» »

Racunalnik "zmrzne"

Racunalnik "zmrzne"

masterx120 ::

To se mi dogaja ze 2 meseca, normalno delam na racunalniku, potem pa kr zmrzne ekran, racunalnik je se prizgan, če poslusam glasbo se dela kakih 10 sekund potem pa zacne prihajat isti zvok kot z šrotarja
tukaj je se slika, [IMG]http://i68.tinypic.com/25u0h7d.jpg[/IMG]

potem vgasnem racunalnik (na knof, al pa z elektrike) ga prizgem nazaj, pa dela vse normalno, dokler se mi spet ne zgodi zgoraj opisana tezava (vsaj 1x na dan)

Pac kako naj ugovotim kje je problem, a bi mogoce lahko bil kriv ekran( je ze kr star, pa se tudi zelo segreje na desni strani)

masterx120 ::

Fsegula62 ::

Tole bo prej grafična? Napiši specifikacije.

masterx120 ::

http://postimg.org/image/eoiqmpkrp/

Zdaj sem malo pogledal not, pa sm vido da se sploh tisti ventilator ni vrtel na CPU (neki kabli so bli not), bom vido ce se se o zdaj naprej to dogajalo

Riff ::

lahko da se je pregrel cpu po določenem času če je bil ventilatro zablokiran z kablom, ko bo računalnik ugasnjen priporočam da malo sortiraš kaable stran od ventilatorjev lahko tud zvećeš skup z pomočjo vezic ali kaj podobnega

masterx120 ::

Nov dan isti problem, vceraj sm vzel dol stranice, tko da danes ko je zmrzno, sm vido not, pa se je ono na cpu se normalno vrtelo .

edit: ce gledamo casovno, je vcasih racunalnik przgan 5 ur pa se to zgodi, dandes pe je bil le cirka 5 minut.

Zgodovina sprememb…

Stari89 ::

Če je krivo pregrevanje, ga boš najlažje spodbudil k zamrznitvi s kakim stress testom proca. Če ti zamrzne par sekund po začetku testa, veš kaj je. Jaz uporabljam Aida64.
LP

coti ::

Probaj s programom WhoCrashed ugotovit katera komponenta povzroča probleme.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov računalnik se ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
947301 (5413) strumf666
»

Katastrofalne Težave z High-End Računalnikom (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6013733 (10897) tilen006
»

Računalnik "umre" po 20 sekundah

Oddelek: Strojna oprema
332604 (1830) Rias Gremory
»

kaj je narobe- občasni black screen-->SPET!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
995698 (4122) Rainbow Dash
»

Računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
495408 (4869) CyberAD

Več podobnih tem