» »

Led sijalke na avtu

Led sijalke na avtu

traxxas ::

Zanima me sledeče: Na zadnje luči sem vezal dodatne led sijalke,v katerih je 24.diod. Sijalke gorijo zelo lepo,samo moti me,ker je malenkost premočna pozicijska svetloba (zavorna je OK).Ali to lahko kako rešim?
Hvala za odgovore.

matobeli ::

1. Vedet morš da si v prekršku, mogoče te na tehničnem ne bodo skoz spustil. Lahko te tudi policaj ustavi če se preveč vidi.

2. Kakšne sijalke si montiral?

dj_uro ::

angeleyes morda?
vw-klub.si

traxxas ::

V odbijaču so originalno samo odsevniki. Te sem vzel ven in namestil omenjene. Niso angeleyes

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: traxxas ()

traxxas ::

Lučke so originalnih dimenzij,odstopajo samo zaradi svetilnosti, ki bi jo rad zmanjšal na poziciji.

GupeM ::

Odsevniki so tam z razlogom in jih ne smeš ven pobrati. Če z avtom obstaneš ponoči nekje na cesti brez elektrike, boš skoraj neviden. Če imaš tam odsevnike, se te bo opazilo, tudi če nimaš štroma, oz imaš ugasnjene luči. Vsi avti imajo odsevnike, ki "delajo" brez elektrike.

traxxas ::

Sej v osnovi je odsevnik,sam mal moderniziran (še vedno odseva tudi brez ledic,ki so ugrajene). Bi pa najbrž vsak 10. kamion mogu s ceste če bi bilo to tako. Drugače me pa zanima kako zmanjšam svetilnost in nič drugega.

Dr_M ::

Gre se za to, ali je zadeva homologirana ali ne. Kamioni tukaj nimajo veze.
Ce imas zadevo homologirano in vpisano, ne bo problemov, ce nimas, bos snel tablice, 500e kazni, izredni tehnicni pregled in predelava na originalno stanje na pooblascenem servisu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

traxxas ::

Nima smisla. Hvala za pametne nasvete.

matobeli ::

Boš moral pa vsaj še model lučke pokazat če hočeš kaj več od nas. Celo vezje bi moral pokazat, ne sam embalaže.

Lahko pa izklopiš par ledic vmes in bo temneje. Ali pa vgradiš dimmer.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

traxxas ::



To je ta zadeva kakšnih posebnih karakteristik pa ni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: traxxas ()

matobeli ::

Probaj z dimmerjem, so itak đabe dol iz ebaya

traxxas ::

Ok,hvala .Bom probov s tem.

alexmarsic ::

To z led je vse lepo in prav. Na tehničnem ne prideš več skozi pa imam znance na tehničnem pa ne pustijo skozi.
So toliko že z tem ker vejo da 1 vozilo imam skoraj sam z ledicami opremljeno mi še na avtu ki ima original LED težijo ker mi nimajo kej bolj pametnega za najt.

Tako, da sem kar na original vse prešaltal

Zgodovina sprememb…

RegulusDraco ::

brez homologacije na cesti nimaš kaj delat s tem.

Kamione ne glej, imajo drugačne zahteve glede homologacije.

traxxas je izjavil:



To je ta zadeva kakšnih posebnih karakteristik pa ni


zakaj dafuq bi to hotel imet na avtu? Izgleda grdo. Zelo grdo. In tisti za ta bo ne bo vedel zakaj ti gori toliko rdečih luči...morda zaviraš?.....
Pusti originalno. Edino tako bo tvoj kombi izgledal kolikor toliko spodobno..za kombi.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Za čez tehničnega bi tud jaz raje ugasnil tole zadevo. Od kar so jih malo bolj privili težijo za vsako stvar ki je izven predpisov in norm.

Traxxas, a tele ledice delujejo tudi kot zavorne luči, oziroma a se pri zaviranjj bolj prižgejo?

traxxas ::

Pri zaviranju zasvetijo močneje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje glede dnevnih LED luči pri avtu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12841693 (8165) rogerg
»

zvocna kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
121367 (1047) KAVINSKY
»

Ali lahko pades na tehnicnem zaradi zarnic?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6713338 (10496) dxx
»

Endoskopska kamera

Oddelek: Kaj kupiti
102186 (1717) GRT
»

Avtomobilske LED luči s klasičnimi žarnicami

Oddelek: Na cesti
327836 (6993) Mr Hilter

Več podobnih tem