» »

bridge commander taktike

bridge commander taktike

Binji ::

Kaj se kdo se spomni kam treba ciljat pri Hybridih da jih najhitrejs unics? sm pri tazadnji misiji pa me zmerej unicjo (in moje 2 ladje tudi).
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Freelancer ::

hint: ventral shielding :). se pravi trebuscek od ladjice. sciti so ful sibki tm.

asd_guy ::

Upam da si prišparal torpede ki prodejo ščite in izbral ladjo klingona in kapitana McGreeja. poj pa počakej da ti kessoki uničijo vse cardasijene in ko uidejo prasci pa začni z svojem. ciljaj hybirde v warp core tam jih njhitreje uničiš. Aja pa še zelo veliko srečo moraš imeti da zdelaš!

Binji ::

Pa to ni res!! Zbrana mam oba tista kapitana sam mi jih oba unicijo ti Hybridi. Dau sm nej strela v bottom shield, nastavu phase torpedos, uni kreten od takticnega oficirja pa sam krozi okoli ladje pou ure (tacajt oni sevede strelajo z vsem kar majo) in ustreli 1 (eno) salvo torpedov v pol ure. Se enga Hybrida mi ne rata unict ko so vse 3 moje ladje ze fertik.
Se kode sm probou pa mi ne delajo!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OldSkul ::

Pejdi na tole STRAN in si poišči kakšne močnejše torpede pa jih zamenjaj z zdajšnjimi.

asd_guy ::

zakaj maš pa naštiman da ti strela samo v ta ščit. naštimej da strelja va kateri koli ščit, da strelja po svoje! Pa a si vse keldone uničiv v prejšnimisiji če jih nisi pejt še enkrat tisto misijo in najprej uniči keldone ker potem jih tukaj k mašp hybirde ne bpš imel!
Rock on!

Freelancer ::

Ce hoces bridge commanderja kolikor toliko uspesno igrati, moras ladjo voditi sam. Kaksen takticen oficir, tist clovek je nesposoben :D

B_Marley ::

Jaz tudi dobivam kurjo kozo ko vidim kak oni officer strelja tak da ti tactics priporocam da vzames v svoje roke :D
She is electric. Can i be electric too?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World of Warships (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
33741328 (19767) oo7
»

War Thunder (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11915144 (6396) ziga1990
»

Kitajska razvija "nadzvočno" podmornico

Oddelek: Znanost in tehnologija
477647 (5706) zmaugy
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
529690 (7750) simnov
»

Darkstar One (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20512157 (5924) Mercenary

Več podobnih tem