» »

Problem Igre

Problem Igre

Pro2Type ::

Ko igram GTA Vice City, mi dela normalno, sam se mi mal zatika, ko recimo stopim iz avta, oz v avto, ali ko se full stvari dogaja, ampak sam sa kanček sekunde. Mogoče ve kakšen je vzrok

Moj pc:

Windows XP / SP1
Intel pentium 4 2.4 GhZ
Ati radeon 9100 / 64 mb
Matsonic plata
256 DDR ram

ALi bi več rama to napako odpravilo?

ABX ::

Poslušaj če ti riba po disku.

Drugače pa se ti splača nabavit še rama, če ne za GTA bo sigurno za kaj drugega zmanjkalo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

goku :) ::

Če mene vprašaš moraš dodati malo rama, proc je zakon.....
Navijanje je kamen modrosti

asd_guy ::

mogoče imaš preslabo grafično al pa prepočasen

goku :) ::

Ne, mislim da je grafa dovolj dobra in proc je tudi zakon (mam enakega):D . verjetno je pomankanje rama.

Moj bratranec prodaja ravno zdaj modul rama 266 DDR.
Navijanje je kamen modrosti

Popeye ::

100% je o zarad rama. Obstaja tud varianta, da je to zarad diska, se posebi ce je 5400 rpm, sam ce dodas se tok rama kokr ga mas bo sigurn normalno delal.

lp

goku :) ::

Pri kakšni resoluciji pa se ti greš tole?

Če si dal ful visoko resolucijo jo znižaj (iz32 na 16)
Navijanje je kamen modrosti

pelican ::

Imam sistem Athlon 1800+ XP na Gigabyte-ovi 7VAXP plati z 512 Mb Twinmos Winbond rama in grafo Radeon 9500 pro. Če zaženem Vice city kmalu po zagonu rač. je kul, če pa zaženem Vice city po kakšni uri delovanja rač. pa šteka. Vendar le Vice city in Mafia, ostale igre delajo normalno. Temp. pri polni obremenjenosti sistema je 59 stopinj. Je problem v temp. ali v čem drugem?

boštjan ::

59 stopinj??kje te maš ti comp.jaz mam podobno konfiguracijo pa ma CPU 45, system pa okol 37

goku :) ::

So vroči dnevi:)).


To je čist previsoka temperatura
Navijanje je kamen modrosti

OrkAA ::

GTA vice city na računalniku v podpisu deluje brez problemov na 1280x1024 !!!!!

Vaši računalniki ne morejo biti problem za težave :\ Al so windowsi al je pa kakšna strojna napaka !

OldSkul ::

Meni na AMD 900 Mhz, GF-mx 2, 40Gb Maxtor ter 256 SDR rama dela GTA vice city čisto gladko na 1024x768!!!
Tako da je problem drugje, mogoče v gonilnikih.

goku :) ::

Ja je res. samo kakor sem jst neki vidu imaš pri izbiri resolucije: 1neki x 2neki x 3neki

In ko igrš špil se tisti tretji neki zelo pozna, kadar je 32 je stvarca veliko drugačna kot pa kadar je 16.

Se vam ne zdi?
Navijanje je kamen modrosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: goku :) ()

Popeye ::

Ok se opravicujem.......mal me je zanesl. :\

lambda ::

No men tko štekne takrat kadar dolg časa nisem v avtu in potem vstopim vanj al pa če poslušam mp3 player postajo in prešaltam na navadno. V obeh primerih mora cd zavrtet, da zavrti komad, ki je na cd-ju. To pa traja kake pol sekunde pa tud do sekunde pa pol.

Zheegec ::

To je pa zelo težko odpravljiv problem :D Sem imel iste težave, samo proti temu preprosto ne moreš nič naredit (ok, lahko disejblaš glasbo), kakšen DMA pa bolj malo pomaga, če je dostopen čas v ku##u;((

P.s.: za vse ki imate bolj slabe mašine pa igrate na bajnih 1024x768X16 -> kakšne imate pa nastavitve kvalitete v driverjih? Po mojem na high speed (low quality) :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

OrkAA ::

Jest mam na svojmu radeonu 7500 nastavljeno na kvaliteto, glajenja robov pa nimam vklopljenega!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69250467 (15070) Heavy
»

GeForce FX 5200,5500,5600...wtf?!

Oddelek: Kaj kupiti
271649 (1339) frenk
»

FX 5200 in GTA ViceCity problem!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151305 (1021) mare87
»

Radeon 8500 "cuka"!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191577 (1206) Fizikalko
»

22" samsung NF

Oddelek: Kaj kupiti
241110 (859) M4TECH

Več podobnih tem