomoje švoh.

Priporočam ga vsem, ki se nečete zajbavat pri montaži. zadeva je bla nastavlena v 5-tih minutah tko da je sistem deloval in v polno obremenil procesor.
PA tut zato, ker je kompatibilno za K8 procesorje, imaš priložene nosilce.

+
easy montaža
kompatibilnost- K8
dober radijator
dober vodni blok
zelo tiho delovanje vse kar slišiš je ventilator na radijatorju, ta je pa max. 29db na max. rpm.
12 mescou garancije

-
cena
švoh pumpa


odloči se, ali boš sam naredu>:D in boš frajer, ali boš raje dal nek dnar, če se ti neda po odpadu brskat za radijatorjem ga čistit celi dan do zlatga sijaja ter nabavlat ves material, nakoncu boš mel pa še malo problema za montažo, seveda ti vodno hlajenje doma uspe, samo, če je taprava finančna računica, se ga bi tut jzt lotu:) . "meni se ni splačalo doma rihtat vodnega hlajenja" sm meu dost načrtou vodnih blokov, sm ga nism mogu nardit.

BURI: ajde, če si res lenoba, naj ti bo, si lahko kupš:D
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

Bevcan ::

Jaz bi za tole vodno hlajenje imel naslednje pripombe.

Premajhen radjator
Premajhen ventilatorna radjatorju (halo 8cm ventilator je že na vsakem zračnem hladilnku)
Zdi se mi slaba zasnova bloka saj blok nima vhoda na sredini
Premajhne cevi (notranji premer priključkov ni večji kot 2mm)
Pre švoh pumpa (sicer za te cevi verjetno ni prešvoh)

In plusi

Bakren radjator
Bakren blok
Cena

Zaključek

Sicer sistem baje hladi bolje kot vsak zračni hladilnik a z malo truda za isto ceno sestaviš dosti boljši sistem.

DjTonic ::

Vsi tisti, ki so meli tega Aquariusa II so ga pograjali češ, da je samo šminka. Temperature niso prav nič padle proti zračnemu hlajenju le, da je tišje :D Jaz sicer še nisem imel s tem izkušenj zato povem le kar sem izvedel od drugih.;)
Kaj več o tem hlajenju pa bo povedal Jakoslav saj ga je imel in bil koliko jaz vem nezadovoljen z njim.

burkiburke ::

:) , Jaka formerly known as TT aquarius II owner:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TT A1604 AQUARIUS II

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101059 (927) Eddy
»

vodno hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
646341 (5078) LordWorm
»

"SRANJE" iz trgovine (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
613974 (2710) tiborrr
»

Vaše ocene vodnega hlajenja...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261317 (986) Jaka83
»

Kje kupit stvari za vodno hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302654 (1904) Eddy

Več podobnih tem