» »

Etherum mining (rudarjenje)

Etherum mining (rudarjenje)

««
21 / 63
»»

K0l1br1 ::

Če imaš škatlo, ki sicer ne bi nič delala, ko pa dela, pa naredi kakšen eur plusa, ko odšteješ elektriko, ni nobene škode, če dela. Še malo špekulacije, če gre kripto ali pa btc kaj gor, pa je čisto mogoče, da sedanji mali plus enkrat rata še kaj več. Da pa bi namensko šel kupovati vse od začetka, pa do naslednja hypea najbž ne bi, potem pa bi se tolkel, zakaj nisem, ker bi hw rabil predolgo, da bi prišel do mene (recimo riserji so rabli en mesec, ko je bilo hypea skoraj konec).

Spock83 ::

Imam vse potrebno z minimalnim vložkom. Za zdaj signium rudarim, ker jih veliko dobim. :) Špekuliram, da bo nekoč kot monero ali zcash. :))

FX6300B ::

ok hvala vam, sem sedaj razmišljal, v kleti imam strežnik ki lavfa 24/7, in bom notri vrgel 2 480-ke da bo minalo, glede minanja se ne splača edino če imaš res slab HW, še z mojo 7870xt pri monerotu dobim ~400-450 H/s, in bi naneslo okrog 36$ na mesec, brez štroma vključenega, ni nekaj veliko ampak se ti po 3,5 mesecih poplača, glede na to da sem dobil rabljeno za 70€..., ena 480 nej bi imela 700-800 H/s in 2 skupaj recimo 1400 h/s je to skoraj 100$ na mesec, odvisno od tega če lahko dobiš zastonj štrom, npr študenti v študencu 8-), 100$ na mesec zastonj se nebo nihče branil je pa itak odvisno koliko valuta pade/naraste... v najslabšemu primeru lahko še vseeno prodam ti dve kartici na bolhi za 300€ po komadu :P

čene pa bi bratu prav prišlo pri kakšnih poizkusih z nevronsko mrežo... machine learning pač
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

Koko007 ::

FX6300B je izjavil:

ok hvala vam, sem sedaj razmišljal, v kleti imam strežnik ki lavfa 24/7, in bom notri vrgel 2 480-ke da bo minalo, glede minanja se ne splača edino če imaš res slab HW, še z mojo 7870xt pri monerotu dobim ~400-450 H/s, in bi naneslo okrog 36$ na mesec, brez štroma vključenega, ni nekaj veliko ampak se ti po 3,5 mesecih poplača, glede na to da sem dobil rabljeno za 70€..., ena 480 nej bi imela 700-800 H/s in 2 skupaj recimo 1400 h/s je to skoraj 100$ na mesec, odvisno od tega če lahko dobiš zastonj štrom, npr študenti v študencu 8-), 100$ na mesec zastonj se nebo nihče branil je pa itak odvisno koliko valuta pade/naraste... v najslabšemu primeru lahko še vseeno prodam ti dve kartici na bolhi za 300€ po komadu :P

čene pa bi bratu prav prišlo pri kakšnih poizkusih z nevronsko mrežo... machine learning pač


Ko bo tega mining vrhunca konec boš dobi 300€ za obe rx480, ne eno. Takrad bodo vsi minerji prodajal te stvari in cene bodo padale bolj ko ripple:))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FX6300B ()

m0LN4r ::

Lep dan,

meni je defekten riser sel v maloro in z sabo odnesel en ventilator na graficni in levi del Y boarda za pwm kabel.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dottor ::

Koko007 je izjavil:

FX6300B je izjavil:

ok hvala vam, sem sedaj razmišljal, v kleti imam strežnik ki lavfa 24/7, in bom notri vrgel 2 480-ke da bo minalo, glede minanja se ne splača edino če imaš res slab HW, še z mojo 7870xt pri monerotu dobim ~400-450 H/s, in bi naneslo okrog 36$ na mesec, brez štroma vključenega, ni nekaj veliko ampak se ti po 3,5 mesecih poplača, glede na to da sem dobil rabljeno za 70€..., ena 480 nej bi imela 700-800 H/s in 2 skupaj recimo 1400 h/s je to skoraj 100$ na mesec, odvisno od tega če lahko dobiš zastonj štrom, npr študenti v študencu 8-), 100$ na mesec zastonj se nebo nihče branil je pa itak odvisno koliko valuta pade/naraste... v najslabšemu primeru lahko še vseeno prodam ti dve kartici na bolhi za 300€ po komadu :P

čene pa bi bratu prav prišlo pri kakšnih poizkusih z nevronsko mrežo... machine learning pač


Ko bo tega mining vrhunca konec boš dobi 300€ za obe rx480, ne eno. Takrad bodo vsi minerji prodajal te stvari in cene bodo padale bolj ko ripple:))


Tako sem jaz čakal da se bolha napolni z 280X in si uzel eno za relativno smešen denar.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Koko007 ::

Ja samo jaz take ki je bogve kako dolgo laufala 24/7 nebi kupil razen če ma še vsaj eno leto garancije.

dottor ::

Moja je imela še 2 leti garancije (dobil račun zraven).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Koko007 ::

Pol zi pa zelo lepo prisel skozi. In kdaj naj bi se to približno zgodilo z tem navalom?

Predator X ::

Koko007 je izjavil:

Pol zi pa zelo lepo prisel skozi. In kdaj naj bi se to približno zgodilo z tem navalom?


DAG INCREASE
ALI PA 7NM GPUS.

Koko007 ::

???

Heisenberg ::

zna kdo povedati katera GPU prinese na dan največ, če poraba elektrike ne igra vloge?

Koko007 ::

Če je je cena neomejena pol ziher titan x(p)

Se popravljam. Dejansko je to rx vega 64.

Se popravljam. Dejansko je to rx vega 64.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Koko007 ()

FX6300B ::

Koko007 je izjavil:

FX6300B je izjavil:

ok hvala vam, sem sedaj razmišljal, v kleti imam strežnik ki lavfa 24/7, in bom notri vrgel 2 480-ke da bo minalo, glede minanja se ne splača edino če imaš res slab HW, še z mojo 7870xt pri monerotu dobim ~400-450 H/s, in bi naneslo okrog 36$ na mesec, brez štroma vključenega, ni nekaj veliko ampak se ti po 3,5 mesecih poplača, glede na to da sem dobil rabljeno za 70€..., ena 480 nej bi imela 700-800 H/s in 2 skupaj recimo 1400 h/s je to skoraj 100$ na mesec, odvisno od tega če lahko dobiš zastonj štrom, npr študenti v študencu 8-), 100$ na mesec zastonj se nebo nihče branil je pa itak odvisno koliko valuta pade/naraste... v najslabšemu primeru lahko še vseeno prodam ti dve kartici na bolhi za 300€ po komadu :P

čene pa bi bratu prav prišlo pri kakšnih poizkusih z nevronsko mrežo... machine learning pač


Ko bo tega mining vrhunca konec boš dobi 300€ za obe rx480, ne eno. Takrad bodo vsi minerji prodajal te stvari in cene bodo padale bolj ko ripple:))


po vsej vrjetnosti tega nebo še tako kmalu, v roku enega leta sigurno ne in bo vrednost ene vsaj 200€... r9 280x so po tolih letih še vedno kar nekako drage
May the force be with you!

Koko007 ::

Ja zdaj ko jih ni dosti ja, ko se pa jih usiplje cela gora rx470/480/570/580 na bolho bodo pa tudi skušaklli biti bolj kunkorenčni, eni bodo sevada blefirali tak okot vedno. Verjetno sem pretiraval, vendar kaj dosti se pa tudi nisem zmotil.
Torej bo po tvojem mnenju mining v primeru da hardware že imaš dobičkonosen še vsaj eno leto? Če je to res pol pa se še splača kupit grafo ali dve8-)

FX6300B ::

ja po mojem mnenju bo, le pač ne več toliko kot je sedaj... moja stara 7870 XT naj bi na mesec pridelala celih 30$ :)), nekaj je

sicer pa kakorkoli že tudi če je čez eno leto nemorem prodati imam pa pač po pol leta 2 zastonj grafični, ki sta super :))
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

Sno0py ::

Jaz imam pa AMD R9 390 in sem zalaufal nicehash minerja. Trenutno deluje ze 2 dni, ampak me malo skrbi da ni prevec temp za graficno?

Trenutno stanje je tako : http://prntscr.com/gdws7o
Eth se vrti okoli 27 Mh/s s temperaturo od 77-82°C. Dnevni prihod imam okol 1,9€, kar bi na mesec naneslo 57€? Glede na to da imam ze racunalnik ze 2 leti nisem imel "vlozka" nic oz vlozek je bil 2 leti nazaj :D

Izplacalo mi bo v bitcoin in ko mi izplaca v moj wallet kaj se bolj izplaca? Obdrzati znesek v bitcoinih ali jih spremeniti v eth? v Walletu imam moznost exchangeat..

Heavy ::

Temperature so normalne. Čez prst lahko na dan računaš -1€ za stroške elektrike. Daj na stran, ko pride poračun.
#TeamFelix

SaXsIm ::

Koko007 je izjavil:

Ja zdaj ko jih ni dosti ja, ko se pa jih usiplje cela gora rx470/480/570/580 na bolho bodo pa tudi skušaklli biti bolj kunkorenčni, eni bodo sevada blefirali tak okot vedno. Verjetno sem pretiraval, vendar kaj dosti se pa tudi nisem zmotil.
Torej bo po tvojem mnenju mining v primeru da hardware že imaš dobičkonosen še vsaj eno leto? Če je to res pol pa se še splača kupit grafo ali dve8-)


Sanja svinja kukuruz. Minerji so večino grafičnih že tako ali tako amortizirali, iz dobičkov, ki so jih ustvarili pa kupujejo nove kartice, zato so tudi cene tako nore. Dokler pa bojo kartice pokrivale vsaj štrom, jih minerji ne bojo prodajali. Zakaj bi jih, zato da bi tebi delali veselje in jih prodali po tretjini nabavne cene? Edini slučaj, da bojo kartice šle po takšni ceni, bo če bojo prišle nove kartice, ki bojo za enako ceno vsaj 2 - 3x zmogljivejše ter na voljo v ogromnih količinah. DAG se pa tudi ne bo povečal nad 4GB vsaj do 2019, tako da zaradi tega razloga za menjavo še ne bo kmalu. Za 8gb kartice pa sploh ne.
SaXsIm

dexterboy ::

Khm... tale debata ografičnih karticah me spominja na sceno električnih avtov. Saj "baterijskega" lahko kupiš že jutri, ampak zaradi tega bencinskim in dizelskim cena ni čisto nič padla, kajne?
Kot je napisla @SaXsIm v postu višje, zakaj bi nekdo prodajal pod ceno, če mu pa lahko še vedno prinaša dobiček.
In s prihajajočo jesen ter zimo bo ogrevanja stanovanja ali hiše imelo še poseben popust :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Koko007 ::

dexterboy je izjavil:

Khm... tale debata ografičnih karticah me spominja na sceno električnih avtov. Saj "baterijskega" lahko kupiš že jutri, ampak zaradi tega bencinskim in dizelskim cena ni čisto nič padla, kajne?
Kot je napisla @SaXsIm v postu višje, zakaj bi nekdo prodajal pod ceno, če mu pa lahko še vedno prinaša dobiček.
In s prihajajočo jesen ter zimo bo ogrevanja stanovanja ali hiše imelo še poseben popust :)

Nikakor nisem govoril da bi jih minerji zdaj prodajali. Samo poglej kaj je bilo v prejšnjem takem navalu, pol ko se je ta "mining craze" konča so ble 280x cenejše kot so sedaj... Gotovo se to še ne bo zgodilo kmalu, vendar v nedogled pa to po moje tudi ne bo trajalo. Recimo karkoli pride vmes, cene kriptovalut padejo, ali pa da se težavnost tko poveča ali oboje skupaj. Nič ne napovedujem ali kaj takega, amapak to se ne bo dogajalo v nedogled...

FX6300B ::

mislite da če tu naročim 2 bo ok? amazon
pač zanima me ker nočem da takoj v štartu crkneta ko ju bom priklopil :))

ali naj raje vzamem 20EUR cenejšo 4GB red devil? amazon

8gb se kasneje lažje proda hashrate za monero naj bi bil pa tam tam
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

B-Stard ::

Ti kar naroči... lol

kiFni ::

Tista z enim ventom je glasna k sto mater, še slabše se hladi. Če že kupuješ vzami z dvema.

FX6300B ::

ok bom videl, red devil ima le 4GB ostale so pa cca 300€ ;(( vrjetno bom kar to referenčno naročil, aftermarket cooler pa stane tudi 50€ tako da ali jih dam sedaj ali pa potem če se bo preveč grelo
sicer glede glastnosti pa ni nek problem bosta ti dve v serverju ki je v kleti in se že tako dere kot hudič (2x E5430- trenutno le 1 ker ne ne nucam in je brezveze 2 met :), 32GB rama DDR2 ECC ki se greje ko hudič 7x1TB ) me pa zanima če bo tisti redundančni napajalnik(2 modula) OK za 2 rx 480 namreč ima 800W in na 12V 66A če se prav spomnim, sicer pa zraven kamot dodam še enega če je potreba, mislim napajanik ne modul od redundančnega :P, pa hvala vam za vso pomoč ;)
May the force be with you!

amacar ::

Itak nimajo na zalogi.

Spock83 ::

Optimist, da boš našel staro robo :)

Sc0ut ::

Ether se pomoje skoro vec ne bo splacal. Ze 3 grafike 1070 hudo malo prinesejo.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

tikitoki ::

K0l1br1 je izjavil:

Če imaš škatlo, ki sicer ne bi nič delala, ko pa dela, pa naredi kakšen eur plusa, ko odšteješ elektriko, ni nobene škode, če dela. Še malo špekulacije, če gre kripto ali pa btc kaj gor, pa je čisto mogoče, da sedanji mali plus enkrat rata še kaj več. Da pa bi namensko šel kupovati vse od začetka, pa do naslednja hypea najbž ne bi, potem pa bi se tolkel, zakaj nisem, ker bi hw rabil predolgo, da bi prišel do mene (recimo riserji so rabli en mesec, ko je bilo hypea skoraj konec).


Seveda, egocentricno pozabi, da nam primankuje energentov. Le zakaj bi metanje leteh cez okno bilo vprasljivo dejanje.

tikitoki ::

FX6300B je izjavil:

ok hvala vam, sem sedaj razmišljal, v kleti imam strežnik ki lavfa 24/7, in bom notri vrgel 2 480-ke da bo minalo, glede minanja se ne splača edino če imaš res slab HW, še z mojo 7870xt pri monerotu dobim ~400-450 H/s, in bi naneslo okrog 36$ na mesec, brez štroma vključenega, ni nekaj veliko ampak se ti po 3,5 mesecih poplača, glede na to da sem dobil rabljeno za 70€..., ena 480 nej bi imela 700-800 H/s in 2 skupaj recimo 1400 h/s je to skoraj 100$ na mesec, odvisno od tega če lahko dobiš zastonj štrom, npr študenti v študencu 8-), 100$ na mesec zastonj se nebo nihče branil je pa itak odvisno koliko valuta pade/naraste... v najslabšemu primeru lahko še vseeno prodam ti dve kartici na bolhi za 300€ po komadu :P

čene pa bi bratu prav prišlo pri kakšnih poizkusih z nevronsko mrežo... machine learning pač


To meji na mejo s krajo, da neopraviceno porabljas toliko elektrike samo zato, da si denar prilivas na svoj racun. Jaz bi take studente fuknu ven iz doma. Pa se moras imeti cimre, ki bodo to prenasali. Jaz nebi hotel ziveti v takem hrupu in vrocini poleti.

Pennywis3 ::

FX6300B je izjavil:

mislite da če tu naročim 2 bo ok? amazon
pač zanima me ker nočem da takoj v štartu crkneta ko ju bom priklopil :))

ali naj raje vzamem 20EUR cenejšo 4GB red devil? amazon

8gb se kasneje lažje proda hashrate za monero naj bi bil pa tam tam


Power color se izogibaj, ker so slabe kartice in so z razlogom cenejše kot ostale.

FX6300B ::

ok hvala vam sicer pa @tikitoki... nisem študent.. in ne morem izkoriščat zastonj štroma..
May the force be with you!

FX6300B ::

sicer pa tisti študenti, ki 24/7 žurajo proizvajajo več hrupa in toplote... :))
May the force be with you!

Sno0py ::

imel sem nicehash v2 na racunalniku in sem rudaril z njem ze skoraj teden dni.. No dans sm pa kliknil nek update in mi je nekaj posodobilo in ni bilo za amd graficno..
Imam r9 390 drugace.. No nicehash sem na novo instaliral starega v2 in sem opazil spremembo.. Zdaj mi rudari ZEC pred tem mi je pisalo ETH in DCR takole : http://prntscr.com/geln8i
ali lahko to jaz spreminjam kaj hocem da mi rudari? na kaksen nacin "zbira" kaj bo rudaril?
Ko mi preklopi na ZEC mi je daily estimated earnings manjsi za 20 centov..

Ko ga parkrat ustavim in zazenem mi pa preklopi spet na eth in dcr.. v cem je fora oz kako nastavljam kaj hocem rudariti?

http://prntscr.com/gelpud eth hitrost

http://prntscr.com/gelqbm tako zgleda nicehash..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sno0py ()

amacar ::

Uporabi legacy miner, ta v2 je še v beti: https://github.com/nicehash/NiceHashMin...
Pa benchmarke naredi prej. Nicehash ti sam preklaplja med najbolj profitabilnim, lahko pa posamezne algoritme tudi izklopiš (v legacy minerju).

Iz twitter strani:
AMD support was removed from NHM2 because NHML gives significantly higher performance. We'll reintroduce AMD support in NHM2 future versions

K0l1br1 ::

Ni čudno, da na njihovi strani ponujajo beto? Meni se je zgodilo isto- Inštaliral novega, ni delal, sem inštaliral spet starega, ki dela.

Sno0py ::

se pravi predlagate da preklopim na legacy??
Par jih je napisalo da na tti beti imajo visji dobicek? oz teh par centov ni vazn ce se tam res da nastimat kaj sam hoces..

Hvala za info

shintaro ::

evo enga nooba vam utrujat.. jaz ne morem to brat brez da me mika da bi probal.
Investirat mi ni problem.

Kaj morem imet za 100$ na mesec, koliko je cpu važen?
če si poberem nicehash miner, mi vse dela sam? rabim neko predznanje? kako dobim pravi keš iz bitcoinov k naminam z nicehashom?

Lahko dam tud 1000€, ampak bi rad videl da mi curlja 100$ več kot 2 leti.. al je to vse odvisno kok je vrednost.

See what is your earning potential
AMD CPU Ryzen 7 1700X @ 4.00GHz

1.53 USD/day
0.00033426 BTC

AMD R9 Fury Nano

2.25 USD/day
0.00049147 BTC

NVIDIA GTX 1080 Ti

3.40 USD/day

A to je realno? Pol mi kdo pomagan kje in kaj kupim tole Nvidia GTX 1080 ti čudo.. in kateri cpu še rabim za 3.40 usd day.. Drgač jaz bi da je že sestavljen PC, ker sam sestavljat ne vem.
Mam dober plac kjer jih bi lahko fuknil 2-3 tud več če bi se kej konkretno nauču.

Resno nevem kje trošit denar in bi raje trošil v take stvari.

Še nekaj recimo za primer nvidia gtx 1080 , zdej tok mina, bo čez leto seveda manj vredno minala? (ker pridejo nove bo pol ta manj minala???)

K0l1br1 ::

100 USD na mesec ti dajo 3 komadi 1060 3 gb kartice. Koliko časa pa, je drugo vprašanje? Verjetno bi moral vsake par mesecev dokupiti novo.
Nicehash je brain free. Dvigneš recimno tedensko, zaradi feejev, vsekakor pa ne dnevno.
1080 ni za te stvari. Predraga, za to kar nudi.
Pri meni 3x 1060 in 1x 1080 da od sebe cca 5 EUR na dan. Še ena 1060 pa na minegate dela monero, vendar čakam, da pride do 0.1 monerota, da ga lahko dvignem (limit je 0.1) potem jo bom dal na nicehash in bo cca 1 EUR na dan.
Elektrike bo tudi nekaj. Vendar bo nekako pokrita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

shintaro ::

K0l1br1 je izjavil:

100 USD na mesec ti dajo 3 komadi 1060 3 gb kartice. Koliko časa pa, je drugo vprašanje? Verjetno bi moral vsake par mesecev dokupiti novo.
Nicehash je brain free. Dvigneš recimno tedensko, zaradi feejev, vsekakor pa ne dnevno.
1080 ni za te stvari. Predraga, za to kar nudi.
Pri meni 3x 1060 in 1x 1080 da od sebe cca 5 EUR na dan. Še ena 1060 pa na minegate dela monero, vendar čakam, da pride do 0.1 monerota, da ga lahko dvignem (limit je 0.1) potem jo bom dal na nicehash in bo cca 1 EUR na dan.


kolko bi me stalo 3x 1060 in 1x 1080 ? In kakšen cpu morem imet?
Vsake par mesecev novo.. torej kako sploh pokriješ investicijo? 150EUR na mesec je dobro dokler ne rabiš kupovat vsake par mesecev drugo. recimo v 4 mesecih je to 600EUR, in kje je tle plus, po elektriki in karticah?

A sm zamudu vlak?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

K0l1br1 ::

Nimam pojma, jaz sem jih kupil še po 200 (1060) in 500 (1080).
Vlak je bil takrat, ko sem jaz kupoval, ko sem vse dobil (riserji iz kitajske) in lahko sestavil je bilo konec vlaka. Da mi sedaj ne stoji, pač dela te stvari in je nekaj plusa, če bi stalo, bi bila nula. Stvari sem itak kupil iz profita xrp, še vedno pa bi jih lahko prodal. Iskal sem AMD, vendar jih ni bilo šans dobiti.
Glede zamude vlaka sem podobno razmišljal, ko je bil LTC okrog 1 USD in je mlelo in mlelo v kleti z eno kartico in namlelo 1.5 ali 3 LTC, se ne spomnim. Potem sem rekel, da se ne splača in izklopil. Relativno majhen vložek glede na špekulacijo, ki jo lahko omogoča, po drugi strani pa ne pretiran minus.

CPU sem vzel Celeron 18.. in ustrezno plato in ram s 4 priključki (3 x1, 1 pa x16) ter 4 gb rama ter en star disk. pa še dva napajalca od 500 W. Je hojnikb zmešal recept in je objavljen tam v nakup pc-ja ali pa morda celo v tej temi v mesecu juniju/juliju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

shintaro ::

in kok cajta ti bodo majnala 5€ na dan ? 1 leto?

K0l1br1 ::

Še kakšen mesec?

shintaro ::

boljš ko nič pa je

Stokarino ::

Kje pa najdem 2.0.0 verzijo? Je bilo boljše pred update-om..

Sno0py ::

K0l1br1 je izjavil:

Nicehash je brain free. Dvigneš recimno tedensko, zaradi feejev, vsekakor pa ne dnevno.


Kako pa sam zdvignes denar? Samo to imam napisano http://prntscr.com/gero99 to je pa mesec dni od dneva, ko sem zacel.

K0l1br1 ::

Se prijaviš, greš v wallet, klikneš withdraw, daš noter naslov, kamor hočeš, da gre, vneseš še kodo, ki jo dobiš na mejl in gre.

Sno0py ::

K0l1br1 je izjavil:

Se prijaviš, greš v wallet, klikneš withdraw, daš noter naslov, kamor hočeš, da gre, vneseš še kodo, ki jo dobiš na mejl in gre.


Trenutno uporabljam blockchain, ampak mi ni toliko vsec zato bom preklopil na cryptonator: https://www.cryptonator.com/?utm_referr...
http://prntscr.com/gerw2t tu pa nisem videl kaksnega withdraw.. V nicehashu pa tudi ni te opcije, vsaj v nicehash 2.0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sno0py ()

K0l1br1 ::

Greš na spletno stran https://new.nicehash.com/ in tam narediš vse to.

Sno0py ::

http://prntscr.com/gerxpz No do sem pridem.. Ampak logicno, da mi ne pusti withdrawat, saj nisem na njihov wallet delal.. Se pravi link nisem dal v nicehash, ampak sem dal link od blockchaina in je znesek na tistemu linku oz denarnici..
««
21 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ETN electroneum (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
19324413 (6025) Baja
»

Nicehash in single gpu

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
141274 (729) Clubraider
»

Rudarjenje kriptovalut, ce je elektrika zastonj

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
218232 (3871) svedr
»

NiceHash ponovno začel obratovati

Oddelek: Novice / Kriptovalute
4917779 (10939) alanm
»

Litecoin (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
747127642 (65369) -žiga-

Več podobnih tem