» »

učinkovitost HARDCANO hladilnikov ???

učinkovitost HARDCANO hladilnikov ???

borut-t ::

men se disk greje od 35'C pa tut do 42'C, pa nimam nobenga venta odspodi...

zato sm mislu da bi si nabavu enga Hardcana od Thermaltake-ja, pa me zanima, če je ta hladilnik, sploh hladnilnik, se pozna pri temperaturi,..

...se splača dat 5k sit mogoče mal več za to....

kšn nasvet bi mi prou pršu...

lp

kihc ::

Sedaj navem katerega hardcana imaš v mislih (obstaja ene 10 modelov), vendar sem sam gledal na neki spletni strani (mislim da 3dgamer.com - nekaj takega), kjer imajo videoteste takšnih stvari. Stestiran je bil hardcano 5 z ventom in lcd zaslončkom.

Tip ki stvar testira je nakoncu izrecno povedal da je stvar z lcdjem zelo koristna, vendar je ventilatorček tam samo za okras (po domače - sucks>:D )

pele-on ::

mislim da 3dgamer.com

kje pa www.3dgameman.com

kihc ::

no nekaj podobnega0:)

borut-t ::

fantje, dejte mi povedat če se s Hardcanom kej disk shladi, al je ta stvar samo za nadzor temperatur in vklop/izklop ventov..??

lp

pele-on ::

Dol si dej ta videoposnetek pa boš videl.Sicer pa ti je že kihc povedu da je vent zlo slab

ferdo ::

lastim HARDCANO 10 in je učinkovit samo v primeru, če imaš obe stranice ohišja zaprte.

drugače je tko kot če ga nebi meu:)

morš vedet, da učinkovitost tle ni No.1 !
ja pa boljš kot če ga nebi meu. disk treba ohladit, to ti bo ratalo, ko boš spravu mimo njega svež zrak, tko da zapri stranice.

po drugi strani , ti je pa to samo za šminkerat, nek dodatek, ki naj bi služu še hlajenju diskov, to so najprej delal, da bo lepo zgledal, šele pol so se spomnli: dejmo še tko nardit, da bo notr en HDD pa bo mal zraka mim pihalo, sej mal bo bolš, velik pa ne. za vročino rešit, vroče bo pa še vseeno.

glede uporabnosti so pa zadeli terno. tko da je za premislt

+
lepota 1A
dobra uporabnost
hlajenje HDD
dobre funkcije: 2x USB, 1x 1394, LCD ekranček, alarm, ...


-
cena
slabo hlajenje "več pa tut nemoremo pričakovat"
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

kihc ::

@ferdo, kaj je Hardcano 10 mišljen tudi kor cooler za disk???
Mislil sem da je bolj mišljen kot enota za nadzor temperature in regulacijo ventov (+ pač še tisti firewire in pa usb).

Sploh pa pasivno hlajenje za disk - bljah. 80×80 Zalman za jurja in je rešeno :D

Je pa stvar še kar lepa na pogled še posebej če hočeš kontrolo ventov, ter lcd za prikaz temperature in se ti neda stvari delati sam.

Koliko pa kaj stane tak hudič :\ ?

/popravek
pravkar sem na TT-jevi strani gledal njiho novo kištico (X3 Lan Fire) in pride zraven v 'paketu' Hardcano9 z MODRIM zaslončkom.

Je to že kje v slo? Modra barva rulzzz:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

ferdo ::

ja hardcano 10 je tut mišljen kot cooler za hdd. "beri: pasivno hlajenje"
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

SoNgOkO ::

Pozdravljeni!

Ze nekaj casa nazaj sem bral teste Hardcano serije. Izdelek je skoraj neuporaben za njegov prvotni namen se pravi hlajenje diskov, saj sluzi le kot modni dodatek za racunalnik!!

Boki_ ::

Naroči si na mimovrste tole stvar, ti zagotavljam da ti bo ohladilo HD.
I'm back

ferdo ::

ja, to sem pa skoraj kupu:)
pa sm se odloču, da dveh ventilatorjev + tolko več hrupa nebom meu.

če se pa disk res preveč greje pol pa le hitro kupit. drugače negre.
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

boom-bar ::

Jst mam poleg X3 še Hardcano 9 ki sm ga dobil zraven in morem rečt da je naprava zelo uporabna ampak samo kot Zaslonček.
Čeprov mam v ohišju že serijsko 7ventov (+ še ene 3 -CPU,Napajalni,Motherboard) in mam vse vente prklučene na hardcano se NČ ne pozna al sm pa jst slabo zvezu.
Je pa ZELO lep in popestri ohišje.
Legalizirajte mehke droge!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri regulator? (za kontrolo vent., temp....)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71431 (1130) evilfury
»

Hlajenje trdih diskov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241940 (1382) jest10
»

Thermaltake xaser III problem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9931 (782) DjTonic
»

Napajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
191070 (838) kuglvinkl
»

kam namestit trdi disk?

Oddelek: Strojna oprema
10852 (749) GUFY

Več podobnih tem